עכשיו מתחילים להרגיש את הטעות בשחרור של מרקוביץ'

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

עכשיו מתחילים להרגיש את הטעות בשחרור של מרקוביץ'

שליחה על ידי אריק »

בנוסף למאמן העונה אם יזכה, אלישע ללא ספק אחראי על "שטות העונה".
לא ברור מה הוא השיג בשחרור של מרקוביץ'. היה בלם שלישי ברמה גבוהה, מחובר
לאוהדים ולקבוצה, מחובר לחדר הלבשה ומבסוט על כל דקה שמקבל. מילא היה נוחת כאן
איזה זר שלוש רמות מעל הליגה, אבל השארת את הקבוצה בלי בלם שלישי ראוי והבאת[
שחקן שלא עושה שום דבר שלא מסוגלים לעשות מחליפיו בספסל. פציעות זה דבר שבשגרה
ובקבוצה שרצה חזק חייב להיות שחקן דומיננטי בכל עמדה. כשסוארס שיחק אז הוא החזיק
את כל ההגנה וזה פחות בלט, אבל עכשיו פשוט אין הגנה. אלגרבלי צריך להשתפשף עוד הרבה (לא אצלנו)
כדי להיות ראוי להיכנס להרכב בדלת הקדמית, כרגע מבחינת יכולת הוא לא שם. הגענו ליישורת
האחרונה של העונה, ואפשר להגיד למשחק העונה האמיתי שלנו (בגביע) בלי בלם שמסוגל לשחק ברמות האלה.
אני מתפלל שנצליח לעבור את ק"ש בגביע, זה יהיה קשה מאוד.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: עכשיו מתחילים להרגיש את הטעות בשחרור של מרקוביץ'

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שטות העונה?
שחררו את מרקוביץ' בשביל לתת לאלגרבלי (שבתכל'ס הוא לא פחות טוב ממרקוביץ') דקות וגם בשביל להביא קשר והביאו, והובר אגב יכול לשחק כבלם, אז מספיק עם השטות הזאת שזאת הייתה טעות לשחרר את מרקוביץ'...
הטעות היחידה היא שלא הביאו בלם נוסף (ישראלי) בינואר כמו שרצו, אם היו מביאים בלם נוסף היה לנו יותר שקט מקצועי עכשיו.
חוץ מזה שמרקוביץ' היה נשאר פה עוד עונה וחצי והיה קשה להשתחרר מהחוזה שלו בקיץ...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ואני שואל,בשביל מה הביאו את הובר? הרי הביאו אותו בגלל היכולת שלו לשחק גם בתור בלם, לא?
שוב החלטה הזויה של אלישע שלא רק שלא שדרגה אותנו במרכז השדה, גם לא היוותה אלטרנטיבה לעמדת הבלם,
בקיצור אין עונה בלי טעויות, אבל חבל שהמאמן לא מגיב.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

דר, אתה כותב פה הרבה שטויות כבר ממזמן אבל לרשום שאלגרבלי לא פחות טוב ממרקוביץ' זה כבר גובל בפלילים...
עד כמה אתה ואלישע תמשיכו להיות עיוורים...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

8red כתב:דר, אתה כותב פה הרבה שטויות כבר ממזמן אבל לרשום שאלגרבלי לא פחות טוב ממרקוביץ' זה כבר גובל בפלילים...
עד כמה אתה ואלישע תמשיכו להיות עיוורים...
!!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

האמת שאחרי הגול שספרנו אמש גם בי התובנה הזו הפציעה... מצד שני, על השבחת כשרונות צעירים משלמים...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בלם חלש מרקוביץ. הספיק לנו מה שעשה פה עונה שעברה.

אין לנו קישור ואתם מאשימים את אלגרבלי. ברדה חלש כבר חצי עונה, בוזגלו בתקופה רעה, גבאי, הובר ואתם מצאם את האשם.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

ממש לא טעות היה לשחרר אותו. בן הוא בלם העתיד של המועדון..אם לא היו משתמשים בו היו קופצים אנשים ומתלונננים...

סמל אישי של משתמש
דניב

שליחה על ידי דניב »

שחרור של מרקוביץ' זאת טעות שעלתה לנו בנקודת יקרות, אי אפשר לבנות על בלם מהנוער, שלפי דעתי הוא מאוד חלש ולא מתאים לרמות האלה, מאוד איטי, תגובה מאוד מאוחרת, ולוקה בהבנה בסיסית של משחק הגנה.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

אני בעד להשביח צעירים..גם אם זה עולה בנקודות. במצב כזה של העונה אפשר לתת לו להשתפשף..(לא בגביע!)
אבל להגיד שאלגרבלי יותר טוב ממרקוביץ?
מציע לכם לעשות בדיקת עיניים דחוף (אתם יכולים במרקוביץ אם אתה רוצים)

