השיר החדש !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: השיר החדש !

שליחה על ידי RedHell »

זה שי ! כתב:מעניין שכל מי שישב בשער שתים אמר שזה שיר מסריח אנחנו שומעים מרחוק איך זה נשמע וזה נשמע רע ,זה שי !
אל תפגע אחי אבל שער 2 לא מדד לכלום.
כשהממוצע גילאים שם זה 50 וצפונה מזה אין לזה שום אינדקציה (מבלי להעליב את האוהדים המבוגרים שבנינו:) ).
שיר טוב, עם קצב מעולה ועם מילים מעולות.
מה עדיף הצעקות ״הפועללל, הפוכללל נרעיד את כל העיר״?! אם כבר זה אחד השיר המגוחכים שלנו...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

כנראה לא ההית בשער שתים באזור שאני יושב כמעט כולם בגילאים 20 עד 30 ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

זה שי ! כתב:כנראה לא ההית בשער שתים באזור שאני יושב כמעט כולם בגילאים 20 עד 30 ,זה שי !
מודה ומתדווה לא הייתי שם מאז המעבר לשער 5 והפתיחה של הקרייזי רד.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

זה שי ! כתב: גבר אתה יושן בעמידה גם נתניה שרים את זה מתחילת השנה אתם עושים פדיחות לקהל שלנו ,זה שי !

קח יא ליצן..זה השיר של נתניה
https://www.youtube.com/watch?v=MdDXLOyr4Wc" onclick="window.open(this.href);return false;

וזה שלנו
https://www.youtube.com/watch?v=d41TCzPz7Nw" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/photo.php?v=737554702951633" onclick="window.open(this.href);return false;

אלוהים יודע איך הגעת לזה שזה אותו השיר..
ובקשר למילה שזרקת שם.."הכי לא באר שבעי שיש" - כנראה שאתה ממעיט בערכך אם אתה חושב שאנחנו מסוגלים לשיר רק יאללה הפועל
קיצר כמו שאורן אמר:

אין לך מושג

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אותה מנגינה גבר יש לך בעיות שמיעה קשה שאומרים תאמת בפנים ומי שמכיר אותי יודע שאני אומר רק תאמת גם שהיא כואבת שיר הכי גרוע שיצא בתקופה האחרונה ! מה קשור באר שבע והאה או הזה או ההלאאה או הזה זה כזה גרועעעעעע , ולמה אין לי מושג כי אלם חיברתם תמילים ? חחח ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

סבבה זה שי! , כנראה ה-אלא או קצת מבלבל אותך..
זה כמו שעכשיו נגיד..מה קשור נה נה נה לבאר שבע? / אהההההה..אה אה אווו...

סה"כ מעבר בשיר להיט.
ואין לך מושג כי אתה מדבר שטויות.
ולא, לא אני חיברתי את המילים.

עריכה:
קח את המקור של השיר של נתניה ומכבי
https://www.youtube.com/watch?v=dh4WlRPW52g" onclick="window.open(this.href);return false;

וקח את המקור שלנו
https://www.youtube.com/watch?v=d41TCzPz7Nw" onclick="window.open(this.href);return false;

ואם זה לא עוזר...אלוהים יעזור.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

שי אני חולק עליך במקרה הזה.
האמת היא שבמשחק בנתניה שבוע שעבר גם אני חשבתי כמוך אבל אחרי שראיתי את הסרטון בפייס של השיר פשוט התאהבתי, באמת אחלה שיר. הוא רק מצריך הצטרפות של הרבה אנשים ביציע.
מקווה שבמשחקי החוץ שתהיה קרוב יותר תתחיל לאהוב אותו יותר.

הערה אחת, כמה שהשיר טוב לא צריך לחרוש עליו, מספיק לשיר פעם אחת בכל מחצית.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כאחד שיושב בשער 2 גם אני שמעתי את הרטינות,אבל זה רק בגלל שבשער 2 בניגוד ל5 עסוקים יותר במהלכי המשחק מאשר בעידוד,אתם יודעים נו..גיל,עיניינים,פאניקה וכו'...
אבל בגדול השיר הוא מצויין,הבעיה היא קודם כל באקוסטיקה המחורבנת באיצטדיון הזה,תחשבו על שיר כזה בבלומפילד עם איצטדיון מלא,זה מרעיד את המגרש.
דבר שני אין יותר מדי הצטרפות בגוש המעודד,כאחד שצופה מהצד על שער 5,ישנו גוש קטן ששר ולפעמים עוד כמה מצטרפים ויש את השרידים מצד ימין שעדיין נשארו מהתקופה ששער 5 היה כמו 6 היום והם צופים מהצד במתבונן.
אבל בגדול שיר עם פוטנציאל ענק.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

עזבו רגע שיר טוב או לא טוב..

