ג'ון הוגו - התרשמות שלכם מהשחקן לאחר המשחק היום.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"

האם אתה בעד החתמתו של ג'ון אוגו ?

כן, קשר איכותי שישדרג אותנו.
17
81%
עדיין לא, יש לבחון אותו במשחק נוסף.
3
14%
ממש לא, צריך עוד חלוץ מרכזי.
1
5%

סך הכול הצבעות: 21

סמל אישי של משתמש
דניב

Re: ג'ון הוגו - התרשמות שלכם מהשחקן לאחר המשחק היום.

שליחה על ידי דניב »

יחסית לשחקן שלא שיחק מס' חודשים, הוא היה לא רע בכלל, ניכר עליו שהוא לא בכושר משחק, מחצית ראשונה טובה שלו, מחצית שניה קצת פחות, אם היינו מחתימים שחקנים ע"פ קול תשואות האוהדים מצבנו היה רע, לא צריך לצאת מגדרנו אחרי כל בעיטה טובה למסגרת, ומאידך לא נספיד אותם מוקדם מדי, הוא צריך למשיך להבחן, אני עדין מצפה משחק רכש בעמדה הזאת לשדרג את מרכז המגרש בצורה משמעותית.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

דניב כתב:יחסית לשחקן שלא שיחק מס' חודשים, הוא היה לא רע בכלל, ניכר עליו שהוא לא בכושר משחק, מחצית ראשונה טובה שלו, מחצית שניה קצת פחות, אם היינו מחתימים שחקנים ע"פ קול תשואות האוהדים מצבנו היה רע, לא צריך לצאת מגדרנו אחרי כל בעיטה טובה למסגרת, ומאידך לא נספיד אותם מוקדם מדי, הוא צריך למשיך להבחן, אני עדין מצפה משחק רכש בעמדה הזאת לשדרג את מרכז המגרש בצורה משמעותית.
ככה זה הקהל של באר שבע, אני אישית לא הפסקתי לצחוק, הבנאדם קיבל כדור מסר לרוחב ישר "איזה שחקן" חחח, מאניה דיפרסיה

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 75090.html" onclick="window.open(this.href);return false;

אז כנראה התקבלה אצל אלישע החלטה - הולכים על הוגו& הובאן !

בהצלחה !

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

דניב כתב:יחסית לשחקן שלא שיחק מס' חודשים, הוא היה לא רע בכלל, ניכר עליו שהוא לא בכושר משחק, מחצית ראשונה טובה שלו, מחצית שניה קצת פחות, אם היינו מחתימים שחקנים ע"פ קול תשואות האוהדים מצבנו היה רע, לא צריך לצאת מגדרנו אחרי כל בעיטה טובה למסגרת, ומאידך לא נספיד אותם מוקדם מדי, הוא צריך למשיך להבחן, אני עדין מצפה משחק רכש בעמדה הזאת לשדרג את מרכז המגרש בצורה משמעותית.
צריך לשאול את עצמנו שאלה פשוטה האם במידה ואלברמן+ראדי (שאנשים פה מחזיקים מהם מינימום כוכבי על) היו מצטרפים אלינו והשיטה הייתה נשארת אותו הדבר האם עדיין האמצע שלנו היה פרוץ? לעניות דעתי כן, אלברמן וראדי יוצאים כביכול גדולים במכבי הרבה בזכות הלחץ שהקבוצה מפעילה בחצי המגרש של היריב לכן זה גורם למצב שהאמצע של מכבי נראה נעול, ברגע שהיריבה מצליחה להשתחרר מהלחץ(אין הרבה קבוצות כאלו בארץ) היא מגיעה די בקלות לשער של מכבי.
אני כותב את מה שכתבתי רק בשביל להדגיש שלא משנה כמה טוב יהיה הזר שנביא כל עוד הקישור הקדמי ישאיר אותו חשוף זה תמיד יראה כאילו אין לנו אמצע.
אני לא מבין למה אלישע לא מאמין בשיטה של לחץ על היריב ובמיוחד ששחקני ההתקפה שלנו ממש לא מתלהבים לרדת אחורה ולעזור במשחק ההגנה.
נ.ב אני מאמין שבסוף תהיה לנו קבוצה טובה.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

