דויד סימאו חתם - בהשאלה עד תום העונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: דויד סימאו - קשר

שליחה על ידי yossi »

גלזר ופרץ קוראים משחק ברמה גבוהה, אי אפשר לחלץ כל כך הרבה כדורים וללחוץ טוב בלי חוכמת משחק.
ת'אכלס זה הפרמטר הכי חשוב, ואותו קשה עד לא אפשרי לראות בסרטונים.
נתלה לרגע באילנות גבוהים, אלונסו לא היה זריז ולא ירד כמעט אף פעם לגליץ', ושיחק את האחורי ביותר בריאל ששיחקה גם כן 4-2-3-1 והייתה קבוצת המעברים מהמושלמות שראיתי וכנראה שגם נראו אי פעם.
הרבה בזכות שידע לקרוא נתיבי מסירה ולשגר כדורים ארוכים עם דיוק של סרגל.

אפרופו הובאן, קופר נדמה לי הביא לו את הכינוי 'החומה הבלתי נראית' שאהבתי.
עשה את זה בעיקר בהתמקמות נכונה וחכמה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

yossi כתב:גלזר ופרץ קוראים משחק ברמה גבוהה, אי אפשר לחלץ כל כך הרבה כדורים וללחוץ טוב בלי חוכמת משחק.
ת'אכלס זה הפרמטר הכי חשוב, ואותו קשה עד לא אפשרי לראות בסרטונים.
נתלה לרגע באילנות גבוהים, אלונסו לא היה זריז ולא ירד כמעט אף פעם לגליץ', ושיחק את האחורי ביותר בריאל ששיחקה גם כן 4-2-3-1 והייתה קבוצת המעברים מהמושלמות שראיתי וכנראה שגם נראו אי פעם.
הרבה בזכות שידע לקרוא נתיבי מסירה ולשגר כדורים ארוכים עם דיוק של סרגל.

אפרופו הובאן, קופר נדמה לי הביא לו את הכינוי 'החומה הבלתי נראית' שאהבתי.
עשה את זה בעיקר בהתמקמות נכונה וחכמה.
+1
כולם שואפים לשחזר את מרכז השדה של אוגו-הובאן-ראדי, משולש אגרסיבי ולוחץ שרץ על כל המגרש. זה לא יקרה ולדעתי בכר גם רוצה משהו אחר.
מרכז שדה של שני קשרים אחוריים פרופר שאחד מהם גם יודע להוציא התקפות מהעומק (סימאו נראה מתאים לתפקיד) כשלפניהם רביעייה התקפית.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Redbull כתב: צריך את הגמד החכם והזריז שיעזור לו
למה להעליב את אלמוג כהן?
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 09 ספטמבר 2018, 16:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

כמה אנחנו צריכים קשר 50/50?
נגד מכבי, קבהא שיחק את האחורי ואוגו 50/50 כי אין מישהו אחר מספיק דומיננטי.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

nitsande כתב:למה כל היום מתעסקים בכסף בפורום הזה???
אפשר לחשוב שזה פורום הרואי חשבון של הקבוצה.
חאלס, אם אלונה רוצה לשלם עוד 5 מיליון יורו עכשיו על לויטה מה זה עניינכם??
ואם אחרי שבוע היא רוצה לשחרר אותו בחינם מה זה עניינכם? תתעסקו בביקורת מקצועית ועניינית ולא כלכלית.
הרמת להנחתה
יש לי מגילה לכתוב לך על זה שאתה טועה בגדול אבל ערב חג היום
חג שמח ושנה שהיא מותק

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני מנסה להבין מה אומרת כותרת "סימאו ידרוש מבואבישטה לשחרר אותו"
זה אומר שהוא שלח פקס למערכת וואלה וכתב "היכונו היכונו, אני הולך לבקש מבואבישטה לשחררני"?

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

רק עכשיו ראיתי את הסרטון. אני יודע שזה רק סירטון ערוך אבל ממש התלהבתי. נראה קצת כמו מליקסון של החלק האחורי, זה בדיוק מה שנחוץ לנו

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: כן אבל ההנחת יסוד שלך לא נכונה.

מדובר פה על שחקן בשנת חוזה, שרוצים אותו בכל מקרה, אחרי שבדקו היתכנות כלכלית ואת רצון השחקן.

אלונה מבינה מראש שהעסקה תצא סביב המליון יורו.
אם זה 400 או 800. זה כבר התפקיד שלה.

כמו שלא יכלנו לעצור את טוני, הם לא יוכלו לעצור אותו מלעזוב.

מה עכשיו ההיתממות הזו והדאגה לתקציב?
מה חשבתם שאלונה תלך על עסקה כשהיא בסכנת פייר פליי?
שהיא לא תדע לעקוף פרצות בחוק?

