משחק אימון נגד בית"ר יום רביעי - כניסה חינם!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: משחק אימון נגד בית"ר יום רביעי - כניסה חינם!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איזה פה פתחתי סעמק

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הדר ברד הוסיף המון למרכז השדה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

איזה מוזר זה לשמוע את ברמן אומר: מליקסון מוסר לברד..."
לא ראיתי מחצית ראשונה, מחצית שניה לא משהו, אבל בהתחשב בזה שאך שחקן מההרכב הראשון כמעט לא שיחק בה אין מה להתעסק בה יותר מדי.
זה נראה לפרקים כאילו מליקסון משחק עם 10 ילדי נערים ב'.
משחק שטוב כדי לשמור על כושר משחק ולהפיק לקחים למאמן. לא מעבר לזה. בטח שאי אפשר לקבוע לגבי איכויות המשחק שלנו.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

דר אדום בנשמה כתב:משחק חלש מאוד שמוכיח שוב כמה הקבוצה תחת אלישע לא מאומנת...
תגובה חלשה מאוד שמוכיחה שוב כמה בחרת אג'נדה ועכשיו לא תרפה ממנה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

סניור כתב:
אל תתרגש כל התגובות שלו בכל נושא הם ככה.
אני לא מחובבי אלישע אבל כשדר רוצה שיידעו מה הדעה שלו הוא יכניס אותה גם אם יגידו לו בוקר טוב.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אדבר על הדברים שבאמת חשובים:

-טוויטו נראה טוב, גם ברד הראה פוטנציאל. אמבוצ'ו או איך שלא קוראים לו החמיץ לנו 2 גולים בסוף, לא הכי התרשמתי אבל לפחות הוא הגיע למצבים שזה טוב, הייתי נותן לו צ'אנס בנוער.
-ארבייטמן רעב, מחכה לראות אותו בליגה.
-אמרתי כבר, כיף לראות את מליקסון, טיפה היסס לעשות דריבלים ולהיכנס למאבקים אבל המסירה והנוכחות שלו תענוג. חבל על הפנדל, אבל לא נורא, בליגה הוא יכניס.
-אסקלינג נראה טוב, הייתה לו טעות אחת אבל חוץ מזה לא רע בכלל. דור מלול היה טוב כמו תמיד.
-גל אראל, כמה שהוא חלש. די, עד מתי הוא יאבד כדורים ב-25 מטר שיקפיצו לכולנו את הלב? הגול הראשון באשמתו, עוד רגע חטפנו עוד אחד גם במחצית השנייה.

איזה כיף שלא נראה את בית"ר בחודשים הקרובים, לא יכול כבר לשמוע את השמות קורצקי דסה מאטוביץ' קוראץ'

אה כן, מקווה שלא יהיה בלאגן בגלל הנהימות לדסה, כמה שזה היה מיותר.. הוא שחקן גועל נפש זה ידוע אבל בשביל מה הבעיות האלה עכשיו, שמתי לב שהיו בוזים מיד אחרי נקווה שיתחשבו..

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

סניור כתב:
בול!!!!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שיחקנו בהרכב חסר והמטרה של המשחק היא לשמור על כושר ולהחזיר שחקנים פצועים לעניינים.
מעניין אותי איך היו אסקלינג ודור מלול?
הדבר החיובי מהמשחק - השער של ארבייטמן. חלוץ חייב ביטחון לפני הכל והשער הזה יכול לתת לשלומי טיפה ביטחון להמשך.
למרות החמצת הפנדל(טבעי, חזר מפציעה לא קצרה ולא חד), מליקסון בועט הפנדלים הכי טוב שיש לנו.

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

הפועלעולה כתב:אדבר על הדברים שבאמת חשובים:

-טוויטו נראה טוב, גם ברד הראה פוטנציאל. אמבוצ'ו או איך שלא קוראים לו החמיץ לנו 2 גולים בסוף, לא הכי התרשמתי אבל לפחות הוא הגיע למצבים שזה טוב, הייתי נותן לו צ'אנס בנוער.
-ארבייטמן רעב, מחכה לראות אותו בליגה.
-אמרתי כבר, כיף לראות את מליקסון, טיפה היסס לעשות דריבלים ולהיכנס למאבקים אבל המסירה והנוכחות שלו תענוג. חבל על הפנדל, אבל לא נורא, בליגה הוא יכניס.
-אסקלינג נראה טוב, הייתה לו טעות אחת אבל חוץ מזה לא רע בכלל. דור מלול היה טוב כמו תמיד.
-גל אראל, כמה שהוא חלש. די, עד מתי הוא יאבד כדורים ב-25 מטר שיקפיצו לכולנו את הלב? הגול הראשון באשמתו, עוד רגע חטפנו עוד אחד גם במחצית השנייה.