xboy כתב: צריך לשאול את עצמנו שאלה פשוטה האם במידה ואלברמן+ראדי (שאנשים פה מחזיקים מהם מינימום כוכבי על) היו מצטרפים אלינו והשיטה הייתה נשארת אותו הדבר האם עדיין האמצע שלנו היה פרוץ? לעניות דעתי כן, אלברמן וראדי יוצאים כביכול גדולים במכבי הרבה בזכות הלחץ שהקבוצה מפעילה בחצי המגרש של היריב לכן זה גורם למצב שהאמצע של מכבי נראה נעול, ברגע שהיריבה מצליחה להשתחרר מהלחץ(אין הרבה קבוצות כאלו בארץ) היא מגיעה די בקלות לשער של מכבי.
אני כותב את מה שכתבתי רק בשביל להדגיש שלא משנה כמה טוב יהיה הזר שנביא כל עוד הקישור הקדמי ישאיר אותו חשוף זה תמיד יראה כאילו אין לנו אמצע.
אני לא מבין למה אלישע לא מאמין בשיטה של לחץ על היריב ובמיוחד ששחקני ההתקפה שלנו ממש לא מתלהבים לרדת אחורה ולעזור במשחק ההגנה.
סוף סוף תגובה לעניין בפורום הזה.
אנשים פה לא מבינים שאפילו אם נביא את יאיא טורה, האמצע שלנו יהיה כמו מסננת.
זה לא קשור להבאת שחקן זה או אחר, הכדורגל כרגע נמצא במצב, שהשחקנים צריכים לעמוד בעמדות נכונות ולנוע ולמקומות מסויימים כדי לנצח משחקים, המשחק מרגע לרגע מתחיל להראות הרבה יותר טקטי, ממש כמו משחקי מחשבה. אם נשחק עם שלישיה של הרומני, אוגו וגורדנה באמצע, זה יכול להיות נחמד, אבל זה לא יפתור את הזליחות המסוימת של השחקנים, את התנועה המונטונית, ואת היציאה האיטית להתקפה. וזה בטח לא יגביר את האינטנסיביות הראויה לקבוצת צמרת כמונו. רק לראות את שחקני ביתר, רצים מולנו בצורה כלכך אגרסיבית וכלכך מתואמת, מעלה בי קנאה שלא חשבתי שתצוץ.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

בתכלס? מסכים.
לא משנה מול איזה אמצע אנחנו משחקים,פשוט אין אמצע.
גם מול רעננה ועכו,אז הבעיה היא לא השחקנים,הבעיה היא המאמן בסופו של דבר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

xboy כתב: צריך לשאול את עצמנו שאלה פשוטה האם במידה ואלברמן+ראדי (שאנשים פה מחזיקים מהם מינימום כוכבי על) היו מצטרפים אלינו והשיטה הייתה נשארת אותו הדבר האם עדיין האמצע שלנו היה פרוץ? לעניות דעתי כן, אלברמן וראדי יוצאים כביכול גדולים במכבי הרבה בזכות הלחץ שהקבוצה מפעילה בחצי המגרש של היריב לכן זה גורם למצב שהאמצע של מכבי נראה נעול, ברגע שהיריבה מצליחה להשתחרר מהלחץ(אין הרבה קבוצות כאלו בארץ) היא מגיעה די בקלות לשער של מכבי.
עקרונית,אתה צודק,משחק ההגנה מתחיל מההתקפה.
אבל אם תיקח רגע את המשחקים האחרונים ותשים בצד,בשתי העונות האחרונות תחת אלישע משחק ההגנה הולך ומשתפר,לעומת תקופת קודמיו בתפקיד.
כי הוא באמת מאמין ממשחק הגנה שמתחיל מלמעלה.
זה לא חייב להיות לחץ על כל המגרש,יש גם שיטות אחרות.
במשחקים האחרונים חל רפיון מסויים וזה מתחיל מלמעלה,ותוסיף לזה את חוסר הבטחון של אראל ואת העובדה שגורדנה הוא לא גרזן,אז בקלות אתה מתחיל לספוג שערים.
צריך לחזק את הקישור האחורי ולחזור לזה שכולם כולל כולם עושים הגנה.

שלח תגובה