הכל מתחיל ונגמר בדבר אחד:
המוטיבציה של אלונה.
אם יש לה מוטיבציה יש לנו כסף בשפע.
אם אין מוטיבציה הברז נסגר.

מדובר במשפחה שיש להם כסף להביא את ניימאר מחר בבוקר.
שוב, הכל מתחיל ונגמר במוטיבציה
איזה הנחת יסוד אלדר? מי דיבר ספציפית על סימאו?
דיברתי על ביטול טוטאלי של משתמשים פה על דיונים כלכליים בטענה ש"זה לא מהכיס שלנו" וזה לא משנה אם אלונה משלמת 1.5 מיליון או 3 מיליון על שחקן.

הסברתי בצורה מאוד ברורה למה זה מאוד חשוב ולמה יש לכל רכישה כזאת השלכות לטווח הרחוק בעידן הפייר פליי, זה לא משנה כמה כסף יש לאלונה בבית זה משנה כמה הכנסות המועדון מצליח לייצר משום שאסור לנו להפסיד יותר מ 10 מיליון יורו בעונה (לא כולל השקעה בנוער).

אז ברור שיש רואה חשבון ואת האנשים המקצועיים שצריכים לטפל בנושאים האלה ולעשות עבודתם נאמנה אבל בדיוק כמו שאנשים פה נותנים חוות דעת על החתמה מקצועית של אנשי מקצוע שזה התפקיד שלהם ככה גם אחרים חושבים בקול האם שווה או לא שווה להשכיב X כסף על שחקן Y, דיון לגיטימי לחלוטין.
אגב גם במכבי היו רואי חשבון ומחלקה חשבונאית שפספסו את העניין והיום הם נענשים על זה בגדול אז על אחת כמה וכמה הדיונים הכלכליים הם לגמרי חלק מהדיון על הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

nitsande כתב: השוואה גרועה כהרגלך בקודש... אבל עניינית... גם דעתי ועמדתי לגבי יכולת של שחקן לא רלוונטית בעליל...
רק שבשם היותי אוהד הפועל אני מביע את דעתי ועמדתי ומנהל דיון עם אוהדים נוספים בנושא כאן בפורום.
כלכלית? איזה נתון יש לך שמגדיר אם הוצאה של 3 מיליון יורו לצורך העניין עכשיו על סימאו היא הוצאה נכונה או לא? כמה אנחנו קרובים או רחוקים לגבולות הפייר פליי?
כמובן שכולנו רוצים מועדון שמתנהל נכון כלכלית ויודע לייצא שחקנים ולמקסם את הערך שלהם כמו גם לקנות מציאות איכותיות. נכון, אבל ככותרת.
בפועל מה אכפת לי אם לאלונה נכנס ג'וק לראש ובא לה להיות גאידמק לעונה? כל עוד אני יודע שהיא לא פועלת מגחמה ובעקבות זה תעזוב, זה לא משנה לי.
בסוף בסוף, זה כסף שלה, ואם היא רוצה לשלם מחירים מופקעים כדי לחזק את הקבוצה בכל מחיר אשרינו.
השוואה גרועה כהרגלי בקודש אז למה טרחת לקרוא ולהגיב?
אני לא אגרר לפסים אישיים, שנה טובה אח שלי רק קח בחשבון -
לאוהד הפשוט יש הרבה יותר מושג במצב הכלכלי של הפועל ב"ש מאשר בדיונים המקצועיים שלה חביבי, כל הדיוט יכול לחשב טווח של הכנסות טבעיות ולדעת איזה תקציב מקסימלי אפשר להעמיד ומה ההשפעות של כל רכישה או שכר על התקציב הזה (באחוזים למשל).
זה שכיף לך לשחק פה מנג'ר זה אחלה, יש כאלה שגם אוהבים לשחק מנהלי תקציב, איפה הבעיה בזה שהנושאים הכלכליים והעלויות עולים לדיון? כי זה כסף של אלונה? תשובה טיפשית סלח לי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

nitsande כתב: נכון אבל לגבי הכל חוץ מהכסף יש לך דעה שמבוססת מספיק טוב על נתונים שאתה יודע בוודאות,
לגבי הכל חוץ מהכסף בסוף להחלטה שיעשו תהיה השפעה ישירה על הקבוצה ואיך שהיא תיראה.
החור בתקציב / בכיס יהיה רק של אלונה.
החור בתקציב יהיה על כולנו כי הוא ימנע החתמות ורכישות עתידיות.
והדעה המקצועית שלך על שחקן מסרטון יו טיוב ונתוני טרנספרמרקט ממש לא יותר מבוססת מהדעה של x על רכישה של סימאו ב מיליון או 2 מיליון יורו.
אם כבר, אז את המספרים הרבה יותר קל לנתח מבחינה סטטיסטית.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הפייר פליי אכן חשוב, אבל אני חושב שאחרי כל השחרורים, אנחנו עדיין במאזן תקציבי חיובי.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

