VS הפועל פ"ת | שבת 18:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: כרטיסים למשחק פתח תקווה

שליחה על ידי The red one »

dor69 כתב: לא בא בחשבון, הקבוצה צריכה את הגב שלנו. זה לא שעד עכשיו היינו רגילים לכרטיסים בשקל עשרה זה היה 80 כמעט תמיד
לא תמיד. אני בטוח שלולא ההחלטה של המנהלת, למשחק כזה פתי תקווה היו לוקחים 50 שקלים אחיד. מה גם שאני בטוח שלחץ קטן מצד ההנהלה שלנו ומצד האוהדים שלהם (אחרי שהתבזו ב2 המשחקים האחרונים) יוריד את מחירי הכרטיסים.

ואגב אם המחירים באמת 85/45 (כך נראה לפי העמלות) אז זה מחיר שאסור להם לדרוש על פי החלטת המנהלת. נחכה להודעה רישמית מהמועדון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא תמיד. אני בטוח שלולא ההחלטה של המנהלת, למשחק כזה פתי תקווה היו לוקחים 50 שקלים אחיד. מה גם שאני בטוח שלחץ קטן מצד ההנהלה שלנו ומצד האוהדים שלהם (אחרי שהתבזו ב2 המשחקים האחרונים) יוריד את מחירי הכרטיסים.

ואגב אם המחירים באמת 85/45 (כך נראה לפי העמלות) אז זה מחיר שאסור להם לדרוש על פי החלטת המנהלת. נחכה להודעה רישמית מהמועדון.
לנסות לשנות זה בסדר, זה אפילו מבורך, אבל אני נגד מחאה כמו שאוהדי מכבי עשו אתמול

סמל אישי של משתמש
The red one

טוב, מסתבר שיש עמלת רכישה במקום ועמלת רכישה גבוהה יותר אם רוצים לרכוש באינטרנט. במשרדי שפע (כרטיסים יגיעו החל משעות אחר הצהריים) הכרטיסים יעלו 88/44 ובאינטרנט 93/49.

כמו שוסרמיליה המליצו, מי שקונה כרטיס מבוגר עדיף שירכוש במושבה עצמה במחיר 80₪. לא צפוי יציע מלא או עומס מטורף. מי שקונה כרטיסי נוער/אישה/חייל עדיף שיגיע לשפע ויקנה במחיר 44₪ ויהיה שקט, למרות שההנהלה של הפועל פ״ת בדרך כלל לא עושה בעיות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שמעון א כתב:שיעשו 80/40 אין בעיה רק שלא יגידו שנגמרו הכרטיסי סטודנט/חייל/ילד אחרי 10 דקות.

חוקת ההתאחדות מחייבת להוציא 20% כרטיסי ילד/חייל מסך כל הכרטיסים שהוצאו למכירה.

אל תצפה ממנהלי הקבוצות שיהיו צדיקים יותר מהאפיפיור...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
nir767676

VS הפועל פ"ת | שבת 18:00

שליחה על ידי nir767676 »

טוב, אחרי שבוע שהיה עמוס בעיקר בדיבורים על יכולת האימון של אלישע, יכולתו של מאמן הכושר וקנאה בסמי עופר, הגיע הזמן לפתח קצת דיבור על המשחק הבא.

משחק שני של העונה, אחרי פתיחה מהוססת בלשון המעטה, רואים שהשקחנים לא בכושר, לא בתיאום ואפקטיבית ללא טרום עונה אמיתית מאחוריהם.
מה שהוביל מול ביתר למשחק רנדומלי לחלוטין שנראה כאילו היה המשחק הראשון של ה11 האלה ביחד בוסרמיל.

מול ביתר ראינו הרבה מאותו הדבר בכל מה שקשור לקו מחשבה של אלישע - גבאי ואראל בהרכב למרות ששניהם לא בכושר כבר תקופה ארוכה, עם זאת אני לא חושב שזו הייתה הבעיה שלנו, לא העיקרית לפחות כי עלינו עם שחקנים איכותיים לא מעט שהיו יכולים לנצח את ביתר בקלות, הבעיה היתה יותר הרעיון לשחק 4-3-3 עם השחקנים שאלישע בחר.
בשבת שיחקנו עם קישור של: אראל-גורדנה-אוגו והתקפה של : בוזגלו-ברדה-גבאי. כשאתה עולה ב4-3-3 אתה צריך שהקיצונים שלך יהיו נינוחים עם משחק באגף, משהו שגבאי אף פעם לא היה, ובעיקר אתה צריך שיהיה להם את מי להזין, ולדעתי, זו הייתה הטעות האמיתית מכיוון שלהרגשתי ברדה לא רואה את עצמו יותר בתור חלוץ חוד והוא גם לא מעוניין להיות כזה, וההשערה הזאת נתמכת בריאיון שהוא נתן לא מזמן שבו הוא אמר שהוא רואה את עצמו בגיל הזה מנהל את המשחק יותר ופחות מוביל בחוד.
בקיצור מה שקרה בשבת זה שברדה, לא יודע אם בעקבות הוראות מאלישע או לא, לא שיחק כחלוץ חוד ואפקטיבית הקבוצה שלנו שיחקה בלי חלוץ אמיתי ברחבה שמחכה לכדורים, וכשהמערך שלך הוא 4-3-3 עם 2 קשרים פרווה שלא תורמים להתקפה, הסיכוי שלך להבקיע שלא דרך כדור נייח של בוזגלו הוא אפסי לחלוטין, וזו הייתה טעות רצינית מאוד של אלישע שאני מקווה שהוא לא יחזור עליה.

