רשמי: רועי גורדנה שחקן הפועל ב"ש | חתם ל-3 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: רועי גורדנה

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:
עד 2011 הלכת בשביל להצדיק את הטענה שלך ואחר כך אתה אומר שהם לא צודקים כשהם אומרים שזה שחקן של שני בישולים ושני שערים בעונה. נראה לי שירית לעצמך ברגל.
סך הכל נתתי דוגמה לבישול שלו שאני כן זוכר(לא מי יודע מה עוקב אחרי הפועל), סך הכל קשר מצויין. אף אחד לא ציפה גם מגל אראל להיות אחד מהמחלצי כדור הטובים בליגה כשהוא הגיע, כי פשוט לא הכרתם אותו.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

שמעתי את הקשקושים שלהם פה בפורום גם על רועי קהת, כמה לכלכו כמה חפרו שלוטם חותר טוב ממנו אבל הנה העונה הייתה ההוכחה שפה רק מקשקשים על שחקני בית.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

pirlo21 כתב:שמעתי את הקשקושים שלהם פה בפורום גם על רועי קהת, כמה לכלכו כמה חפרו שלוטם חותר טוב ממנו אבל הנה העונה הייתה ההוכחה שפה רק מקשקשים על שחקני בית.
אנשים ליכלו על קהת כי זה מעצבן שקבוצה כמו ב"ש צריכה להשאיל שחקנים ממכבי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dor69 כתב: חחחחחח אתם הורגים אותי. רועי גורדנה לא מתאים כי מבחינתכם כי לא קוראים לו בירם כיאל או ביברס נאתכו חצי ממי שאומר את זה לא יודע איך נראה השחקן בכלל אבל לוטם שחקן בית אז ישר מעדיפים אותו בלי קשר לעובדה שהוא לא יודע לא להגן ולא לתת פס קדימה
רועי גורדנה לא מתאים כי הוא לא מספיק טוב.
רועי גורדנה לא מתאים כי יש לנו כבר קשר צעיר במועדון, שחקן בית, שכבר עכשיו יותר טוב ממנו והוא גם פרוספקט גדול יותר לעתיד.
גם אם לא היה את לוטם זינו, גורדנה לא מספיק טוב לשאיפות שלנו.
אם כבר להביא שחקני רכש מבחוץ, שיהיו יותר טובים ממה שכבר יש לך במועדון, שיהיו כאלה שישדרגו אותך...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

רועי גורדנה צריך להגיע רק במידה ולוטם עוזב, אם לא לא צריך אותו, אנחנו חייבים שני קשרי אמצע שישנו את הקישור האמצעי שלנו, ובנוסף בלי שום קשר קשר התקפי איכותי, גורדנה לא עונה על הקריטריונים של איכותי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: רועי גורדנה לא מתאים כי הוא לא מספיק טוב.
רועי גורדנה לא מתאים כי יש לנו כבר קשר צעיר במועדון, שחקן בית, שכבר עכשיו יותר טוב ממנו והוא גם פרוספקט גדול יותר לעתיד.
גם אם לא היה את לוטם זינו, גורדנה לא מספיק טוב לשאיפות שלנו.
אם כבר להביא שחקני רכש מבחוץ, שיהיו יותר טובים ממה שכבר יש לך במועדון, שיהיו כאלה שישדרגו אותך...
ומה זינו יודע לעשות תגיד לי? העונה ראינו רק אנמיות אנמיות ואנמיות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב: ומה זינו יודע לעשות תגיד לי? העונה ראינו רק אנמיות אנמיות ואנמיות
כבר אמרתי שמבחינתי לוטם לא עשה את קפיצת המדרגה שהוא היה צריך לעשות.
אבל לוטם כן הביא איתו את היכולת לפרוץ קדימה עם הכדור, להשתחרר מלחץ, הרבה מאוד עזרה בהנעת הכדור, והרבה מאוד ניצוצות שהראו שיש לו טונות של כישרון.

ראיתי את גורדנה די הרבה בהפועל ת"א, ובכל פעם מחדש הופתעתי ששחקן כל כך אנמי מקבל שם דקות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: ראיתי את גורדנה די הרבה בהפועל ת"א, ובכל פעם מחדש הופתעתי ששחקן כל כך אנמי מקבל שם דקות.
מזכיר לי מישהו.

לא שאני חושב שגורדנה מתאים... אבל אל תעשו מלוטם שחקן שמתאים לרמות שאליהן אנחנו שואפים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: כבר אמרתי שמבחינתי לוטם לא עשה את קפיצת המדרגה שהוא היה צריך לעשות.
אבל לוטם כן הביא איתו את היכולת לפרוץ קדימה עם הכדור, להשתחרר מלחץ, הרבה מאוד עזרה בהנעת הכדור, והרבה מאוד ניצוצות שהראו שיש לו טונות של כישרון.

