תגובת South Side לאירועי אמש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

תגובת South Side לאירועי אמש

שליחה על ידי CrazyRed7 »

תגובת הארגון לאירועי אתמול

ציטוט חשוב - "אוהד מכבי תל אביב שיזוהה כזה ביציעי באר שבע (2,3,5,6) יורחק מהמגרש לאלתר, לא תאושר כניסה עם צהוב, ולא עם צעיפים צהובים"
על פי דברי ההנהלה והמשטרה.
ואנחנו שואלים, איך מאות אוהדים צהובים עברו משער 3 ושער 6 לשערים 7,8,9 ועל הדרך הניפו אצבע משולשת ליושבי שער 2 ושער 5.

עשינו הכל אבל הכל כדי לשמור על ההסכם מול ההנהלה, קיבלנו יריקה לפנים, מנענו 1001 קריאות למחאות על כך שיהיו פה 4000 צהובים אבל לא , הם לא עמדו במילה שלהם.

מה הבעיה להוביל את הקהל משער שלוש ושער שש ישר לשער משטרה והביתה???

אחרי שבוע ללא שינה כדי לשווק את המשחק , כדי למנוע את הבזיון שהיה אתמול לטובת כלל הקהל

אחרי שבוע ללא שינה בעבודה על תפאורה,כמו תמיד,כדי להראות נוכחות ולשמור על רמה גבוהה ואיכות ביציעים,לטובת כלל הקהל

אחרי ימים שבהם לא עבדנו לא נחנו לא בילינו ונאלצנו להסביר למשפחות מה קורה איתנו..לטובת כלל הקהל

קיבלנו סטירה,ולא ממכבי. כמו שכולם ראו,החגיגות שלהם לא היו מרעישות כי האליפות היתה כבר ברורה. ואם לא הבזיון,אולי הקהל היה מבין סוף סוף שהעונה הזאת מדהימה, ומתארגן לקראת שבת הקרובה.

הפסקת העידוד אתמול לחצי שעה לא היתה החלטה נכונה כי אנחנו לא רוצים לפגוע בקבוצה אבל היתה בלהט הרגע ובזמן שמשתינים לנו על הראש,קשה להישאר לעמוד ולשיר, בזמן שמחלקים לך סטירות אתה לא תמשיך להתעסק במשהו אחר. אחרי ההתלקחויות חזרנו לעודד ובסיום,כמו תמיד,להודות לשחקנים.

כל הדעות המנוגדות ביציע יכולות להסתכם במשפט אחד-
״אוהד שמקריב את עצמו
(מקריב על אמת-כל משחק,לא רק לבלומפילד במשחק העונה)
למען הקבוצה כבר שנים, לא מוכן לשתוק על התנהלות ההנהלה.
ולעומת זאת , אוהד הצלחות שמגיע למשחקים רק כשטוב וזה מסתדר לו, שלא נדבר על משחקי חוץ.. אוהד שלא היה ברגעים הקשים ולא מוכן לתרום מעצמו למען הקבוצה-נגד כל מחאה..
כי לא אכפת לו שההנהלה תזלזל באוהדים, הוא פשוט לא יהיה פה שהקבוצה תרד ליגה חס וחלילה ושיהיה קשה, אז למה לו להילחם עכשיו, תנו לו שקט, ולנסוע לאירופה עם האשה עוד חודשיים״

שמענו ביציעים כל מיני קריאות על הארגון, לכל מי שיש השגות וחושב אחרת, כנראה שאינו יודע את אמת ואינו מעורה בפרטים, כל אחד כזה מוזמן לפנות אלינו בפרטי כדי לקבל תשובות עד שתבינו שהארגון הזה הוא הדבר הכי טוב בשביל הקבוצה שלנו. ושאותו אוהד שהולך לפנות אלינו, שיפנה כל יום כמה שעות, אנחנו ניתן לו משימות שקשורות לטובת הקהל, נזמין אותו באהבה לאצטדיון כבר בעשר,אחת עשרה בבוקר כל יום שבת להכנה של התפאורה וכו׳
אנחנו לא רוצים שיגידו לנו תודה או יטפחו לנו על השכם
אבל אוהד שלא עושה למען הקבוצה אין לו זכות לבקר אוהדים שבזכותם יש לו כבוד.

