דויד סימאו חתם - בהשאלה עד תום העונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: דויד סימאו - קשר

שליחה על ידי Totti »

הלו הלו, תורידו רגל מהגז, אתם נכנסים לפינה שהיא לא מקומכם כאוהדים. יש להפועל באר שבע מנהלת שאישרה את המהלך, תפסיקו לחשוב שבכל נושא יש לדעתם משקל.
אולי תפגינו מחאה עם 30 דקות של ישיבה, כי עמידה היא צעד מריחוף
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

חבר, מכבדים את דעתך, כבד את דעתם של האחרים-ואני עדין איתך
אתה אותו אחד שהביא לנו שחקנים מהמנג'ר כאילו אתה סקאוט על, הריחוף הוא לא שלנו
הוא של המאמן שלנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לגיטימי מבחינת המאמן לצאת לחופשה בסיום העונה, בטח כשאין כל כך זמן מנוחה בגלל אירופה.
אם היה דוחה את זה עד להשלמת הסגל לא היה יוצא בכלל.
בשלב הזה הכדור בידיים של ההנהלה, שקיבלה רשימת מועמדים עם סדרי עדיפויות לכל תרחיש אפשרי.
אה, ולהזכירכם יש בימינו טלפון למקרה הצורך. שחררו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

sumsum כתב:חבר, מכבדים את דעתך, כבד את דעתם של האחרים-ואני עדין איתך
אתה אותו אחד שהביא לנו שחקנים מהמנג'ר כאילו אתה סקאוט על, הריחוף הוא לא שלנו
הוא של המאמן שלנו.
אני הבאתי שחקנים מהמנג׳ר? אתה מתבלבל בגדול.
אני משלם בפייפל 100 שקל לכל פירסום ״מנג׳ר״ שלי שתעלה כאן
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

טוב אחרי שהבנו שיש לך 100 שקלים-מודה לא מצאתי טופיקים שאתה פתחת עם שמות של שחקנים.
לעצם העניין, אני חושב שהסתימת פיות היא לא פחות מחצופה.
אתה בעצמך כתבת ש'אלישע מיצה את עצמו'
אנחנו לא טוענים כך, להפך.
אני ורבים שחושבים כמוני לא מקבלים שהמאמן הנוכחי או כל מאמן אחר לצורך העניין יעבוד שעתיים ביום ויקבל שכר כפול מראש ממשלה.
לצורך העניין-אלישע ידע והיה ברור לכולם שהעונה היא מוצלחת מאין כמוה, בפברואר יכלו לחפש ולעקוב אחרי שחקנים-לא בוצע, וגם היום ערב יציאתו לחופשה (מגיעה לו בגדול) אין לך זר.
אז אם לך אין בעיה-זה בסדר גמור, כנס לקרן זוית ואל תעביר ביקורת על אוהדים שבסה"כ מחפשים התנהלות מקצוענית יותר.
פשוט לא?

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

אני לא מבין למה אתם יוצאים מנקודת הנחה שלא קורה כלום או לא קרה כלום מתחת לפני השטח ?!?!
לפי ההתנהלות אשתקד בנוגע לרכש ...ההנהלה די החרישה עד שזה יצא לפועל ...אז מה כל הנגטיביות המעצבנת הזו?!?
יאללה תנו לאנשים הממונים על העניין לעבוד....