ראיתי את גורדנה די הרבה בהפועל ת"א, ובכל פעם מחדש הופתעתי ששחקן כל כך אנמי מקבל שם דקות.
ההנעת כדור שלנו בעונה שעברה הייתה זוועתית על מה אתה מדבר בכלל? יש לנו אולי שלושה שחקנים שיודעים להשתחרר מלחץ כמו שצריך ומשחקן בתפקידו (בטח אחד שבמקור היה קשר התקפי) אני מצפה ליותר מפריצה אחת בכמה משחקים (שמסתיימת כרגיל בכלום). לא מספיק לך? תסתכל על המספרים שלו- בישול אחד כל העונה.
שוקה תחתונה: לוטם אמנם באר שבעי והוא אחלה גבר שבעולם זה נכון. אבל אל תעשו ממנו השחקן שהוא (עדיין) לא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אני ראיתי את לוטם בנוער, מהבודדים שבאמת אפשר להגיד עליו קשר 50/50 אמיתי.
אני ראיתי גם לא מעט הופעות שלו בבוגרים שהיו מאוד איכותיות מבחינת הדברים שהוא מביא למגרש.
אין ספק שהוא עדין לא משחק באותו ביטחון כמו ששיחק כשהיה בקבוצת הנוער, בדיוק כמו שאין ספק שהוא לא משפיע מספיק על הקבוצה כדי להפוך לשחקן הרכב, אבל במקרים שהוא כן מראה את הכישרון שלו, ברגעים שהוא כן מראה ניצוצות, כמו בבישול מול סכנין, אפשר לראות כמה כדורגל יש לו ברגליים.

בדקות שראיתי את גורדנה, שגדול יותר בגיל מלוטם ואמור להיות שחקן הרבה יותר בשל, לא ראיתי שום דבר יוצא דופן. לא ראיתי כלום שגרם לי לחשוב שיש בו משהו מיוחד שגורם לי לרצות להביא אותו לבאר שבע.

אם לוטם הולך (וגם אם לא, חייבים עוד חיזוק לאמצע), אני לפחות הייתי מחפש שחקנים שיכולים לשדרג אותנו כמו ידין, כמו ממן, והנה שם שלא יודע אם עלה כאן, כמו תמיר כהן שעד לפציעה שלו נתן עונה גדולה ברעננה והיה המנוע שלהם באמצע.
גם משה אוחיון (השחקן (:) ואלמוג כהן, שניהם חופשים הקיץ, הם שמות שהייתי חושב עליהם.
ואם חושבים על שחקן צעיר יותר, הייתי חושב על לידור כהן ממכבי פתח תקווה.
ויש גם את אדריאן רוצ'ט שהמשא ומתן בינו לבין קריית שמונה התפוצץ לאחרונה ויכול להיות שיהיה שחקן חופשי בעונה הבאה.

יתכן שבנוגע לחלק מהשמות למעלה כבר נעשה ניסיון להביא אותם אלינו והוא לא הצליח, אבל מבחינת קו המחשבה, אלה השמות לדעתי שצריכים לעלות, עם כל הכבוד לרועי גורדנה (שווה ערך מבחינתי להעלות את השם של נאור פסר כמועמד לחיזוק עמדת המגן לקבוצה. פשוט לא מספיק טוב לשאיפות שלנו וגם לא יהיה מספיק טוב לשאיפות שלנו).

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:אני ראיתי את לוטם בנוער, מהבודדים שבאמת אפשר להגיד עליו קשר 50/50 אמיתי.
אני ראיתי גם לא מעט הופעות שלו בבוגרים שהיו מאוד איכותיות מבחינת הדברים שהוא מביא למגרש.
אין ספק שהוא עדין לא משחק באותו ביטחון כמו ששיחק כשהיה בקבוצת הנוער, בדיוק כמו שאין ספק שהוא לא משפיע מספיק על הקבוצה כדי להפוך לשחקן הרכב, אבל במקרים שהוא כן מראה את הכישרון שלו, ברגעים שהוא כן מראה ניצוצות, כמו בבישול מול סכנין, אפשר לראות כמה כדורגל יש לו ברגליים.

בדקות שראיתי את גורדנה, שגדול יותר בגיל מלוטם ואמור להיות שחקן הרבה יותר בשל, לא ראיתי שום דבר יוצא דופן. לא ראיתי כלום שגרם לי לחשוב שיש בו משהו מיוחד שגורם לי לרצות להביא אותו לבאר שבע.