לסיכום

לא מעניין אותנו מי אשם , במבחן התוצאה הנהלת הפועל באר שבע נכשלה - אוהדי מכבי תל אביב עברו על אפינו ועל חמתינו ליציע האוהדים שלהם, למרות כל ההסכמים.

ואנחנו חשבנו שמילה זאת מילה. הנהלה יקרה, משטרת ישראל, מפקד תחנת באר שבע סנ"צ משה איבגי, כשתהיה לכם מילה אולי גם לנו תהיה, עכשיו תתמודדו עם ההשלכות.

בעולם הכדורגל הכבוד של האוהדים הוא הדבר החשוב ביותר - והיום רמסתם אותו, תתביישו.

בהמשך השבוע אנחנו,יחד עם זרמים נוספים ביציעים נפרסם את דרכי הפעולה להמשך.

״ואחרי הכל, היה רגע אחד אתמול שבו אנו גאים, הזמן עצר מלכת- לופא, נזכור לעד ולא נפסיק להנציח״

סמל אישי של משתמש
gilcohen

Re: תגובת South Side לאירועי אמש

שליחה על ידי gilcohen »

תמונה

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

CrazyRed7 כתב:תגובת הארגון לאירועי אתמול

ציטוט חשוב - "אוהד מכבי תל אביב שיזוהה כזה ביציעי באר שבע (2,3,5,6) יורחק מהמגרש לאלתר, לא תאושר כניסה עם צהוב, ולא עם צעיפים צהובים"
על פי דברי ההנהלה והמשטרה.
ואנחנו שואלים, איך מאות אוהדים צהובים עברו משער 3 ושער 6 לשערים 7,8,9 ועל הדרך הניפו אצבע משולשת ליושבי שער 2 ושער 5.

עשינו הכל אבל הכל כדי לשמור על ההסכם מול ההנהלה, קיבלנו יריקה לפנים, מנענו 1001 קריאות למחאות על כך שיהיו פה 4000 צהובים אבל לא , הם לא עמדו במילה שלהם.

מה הבעיה להוביל את הקהל משער שלוש ושער שש ישר לשער משטרה והביתה???

אחרי שבוע ללא שינה כדי לשווק את המשחק , כדי למנוע את הבזיון שהיה אתמול לטובת כלל הקהל

אחרי שבוע ללא שינה בעבודה על תפאורה,כמו תמיד,כדי להראות נוכחות ולשמור על רמה גבוהה ואיכות ביציעים,לטובת כלל הקהל

אחרי ימים שבהם לא עבדנו לא נחנו לא בילינו ונאלצנו להסביר למשפחות מה קורה איתנו..לטובת כלל הקהל

קיבלנו סטירה,ולא ממכבי. כמו שכולם ראו,החגיגות שלהם לא היו מרעישות כי האליפות היתה כבר ברורה. ואם לא הבזיון,אולי הקהל היה מבין סוף סוף שהעונה הזאת מדהימה, ומתארגן לקראת שבת הקרובה.

הפסקת העידוד אתמול לחצי שעה לא היתה החלטה נכונה כי אנחנו לא רוצים לפגוע בקבוצה אבל היתה בלהט הרגע ובזמן שמשתינים לנו על הראש,קשה להישאר לעמוד ולשיר, בזמן שמחלקים לך סטירות אתה לא תמשיך להתעסק במשהו אחר. אחרי ההתלקחויות חזרנו לעודד ובסיום,כמו תמיד,להודות לשחקנים.

כל הדעות המנוגדות ביציע יכולות להסתכם במשפט אחד-
״אוהד שמקריב את עצמו
(מקריב על אמת-כל משחק,לא רק לבלומפילד במשחק העונה)
למען הקבוצה כבר שנים, לא מוכן לשתוק על התנהלות ההנהלה.
ולעומת זאת , אוהד הצלחות שמגיע למשחקים רק כשטוב וזה מסתדר לו, שלא נדבר על משחקי חוץ.. אוהד שלא היה ברגעים הקשים ולא מוכן לתרום מעצמו למען הקבוצה-נגד כל מחאה..
כי לא אכפת לו שההנהלה תזלזל באוהדים, הוא פשוט לא יהיה פה שהקבוצה תרד ליגה חס וחלילה ושיהיה קשה, אז למה לו להילחם עכשיו, תנו לו שקט, ולנסוע לאירופה עם האשה עוד חודשיים״

