הפינה האופטימית מחזור 3

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: הפינה האופטימית מחזור 3

שליחה על ידי הפועלעולה »

יאללה

אג'ידה - הצלה מדהימה בסוף, גם לקח לזהבי כדור טוב לפני סוף המחצית
בן ביטון - הילד ענק!!!! קנה את המקום שלו בהרכב מבחינתי, תיסכל את טבח, טבח עבר לאמצע אחרי זה לימין אחרי זה לשמאל והוא עדיין לא הצליח לעבור אותו, איך הוא קיבל רק 6 לעזאזל בONE?!?!?!?! יצא תותח
בוזגלו - משחק מעולה שלו, לא חושב שמישהו מופתע, כמה כיף היה לראות אותו מבשל אחרי שהאוהדים החארות של מכבי קיללו אותו
הובאן ואוגו - הפאיו וסוארס של הקישור, תענוג
פאיו וסוארס - מה עוד יש להגיד עליהם? פאיו במיוחד היה גדול היום
ברדה - הללויה. המלך הבלתי מעורער, הכי מדהים שיש.
אלישע - ניהול משחק ענק שלו. החילוף של ארבייטמן החזיר אותנו לחיים, כמה היה כיף לשמוע את הקהל מעודד אותו אחרי המשחק, מגיע לו
הקהל - היו הרבה יותר טובים מבית"ר, עוד לפני שהגעתי למשחק היה אפשר לשמוע אותם, זה הקהל שאני רוצה!!!

בקיצור, חוץ מאופיר כולם היו מעולים, משחק מדהים, אף פעם לא אשכח אותו

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

הפועלעולה כתב:יאללה

אג'ידה - הצלה מדהימה בסוף, גם לקח לזהבי כדור טוב לפני סוף המחצית
בן ביטון - הילד ענק!!!! קנה את המקום שלו בהרכב מבחינתי, תיסכל את טבח, טבח עבר לאמצע אחרי זה לימין אחרי זה לשמאל והוא עדיין לא הצליח לעבור אותו, איך הוא קיבל רק 6 לעזאזל בONE?!?!?!?! יצא תותח
בוזגלו - משחק מעולה שלו, לא חושב שמישהו מופתע, כמה כיף היה לראות אותו מבשל אחרי שהאוהדים החארות של מכבי קיללו אותו
הובאן ואוגו - הפאיו וסוארס של הקישור, תענוג
פאיו וסוארס - מה עוד יש להגיד עליהם? פאיו במיוחד היה גדול היום
ברדה - הללויה. המלך הבלתי מעורער, הכי מדהים שיש.
אלישע - ניהול משחק ענק שלו. החילוף של ארבייטמן החזיר אותנו לחיים, כמה היה כיף לשמוע את הקהל מעודד אותו אחרי המשחק, מגיע לו
הקהל - היו הרבה יותר טובים מבית"ר, עוד לפני שהגעתי למשחק היה אפשר לשמוע אותם, זה הקהל שאני רוצה!!!

בקיצור, חוץ מאופיר כולם היו מעולים, משחק מדהים, אף פעם לא אשכח אותו
אני עדיין באופוריה מהמשחק אבל אגידה? חח הבן אדם משמיט כל כדור שבועטים אליו אחי לא יודע מה עובר על הבחור.
אם המלך שלנו לא היה שם את זה היינו בוכים על ההשמטה שלו בלי סוף
אבל חוץ מזה אני מסכים

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

RoICah כתב: אני עדיין באופוריה מהמשחק אבל אגידה? חח הבן אדם משמיט כל כדור שבועטים אליו אחי לא יודע מה עובר על הבחור.
אם המלך שלנו לא היה שם את זה היינו בוכים על ההשמטה שלו בלי סוף
אבל חוץ מזה אני מסכים
הגול השני היה באשמתו? אני שואל ברצינות כי לא כל כך ראיתי אם מיכה בעט את זה בחוזקה, בכל מקרה לא אמרתי שהוא נתן איזה משחק הירואי פשוט ההצלה בסוף הייתה ענקית, על זה ועל ההצלה מהבעיטה של זהבי ב-16 הכנסתי אותו

סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

שליחה על ידי המשוגע האדום »

ברדה-מעל כולם אין מילים.שלושער מדהים ונדיר.עוד לפני הגול השני רואים אותו היחידי שרץ ובאמת מאמין.קפטן אמיתי!
בן ביטון-גבירותי ורבותי אפשר להכריז רשמית:יש מגן ימני להפועל באר שבע.סליחה אם נסחפתי אבל סוף סוף זה קרה.להתמודד מול השחקן הקיצוני מהמסוכנים והתותחים של הליגה והסתכל לו בלבן של העיניים זה מדהים.וכמובן בישול מדהים שמתווסף לשבוע שעבר.
קישור אחורי-אוגו והובאן מדהימים.הובאן מעל כולם פשוט שחקן נפלא.אין מילים באמת
אג'ידה-הצלה ענקית בסיום המשחק שעשתה הבדל בין חיוך לעצב

