הבעיה.. לפי דעתי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
red_ryder

הבעיה.. לפי דעתי

שליחה על ידי red_ryder »

וואלה קבוצת כדורגל יכולה לשחק רע.. אפילו רע מאוד.. אבל לפחות שיהיה רצון.. גיא לוי משדר לשחקנים שלו חוסר אכפתיות שזה מחרפן אותי במקום שאלעד בונפלד יבעט בערן לוי בראש הוא נותן לו קטנה מאחורה במקום שפדלון קידר ואלול יתנפלו על ערן לוי וינשכו לו תמגינים הם מנסים לחסום לו תבעיטה.. מאמן שאומר שהשחקנים שלו שיחקו 120 דקות רק כדי להביא מתקן לעטים משדר תדבר היחיד שאסור לשדר לשחקן כדורגל.. וזה חוסר אכפתיות... איך הוא רוצה שהשחקנים שלו יעשו משהו עם הוא נשמע כזה תלוש מהמציאות.. איטי כמו איזה אחד שלוקח ריטלין 3 פעמים ביום.
הוא חייב לשנות גישה כדי שהשחקנים שלו ישנו גישה..
ואני מדגיש אין לי בעיה עם גיא על דברים שהוא אמר או לא אמר יש לי בעיה שהוא פשוט לא שם ז**.. ננצח נפסיד הוא יבוא יגיד איזה שטות ויאלה שבוע חדש

זה שי !

Re: הבעיה.. לפי דעתי

שליחה על ידי זה שי ! »

גיא לוי הוא בהחלט המאמן הכי מוזר שראיתי
בוא נגיד שהבעייה הכי גדולה שלו הוא שהוא יושן ברוב שלבי המשחק אפילו לא קם מהספסל בשביל לתת איזה משפט טוב לאיזה שחקן או לתת הוראה טקטית הוא יושן פשוט כך
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

זה שי ! כתב:גיא לוי הוא בהחלט המאמן הכי מוזר שראיתי
בוא נגיד שהבעייה הכי גדולה שלו הוא שהוא יושן ברוב שלבי המשחק אפילו לא קם מהספסל בשביל לתת איזה משפט טוב לאיזה שחקן או לתת הוראה טקטית הוא יושן פשוט כך
זה שי !
עזוב את זה שראיתי אותו במספיק משחקים מעיר תוך כדי המשחק לשחקנים (גם בקליפים שעלו באתר הרשמי) אבל מעבר לזה - ככה בשלוף:
מכניס את קוסטרוב נגד כפ"ס - 5 דק' אחרי זה, שער של קוסטרוב.
מכניס את אופיר היום - 2 דק' אחרי זה, שער של אופיר.
אם אני לא טועה, אלה לא הפעמים היחידות.
דקה 60 כבר עשה היום חילוף, אחרי זה העביר את אוקוגו לאמצע כמו שצריך.
שני חלוצים כמו שאתם בוכים כל החיים
מה עוד, מה???

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

אליק לא להתעצבן.
זה לא שווה את זה. הם בחיים לא יהיו מרוצים.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אני אגיד לך מה עוד דקה 85 השחקנים שלך הולכים אחורה בפחדנות כמו חנון בפאב של גייז? הרי ברור שהגול באוויר וזה עניין של זמן אז תקום תשתולל תצרח תקרא להם שיעצרו כל רגע את המשחק תעשה משהו... 15 דקות ראשונות אתה רואה שאתה לא משחק.? תרים את כל הספסל לחימום, פעם אחת אתה צריך לקחת קורבן שמחמיץ בברשלנות מול השוער (מישהו אמור קדוסי/פדידה?) ומיד אחרי ההחמצה להוציא אותו כדי שיבינו שמי שלא טוב ומי שלא מדויק לא משחק...!!!!

וכן אומנם הוא עולה 4-4-2 אבל זה ה-4-4-2 הכי פחדני שראיתי בחיים. הוא מחדיר להם לראש שאחרי כל מסירה קדימה צריך שלוש אחורה... אין מצב שעולים להתקפה יותר מ-4 אנשים ביחד. בקיצור זה 4-4-2 שכולו 6-1-1-2. אני לא קורא לפיטוריו (עדיין) אבל צריך לבוא שינוי משמעותי בגישה המנטלית שלו למשחק ולשחקנים אם אנחנו רוצים לעבור את החודש הקרוב כשידנו על העליונה!

מה שכן אני די בטוח שלמרות החוזה ל-3 שנים אחרי שנעלה (בע"ה, טפו,טפו,טפו) גיא לא יכול להמשיך לאמן אותנו! כי אם אנחנו כבר פחדנים אז עדיף להביא את לחמן שלפחות ישבור רגליים לשחקנים היריבים... לפחות נראה מלחמה

סמל אישי של משתמש
red_ryder

שליחה על ידי red_ryder »

אליק בדיוק לכיוון הזה לא רציתי שהטופיק הזה ילך..
ואני יודע שהרמתי להנחתה לזה שי!
אין בעיה שמצידי ישחק גם עם 10 שחקנים על קו השער ..
אבל זה נראה כאילו השחקנים שלו לא רוצים .. חוסר חשק חוסר אכפתיות.. וזה מה שהוא משדר... מזה גם באה הלוזריות הזאת..

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אני מבין אותך וגם שמתי לב שאתה לא אנטי גיא לוי...אבל באמת הרמת לו להנחתה והייתי חייב להגיב ;)

אבל גם איתך אני לא מסכים.
אני לא ראיתי שחקנים שלא רוצים, ראיתי שחקנים שאחרי דקה 70 מתים - וזה קשור למאמן הכושר שעושה רושם שראוי לכל ביקורת.

ועם המשפט האחרון שלך אני ממש לא יכול להסכים.
"מזה באה הלוזריות"?!?!?
הלוזריות קיימת פה דור אחרי דור, שנה אחרי שנה וזה ממש לא קשור למאמן.
נותר רק לקוות שמחלקת הנוער תצמיח בעוד כמה שנים ווינרים (ואני מדבר על נערים ב' ומטה).

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אליק כתב:אני מבין אותך וגם שמתי לב שאתה לא אנטי גיא לוי...אבל באמת הרמת לו להנחתה והייתי חייב להגיב ;)

אבל גם איתך אני לא מסכים.
אני לא ראיתי שחקנים שלא רוצים, ראיתי שחקנים שאחרי דקה 70 מתים - וזה קשור למאמן הכושר שעושה רושם שראוי לכל ביקורת.

ועם המשפט האחרון שלך אני ממש לא יכול להסכים.
"מזה באה הלוזריות"?!?!?
הלוזריות קיימת פה דור אחרי דור, שנה אחרי שנה וזה ממש לא קשור למאמן.
נותר רק לקוות שמחלקת הנוער תצמיח בעוד כמה שנים ווינרים (ואני מדבר על נערים ב' ומטה).
ואפרופו ווינרים. נערים ב סיימו בתיקו אפס למרות העליונות הברורה של אשדוד שנמצאת בצמרת.
ואפרופו לוזריות.נערים א' החמיצו הזדמנות טובה להשיג ניצחון ביתי על הפועל רמת-גן. באר-שבע נקלעה פיגור 1:0 במחצית הראשונה, אבל אחרי ההפסקה כבשו ירדן אבוחצירא ויוסף אבולבן והפכו את התוצאה ל-1:2. סמוך לסיום כבשו האורחים שער שיוויון, 2:2 בסיום.

שלח תגובה