עצבים!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: עצבים!!

שליחה על ידי yedidel »

נמחק ונחסם. בהחלט עבר את הגבול

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אותי מעניין דבר אחד למה יש שופטי רחבה סליחה עציצי רחבה איך הוא חא רואה את זה מארבע מטר ועוד גל הראל מסמן לו שהיה יד ליאני חיכה לראות עם היה ואישר תגול מעניין מה היה קורה עם זה היה קורה בצד השני ,נמאס באמת שנמאס כנראה שה120 מיליון של מכבי זה כולל את משכורות השופטים אחרת אין סיבה לכמות מתנות שהם מקבלים מהשופטים שאין להם קשר לכדורגל ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
מכביסט

שליחה על ידי מכביסט »

שופטי הרחבה, לא רק בארץ, זאת בושה גדולה. שבוע אחר שבוע הם מפשלים, באירועים שעומדים להם ממש מול העיניים. בדש הבקיע את השער הראשון בעזרת יד ברורה, גם מהיציע ראיתי את זה בבירור.

אבל העניין הוא שאני לא חושב שהשופט רחבה לא ראה את היד. הוא כן ראה אותה, אבל לא היו לו ביצים לפסול את השער מול בלומפילד מלא. שזה אגב, יותר חמור בהרבה לטעמי.

קופחתם בגדול עם ההחלטה הזו, אין ספק. אבל מכבי לא ניצחה בגלל השופטים, לא חושב שיש ספק בקשר לזה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אלמלא הגול הראשון המשחק הזה יכל ללכת לכיוון אחר לגמריי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:אלמלא הגול הראשון המשחק הזה יכל ללכת לכיוון אחר לגמריי...
תמשיך להשלות את עצמך...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מי שאשם פה זה לא השופט זה המועדון שעובר בשקט על טעויות שיפוט משחק אחרי משחק. אם אחרי משיח האפס היינו מבקשים ויצמן יער לשופט, אם אחרי קרית שמונה היינו דורשים הרחקת השופט, שופטים לא היו מגיעים מולנו זחוחים והיו מפחדים לאשר דברים גבוליים. תלמדו מסכנין, תלמדו מהבועל, פאק תלמדו ממכבי, אבל לא יכול להיות שתפקירו אותנו ככה לשופטים הגרועים בליגה הזו.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

dardasmiley כתב:מי שאשם פה זה לא השופט זה המועדון שעובר בשקט על טעויות שיפוט משחק אחרי משחק. אם אחרי משיח האפס היינו מבקשים ויצמן יער לשופט, אם אחרי קרית שמונה היינו דורשים הרחקת השופט, שופטים לא היו מגיעים מולנו זחוחים והיו מפחדים לאשר דברים גבוליים. תלמדו מסכנין, תלמדו מהבועל, פאק תלמדו ממכבי, אבל לא יכול להיות שתפקירו אותנו ככה לשופטים הגרועים בליגה הזו.
כל כך נכון וכל כך מעצבן !!!
את טעות השיפוט הבאה כבר קיבלנו בעצם שתיקתנו היום כמו שטעות השיפוט של אתמול באה בעקבות השקט על השיפוט השערורייתי של משיח.
אחד מהסימפטומים של מועדון גדול הוא לא לא לתת את הלחי השניה אלא להחזיר אחרי הסטירה הראשונה.
היתה חסרה לי גם ריצה של השחקנים על השופט שלא יאשר את הגול.לעשות בלאגן.
חלק מהתהליך שהמועדון חייב לעבור כדי להפוך למועדון גדול.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אני באמת לא מבין תמועדון והשחקנים !!בכל קבוצה גדולה בעולם היו יוצאים על אמא של השופטים כבר זה פשוט לא הגיוני שכל משחק מול מכבי אנחנו מתחילים מפיגור בדקה הראשון בגלל טעות שיפוט ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

עומר - לא מכובד.
הבנאדם לא בגישה של לשמוח לאיד או לקנטר ומגיע לו יחס הולם.

מכביסט - כעת אני אכן רואה שלא היה נבדל. חוזר בי
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

מכביסט כתב:תמונה
שאלה מסקרנת למי שמבין טוב בחוקה האם במצב כזה שאופיר שובר את הנבדל אבל כל כך רחוק ממהלך השער(תקוע בצד כשכל מהלך השער הוא בתיבת החמש) ולא מעורב בכלל זה נבדל כי באותה מידה אפשר להגיד שהשחקן של מכבי שתקוע בפינה אחרי אופיר הכניס את מכבי לעמדת נבדל אני יודע שרק השחקן שמקבל את הכדור הוא המדד אבל זה סתם מסקרן אותי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

גם אם אופיר היה על גדל הקרן זה לא נבדל, זה לא משנה איפה השחקן ששובר את הנבדל עומד , אם הוא שובר נבדל אז שובר.

ואדון מכביסט זה כל כל מרגיז שהשנה יש יותר מדי טעויות שיפוט לטובתכם מאשר לרעתכם וגם בלי הטעויות האלה אתם יכולים לקחת אליפות בפער דו ספרתי
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

רק אם אופיר היה יוצא מתחומי המגרש זה אופסיד נראה לי ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

xboy כתב: שאלה מסקרנת למי שמבין טוב בחוקה האם במצב כזה שאופיר שובר את הנבדל אבל כל כך רחוק ממהלך השער(תקוע בצד כשכל מהלך השער הוא בתיבת החמש) ולא מעורב בכלל זה נבדל כי באותה מידה אפשר להגיד שהשחקן של מכבי שתקוע בפינה אחרי אופיר הכניס את מכבי לעמדת נבדל אני יודע שרק השחקן שמקבל את הכדור הוא המדד אבל זה סתם מסקרן אותי.
כל עוד הוא בתחומי המגרש- הוא משמש כקו אחרון לנבדל.
דוגמא טובה הייתה בגמר גביע של חיפה מול הפועל ת״א מלפני כמה שנים, שם משומר בדקה 90 שכב פצוע על יד השער, שבר נבדל, ובכך איפשר להפועל ת״א להשיג את שער הניצחון.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

yossi כתב: כל עוד הוא בתחומי המגרש- הוא משמש כקו אחרון לנבדל.
דוגמא טובה הייתה בגמר גביע של חיפה מול הפועל ת״א מלפני כמה שנים, שם משומר בדקה 90 שכב פצוע על יד השער, שבר נבדל, ובכך איפשר להפועל ת״א להשיג את שער הניצחון.
את זה אני יודע השאלה שלי היא אם אופיר שובר את קו הנבדל האם השחקן של מכבי שעומד אחריו לא מכניס את מכבי לעמדת נבדל על אף שהוא אינו מעורב במשחק משום שהסיטואציה היא דומה שני השחקנים גם אופיר וגם השחקן של מכבי לא מעורבים במשחק.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

xboy כתב: את זה אני יודע השאלה שלי היא אם אופיר שובר את קו הנבדל האם השחקן של מכבי שעומד אחריו לא מכניס את מכבי לעמדת נבדל על אף שהוא אינו מעורב במשחק משום שהסיטואציה היא דומה שני השחקנים גם אופיר וגם השחקן של מכבי לא מעורבים במשחק.
לדעתי כן!
תמונה

שלח תגובה