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב: הגול השני היה באשמתו? אני שואל ברצינות כי לא כל כך ראיתי אם מיכה בעט את זה בחוזקה, בכל מקרה לא אמרתי שהוא נתן איזה משחק הירואי פשוט ההצלה בסוף הייתה ענקית, על זה ועל ההצלה מהבעיטה של זהבי ב-16 הכנסתי אותו
הוא כן עשה טעות של גול מצד אחד אבל מצד שני הוא הוציא 3 כדוריפ שכבר היה כתוב עליהם ״גול״ בענק

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

הפועלעולה כתב: הגול השני היה באשמתו? אני שואל ברצינות כי לא כל כך ראיתי אם מיכה בעט את זה בחוזקה, בכל מקרה לא אמרתי שהוא נתן איזה משחק הירואי פשוט ההצלה בסוף הייתה ענקית, על זה ועל ההצלה מהבעיטה של זהבי ב-16 הכנסתי אותו
כן הייתה בעיטה חלשה ממש לא איזה משהו מסוכן ראיתי עכשיו בתקציר והוא השמיט אותה והיו לו עוד כמה, הצלה נחמדה מול זהבי אבל הוא משמיט מלא כדורים בזמן האחרון..

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

מעל כולם אגידה, ללא השוער הזה היינו מסיימים את הסיפור במבוכה.
הובאן- פשוט שחקן שלא נתקלנו באזור שלנו, רמה מעל הקבוצה.
אלוהים- מכבי מעל 15 בעיטות למסגרת, וכמעט 30 איומים לשער, ועדיין איכשהו ניצחנו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני חייב כמה מילים על שלומי ארבייטמן.

הבחור לא נגע כמעט בכדור, אבל הכניסה שלו שינתה לגמריי את משחק ההתקפה שלנו.

הנוכחות שלו, התנועה הנכונה לעומק, פינוי השטחים והעובדה כי הוא מהווה איום פיזי על הבלמים, גרמה להתקפה שלנו להיות מסוכנת יותר.

והוא רוצה, רוצה מאוד, אני מאמין ששלומי יתן כמות נאה העונה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

יש לנו את מליקסון, זאת הפינה האופטימית מבחינתי, כשהוא יהיה בריא הוא ישדרג את הקבוצה.
גם הנוכחות של שלומי ארבייטמן שינתה לנו את המשחק.

אם היינו לוחצים את מכבי בחלק המגרש שלהם היינו משבשים להם את כל תוכנית המשחק, ההגנה של מכבי נלחצת מאוד כאשר קצת לוחצים אותה והם מרבים לטעות ולעשות שטויות, אם היינו יותר אגרסיבים מכבי לא הייתה שולטת במשחק בצורה כזו והמשחק היה יותר מאוזן.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

מסכים ששלומי נכנס היה איזה שינוי בקבוצה
שמליקסון וארבייטמן בכושר הקבוצה תהיה הרבה יותר טובה..

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

zahipan כתב:יש לנו את מליקסון, זאת הפינה האופטימית מבחינתי, כשהוא יהיה בריא הוא ישדרג את הקבוצה.
גם הנוכחות של שלומי ארבייטמן שינתה לנו את המשחק.

אם היינו לוחצים את מכבי בחלק המגרש שלהם היינו משבשים להם את כל תוכנית המשחק, ההגנה של מכבי נלחצת מאוד כאשר קצת לוחצים אותה והם מרבים לטעות ולעשות שטויות, אם היינו יותר אגרסיבים מכבי לא הייתה שולטת במשחק בצורה כזו והמשחק היה יותר מאוזן.
ברגע שתלחץ גבוה את מכבי אתה רק תפסיד מזה. קודם כל זאת קבוצה שמניעה כדור בצורה משובחת ככה שלהסתדר הם יסתדרו.
דבר שני ללחוץ גבוה 90 דקות זה פשוט מעייף וכשמאמן הכושר מריץ דאחקות עם ישראל עיני על הספסל אני לא אופטימי בקטע הזה.
דבר שלישי ואחרון, המרחקים בין מערכי הקבוצה גדולים ממילא. אם נלחץ גבוה אנחנו נגדיל את המרחקים האלה אפילו יותר.
הדוגמא הכי טובה? כל פעם שניסינו את זה חטפנו עד הדקה ה-10 במקרה הטוב. כששיחקנו חכם סוף סוף היום אנחנו נתנו ראשונים ועל זה מגיע שאפו ענק לאלישע

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

zivmay כתב:מעל כולם אגידה, ללא השוער הזה היינו מסיימים את הסיפור במבוכה.
הובאן- פשוט שחקן שלא נתקלנו באזור שלנו, רמה מעל הקבוצה.
אלוהים- מכבי מעל 15 בעיטות למסגרת, וכמעט 30 איומים לשער, ועדיין איכשהו ניצחנו.
30 איומים זה נכון אבל זה נתון קצת משקר. היו להם הרבה בעיטות מרחוק או בעיטות חלשות לכיוון המסגרת.
הם היו טובים יותר, אבל היינו מסוכנים לא פחות לדעתי, למרות הסטטיסטיקה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

רוצים את השורה התחתונה של ההתמודדות הזו?

