הסעות או לא להיות - ראיון אמצע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

הסעות או לא להיות - ראיון אמצע

שליחה על ידי אביאל »

https://www.crazyred.co.il/article_detail.php?aid=101" onclick="window.open(this.href);return false;

תבלו :רעשן:

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: הסעות או לא להיות - ראיון אמצע

שליחה על ידי RedRock »

"אנחנו חושבים על כמה פתרונות, אבל כרגע אין לנו עדיין מה להודיע. הבעייתיות המרכזית שלנו היא בחיילים שרק ברגע האחרון יודעים אם הם יוצאים שבת. לגבי יתר האוהדים, מדובר רק בבעיה של מרחק או נוחות הגעה כדי לרכוש במיוחד כרטיסי הסעה. זה נתפס כניג'וס, ואני יכול להבין את זה. אבל גם לזה יש פתרון. ההנחה שלנו היא שבמהלך הימים שלפני משחק חוץ תמיד יהיה איזה בן משפחה, חבר או שכן שיכול לעבור דרך וסרמיל כדי לרכוש כרטיס. ואם לא וסרמיל, אז הוספנו גם נקודת מכירה ב'לונה טורס' בעיר העתיקה, הכל במטרה לשפר את השירות. עלו הרבה מאוד אפשרויות מאז תחילת העונה על-ידי אנשים טובים עם כוונות טובות. לכל אוהד כמעט יש פתרון משלו. חלק מהדברים אנחנו בוחנים או שוקלים ליישם, אבל זה לא יקרה מהיום למחר, ובטח גם לא בעונה הנוכחית אלא רק בעתיד."

א-י-נ-ט-ר-נ-ט. הוקם אתר רשמי, הכל מצוין. אבל אם באמת רוצים להיות מועדון מסודר? מכירת אביזרי עידוד באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי, כנ"ל כרטיסים למשחקים, כנ"ל כרטיסים להסעות. נוח לכולם ומודרני.
אם עמותת אוה"ב ללא הכנסות מרובות הצליחה לקבל אישור לגבות תשלום אמין באמצעות האינטרנט, גם הפועל ב"ש יכולה. ועברו מספיק חודשים מרגע הקמת האתר...

סמל אישי של משתמש
Amit M
Title: South Side

שליחה על ידי Amit M »

אני אישית מאוד מסכים עם הדברים שלו, ואף אמרתי זאת כל פעם כשהתלוננו על שיטת ההסעות.
אנשים באמת שוכחים שבמרבית הקבוצות אין בכלל הסעות אוהדים מטעם הקבוצה... וכשיש המחירים כפולים מאלו של ב"ש.
זו שיטה מאוד נכונה, ואנשים יצטרכו להתרגל אלייה.
אליק כתב: א-י-נ-ט-ר-נ-ט. הוקם אתר רשמי, הכל מצוין. אבל אם באמת רוצים להיות מועדון מסודר? מכירת אביזרי עידוד באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי, כנ"ל כרטיסים למשחקים, כנ"ל כרטיסים להסעות. נוח לכולם ומודרני.
אם עמותת אוה"ב ללא הכנסות מרובות הצליחה לקבל אישור לגבות תשלום אמין באמצעות האינטרנט, גם הפועל ב"ש יכולה. ועברו מספיק חודשים מרגע הקמת האתר...
לא צריך לקבל אישור מיוחד לכך.. יש היום מספיק חברות שעוסקות בזה.. שם עושים את כל הטיפול מול חברות האשראי ומספקות שירותי תשלום דרך אשראי באינטרנט עם כל הבטחונות.
הם אמנם לוקחים עמלה מסויימת אבל במכירה גדולה זה שווה.
אני גם דיברתי עם אייל על הנושא הזה של התשלום.. הוא טען אז שהאתר כעת נמצא רק בגרסתו הראשונית ובהמשך החלט יש כוונה לעשות שימוש של רכישה דרך האתר.. (אז דיברנו בעיקר על המוצרים).
נראה האם באמת ישתנה משהו בקרוב... אולי בעונה הבאה
:)
:דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אולי שנה הבאה האתר יורחב ויתחזק ואז יכניסו בו את השימוש באשראי. כרגע לא נראה לי שזה יקרה.