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

סליחה אבל לזרוק את אלגרבלי פעמיים למים רובצי כרישים כמו מכבי ת"א ואחר כך גם הפועל ת"א שיש לה את החלוץ הכי חם בארץ - זה פשוט חטא על פשע.
לא בונים שחקן במשחקים כאלו - בטח לא כשלקבוצה יש עדיין שאיפות ומטרות, בטח לא כשאתה מגיע למשחק כזה שיכל להפוך את העונה הזאת להיסטורית ובטח לא אחרי שאתה רואה בפעם הראשונה שזה עדיין גדול עליו!!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

8red כתב:סליחה אבל לזרוק את אלגרבלי פעמיים למים רובצי כרישים כמו מכבי ת"א ואחר כך גם הפועל ת"א שיש לה את החלוץ הכי חם בארץ - זה פשוט חטא על פשע.
לא בונים שחקן במשחקים כאלו - בטח לא כשלקבוצה יש עדיין שאיפות ומטרות, בטח לא כשאתה מגיע למשחק כזה שיכל להפוך את העונה הזאת להיסטורית ובטח לא אחרי שאתה רואה בפעם הראשונה שזה עדיין גדול עליו!!
סליחה???
אותו מרקוביץ' שאתה משום מה מעלל אותו היה שותף לאחת ההשפלות הגדולות ביותר בתולדות הקבוצה של ה5-0 מול אותה מכבי, אז לבוא ולומר שאני טועה ואני מדבר תמיד שטויות זה פשוט חוצפה מבחינתך, אל תשחק לי אותה איזה מושלם גם אתה מדבר שטויות לפעמים כמו עכשיו ככה שאתה יכול לומר מה שבאלך, הטעות היחידה היא שלא הביאו במקום מרקוביץ' בלם ישראלי נוסף לרוטציה כמו איציק כהן...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אז להזכירך שמרקוביץ' היה שותף גם לניצחונות 3:1 ו3:2 על מכבי בעונה שעברה ובעונה הנוכחית.
גם סוארז, דוידזאדה, נסאר, גבאי וסוויסה היו שותפים להפסד המביך ההוא אז מה? אתה אולי שכחת מה היה המצב של הקבוצה בהפסד המביך ההוא.
אני פשוט אומר את מה שרוב חברי ליציע אומרים - בויאן עדיין לא רואה את אלגרבלי מבחינת חכמת והבנת המשחק - וכמובן הניסיון שלו ואין אחד פה שאם היו נותנים לו לבחור את אחד משניהם שיחליף את סוארס - לא היה בוחר בבויאן, בטח אחרי המשחק הראשון בבלומפילד נגד מכבי, חוץ ממך ומאלישע.
והנה אתה סותר את עצמך כשאתה אומר שחבל שלא הביאו בלם לרוטציה - מה זה אומר על האמונה שלך ביכולת של אלגרבלי במשחקים גדולים?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

8red כתב:אז להזכירך שמרקוביץ' היה שותף גם לניצחונות 3:1 ו3:2 על מכבי בעונה שעברה ובעונה הנוכחית.
גם סוארז, דוידזאדה, נסאר, גבאי וסוויסה היו שותפים להפסד המביך ההוא אז מה? אתה אולי שכחת מה היה המצב של הקבוצה בהפסד המביך ההוא.
אני פשוט אומר את מה שרוב חברי ליציע אומרים - בויאן עדיין לא רואה את אלגרבלי מבחינת חכמת והבנת המשחק - וכמובן הניסיון שלו ואין אחד פה שאם היו נותנים לו לבחור את אחד משניהם שיחליף את סוארס - לא היה בוחר בבויאן, בטח אחרי המשחק הראשון בבלומפילד נגד מכבי, חוץ ממך ומאלישע.
והנה אתה סותר את עצמך כשאתה אומר שחבל שלא הביאו בלם לרוטציה - מה זה אומר על האמונה שלך ביכולת של אלגרבלי במשחקים גדולים?
אז להזכיר לך שאיתו ספגנו 5 שערים במשך כ 4 משחקים??
נו באמת כמה אתה יכול להיות כזה עיוור, מרקוביץ' בלם טוב בדיוק כמו אלגרבלי וזה לאמ שנה את העובדה שגם איתו ההגנה שלנו לא הייתה נראית כמו איזו הגנה מדהימה...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמעון, אלגרבלי לא ברמה שאנחנו צריכים עכשיו, ואם להיות אמיתים גם לא קרוב לרמה הזאת.
אני חושב שלשחרר את מרקוביץ' בינואר בשביל קשר זר שישדרג את הקישור (בזמנו חלמתי על שחקן בסגנון של קאקו או קורמן) זאת החלטה שאפשר לחיות איתה.
הבעיה היא שאלישע הביא את הובר. הבעיה העוד יותר גדולה כשקוראים ושומעים את הראיונות של אלישע היא שמבינים שלסגנון שחקן כזה הוא בדיוק התכוון...

שלח תגובה