עם זאת אני חושב שיום שבת המצב יהיה יותר טוב,
לפי דעתי, ובהתחשב בלקחים משבת ובפצועים עלינו לעלות כך:
---------------אגידה----------
דוידזאדה--פאיוביץ--סוארז--אילוז\מלול
--------------הובאן------------
-----------אוגו---ברדה--------
בוזגלו---------גבאי--------נסאר

וזאת כמובן בהתחשב בפצועים, אם ארביטמן כשיר אז הוא נכנס במקום גבאי ומליקסון במקום נסאר.

המערך הזה בעצם סובב כולו סביב ברדה ובנוי עבורו. מאז שברדה חזר אלינו עונה שעברה כל משחק הוא קיבל על עצמו 3 תפקדים בעת ובעונה אחת וגם עליו זה היה גדול, במערך הזה ברדה ימצא חופש שלא היה לו מעולם בעבר כאשר הוא יתמך בקישור חזק של הובאן ואוגו שישחרר אותו מיותר מדי מטלות הגנתיות וכן יהיה לו חלוץ מטרה לכוון אליו ושימשוך אליו שחקני יריב, דבר שישחרר את ברדה ולפי דעתי יגרום לנו לראות את ברדה האמיתי.
שאר הקבוצה בוחרת את עצמה תכלס כאשר מלול יכול לשחק במקומו של נסאר וגורדנה יכול לשחק במקוומו של אוגו זה לא באמת משנה מבחינת הבדלי איכות.
בנוסף יהיה מאוד מעניין לדעתי לראות את גבאי בחוד מוזן על ידי בוזגלו וקיצוני נוסף, בעיקר מכיוון שאני לא זוכר מתי פעם אחרונה שיחקנו איתו בחוד וכרגע אין לנו הרבה אופציות חוץ ממנו אז אין הרבה ברירה,בכל מקרה אני חושב שזה יכול לעבוד מאוד מאוד טוב במיוחד שברדה יעלה וישחק כחלוץ שני, אני חושב שההתקפה שלנו תראה שונה לגמרי עם 2 חלוצים ושני שחקני כנף, כמה שזה נשמע מצחיק זה הבסיס של הבסיס של הכדורגל ולא שיחקנו ככה המון זמן.

לצערי, אני בטוח ב100% שאלישע יפתח את המשחק עם אותו מערך של שבוע שעבר מה שאומר שהשלישייה ההתקפית תהיה גבאי-ברדה-בוזגלו והשלישיה בקישור תהיה חובאן-אוגו-גורדנה, וזה בתקווה ענקית שסוארז יהיה כשיר ולא נצטרך לראות את ידידינו אראל מעביר בנו צמרמורת כל פעם שהוא מקבל את הכדור בחצי שלנו. עם מערך כזה אנחנו נמצא את עצמנו בהמשך ישיר למשחק האחרון בו לא ראינו הנעת כדור מסודרת ולא ראינו פתח אחד נורמלי להתקפה מסוכנת.

בכל מקרה יאללה הפועל :דגל: :דגל:

סמל אישי של משתמש
bs war

Re: VS הפועל פ"ת | שבת 18:00

שליחה על ידי bs war »

נאסר כשיר?
אם כן הוא חייב לחזור להרכב.

סמל אישי של משתמש
The red one

bs war כתב:נאסר כשיר?
אם כן הוא חייב לחזור להרכב.
עוד לא ידוע אם נאסר ישחק.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

נאסר פצוע גם? ואוו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סוארז פצוע אבל לא?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

המערך שלי:

אג'ידה
אופיר - פאיו - אסקלינג - ביטון
הובאן
אוגו
בוזגלו - ברדה - מלול
אבו לאבן

פעם קודמת מלול שם את אבו לאבן וגבאי פעמיים מול שוער, עדיף לשחק עם חלוץ שפיץ אמיתי ולא עם ברדה שהוא חצי חלוץ חלוץ קשר חצי בלם חצי מאמן.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אהבתי ביותר את הרעיון של אבו לאבן בחוד, עונה שעברה הוא הרשים אותי מאוד ברמה"ש ותכלס אין סיבה לתת לגבאי לפתוח לפניו, במיוחד לא בכושר שגבאי מציג.
חוץ מזה שוב רוב הקבוצה בוחרת את עצמה אין הרבה מה להתלבט. אם נסאר פצוע מלול לאגף

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

המערך שלי במידה וסוארז כשיר:
אג'ידה
דוידזאדה, סוארז, פאיו, בן ביטון
בוזי, הובאן, אוגו, מלול
ברדה ואבולאבן

במידה וסוארז פצוע:
אג'ידה
דוידזאדה, סוארז, אסקלינג, בן ביטון
בוזי, הובאן, אוגו, מלול
ברדה ואבולאבן
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מקווה מאוד מאוד מאוד שאלישע לא יפתח עם הובאן כבלם, אראל בקישור, ועם גורדנה במקום מלול כאשר גבאי ובוזי קישור וברדה כחלוץ. זה יהרוג את המשחק, לפ"ת אין הגנה, צריך לנצל את זה.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

כשמלול על המגרש דובב גבאי חייב לשחק.
התנועה של דובב + ראיית המשחק הטובה של מלול משתלבים מעולה ביחד .

נ.ב
ואני באמת לא נמנה על אוהביו הגדולים של גבאי.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אג'ידה
אופיר פאיו סוארס אילוז/ביטון
אוגו הובאן גורדנה
ברדה אבולאבן בוזגלו

שלח תגובה