זולוקוגו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

זולוקוגו

שליחה על ידי yedidel »

ביום חמישי היינו עדים לשלישייה בונפלד-מליקסון-כבדה בשיאה יחד עם שני חלוצים בחוד, מה שהתאפשר עם הורדתו של אוקוגו מהקישור. אז זה נראה טוב ומפתה, אבל בכלל לא בטוח שזה אפשרי מול קבוצות יותר חזקות מבני לוד שלא ממש הגיעה למשחק הזה.

אז מצד אחד יש את אוקוגו - מנוסה, גרזן אמיתי, משחק ראש מצויין (צריך לעשות תחרות מי השחקן שנוגח הכי רחוק בארץ), אחראי ושקט. אבל, תרומה התקפית מינימלית ויציאה איטית קדימה ונראה שזה שחקן שכבר נמצא בשיאו.

מצד שני זולו - לא מעט איבודי כדור, משחק ראש רע, רך מדי למרות מימדי גוף מרשימים, צעיר וחסר ניסיון. אבל, שנחה עליו המוזה רואים כישרון התקפי אדיר, אם זה בפריצות קדימה, בעיטות מרחוק או מסירות ארוכות בנגיעה. וכמובן הכי חשוב מדובר בשחקן בן 19 ששיאו עוד לפניו.

בעצם מדובר בשני קשרים אחוריים עם תכונות הופכיות - מה שגרם לגיא לוי עד עכשיו לשים אותם ביחד כדי שהם ישלימו אחד את השני. עוד מטרה היא לתת לזולו להשתפשף וללמוד ליד אוקוגו שמכסה על הטעויות שלו.

אז מה אתם אומרים? זולו כבר מספיק אחראי כדי לשחק עם קשר אחורי אחד? או שבכלל לא צריך אותו ואוקוגו מספיק מאחורה? או שצריך להישאר עם שניהם ולוותר על שחקן התקפי נוסף בקישור/חוד?

סמל אישי של משתמש
באר שבעי באדום
Title: באר ש7עי

Re: זולוקוגו

שליחה על ידי באר שבעי באדום »

ההרכב שלי למשחק :
בשער:אסי
מגן ימיני אוקונגו(אילוז)
בלם-אלול
בלם שני-קידר
מגן שמאלי-פדלון
קשר שמאלי-מליקסון
קשר אחורי-זולו
קשר ימיני-כבדה
מתחת לחלוצים-בונפלד(מליקס)
חלוצים:פדידה סימיוני

אילוז אם הוא פצוע ולא יכול לשחק עדיף א שאוקונגו יהיה מגן ימיני כי עמוס לא טורם במשחק.
[align=center]20.5.2015- לא נשכח ולא נסלח!

תמונה
[/align]

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

עדיין אני חושב שבמשחקי הליגה ובטח במשחקים הקרובים שרובם יהיו מול חבורת הצמרת, צריך לשים את שניהם מאחור כשזולו הוא יותר 50/50 ולוותר על בונפלד שלצערנו מפציע בהברקות שלו רק פעם בתקופה ולא מגלה יציבות.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

צודק, ניר.

למוד ניסיון עבר, לא התרגשתי מבונפלד בחמישי האחרון. יש לבחור את התקופות בהן נוחתת עליו הארה רוחנית למשחק-שניים ואז שב מהרה לסורו. אפילו אמרתי בהומור לנמרוד ודודו במשחק האחרון "שרק שלא יפתיעו אותו בסיום עם בדיקת שתן" חחח :-)
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 27 ינואר 2009, 09:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אורי אדום בנשמה כתב:צודק, ניר.

למוד ניסיון עבר, לא התרגשתי מבונפלד בחמישי האחרון. יש לבחור את התקופות בהן נוחתת עליו הארה רוחנית למשחק-שניים ואז שב מהרה לסורו. אפילו אמרתי בהומור לנמרוד ודודו במשחק האחרון "שרק שלא יפתיעו אותו בסיום עם בדיקת שתן חחח :-)
צדקת, בונפלד שוב הוכיח זאת במשחק עלוב.

וזולו? כנראה עוד לא מוכן לאחריות...

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

למה אתם חושבים שזולו לא מוכן לאחריות?
לא הייתי כל כך מזלזל במשחק ההגנה של הבחור.
ביום חמישי היה טוב מאוד.
וגם היום בתפקיד קשה שניתן לו ( חצי בלם חצי קשר אחורי ) גילה אחריות ועשה את העבודה ההגנתית בצורה טובה ( למרות הרבע טעות בגול השני - שלאחר התסכלות בהילוך חוזר אני מאשים את אלול יותר )
וגם ניסה לעשות את העבודה של הנעת הכדור אבל היה לו קשה בגלל האחריות שלו בתור בלם ( ובמחצית הראשונה היה בולט שחסר שחקן שיקשר בין ההגנה לקישור ההתקפי)

שלח תגובה