בושה חרפה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דניב

בושה חרפה

שליחה על ידי דניב »

קבוצת נגרים עשתה בית ספר לאלישע, לא יאמן שלא עברנו אותם, ברדה ממשיך בחצי עונה חושך שלו מאשתקד, החמצות של חלוץ שעלה אתמול מהנוער, זה פשוט לא זה, אלישע לא התווה שום דרך ושיטת אימון, הרם ורוץ לרחבה.

רחמים על אלונה שהשקיעה גם הקיץ הון תועפות בבניית הסגל הזה, היו בעלים שקונסים שחקנים אחרי תצוגות נפל כאלה, תצוגת ראוה פשוט, שום תירוץ לא יתקבל.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: בושה חרפה

שליחה על ידי גיא חניה »

לא יכול לשמוע אוהדים כמוך מצטער.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

ככה זה שהכדורגל מתחדש, ואלישע נשאר עם שמעון ביטון בשנות ה90.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הבושה היא שהפוסט שלך עומד לא נעול למעלה מדקה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הנה התחילו כל הטמבלים לפתוח תפה.
משחק מצויין של הקבוצה שאילולה החמצות מסמרות שיער יכול היה להיגמר אחרת.
אני מאוד מעודד מאיך שנראינו, לא היו לי אשליות בקשר לאירופה, ולכל הליצניםשיןצאים עכשיו מהחורים "לכו תעשו חומוס".

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

נראינו מצוין ושיחקנו באמת טוב.
אבל החוליה החלשה היום בקבוצה היא המאמן. רואים שהוא לא לרמות שאליהן אנחנו מכוונים. מדקה 65 אין שיטה, תבעטו כדור לרחבה ויהיה טוב.

סמל אישי של משתמש
הפועל אימפריה
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הפועל אימפריה »

קבוצה של נגרים שסיימה אשתקד בתיקו 0-0 מול פולהאם והפסידו להם 2-0 הלוואי עלינו להיות עם נגרים כאלה...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב:נראינו מצוין ושיחקנו באמת טוב.
אבל החוליה החלשה היום בקבוצה היא המאמן. רואים שהוא לא לרמות שאליהן אנחנו מכוונים. מדקה 65 אין שיטה, תבעטו כדור לרחבה ויהיה טוב.
אתה טועה ובגדול!
וגם די סותר את עצמך, אם הם שיחקו טוב, אז מה בדיוק אתה רוצה מהמאמן??
אבל האמת אצלך זה ניגון די קבוע, איך שנגמר המשחק אתה משחיז סכינים ויוצא להתקפה משולחת רסן.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שיחקנו טוב בזכות כשרון של שחקנים אינדיבידואליים לא בזכות שיטה. וכשאלישע ראה שזה לא עובד הוא פשוט הנחה אותם להרים כל כדור למרכז הרחבה.
אני עוד מלפני שתי עונות ראיתי שאלישע זה לא זה. וכל פעם אני מנסה לתת לו צ'אנס אולי הוא השתנה, אולי הוא התקדם עם הכדורגל, אבל הוא בשלו. החילופים שלו מנוגדים לכל הגיון וצפויים. אוי כמה צפויים הם. היום קבוצה לא צריכה הרבה בשביל להתכונן אלינו. פשוט לראות משחק אחד אחורה.
במשחק הקודם השתדלתי מאןד לא להגיב על המשחק או המאמן, כדי לא להכנס עוד פעם למצב שאני מוכיח לכם כמה הוא כישלון.
אגב, כל פעם שיש פה ביקורת בפורום ואתם לא מצליחים לענות לה אתם תוקפים את הכותב. תענה עניינית לנקודות שהעלתי. בוא תשכנע אותי למה אלישע לוי טוב לקבוצה.?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dardasmiley כתב:נראינו מצוין ושיחקנו באמת טוב.
מסכים. שיחקנו טוב בעיקר בגלל הברקות של שחקנים מוכשרים.

סמל אישי של משתמש
dodo130

שליחה על ידי dodo130 »

זה רק מוכיח עד כמה חסר לנו חלוץ גולר (מישהו אמר דמארי?)
ארבייטמן את העונה הגדולה שלו בחיפה עשה כשהו עלה כמחליף.

הטענה שלי היום לאלישע זה בעמדת המגן הימני הוא היה חייב לפתוח עם אילוז או דור מלול

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

עם יד על הלב ב10 דקות הראשונות קיללתי בלי סוף ורציתי לשבור את כל הבית כנראה זה בעיקר בגלל האכזבה שעד שאנחנו באירופה גם את זה החמאס לקח לנו ובסוף עוד עפנו.

לגביי המשחק? אחריי שנרגעתי קצת בואו נגיד את האמת אלישע לא אשם שברדה החטיא 3 מצבים בטוחים, אלישע לא אשם שלא שרקו לנו פנדל, אלישע לא אשם ששיחקנו מול קבוצה ששיחקה כדורגל יותר מגעיל מהפועל יהוד של פעם.

אלישע כן אשם בחילוף ההזוי של בוזגלו בנאסר והכי אשם בזה שבן ביטון עדיין בקבוצה, זה לא שחקן כדורגל, לא היה שחקן כדורגל ותפסיקו לבלבל לי את המוח על פוטנציאל כי אילוז עדיף עליו ב5-6 רמות לפחות והכי מעצבן למה הבאנו את דור מלול? לסתום את החור הזה לא? אז איך שחקן שלפניי שבועיים רצה להשתחרר מהקבוצה פתאום פותח?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

RedHell כתב:עם יד על הלב ב10 דקות הראשונות קיללתי בלי סוף ורציתי לשבור את כל הבית כנראה זה בעיקר בגלל האכזבה שעד שאנחנו באירופה גם את זה החמאס לקח לנו ובסוף עוד עפנו.

לגביי המשחק? אחריי שנרגעתי קצת בואו נגיד את האמת אלישע לא אשם שברדה החטיא 3 מצבים בטוחים, אלישע לא אשם שלא שרקו לנו פנדל, אלישע לא אשם ששיחקנו מול קבוצה ששיחקה כדורגל יותר מגעיל מהפועל יהוד של פעם.

אלישע כן אשם בחילוף ההזוי של בוזגלו בנאסר והכי אשם בזה שבן ביטון עדיין בקבוצה, זה לא שחקן כדורגל, לא היה שחקן כדורגל ותפסיקו לבלבל לי את המוח על פוטנציאל כי אילוז עדיף עליו ב5-6 רמות לפחות והכי מעצבן למה הבאנו את דור מלול? לסתום את החור הזה לא? אז איך שחקן שלפניי שבועיים רצה להשתחרר מהקבוצה פתאום פותח?
מסכים איתך מאוד. ניתוח נכון. אבל אחרי שנה שעברה אלישע אמור לדעת כבר להתמודד עם בונקר. ולא להכניס את גבאי מהספסל זה לא להתמודד. מה אתם חושבים שיהיה השנה? כמה משחקים פתוחים מצפים לנו? רוב הקבוצות יבואו לצופף מאחור ולעקוץ אותנו. לאלישע אין שום שמץ מה לעשות במצב הזה, מלבד לזרוק את כל החלוצים למגרש לפעמים זה עובד לרוב לא....

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב: אגב, כל פעם שיש פה ביקורת בפורום ואתם לא מצליחים לענות לה אתם תוקפים את הכותב. תענה עניינית לנקודות שהעלתי. בוא תשכנע אותי למה אלישע לוי טוב לקבוצה.?
אני אסביר לך למה?
כי אתה חד כתער רק שב"ש מפסידה או חלילה עושה תיקו.
בשפת הרחוב, אתה פשוט לא סובל אותו, כך שאתה פסול עדות.
אז זה הופך את הביקורת שלך לבלתי רלוונטית, וכבר דיי נמאס לקרוא כל פעם את אותו הדבר כדי לרקוד פה לכולנו על הפרצוף עם "האמרתי הזה " שלך.
היום אלישע לוי הוא מאמן הקבוצה, לטוב או לרע, זה מה שיש, אתה בהתנהגות שלך גורם להסתה!! לא פחות.
מה אתה חושב שאנשים לא קוראים כאן?? אתה חושב שזה לא מחלחל?? ושים חב שעוש חא התחילה העונה.
והכי גרוע שמצטרפים אליך עוד 2 3 עם שפה שמביישת ילד קטן ומצטרפים למקהלת המסיתים.
אז תתחיל לשקול את המילים שלך, מה שאתה עושה זו לא ביקורת.

סמל אישי של משתמש
taltal10

שליחה על ידי taltal10 »

RedHell כתב:עם יד על הלב ב10 דקות הראשונות קיללתי בלי סוף ורציתי לשבור את כל הבית כנראה זה בעיקר בגלל האכזבה שעד שאנחנו באירופה גם את זה החמאס לקח לנו ובסוף עוד עפנו.

אמת

וחברה קחו דברים בפרופורציות אנחנו נמצאים בימים קשים וזה משפיע גם על הקבוצה
אין לי ספק שבמושבה ועם החנה נורמלית אנחנו נותנים להם חמישייה!
ראיתי הרבה דברים טובים היום ואני סופר אופטימי לקראת הליגה!! (כמובן שחייב קשר אחורי )

שלח תגובה