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:
אני לא אומר אל תצא לחופש. נהפוכו. צא לחופש אבל תעשה את זה עם תאקט. לא כשאתה צריך לבנות קבוצה לאירופה. תבנה קבוצה, סיים את הרכש העיקרי וצא לחול אפילו לחודש. עיני לא צרה בו. פשוט קצת מוזר לי שבמשך שנתיים אצלנו כששאר המאמנים האחרים עובדים במרץ ורואים שחקנים או מפיקים לקחים הוא יוצא לנפוש. יש זמן מתאים לכל דבר.
בדיוק כמו שהיית מצפה ממנהל מלון לא לצאת ל10 ימי חופש בשיא התקופה של התיירות.
דווקא השלב היותר מתקדם של פגרת הקיץ הוא עמוס יותר ובעייתי יותר. אז כרגע זה הזמן הכי טוב שאלישע יצא לחופשה שלו.
רוב רשימת הרכש היא ישראלית(ארבייטמן/סהר, מליקסון, קשר אחורי, בלם שלישי ושוער שני) ורק זר אחד. ככה שהעבודה פה היא של אסי.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כולכם אנשים מחושבים שמפחדים על הכסף של אלונה, במקום שתדרבנו אותה להשקיע אתם נהיתם לי יועצים פיננסים..
מה אכפת לכם כמה היא משקיעה??
ומה אכפת לכם כמה כסף היא תשלם לשחקן א׳ או ב׳?
באמת אני ישמח להבין..
ולאלישע מותר לצאת לחופש כמו שלכל אחד מאיתנו מותר היום יש טלפון,סקייפ,יוטיוב וכל דבר שאפשר לעשות גם בארץ אז מה הבעיה?
קצת פרופרציות זה גובל בהזיה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אלדר כתב:כולכם אנשים מחושבים שמפחדים על הכסף של אלונה, במקום שתדרבנו אותה להשקיע אתם נהיתם לי יועצים פיננסים..
מה אכפת לכם כמה היא משקיעה??
ומה אכפת לכם כמה כסף היא תשלם לשחקן א׳ או ב׳?
באמת אני ישמח להבין..
ולאלישע מותר לצאת לחופש כמו שלכל אחד מאיתנו מותר היום יש טלפון,סקייפ,יוטיוב וכל דבר שאפשר לעשות גם בארץ אז מה הבעיה?
קצת פרופרציות זה גובל בהזיה
לך תשאל את אוהדי בית"ר "מה אכפת". כסף לא גדל על העצים ואלונה היא לא שייח סעודי.
אתה מחפש הצלחה רגעית עם החתמות של כוכבים למיניהם שיעשו קופה 2-3 שנים וילכו(ואיתם גם הבעלים. אף אחד לא ישקיע כל כך הרבה כסף לאורך זמן). אנחנו(או אני) מחפש לבנות פה מועדון יציב, שפוי, מסודר ועם מחלקת נוער טובה ובריאה.

מספיק כבר עם ההשוואות האידיוטיות למכבי חיפה ומכבי תל אביב. יש להם אלפי מנויים, איצטדיון שמפוצץ כמעט בכל משחק, ספונסרים שנותנים יותר וכו'. אצלנו בוכים שמנוי בוגר עולה 800 ש"ח ובקושי מביאים 7000 אוהדים למשחק צמרת.
מספיק לקרוא את נתוני ההכנסה של המועדונים שמתפרסמים מדי עונה כדי להבין.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: לך תשאל את אוהדי בית"ר "מה אכפת". כסף לא גדל על העצים ואלונה היא לא שייח סעודי.
אתה מחפש הצלחה רגעית עם החתמות של כוכבים למיניהם שיעשו קופה 2-3 שנים וילכו(ואיתם גם הבעלים. אף אחד לא ישקיע כל כך הרבה כסף לאורך זמן). אנחנו(או אני) מחפש לבנות פה מועדון יציב, שפוי, מסודר ועם מחלקת נוער טובה ובריאה.