אם לוטם הולך (וגם אם לא, חייבים עוד חיזוק לאמצע), אני לפחות הייתי מחפש שחקנים שיכולים לשדרג אותנו כמו ידין, כמו ממן, והנה שם שלא יודע אם עלה כאן, כמו תמיר כהן שעד לפציעה שלו נתן עונה גדולה ברעננה והיה המנוע שלהם באמצע.
גם משה אוחיון (השחקן (:) ואלמוג כהן, שניהם חופשים הקיץ, הם שמות שהייתי חושב עליהם.
ואם חושבים על שחקן צעיר יותר, הייתי חושב על לידור כהן ממכבי פתח תקווה.
ויש גם את אדריאן רוצ'ט שהמשא ומתן בינו לבין קריית שמונה התפוצץ לאחרונה ויכול להיות שיהיה שחקן חופשי בעונה הבאה.

יתכן שבנוגע לחלק מהשמות למעלה כבר נעשה ניסיון להביא אותם אלינו והוא לא הצליח, אבל מבחינת קו המחשבה, אלה השמות לדעתי שצריכים לעלות, עם כל הכבוד לרועי גורדנה (שווה ערך מבחינתי להעלות את השם של נאור פסר כמועמד לחיזוק עמדת המגן לקבוצה. פשוט לא מספיק טוב לשאיפות שלנו וגם לא יהיה מספיק טוב לשאיפות שלנו).
מה שאני אמרתי הוא לאו דווקא בהשוואה לגורדנה אלא על לוטם ספציפית. לא מספיק טוב להרכב ושחקני ספסל (הוא אמור להיות רביעי ברוטציה) לא אמורים להרוויח כל כך עם כל הכבוד. הוא גם לא מצדיק את זה ביכולת שלו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב: מה שאני אמרתי הוא לאו דווקא בהשוואה לגורדנה אלא על לוטם ספציפית. לא מספיק טוב להרכב ושחקני ספסל (הוא אמור להיות רביעי ברוטציה) לא אמורים להרוויח כל כך עם כל הכבוד. הוא גם לא מצדיק את זה ביכולת שלו
רביעי ברוטציה? כרגע יש את גל אראל ולוטם וכאן בערך נגמר מרכז קישור שלנו (דג'אני לא ממשיך). כדי שלוטם יהיה הרביעי ברוטציה אנחנו נצטרך להחתים עוד לפחות שני קשרי אמצע עד תחילת העונה.

נכון להיום, מדובר בשחקן שלקח חלק ב30 משחקים בעונה שעברה, הרבה יותר משחקן מחליף, יותר נכון חילוף ראשון/שחקן רוטציה, ומכאן הדרישה שלו לשכר X.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: רביעי ברוטציה? כרגע יש את גל אראל ולוטם וכאן בערך נגמר מרכז קישור שלנו (דג'אני לא ממשיך). כדי שלוטם יהיה הרביעי ברוטציה אנחנו נצטרך להחתים עוד לפחות שני קשרי אמצע עד תחילת העונה.

נכון להיום, מדובר בשחקן שלקח חלק ב30 משחקים בעונה שעברה, הרבה יותר משחקן מחליף, יותר נכון חילוף ראשון/שחקן רוטציה, ומכאן הדרישה שלו לשכר X.
הכיוון כרגע הוא להחתים גם אחורי וגם 50-50. זה אומר שגם אראל נדחק לספסל

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

שמעון א כתב: אנשים ליכלו על קהת כי זה מעצבן שקבוצה כמו ב"ש צריכה להשאיל שחקנים ממכבי.

לא. אתה טועה ומטעה.
חפרו כי אמרו שלוטם טוב ממנו שזהו דבר שטותי וטיפשי להגיד ,כי אנשים מסתכלים על מקום הילודה במקום על היכולת.
רועי גורדנה הוא אכן לא גדול הקשרים הישראלים, אבל בכנות שהוא יותר טוב מלוטם.
הפער ביניהם לא גדול ושקוף כמו שהיה עם קהת, שפה אהבו לא לספור אותו ולהספיד בלי להכיר אותו , כי הוא באמת היה אחד הכשרונות הגדולים שיצאו מהנוער של מכבי.
אבל כרגיל פה כל המבינים למיניהם קטלו אותו ובמקום להרוויח ישראלי מצוין בתפקיד בעייתי ל10 שנים קיבלנו אמצע של זינו ואראל.

פרגוסון? לוטם הוא שחקן ליגה סביר ותו לא ( לפחות כרגע) פוטנציאל יש לו ואני מסכים ששחקנים פחות מוכשרים ממנו הגיעו גבוה אך לא הייתי שם את כל הביצים בסל שלו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לפי וואלה תומר סוויסה הוצע בתמורה לגורדנה.
אם גורדנה יגיע, ז'ינו יקבל שיחרור לתון.

שלח תגובה