דויד סימאו חתם - בהשאלה עד תום העונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

דויד סימאו חתם - בהשאלה עד תום העונה

שליחה על ידי אביאל »

https://www.one.co.il/Article/233968.html" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=479170&rss=1" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.transfermarkt.com/david-sim ... eler/70359" onclick="window.open(this.href);return false;

כנראה קשר אחורי עם רגל שמאל

סמל אישי של משתמש
ran

הפועל ב"ש מעוניינת בדויד סימאו

שליחה על ידי ran »

[BBvideo 425,350]https://vimeo.com/72351339[/BBvideo]

פרופיל :

שם : דוד סימאו
אזרחות : צרפתית ופורטוגלית
עמדה : קשר מרכזי - עושה משחק
עמדה נוספת : קשר שמאלי
רגל חזקה : שמאל
גובה : 1.83
שווי שוק : 2.5 מליון יורו (לפי אתר TRANSFERMARKTׂ)

תמונה

עבר : גדל בקבוצת בנפיקה , שיחק במאריטמו מהליגה ה-1 בפורטוגל וכיום בארוקה.
הופעות בנבחרת הצעירה של פורטוגל (עד גיל 21) : 8 הופעות , שער אחד
הופעות בנבחרת הצעירה של פורטוגל (עד גיל 20) : 5 הופעות , 3 שערים
בעונה האחרונה : שיחק 29 משחקי ליגה + 3 משחקי גביע
שערים/בישולים : בליגה הבקיע 4 שערים , בישל 2 (בלבד) ||| בגביע הבקיע שער אחד

חוזה : עד יוני 2016 בקבוצה הפורטוגלית ארוקה

דעה אישית :
אין יותר מידי מידע באינטרנט עליו , אין סרטונים חוץ ממה שהעלתי ואולי זה אומר משהו .
בנוסף שחקן שפתח ב-26 מתוך 29 משחקי ליגה ובישל רק פעמיים זה נשמע לא טוב , במיוחד שהוא בתפקיד שזו העבודה שלו .
מצד שני נראה שחקן פיזי , ליגה פורטוגלית ליגה מעולה והתמודד מול קבוצות גדולות , ניסיון בטוח יש לו במעמדים ואולי יתאים לנו לאירופה .

לינק לפרופיל שלו באתר טרנספרמארקט :
https://www.transfermarkt.com/david-sim ... eler/70359" onclick="window.open(this.href);return false;
דעתכם ?

סמל אישי של משתמש
MOTI2013

Re: דויד סימאו - קשר

שליחה על ידי MOTI2013 »

שיתחילו להחתים שחקנים הם לא קולטים שעוד פחות מחודשיים משחקים באירופה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מה שיותר מטריד אותי זה זה שאלישע שוב יוצא לחופשה, ולא נניח של 5 ימים אלא של 10 ימים, כאילו באמת מילא לא היינו מגיעים לאירופה, אבל עוד חודשיים אנחנו מופיעים באירופה, והסגל אפילו לא חצי מוכן!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ns75

Re: הפועל ב"ש מעוניינת בדויד סימאו

שליחה על ידי ns75 »

הובר 2

לא תודה

סמל אישי של משתמש
adomi

שליחה על ידי adomi »

ns75 כתב:הובר 2

לא תודה
לפי הסרטון לא מזכיר את הובר

נראה טוב מאוד ובדיוק מה שצריך

סמל אישי של משתמש
אלכס

שליחה על ידי אלכס »

לא נראה מרשים במיוחד ...לא הרזומה ולא הסירטון ...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דר אדום בנשמה כתב:מה שיותר מטריד אותי זה זה שאלישע שוב יוצא לחופשה, ולא נניח של 5 ימים אלא של 10 ימים, כאילו באמת מילא לא היינו מגיעים לאירופה, אבל עוד חודשיים אנחנו מופיעים באירופה, והסגל אפילו לא חצי מוכן!
בדיוק מה שחשבתי עליו כשקראתי את הכתבה.
גם שנה שעברה הוא נסע לארה"ב איך שנגמרה העונה.
ראבאק אצה פותח אימונים עוד חודשיים, סגור את הסגל ותעשה מה שאתה רוצה לא הפוך.
חוסר מקצוענות!

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

הוא העביר רשימת מכולת לאסי.
מעכשיו אסי אחראי לזה.
תנו לאיש חופש עזבו כבר לחפש בקטנות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:
בדיוק מה שחשבתי עליו כשקראתי את הכתבה.
גם שנה שעברה הוא נסע לארה"ב איך שנגמרה העונה.
ראבאק אצה פותח אימונים עוד חודשיים, סגור את הסגל ותעשה מה שאתה רוצה לא הפוך.
חוסר מקצוענות!
מה אתה רוצה מהבן אדם?שנה שעברה לא היה צריך לצאת, השנה לא היה צריך לצאת..אין לו חיים?כולם כולל כולם יוצאים לחופשה ולמאמן אסור?
10 ימים לא יקרה שום דבר. גם ככה רוב המועמדים והמו"מ זה עם ישראלים ואסי מנהל אותו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לפניי שנה אני מבין, אבל השנה שיש את אירופה?
תכין את הקבוצה ואז מצידי תטוס גם לשבועיים לאיראן..
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