שמענו ביציעים כל מיני קריאות על הארגון, לכל מי שיש השגות וחושב אחרת, כנראה שאינו יודע את אמת ואינו מעורה בפרטים, כל אחד כזה מוזמן לפנות אלינו בפרטי כדי לקבל תשובות עד שתבינו שהארגון הזה הוא הדבר הכי טוב בשביל הקבוצה שלנו. ושאותו אוהד שהולך לפנות אלינו, שיפנה כל יום כמה שעות, אנחנו ניתן לו משימות שקשורות לטובת הקהל, נזמין אותו באהבה לאצטדיון כבר בעשר,אחת עשרה בבוקר כל יום שבת להכנה של התפאורה וכו׳
אנחנו לא רוצים שיגידו לנו תודה או יטפחו לנו על השכם
אבל אוהד שלא עושה למען הקבוצה אין לו זכות לבקר אוהדים שבזכותם יש לו כבוד.

לסיכום

לא מעניין אותנו מי אשם , במבחן התוצאה הנהלת הפועל באר שבע נכשלה - אוהדי מכבי תל אביב עברו על אפינו ועל חמתינו ליציע האוהדים שלהם, למרות כל ההסכמים.

ואנחנו חשבנו שמילה זאת מילה. הנהלה יקרה, משטרת ישראל, מפקד תחנת באר שבע סנ"צ משה איבגי, כשתהיה לכם מילה אולי גם לנו תהיה, עכשיו תתמודדו עם ההשלכות.

בעולם הכדורגל הכבוד של האוהדים הוא הדבר החשוב ביותר - והיום רמסתם אותו, תתביישו.

בהמשך השבוע אנחנו,יחד עם זרמים נוספים ביציעים נפרסם את דרכי הפעולה להמשך.

״ואחרי הכל, היה רגע אחד אתמול שבו אנו גאים, הזמן עצר מלכת- לופא, נזכור לעד ולא נפסיק להנציח״
שאפו ענק לארגון האוהדים החדש !

וכן, מחזק כל מילה, ההנהלה נכשלה בשיווק וגם לא עמדה במילה, חבל. :לאלא:

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אבל עכשיו השארתם אותי במתח לקראת הצעדים האלה. זה מה שהכי חיכיתי לו!

אוף איתכם.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אלונה צריכה להתבייש רצית כסף אין בעייה שלא יחגגו לנו על הראש תעשי את זה ברמת גן תמלא 35 אלף ותמכרי כרטיסים גם ב120 שקל כמו שהם עושים תפסיקו להתנהג כמו קבוצה קטנה דיי נמאס מכרת תקהל אז תמכרי עד הסוף אל תשחקו אותה לא ידענו כמו בנושא הכרטיסים במשחק העונה בושה וחרפה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

כל הכבוד לארגון, נקווה שלא רק ידבר ויפעל, כמה פעמים אפשר לפגוע בלקוחות שלך במשך שנה ?
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gilcohen כתב:תמונה
וכל מילה מיותרת

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

שאלתי כבר בטופיק אחר אבל אשאל גם כאן.
מה העניין הזה עם תפנו אלינו בפרטי ותקבלו הסברים? למה מראש לא לפרסם את כל מה שסוכם בדיונים עם ההנהלה? מראש! לכולם! לא בפרטי! בשקיפות מלאה!! אם תרצו בזה או לא, ברגע שאתם נכנסים בשערי וסרמיל למשחק/פגישה/אימון או כל דבר אחר, אתם מייצגים כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו נותנים לכם את המנדט המלא לזה וגאים בכם על כך, אבל בהתאם, חובת הדיווח שלכם היא אלינו. אנא מכם, בלי קשר להשלכות או לצעדים או למה שתחליטו לעשות, נהגו יותר בשקיפות, עדכנו אותנו בכל דבר שקורה. מפגישות והבטחות כאלו ואחרות ועד פסטיבלי איסוף כספים לתפאורה.
ועשו לכם נוהג, הפסיקו עם "בארבע עיניים", בסוף כל פגישה עם ההנהלה, הוציאו סיכום דיון והביאו הדברים בשם אומרם. כל נהיה מעורבים באמת, וכך גם יהיה קשה לאנשים להבטיח לכם משהו אחד ולבצע משהו אחר.