לא יודעת לגבי כרטיסי נסיעה אבל בשביל לקנות חולצה של הפועל מספר 18 שווה גם שווה לנסוע במיוחד מהבית 45 דקות כדי לראות, להתלהב, להתרגש ולקנות במיטב כספי!

קדימה להדפיס כבר חולצה עם 18 על הגב!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. מאוד אכזב אותי הראיון. הנושא הוא מאוד רלוונטי והיה צריך לפתח אותו הרבה יותר. לא לדבר שנראה כביכול האדם או האנשים שביצעו את הראיון לא באו באמת לחקור ולדרוש. אחרי התשובה של אייל חטאב ל2 השאלות הראשונות באה פתאום השאלה "אז למה אנשים עדיין לא מקבלים את זה?" כביכול דבריו של אייל חטאב כבר הם הנכונים בפרשה. ולאחר מכן שאלה מתסכלת אף יותר "אז למה אתם צריכים את זה בעצם?" לרגע הרגשתי כאילו אנחנו אוהדי רעננה או רמת השרון שדורשים הסעות ולא אוהדים של קבוצה שמביאה כמות גדולה של אוהדים גם למשחקי חוץ.
בפעם הבאה רצוי שלנושא חשוב כמו הנושא של ההסעות ( אחרת הוא לא היה מקבל את ראיון האמצע ) ישלחו אדם שידרש ויבקר יותר או לפחות אדם שהנושא (במקרנו נושא ההסעות) מפריע לו.

2. לעניין ההסעות, ראיון שמאוד מאוד מכעיס אותי. אייל אכזב אותי ובגדול.
א. קודם כל בעובדה שהוא השתמש בהסעות שאירגנו האוהדים בזמנו כדי לתמוך ברעיון שלו. חוצפה ממדרגה ראשונה. איך אייל יכול לערוך השוואה בין גוף כלכלי חזק כמו הפועל באר שבע לאוהדים פרטים? ועדיין, אייל לא הזכיר את העובדה שבניגוד להפועל באר שבע הגוף הכלכלי החזק, כשאנחנו אירגנו את ההסעות (ותרשו לי להגיד אנחנו ולא להזכיר את כל שמות האוהדים שעסקו במלאכה בזמנו) תמיד הייתה הסעה, לא משנה אם אוטובוס או מיניבוס.
ב. השאלה האם צריכה להיות הסעה היא לא במקום. כל אוהד חוץ, ואני מתכוון כל אוהד שבא למשחק חוץ, יש לו חשיבות עצומה. להסתכל על ההסעות כביכול מדובר על עזרה מיוחדת שלא חייבים לבצע היא מקוממת. יש יחסים ברורים בין קהל לקבוצה, ולקהל כמו שלנו, אחד מהדברים הבסיסים זה ארגון הסעות. לא אמרתי בחינם, לא אמרתי 10 אוטובוסים בכל משחק, לפחות שתמיד יהיה מיניבוס זמין לכל משחק, כן, גם אם רק 5 אנשים ייסעו בו.
שנה שעברה נסענו 7 אנשים למשחק של הנוער נגד הירידה ולאחר מכן למשחק ליגה מול רמת השרון. במשחק של הנוער דחפנו את הבחורים כל המשחק והשפענו, במשחק של הבוגרים היינו הגרעין של הגוש המעודד.
ג. להפועל באר שבע תקציב של מיליונים. לדעתי, אם אחוז מהתקציב, אפילו חצי אחוז, יוקדש לאוהדים, כולל עניין ההסעות, כולם ירוויחו. חצי האחוז הזה, שצריך להיות קבוע בתקציב, יכול להיות הסעיף הזול ביותר בתקציב אך גם הכי משתלם.
לכן אם כל הכבוד, גם אם הפועל באר שבע תפסיד כמה מאות שקלים על הסעה זאת או אחרת, היא תרוויח בהמון דרכים אחרות.
ד. מצטער, אין שום בושה בלהוציא מיניבוס למשחק חוץ. אייל צריך להשאיר את האגו והכבוד בבית ולדאוג נטו להצלחת הקבוצה. אותו מיניבוס יכול להכיל את הגוש המעודד של הקבוצה, מבטיח לאייל שעדיף שיצא מיניבוס מאשר שביציע של באר שבע יהיו פחות אוהדים או שהוא לא יפתח בכלל והמעטים שיבואו ישבועם הקבוצה האורחת.