CrazyRed7 כתב: מה אתה רוצה מהבן אדם?שנה שעברה לא היה צריך לצאת, השנה לא היה צריך לצאת..אין לו חיים?כולם כולל כולם יוצאים לחופשה ולמאמן אסור?
10 ימים לא יקרה שום דבר. גם ככה רוב המועמדים והמו"מ זה עם ישראלים ואסי מנהל אותו.
אני לא אומר אל תצא לחופש. נהפוכו. צא לחופש אבל תעשה את זה עם תאקט. לא כשאתה צריך לבנות קבוצה לאירופה. תבנה קבוצה, סיים את הרכש העיקרי וצא לחול אפילו לחודש. עיני לא צרה בו. פשוט קצת מוזר לי שבמשך שנתיים אצלנו כששאר המאמנים האחרים עובדים במרץ ורואים שחקנים או מפיקים לקחים הוא יוצא לנפוש. יש זמן מתאים לכל דבר.
בדיוק כמו שהיית מצפה ממנהל מלון לא לצאת ל10 ימי חופש בשיא התקופה של התיירות.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

כולכם יודעים בוודאות, לפי מה שאני מבין, שאלישע ברח בלי להגיד להנהלה את מי הוא רוצה, מה האופציה החלופית, על מה הוא לא מתפשר ואת מי הוא לא מוכן לקבל. כמו כן, כולכם גם יודעים בוודאות שאלישע הוא זה שמנהל משא ומתן ומחתים שחקנים, מתנהלים בינתיים אימונים והוא לא נמצא בהם, והוא נסע בלי מטען לטלפון.

סמכו על על זה שעכשיו זה הזמן שבו ההנהלה עובדת אחרי שהמאמן אמר את מי הוא רוצה והעביר רשימה, ההנהלה בטוח במגעים עם המון אופציות של שחקני חיזוק.
גם למאמן מותר לצאת לחופש בסוף העונה לכמה ימים.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

סניור כתב:כולכם יודעים בוודאות, לפי מה שאני מבין, שאלישע ברח בלי להגיד להנהלה את מי הוא רוצה, מה האופציה החלופית, על מה הוא לא מתפשר ואת מי הוא לא מוכן לקבל. כמו כן, כולכם גם יודעים בוודאות שאלישע הוא זה שמנהל משא ומתן ומחתים שחקנים, מתנהלים בינתיים אימונים והוא לא נמצא בהם, והוא נסע בלי מטען לטלפון.

סמכו על על זה שעכשיו זה הזמן שבו ההנהלה עובדת אחרי שהמאמן אמר את מי הוא רוצה והעביר רשימה, ההנהלה בטוח במגעים עם המון אופציות של שחקני חיזוק.
גם למאמן מותר לצאת לחופש בסוף העונה לכמה ימים.
בדיוק.
וצריך לזכור שבעוד פחות מחודש ייערך אימון הפתיחה, אין ממש חלון זמן גמיש שאפשר לשחק איתו.

ואן חאל מאמן במונדיאל, זה לא מנע מראשי מנצ'סטר להחליט על מינויו בקיץ בו תתחולל מהפכה בסגל השחקנים.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

dardasmiley כתב:
אני לא אומר אל תצא לחופש. נהפוכו. צא לחופש אבל תעשה את זה עם תאקט. לא כשאתה צריך לבנות קבוצה לאירופה. תבנה קבוצה, סיים את הרכש העיקרי וצא לחול אפילו לחודש. עיני לא צרה בו. פשוט קצת מוזר לי שבמשך שנתיים אצלנו כששאר המאמנים האחרים עובדים במרץ ורואים שחקנים או מפיקים לקחים הוא יוצא לנפוש. יש זמן מתאים לכל דבר.
בדיוק כמו שהיית מצפה ממנהל מלון לא לצאת ל10 ימי חופש בשיא התקופה של התיירות.
הללויה
מעבר לכך, בעונה הראשונה שלא הכיר את הקבוצה כלל, ולמרות שידע שצריך לעשות במועדון ניתוח השתלת לב-הוא טס לשלושה שבועות לסין ונראינו כמו שנראינו בעונה ההיא עם סגל אפור וזרים בינוניים (תלוי תקציב ועדיין עם עבודת חיפוש נכונה היו יודעים למשל שאוסיאקו לא מסוגל לתת גול ממטר, ושמרקוביץ' איטי).
עונה שעברה- טס לארה"ב לשלושה שבועות בערך, אין בעיה…אבל תנסה לסגור כמה שיותר…בטח בעניין הזרים…את הישראלים אוקיי…יש כאן את אלונה ואסי…אבל זרים זה דינמי וצריך להחליט-והוא לא מחליט לכאורה!
בקיצור מה שכולם רוצים לומר, או שתתחיל לעבוד על העונה הבאה בפברואר (ושלא יגידו לי שהוא לא ידע שהוא ממשיך ב99%) או שתתחיל לעבוד בפברואר (היה מתבקש) על הזרים לפחות ועכשיו היה צריך להיות זר חתום וגמור.
עכשיו הסוכנים יתחילו עם המסחרה וטחינת המוח והצפת המועדון בעשרות שמות, לא מקצועי בלשון המעטה, איך אפשר לבחור? איך אפשר להעמיק בבחינת המועמדים? בטח שהזמן דוחק והמחיר סביר שרק יעלה והסיכוי ליפול עם זר יגדל.
חבל, היה מלא זמן שנראה לי שבוזבז,חודשים של קבלת החלטות שנראה שלא נעשתה, הלוואי ואקח את דברי בחזרה ואתנצל אם מחר יחתום שחקן זר (סקפטי).

שלח תגובה