הקבוצה צריכה עידוד מטורף של יציע שלם ולא של 20-30 איש . לאחרונה קמו יותר מדי שירים חדשים וזה מיותר עד שכל הקהל לומד וילמד נגמרת לנו העונה ואנחנו ככה לא דוחפים את הקבוצה .

20-30 אוהדים ואפילו 50 יכולים לעשות אעש מטריף באקוסטיקה טובה כמו בלוילד/נתניה/טדי/פת בוסרמיל זה לא ילך .
לעונה הבאה אם רוצים צריך לעשות שירים חדשים לא כל שתי שבתות לעשות שיר חדש.

עובדה יצאו שירים חדשים לאיטלוז ולוטם ורק בשבוע שהם יצאו שרו להם אותם ומאז לא.
תמונה

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

אני אישית חושב שזה סוג של העתקה,אמנם המילים שונות אך הלחן זהה.
אני די מתבייש בתור אוהד בכך שאנחנו לא מספיק יצירתיים ומקוריים ואנחנו מעתיקים הכל כמעט לצערי רב.
צריך להקים צוות מוכשר בארגון האוהדים המחודש ואם נמשיך לעודד עם שירים כאלה מועתקים אנחנו לא נהיה מועדון גדול לצערי הרב

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

E.H.A כתב:אני אישית חושב שזה סוג של העתקה,אמנם המילים שונות אך הלחן זהה.
אני די מתבייש בתור אוהד בכך שאנחנו לא מספיק יצירתיים ומקוריים ואנחנו מעתיקים הכל כמעט לצערי רב.
צריך להקים צוות מוכשר בארגון האוהדים המחודש ואם נמשיך לעודד עם שירים כאלה מועתקים אנחנו לא נהיה מועדון גדול לצערי הרב
רק שתידע שאנחנו הכי לא מעתיקים אולי יש שנים שלושה שרים שיש אותו לחן לדעתי הגיע הזמן שאנשים שם יתחילו להתעורר כי לדעתי זה סוג דל קומונה שכאשר רוצים שיר של מישהו מקבלים ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

כמה שטויות אלוהיםםםםםם
א. אין דבר כזה העתקה רוב השירים הם בכלל לא מקוריים כמעט הכל מארגנטינה בסופו של דבר , ושם יש מלא קבוצות ששרות על אותו לחן , יש את השיר של הפועל תא שנקרא הפועל תיראי מה קרה לי ואולי 5 קבוצות בארגנטינה שרות אותו.
ב. זה לא אותה מנגינה , מנגינה שונה לא אותו דבר לא מועתק ולא מעלי בית והשיר שלנו קטלני
ג. השיר הזה שהבאת שהוא עלק של נתניה לא של נתניה השיר הזה של מכבי פאנטיקס ואם מישהו העתיק אז זה נתניה והקהל פח שלהם העתיקו ממכבי
לשיר קוראים לא כידונים לא חניתות, חפשו ביוטיוב ותפסיקו לקשקש שטויות.
לא כידונים כפיים לא חניתות רק הדם היהודי
נערך לאחרונה על ידי pirlo21 ב 23 מרץ 2014, 04:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

E.H.A כתב:אני אישית חושב שזה סוג של העתקה,אמנם המילים שונות אך הלחן זהה.

אתה מתבייש? תצטרף לארגון ותתחיל לכתוב שירים. הכי קל לבוא בתלונות, ואגב זה לא מכוון רק אלייך זה מכוון לכל אלה שבאים בתלונות.
אתם מדברים על העתקה כאילו מכבי תל אביב והפועל תל אביב מעסיקים מלחין במשרה מלאה.
את כל השירים שלהם הם לוקחים מארגנטינה, מהבלקן, ממרוקו וכו'. אף אחד לא באמת כותב פה מנגינות וכולם מעתיקים מכולם וזה נכון לכל העולם ובארגנטינה לדוגמא חצי מהקבוצות שרות על אותם לחנים ולאף אחד זה לא נשמע מוזר. רק פה באים להמציא את הגלגל.
מפריע לכם? תעשו משהו בנידון.

ואגב, אני לא חלק מהארגון, ואני גם חושב שהשיר הזה אחלה שיר. די עם ה"יאללה הפועל" ו"כל היציע", צריך לחדש ושאפו לכל אלה שמנסים ומתאמצים.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שי, גמרת להיות מבקר המדינה כמו כל החברים שלך בשער 2?
יופי!
שיר ענק ברמה גבוהה מאוד, ולמי שלא טוב, שיעבור שער.

סמל אישי של משתמש
amichai
Title: ליברפול באנגליה ב״ש בישרא

שליחה על ידי amichai »

הבנתי מחבר אוהד מכבי שהם היו שרים את השיר של בוזגלו כשהוא שיחק אצלם... לדעתי צריכים להמציא עליו שיר אחר...
לקחת מנגינה מקבוצה אחרת זה בסדר, לקחת שיר שלם מקבוצה אחרת זה מביך!

שלח תגובה