3. לסיכום, על הפועל באר שבע לשנות במיידית את דפוס המחשבה שלה.
בשנים עברו האוהדים דאגו לנושא ההסעות שכן הורס הקבוצות עמד בראש הקבוצה. כעת, כשאלונה בראש הקבוצה והתחלנו דרך חדשה, יש לשנות את הגישה. יש לעגן בתקציב סכום מסוים שיוקדש לאוהדים, כולל ההסעות. יש להוציא מיניבוס לכל משחק גם אם רק 5 אנשים ישתמשו בשירותיו. יש במקרה הצורך לעשות מכירה מוקדמת, אבל לא כתנאי להוציא הסעה אלא בנוסף. סדר לא חייב לבוא על חשבון האוהדים אלא צריך לבוא במקביל אליהם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

מסכים איתך במאה אחוז, משה.

אין לי בכל אופן טענות כלפיי אייל חטאב, מתוקף תפקידו הוא אמור לדברר המועדון ולהיות סוג של סניגור בתקשורת, אחרי הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אורי אדום בנשמה כתב:
אין לי בכל אופן טענות כלפיי אייל חטאב, מתוקף תפקידו הוא אמור לדברר המועדון ולהיות סוג של סניגור בתקשורת, אחרי הכל.
בדיוק.

עצם העובדה שהעונה לשאלות הוא אייל חטב, אין זה אומר שהוא הוא אחראי לעניין שעליו הוא עונה.

לכן משה, גם אם אתה צודק בדבריך(ואני מסכים עם רובם), אתה מפנה את האצבע המאשימה לכיוון הלא נכון.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אביאל כתב:
בדיוק.

עצם העובדה שהעונה לשאלות הוא אייל חטב, אין זה אומר שהוא הוא אחראי לעניין שעליו הוא עונה.

לכן משה, גם אם אתה צודק בדבריך(ואני מסכים עם רובם), אתה מפנה את האצבע המאשימה לכיוון הלא נכון.

אביאל, אני גם חושב שהיית רך מדי, והיה מקום לעמת אותו עם שאלות נוקבות הרבה יותר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אביאל לא היה המראיין.
וגם לי זה הרושם שנוצר, אורי ומשה. אבל לא נורא.

בשורה התחתונה, צריך להאיץ את השימוש באתר הרשמי בשביל הזמנת כרטיסים וכו' ובכל מקרה, לדעת להוציא גם מיניבוס במידת הצורך. עדיף 10 אנשים על 0.
מעבר לזה, אני לא מתכוון להיכנס לאחוזים מהתקציב - אני פשוט מאמין שההפסדים האלה יכוסו בעתיד בזכות ההקרבה הזאת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אביאל כתב:
בדיוק.

מצטער אביאל, מפריע לי כי אייל דיבר על התנהגות אחרת בזמנו כעיתונאי וכאחד שביקר את המערכת בעבר צייפתי שיודה בטעות או לפחות יפעל לתקן אותה. שנה שעברה כשהוא רק נכנס למערכת בשיחה שהייתה לי איתו הוא הודה בטעויות שנעשו והבטיח שיעשו צעדים לתקן אותם. אולי עכשיו אחרי שהוא כבר לא מעט זמן בתוך המערכת גם הוא הפך לחלק מאותם אנשים שהוא ביקר בעבר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אממ מבחינה עיתונאית השאלות היו ממש כפפות משי.
מבחינת מה שאייל חטאב ענה: הוא הדובר מה אתה רוצה? הוא לא יכול לצאת נגד היד שחותמת לו על הצ'ק ומהות התפקיד שלו זה להציג את הקבוצה באור חיובי. מעבר לזה שהוא היחיד במערכת שבא בתור אוהד ולא מישהו מבחוץ שסתם מקבל משכורת שכיר והוא לא יכול לעשות הכל. אין ספק שיש עוד הרבה מה לעשות כדי לשפר את תיפקוד המערכת ואיך שהמועדון נראה. "עוד ארוכה, הדרך אל האושר..."