ברצלונה VS אתלטיקו מדריד

באף משחק אתלטיקו לא שלטה, באף משחק היא לא איימה יותר על השער, באף משחק היא לא היתה טובה יותר- ברובם היא ניצחה.

אין לנו ולאף קבוצה בארץ את הכלים להתמודד עם מכבי בכלים קונבנציונאליים. ללחוץ אותם בחצי שלהם, להניע כדור בסבלנות עד הגול, לשלוח את המגנים למעלה בכל התקפה- פשוט אין.
אל תשלו את עצמכם, מכבי קבוצה טובה יותר והיתה טובה יותר גם 80 דקות הערב, אבל זה לא בהכרח מבטיח אליפות או ניצחון כפי שראיתם.
קבוצות כמו מכבי צריך לנצח בכלים אחרים וזה מה שאלישע(הידוע לשמצה) עשה היום מעולה. הוא נתן למכבי לשלוט בקצב, להכתיב את התנאים ועקץ במתפרצות שהתבררו כקטלניות.

במשחק אחד זה הצליח, לאורך עונה שלמה? נחכה ונראה.
לדייגו סימאונה זה עבד, לא כדורגל גדול, לא טקה-טיקה, יעילות וקשיחות- ויש אליפות
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

טוטי, עוד הודעה שלך שאתה רחוק מלדייק בעובדות.
ראשית אתה מדבר בעיקר על שנה שעברה, אבל ראית בכלל לפחות חלק מהמשחקים?
אין מה להשוות, אתלטיקו אמנם הציבה אוטובוס מול בארסה, אבל פעם אחר פעם הביכה את את ההגנה של בארסה במתפרצות. מצד שני קורטואה היה מחוסר עבודה חוץ מלתפוס כדורי גובה.
היום, זה היה רחוק מזה שנות אור. מכבי עשתה מה שהיא רוצה על המגרש, ובזכות אגידה, הובאן וברדה על פעיליות אישיות מדהימות, "ניצלנו" מקריאות אלישע תתפטר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טוב אחרי שסוף סוף הגעתי הביתה לצפון הרחוק כמה דברים:
רבותיי יש לנו קבוצה!
קבוצה עם אופי, קבוצה שבאה להילחם, קבוצה שלא נשברת, קבוצה שהיא בין השתיים הטובות בליגה.
תתפלאו, אבל גם יש לנו מאמן.
מאמן שמודע היטב לחיסרונות שלנו והפך אותם ליתרון, נתן למכבי לשלוט בכדור כי הבין שאי אפשר לנצח אותם בזה ואם כל ההחזקה בכדור הזאת אולי הגיעו ל3 מצבים וכל שאר 250 הבעיטות שלהם הורידו ציפורים וסדרנים ביציע.
חיכה להם באמצע וניצל את ההגנה האיטית של מכבי, בשביל להביך אותם מספיק פעמים.
וכל זה קורה ללא מאור מליקסון ושלומי ארבייטמן בכושר.
יש לנו גם קישור אחורי מצויין, למרות שאוגו( ורואים את זה ) עדיין לא בכושר ל90 דקות.
והכי חשוב, הפועל בש הראתה לכל הליגה שמכבי היא פגיעה, שאפשר לנצח אותה אם משחקים חכם ונכון.
בן ביטון הוא, הוא מגן העתיד, שאמרתי לכם את זה בטרום העונה, צחקתם, עכשיו נא לאכול את הכובע, כי טב"ח לא ישכח אותו.
ודבר אחרון הניצחון הזה אני באמת שלא יודע וגם לא נביא מה הוא יביא להפועל בש בעתיד, ואולי ייתכן שמכבי שוב יזכו באליפות.
אבל הניצחון הזה ומשחק ההקרבה שהיה כאן היום הוכיח לכם, כל הפסימיים שכאן שאסור לשפוט קבוצה כל כך מהר, צריך לתת לה את הזמן לעבוד ולהתחבר.
והשנה בש תהיה קבוצה חזקה מאוד, ושם תוצאה כזטת או אחרת בעתיד לא יישנו את זה.
תפנימו, אנחנו כאן כדי להישאר.
אה... ועוד משהו...חרא של איצטדיון, כבר נשבר הזין ממנו.
אבל זה כבר בפסימי, חחחחחחחחח

שלח תגובה