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

שליחה על ידי MOTI2013 »

מחזק!!!!!!צריכים לזעזע תמערכת שנקראת הפועל באר שבע כי לא יכול להיות שנקבל יריקה בפנים,אני ישמח אם הנהלת הפועל ישחקו מול יציעים ריקים,לארגן מקום ולעודד משם,אולי ככה ההנהלה תבין שלקבוצה אין זכות קיום,ומי שיורק עלינו נירק עליו בחזרה!!!

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

dardasmiley כתב:שאלתי כבר בטופיק אחר אבל אשאל גם כאן.
מה העניין הזה עם תפנו אלינו בפרטי ותקבלו הסברים? למה מראש לא לפרסם את כל מה שסוכם בדיונים עם ההנהלה? מראש! לכולם! לא בפרטי! בשקיפות מלאה!! אם תרצו בזה או לא, ברגע שאתם נכנסים בשערי וסרמיל למשחק/פגישה/אימון או כל דבר אחר, אתם מייצגים כל אחד ואחת מאיתנו. אנחנו נותנים לכם את המנדט המלא לזה וגאים בכם על כך, אבל בהתאם, חובת הדיווח שלכם היא אלינו. אנא מכם, בלי קשר להשלכות או לצעדים או למה שתחליטו לעשות, נהגו יותר בשקיפות, עדכנו אותנו בכל דבר שקורה. מפגישות והבטחות כאלו ואחרות ועד פסטיבלי איסוף כספים לתפאורה.
ועשו לכם נוהג, הפסיקו עם "בארבע עיניים", בסוף כל פגישה עם ההנהלה, הוציאו סיכום דיון והביאו הדברים בשם אומרם. כל נהיה מעורבים באמת, וכך גם יהיה קשה לאנשים להבטיח לכם משהו אחד ולבצע משהו אחר.
אהלן,
שאלה לי אליך, אתה חבר בארגון?

אני פונה לכל אחד ואחד מפה, ארגון האוהדים South Side הוא ארגון שפתוח לכולם ואתם יכולים להצטרף ולהביע את דעתכם במגוון הערוצים שעומדים בפני חברי הארגון, ככל שנהיה יותר ככה נוכל גם להשפיע ולפעול למען האוהדים.
אני יכול לומר לכם שפגישה עם ההנהלה אסי אלונה וציפורה הביאו את המילה שלהם שאוהדי מכבי שיכנסו ליציעים שלנו יורחקו מהמגרש, אנחנו מצד שני נתנו מילה שלא תהיה מחאה, עכשיו תבינו לבד מי הפר את ההסכם ולמי אין מילה. ההנהלה יודעת שהיא טעתה והיא מפחדת אפילו לפנות לאוהדים בעקבות האירועים אתמול. אנחנו יכולים להבטיח לכם שברביעי-חמישי נפרסם הודעה שתייצג את רוב הקהל מכל הפלגים בשביל שכולם ידעו שאוהדים מעל הכל, ותזכרו אנחנו היינו ונהיה פה אחרי כולם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

oran כתב:
אהלן,
שאלה לי אליך, אתה חבר בארגון?

אני פונה לכל אחד ואחד מפה, ארגון האוהדים South Side הוא ארגון שפתוח לכולם ואתם יכולים להצטרף ולהביע את דעתכם במגוון הערוצים שעומדים בפני חברי הארגון, ככל שנהיה יותר ככה נוכל גם להשפיע ולפעול למען האוהדים.
אני יכול לומר לכם שפגישה עם ההנהלה אסי אלונה וציפורה הביאו את המילה שלהם שאוהדי מכבי שיכנסו ליציעים שלנו יורחקו מהמגרש, אנחנו מצד שני נתנו מילה שלא תהיה מחאה, עכשיו תבינו לבד מי הפר את ההסכם ולמי אין מילה. ההנהלה יודעת שהיא טעתה והיא מפחדת אפילו לפנות לאוהדים בעקבות האירועים אתמול. אנחנו יכולים להבטיח לכם שברביעי-חמישי נפרסם הודעה שתייצג את רוב הקהל מכל הפלגים בשביל שכולם ידעו שאוהדים מעל הכל, ותזכרו אנחנו היינו ונהיה פה אחרי כולם.
מודה, לא חבר כרגע בארגון וגם לא מגיע למשחקים, הדבר נובע מקשיים כלכליים זמניים שבע"ה יפתרו במהרה. ברגע שיתאפשר לי כלכלית אשלם דמי חבר ואהיה חבר בארגון. זה לא גורע כהוא זה מאהבתי לקבוצה ו/או הרצון/היכולת שלי להעביר ביקורת ולתרום לה כשיכול.... עם זאת, אני חושב שארגון אוהדים, כשמו כן הוא מייצג את כלל האוהדים ומחוייב להם, אלה שחברים בו (ומשתתפים בישיבות, רשאים לקבל החלטות וכו'...) ואלה שלא.

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

dardasmiley כתב:
מודה, לא חבר כרגע בארגון וגם לא מגיע למשחקים, הדבר נובע מקשיים כלכליים זמניים שבע"ה יפתרו במהרה. ברגע שיתאפשר לי כלכלית אשלם דמי חבר ואהיה חבר בארגון. זה לא גורע כהוא זה מאהבתי לקבוצה ו/או הרצון/היכולת שלי להעביר ביקורת ולתרום לה כשיכול.... עם זאת, אני חושב שארגון אוהדים, כשמו כן הוא מייצג את כלל האוהדים ומחוייב להם, אלה שחברים בו (ומשתתפים בישיבות, רשאים לקבל החלטות וכו'...) ואלה שלא.
אוקיי ענית לי ומעריך את הכנות, אבל איפה כל האוהדים?

תאמין לי שהארגון הוא ארגון האוהדים הכי חזק שההי פה וכל זה בפחות משלושה חודשים.
שוב אני אומר ככל שיהיו יותר חברים בארגון כך הכוח שלנו יהיה גדול יותר.
אחרי כל ישיבה שלנו/עם ההנהלה יוצרת הודעה מטעם הארגון עד דרכי הפעולה ומה שסוכם בגדול.
תמונה

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

אני רוצה להצטרף לארגון

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

azb852 כתב:אני רוצה להצטרף לארגון
שלח לי את הפרטים שלך בהודעה פרטית+קישור לפייס ואני אדאג שיצרו איתך קשר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

oran קודם כל שאפו ענק לכם כארגון,אתם תותחים,לא זכור לי מעולם תצוגות כאילו מקהל אוהדי ב"ש,אני מאמין שככל שיעבור הזמן גם תהיו טובים יותר.
אם אדם כמוך ממייסדי הארגון מדבר כך,כנראה שבאמת הגיעו מים עד נפש.
טוב מאוד שלקחתם לכם כמה ימים לחשוב בשיקול דעת ולהוציא הודעה לא מתוך רגש רגעי.
קודם כל חשוב שתדעו שאנחנו איתכם בכל מה שתחליטו,מגיעה לכם התמיכה הזאת אחרי כל מה שעשיתם,ומי שלא מבין את זה נמצא בבעיה גדולה.
אני במקומכם מבקש פגישה ישירות עם אלונה,ללא מתווכים וללא נציגים מההנהלה,על מנת לגולל בפניה את כל השתלשלות העיניינים לגבי המשחק הספציפי הזה ולגבי התנהלות אנשיה ובראשם המנכ"ל בפרט.
למרות שקשה לי להאמין שהיא לא יודעת בתור אחת שמעורבת 24/7 במה שקרה.
אלונה ידועה כאחת שמגנה מאוד על אנשיה קחו את זה בחשבון,אל תבואו מתוך רגש,תבואו מתוך עובדות והסכמים שלא מולאו.
ינסו גם למכור לכם את העובדה שנתנו לנו את האפשרות לקנות כרטיסים לשער 9,אל תאכלו את ת'לוקש,אין לזה שום קשר לביזיון בזה שלא עומדים בהסכמים ולא הוציאו את אוהדי מכבי ת"א מהמגרש.
אם יגידו לכם שהמשטרה אחראית,תענו בתשובה "אז למה נתתם מילה שהם ייצאו"?
לא לפחד הכוח בידיים שלכם עכשיו,ההנהלה (שוב) בפאניקה,תשתמשו בכוח בתבונה להוציא את מבוקשכם ולא מתוך כוח.
והכי חשוב תזכרו שכולנו אבל כולנו אוהדים של הפועל ב"ש,הכל טוב הכל בסדר,אתם צודקים בהכל,אבל הקבוצה היא מעל הכל,לכן תחשבו פעמיים על כל צעד שאתם מתכננים.
בהצלחה.

שלח תגובה