הראיון היה צריך להיות עם המנכ"ל או עם ראש מחלקת השיווק שזה מאוד נוגע למחלקה שעליה הוא אחראי - שיווק!
אותם אפשר וצריך היה להושיב על "הכיסא החם" ולהיות יותר חדים בשאלות.

לכל המעורבים בראיונות:
אין לי מושג מי מתעסק בזה אני רק יכולה לברך על היוזמה ולהציע: בפעם הבאה תכינו שאלות מראש, כצוות. אולי אפילו תעלו טופיק על הראיון לפני שהוא קורה. מן - "מה היתם רוצים לשאול את:..." ולקבל תמונה כללית על מה רוצים תשובות ומה רוצים להשיג מהראיון. נקודה למחשבה :-)

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זה לא משנה כרגע מי נושא באחריות (מנכ"ל או דובר) הנקודה היא שעמדת המועדון ממש לא רצינית.
חשוב להבין שצרכני ההסעות הם בעיקר ילדים ונוער. לדרוש מילד לבוא במהלך השבוע, לקחת אוטובוס או
מונית לכל כיוון זה מגוחך וקטנוני. יש אלף דרכים אחרות לנסות לאמוד את כמות הנוסעים. אני ממש לא
אוהב את גישת "יהיה בסדר" בכך שמניחים שאותו ילד/נער/חייל ימצא בן משפחה שיקפוץ לקנות כרטיס.
זו לא בושה לעצור, לבחון את הנושא מחדש ולהגיד "טעינו". הנוהל החדש והמסורבל אולי חוסך למועדון
20 או 30 אלף ש"ח בעונה אבל יוצר בעיקר מרמור ואנטגוניזם בקרב האוהדים. אני לא בא להמציא את
הגלגל ואני בטוח שגם בהנהלה יודעים שיש המון דרכים ל-"מזער נזקים", אז ראוי שמוקדם ככל האפשר
ישנו את השיטה הקיקיונית. מועדון כדורגל מכובד שרוצה להתייעל יכול לעשות זאת על חשבון המון דברים
אבל בטח שלא על חשבון האוהדים.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

איבוד כיוון! לא. איבוד פרופורציה? גם לא. אבל קצת גלישה למקומות שהראיון בעצם לא היה אמור להוביל.
כוונת המשורר הייתה לקחת פסק זמן. לעצור לחשוב להסיק מסקנות.
ובל נשכח מועדון הפועל באר שבע כמועדון. הוא היחיד מבין מועדוני הכדורגל בארץ שדואג לכול משחק
לסידורי הסעה.אז הגדרה של מועדון לא רציני או רציני אינה עומדת כאן למבחן.
ישנה בעיה והיא המיקום הגאוגרפי שלנו. המרחק ממרכז הארץ כקבוצה הדרומית היחידה. יש צורך בכול
משחק חוץ לדאוג להסעה. התלאביביות נתקלות בה אוליי פעם בשנה באיזה משחק מכריע. בשאר העונה
אין צורך. לעומתם אצלנו זה דבר בסיסי כמעט בכול משחק חוץ.
ששום קבוצה בארץ לא נתקלת בה.
אז באו נתחיל שהראיון היה אמור להיות לא תוקפני ולא עוקצני.אלא משהו שנעשה בשיתוף פעולה.
מין דיאלוג בין האוהדים להנהלה.
שהתוצאה היא שרות יותר טוב לאוהדים מתוך רצון והתחשבות של המועדון בלבד.
אז ככה שהדיון פה אמור להיות משהו בונה. משהו שהוא עמק השווה בין רצונות האוהדים לבין
מסגרת התקציב של המועדון.
ובל נשכח בתחילת הראיון הוסבר שלוקחים פה פסק זמן וחושבים. לא מתלהמים ולא מתנגחים
בל נשכח שיש פרטנר לדיאלוג.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הסניגור האדום כתב:איבוד כיוון! לא. איבוד פרופורציה? גם לא. אבל קצת גלישה למקומות שהראיון בעצם לא היה אמור להוביל.
כוונת המשורר הייתה לקחת פסק זמן. לעצור לחשוב להסיק מסקנות.
ובל נשכח מועדון הפועל באר שבע כמועדון. הוא היחיד מבין מועדוני הכדורגל בארץ שדואג לכול משחק
לסידורי הסעה.אז הגדרה של מועדון לא רציני או רציני אינה עומדת כאן למבחן.
ישנה בעיה והיא המיקום הגאוגרפי שלנו. המרחק ממרכז הארץ כקבוצה הדרומית היחידה. יש צורך בכול
משחק חוץ לדאוג להסעה. התלאביביות נתקלות בה אוליי פעם בשנה באיזה משחק מכריע. בשאר העונה
אין צורך. לעומתם אצלנו זה דבר בסיסי כמעט בכול משחק חוץ.
ששום קבוצה בארץ לא נתקלת בה.
אז באו נתחיל שהראיון היה אמור להיות לא תוקפני ולא עוקצני.אלא משהו שנעשה בשיתוף פעולה.
מין דיאלוג בין האוהדים להנהלה.
שהתוצאה היא שרות יותר טוב לאוהדים מתוך רצון והתחשבות של המועדון בלבד.
אז ככה שהדיון פה אמור להיות משהו בונה. משהו שהוא עמק השווה בין רצונות האוהדים לבין
מסגרת התקציב של המועדון.
ובל נשכח בתחילת הראיון הוסבר שלוקחים פה פסק זמן וחושבים. לא מתלהמים ולא מתנגחים
בל נשכח שיש פרטנר לדיאלוג.
רצוי שתיפטר מהגישה המתיפיפת ותחשוב על אותם ילדים מסכנים שנתקלים בבירוקרטיה המטופשת.
המועדון היחיד שמוציא הסעה? נניח. אם עושים משהו אז שיהיה כמו שצריך. במקום להיות סניגור
של המועדון כדאי שתדאג לאינטרס של האוהדים. המועדון משתף פעולה עם האוהדים וזה יוצא מן
הכלל אבל זה לא אומר שאסור לבקר את ההנהלה ושהם חפים מטעויות. זה שיש דיאלוג זה בסדר
אבל לא צריך להגיד אמן בגלל שמדברים איתנו.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אריק כתב:
רצוי שתיפטר מהגישה המתיפיפת ותחשוב על אותם ילדים מסכנים שנתקלים בבירוקרטיה המטופשת.
המועדון היחיד שמוציא הסעה? נניח. אם עושים משהו אז שיהיה כמו שצריך. במקום להיות סניגור
של המועדון כדאי שתדאג לאינטרס של האוהדים. המועדון משתף פעולה עם האוהדים וזה יוצא מן
הכלל אבל זה לא אומר שאסור לבקר את ההנהלה ושהם חפים מטעויות. זה שיש דיאלוג זה בסדר
אבל לא צריך להגיד אמן בגלל שמדברים איתנו.
אז אנחנו חושבים ובגלל זה אנחנו דנים בזה.כנראה שכול דיון כאן מול ההנהלה נתפס כמלחמה.
ולהתעלם שזה המועדון היחיד שמוציא הסעות ולסיים את "בנניח" קצת חזירי בעיניי.
ומה אנו עושים כרגע? מנסים למרות ההתעלמות שלך מזה "לעשות משהו כמו שצריך"
לפי דבריך אני מבין שצריך כול משחק להעמיד אוטובוס צמוד להאוהדים.ולא משנה כמה יגיעו
תקן אותי אם אני טועה.כי אני לא מבין איזה חטא עשתה ההנהלה שהיא נתנה שבוע שלם!!!
על מנת שתהיה אינדיקציה לכמות הנוסעים.
למה לבקר לאיפה אתה לוקח את הדברים אתה מתכנן מנסה לשפר. אז ישר זה נתפס לביקורת?
והאמן לי אף אחד לא אומר אמן למה שההנהלה אומרת.לידיעתך את הבוקר הם פותחים עם קריאת התגובות
כאן.
למישהו כאן יש פיתרון?
אני לא מתיפיף אני מנסה למצוא פיתרון עם האוהדים והגולשים כאן.ועוד פעם אני שואל
יש לאחד מכם פיתרון?

שלח תגובה