RedBend כתב: הרמת להנחתה
יש לי מגילה לכתוב לך על זה שאתה טועה בגדול אבל ערב חג היום
חג שמח ושנה שהיא מותק
ששששש אסור לדבר על המצב הכלכלי.
על הדיונים המקצועיין יש לו "דעה מבוססת" הרבה יותר.
כי הוא ראה סרטונים ביו טיוב וסטטיסטיקה באתר שקר כלשהו, אבל לדבר על סכומי רכישה ושכר שמפורסמים באופן קבוע בתקשורת אסור לדבר כי זה לא הכיס שלנו.

הרי להחתמות של קוואנקה ופקהארט לא הייתה השפעה עלינו העונה ותשלום הפיצויים לסטו, אנסטיס, פקהארט וקוואנקה אין שום השפעה על הרצון להשתחרר מהחוזה של בן שהר למשל, כך גם הפייר פליי בכלל לא משפיע אח אבל אחרי זה יצעקו "איך משחררים את בן שהר בחינם לקבוצה יריבה".
איך, כי מה שבמועדון הבינו מזמן פה אסור בכלל לדבר -
בעונה בלי שלב בתים אירופי אנחנו נמצאים ממש על הגבול של הפסד של עשרה מיליוני יורו וזה מצב שצריכים להימנע ממנו, אבל מה אכפת לנו אם לויטה יבוא ב 5 מיליון יורו וישוחרר למחרת?
"זה הכסף של אלונה"

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oranu כתב: החור בתקציב יהיה על כולנו כי הוא ימנע החתמות ורכישות עתידיות.
והדעה המקצועית שלך על שחקן מסרטון יו טיוב ונתוני טרנספרמרקט ממש לא יותר מבוססת מהדעה של x על רכישה של סימאו ב מיליון או 2 מיליון יורו.
אם כבר, אז את המספרים הרבה יותר קל לנתח מבחינה סטטיסטית.
מסכים איתך לגמרי אח אבל בשביל לקבל תמונה מלאה חסר הנתון הגדול עליו מתבססת כל ההערכה - מה הם ההכנסות הטבעיות?
כמה מרוויחים על מנויים? כמה על מרצ׳נדייז (ומה קצב הגידול בהכנסה משנה לשנה בהנחה שיש גידול)? כמה מכל הספונסרים? כמה מהכנסות שנתיות נוספות? האם מעבר לנוער גם ההוצאות המנהליות (שימוש באיצטדיון, אבטחה, מתקנים, הוצאות שוטפות וכו׳) לא נכנסות לחישוב של הפייר פליי הפיננסי? מה היה מצבנו בשנה שעברה מבחינת רווח/הפסד? (ב16/17 כבר ידוע לכולנו שהיה רווח של 17 מיליון שקלים שנתן הרבה אוויר מבחינת השקעה)
המספרים האלה אולי ידועים לך (אני מניח שכן) אך לאוהד הממוצע כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחרי הנתונים האלו, אשמח אם בהזדמנות זו תוכל אתה, או מישהו שמודע לנתונים אם אתה לא, לשפוך אור על הנושא. זה יעזור לקבל תמונה יותר רחבה ויעשיר מאוד את הדיון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זה לא רק עניין של פייר פליי כן או לא.
יש כאן השלכות עתידיות.

אחרי הנפילות עם קואנקה ופקהארט קיבלנו שחקנים בחצי מחיר בקיץ העוקב כחלק מהפקת הלקחים. זה לא עשה טוב למערכת. אם היינו מצליחים עם אחד מהם יכול להיות שהיינו רואים פה הקיץ זרים בלבל אחר לגמרי מהנפילות שהגיעו.

לכן, עד שהולכים על כיוון חדש (ונכון) של השקעה בשחקן תחת חוזה מחוץ לגבולות המדינה, רצוי שיהיה מדובר בשחקן ששווה את המחיר ויעודד את המערכת להמשיך באותה דרך גם עם שחקנים נוספים. זה יפתח לנו המון אפשרויות בחלונות הבאים.
נפילה חלילה, ונחזור לשוק השחקנים החופשיים, שהוא קטן ומוגבל יחסית.

ישנם עוד שיקולים, את חלקם הזכרתי כבר קודם. לכל החלטה שמתקבלת יכולות להיות 1001 השלכות שלא חשבנו עליהן. אפשר ורצוי לדון גם בזה.

שלח תגובה