מספיק כבר עם ההשוואות האידיוטיות למכבי חיפה ומכבי תל אביב. יש להם אלפי מנויים, איצטדיון שמפוצץ כמעט בכל משחק, ספונסרים שנותנים יותר וכו'. אצלנו בוכים שמנוי בוגר עולה 800 ש"ח ובקושי מביאים 7000 אוהדים למשחק צמרת.
מספיק לקרוא את נתוני ההכנסה של המועדונים שמתפרסמים מדי עונה כדי להבין.
אף אחד לא אמר שתשקיע מעל ומעבר עד לקריסה
אבל גם לא צריך ליעץ לה מי יקר ומי זול
זה כסף שלה והכיף שלה.
תאמין לי שהם הגיעו לכל הכסף שלהם בזכות התנהלות טובה ועסקים טובים..
והפועל ב״ש זה לא מה שיגרום להם להרוס את מה שבנו
אז מה כל אחד הכנס לה לכיס? היא הישגית ורוצה להצליח וזה עולה כסף..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם היה מדובר בסכום של 4 מיליון אירו הייתי מבין אבל 3 מיליון שקל על שחקן כמו מליקסון זה סכום מתקבל על הדעת ואם רוצים להכנס לליגה של הגדולים חחיבים לשלם על שחקן כזה שיהיה שובר שוייון
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דר אדום בנשמה כתב:אם היה מדובר בסכום של 4 מיליון אירו הייתי מבין אבל 3 מיליון שקל על שחקן כמו מליקסון זה סכום מתקבל על הדעת ואם רוצים להכנס לליגה של הגדולים חחיבים לשלם על שחקן כזה שיהיה שובר שוייון
נקודה שאף אחד לא מתייחס אליה, את מליקסון מכרנו ב750,000 דולר, הכסף הזה אומנם התגלגל במערכת אבל לא שימש לרכישה משמעותית של שחקן. לרכוש אותו ב600,000 יורו זה להחזיר אותו בלי הרבה הפסד.
ברור שזה פשטני מדי ומדובר על כסף של לפני מספר שנים. עדיין, צריך להבין שכמו שמוכרים שחקנים בשיאם, צריך לפעמים גם לשלם ולקנות שחקנים בשיאם.
שלא לדבר על זה שאם בזכותו נגיע לשלב הבתים באירופה, ההשקעה בו החזירה את עצמה והשתלמה כלכלית (מענקים וזכויות שידור).

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דר אדום בנשמה כתב:אם היה מדובר בסכום של 4 מיליון אירו הייתי מבין אבל 3 מיליון שקל על שחקן כמו מליקסון זה סכום מתקבל על הדעת ואם רוצים להכנס לליגה של הגדולים חחיבים לשלם על שחקן כזה שיהיה שובר שוייון
נקודה שאף אחד לא מתייחס אליה, את מליקסון מכרנו ב750,000 דולר, הכסף הזה אומנם התגלגל במערכת אבל לא שימש לרכישה משמעותית של שחקן. לרכוש אותו ב600,000 יורו זה להחזיר אותו בלי הרבה הפסד.
ברור שזה פשטני מדי ומדובר על כסף של לפני מספר שנים. עדיין, צריך להבין שכמו שמוכרים שחקנים בשיאם, צריך לפעמים גם לשלם ולקנות שחקנים בשיאם.
שלא לדבר על זה שאם בזכותו נגיע לשלב הבתים באירופה, ההשקעה בו החזירה את עצמה והשתלמה כלכלית (מענקים וזכויות שידור).

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אלדר כתב:
אף אחד לא אמר שתשקיע מעל ומעבר עד לקריסה
אבל גם לא צריך ליעץ לה מי יקר ומי זול
זה כסף שלה והכיף שלה.
תאמין לי שהם הגיעו לכל הכסף שלהם בזכות התנהלות טובה ועסקים טובים..
והפועל ב״ש זה לא מה שיגרום להם להרוס את מה שבנו
אז מה כל אחד הכנס לה לכיס? היא הישגית ורוצה להצליח וזה עולה כסף..
לא מייעץ לה ולא נכנס לה לכיס..רק אומר את דעתי בעניין :חיוך גדול:

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

התקשורת הפורטוגלית מדווחת שוויתרנו על הבחור ..
https://translate.googleusercontent.com ... SUmmpO4vEg" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה