אוסטין אג'ידה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

אוסטין אג'ידה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא ברור לי למה אבל כל פעם אחריי ירי רקטות הוא נראה יותר גרוע מסוארס אחריי ירי רקטות, אני אומר לתת לרובי לבקוביץ' את אפודת השוער עד שאג'ידה יתעורר על עצמו, כי ראינו כשהוא רוצה הוא השוער הכי טוב בליגה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
eitam

Re: אוסטין אג'ידה

שליחה על ידי eitam »

רואים שהוא סובל מחוסר ביטחון ומה שהוא צריך זה לשחק, וכמה שיותר

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

eitam כתב:רואים שהוא סובל מחוסר ביטחון ומה שהוא צריך זה לשחק, וכמה שיותר
זה נכון אבל הוא צריך להרוויח מחדש את חולצת ההרכב הראשון - יום שלישי אמור לפתוח לבקוביץ בגלל שאגידה אמור לנסוע למשחק של ניגריה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גדי כתב:
זה נכון אבל הוא צריך להרוויח מחדש את חולצת ההרכב הראשון - יום שלישי אמור לפתוח לבקוביץ בגלל שאגידה אמור לנסוע למשחק של ניגריה.
להרוויח מחדש את חולצת ההרכב הראשון? הגזמת.

עשה 2-3 טעויות, רואים עליו חוסר ביטחון, קצת חלוד אבל אתה מדבר כאן על אחד השוערים הטובים בארץ. מכל הקבוצה שהייתה אתמול נפל אחד גדול (חוץ מדור מלול) על אג'ידה אני הכי סומך שיחזור על עצמו וכמה שיותר מהר. הטעויות האלה לא מצדיקות איבוד האפודה הראשונה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יש לו בעיה עם היציאות. נקווה שיעבדו איתו על זה בנבחרת ניגריה, כי בצוות המקצועי המעפן שיש לנו אין מישהו שמסוגל לעשות משהו כזה...

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום בלב בנשמהההה כתב: להרוויח מחדש את חולצת ההרכב הראשון? הגזמת.

עשה 2-3 טעויות, רואים עליו חוסר ביטחון, קצת חלוד אבל אתה מדבר כאן על אחד השוערים הטובים בארץ. מכל הקבוצה שהייתה אתמול נפל אחד גדול (חוץ מדור מלול) על אג'ידה אני הכי סומך שיחזור על עצמו וכמה שיותר מהר. הטעויות האלה לא מצדיקות איבוד האפודה הראשונה.

לא אמרתי לאבד. התכוונתי שחובת ההוכחה עליו. אני מת עליו ועושה רושם שהוא סופר ספוטאי ואדם נהדר.
זה לא אגידה של הסיבוב ראשון שני שנה שעברה ולכן אם לבקוביץ יראה למשל ביום שלישי שהוא לגיטימי ואגידה ימשיך לזייף אז לאף אחד אין טאבו בהרכב (מלבד גל הראל)
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

זה עניין של קבלת החלטות וריכוז פחות יציאה לכדורים.
אג'ידה שוער מצויין בכל הפרמטרים, כשאתה לא בשיא הריכוז אתה מקבל החלטות תמוהות כמו היציאה אתמול או כמו היציאה מול הקרואטים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

היום שוב פתחה בהרכב נבחרת ניגריה במשחק מוק' אליפות אפריקה 2016 מול דרום אפריקה. המשחק נגמר ב0-0, הנשרים עדיין בלי ניצחון מ2 משחקים.

בדקה 86 אג'ידה סיפק הצלה נפלאה ב1 על 1 מול שחקן מדרום אפריקה, אבל ביקורות מאוד קשות כלפיו (וכלפי עוד שחקנים) מצד אוהדי נבחרת ניגריה, "לא מתאים לחולצה" "עושה הרבה שטויות" "לא מרוכז".

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אניימה פרש בסוף מהנבחרת או שהוא פצוע?

שלח תגובה