איזה כיף שלא נראה את בית"ר בחודשים הקרובים, לא יכול כבר לשמוע את השמות קורצקי דסה מאטוביץ' קוראץ'

אה כן, מקווה שלא יהיה בלאגן בגלל הנהימות לדסה, כמה שזה היה מיותר.. הוא שחקן גועל נפש זה ידוע אבל בשביל מה הבעיות האלה עכשיו, שמתי לב שהיו בוזים מיד אחרי נקווה שיתחשבו..
כששחקן יריב יוצא ,הוא לא צריך לסמן לקהל שאתם על ה*** שלי

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

azb852 כתב: כששחקן יריב יוצא ,הוא לא צריך לסמן לקהל שאתם על ה*** שלי
אז שישירו אלי דסה בן זונה, הנהמות לא במקום, בטח כשסוארס אוגו ונבחן ניגרי נמצאים באיצטדיון..

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מה שקורה עם גל אראל, זה פשוט לא מובן.
משחקן שהיה הכי חשוב במערך של אלישע בתחילת העונה שעברה, הפך פשוט לשבר כלי.כל פעולה שלו היא פשוט אסון.
עצוב.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

חוסר ביטחון מוחלט שנובע מהיכולת שלו ומוביל ליכולת שלו, מעגל הקסמים של ההופעות החלשות. כול זה ביחד עם הפתיל הקצר במיוחד של הקהל לגביו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אלי דסה שמע קצת שריקות בוז מהקהל (לא היו נהמות! וגם אם היו זה לא מצדיק) ואז סימן כולכם על ה ז י ן שלי כמה פעמים. אחר כך הוא יילך לבכות לתקשורת שמקללים אותו קללות גזעניות. פישר חוצפן. מניח שאף אחד לא צילם את הרגע הזה, אבל אם כן הוא אלוף - מיד להפיץ הלאה (וקודם לוודא שלא שומעים איזו נהימה גזענית בווידאו חח).

לגבי המשחק עצמו -
* לבקוביץ' חלש. לגבי ניגריה, הם לא באליפות אפריקה עדיין, הם במוקדמות. דווקא לא כל כך הולךך להם. בשבת יש להם משחק נגד סודאן. לא בטוח שאג'ידה ייפתח כי הוא עשה לא מעט פאשלות בצמד המשחקים הקודם במוק', האוהדים קוראים לפתוח עם אניימה. מכל מקום - לבקוביץ' לא נתן במשחק הזה הרבה סיבות להיות רגועים.

* טוב שמאור חזר. חבל שהחמיץ פנדל, אבל מעדיף שיחמיץ עכשיו מאשר עוד שבועיים נגד רעננה.

* אברטיימן נראה בסדר גמור, אבל קצת תפס את הרגל אחרי הגול. כנראה שזה לא היה רציני כי הוא חזר אחר כך לפתיחת המחצית השנייה.

* לא התרשמתי יתר על המידה מאף אחד מהצעירים, אבל לא באמת היה אפשר כי בערך מדקה 60 לאף אחד החל מראשון האוהדים ועד הקוון לא היה כוח להמשיך במשחק בחום המעיק הזה.

* אני בדרך כלל יושב בשער 5 אז אני לא יודע איך זה במשחקי ליגה בשערים 2 ו6 אבל היו מלא הורים עם ילדים וזה כל כך זועק לשמיים שיציע המשפחות באצטדיון החדש (אוי ואבוי אם לא יהיה כזה) יהיה מפוצץ ורק יביא עוד אנשים, עוד משפחות ויגדל דור חדש של אוהדים.

בסך הכל בילוי נחמד לפני החג, אין מה להתרגש מהתוצאה, אבל ממשחק למשחק זה נראה כאילו בחיים לא ננצח את קורצקי המנחוס !!

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

אני לא יגיד את מה שאני חושב. אבל דבר אחד אני כן יגיד.
משהו יכול להסביר למה אלישע לוי מעדיף לשחק עם שתי מגנים[מלול ואילוז] במקום לתת לנאסר או שחקן קישור התקפי אמיתי לשחק?
אילוז עדיף על נאסר בהתקפה? אני לא מבין מה יש למאמן הזה עם נאסר.
עוד בחצי עונה הקודמת שהוא פתח עונה חלומית ונתן גולים גדולים ועם אני לא טועה נבחר לשחקן המחזור בחלק השני של העונה נאסר בהחלטה של מאמן ירד לספסל וצבר את החלודה וזאת הסיבה היחידה ליכולת שלו .

ואני בטוח שגם אלישע חושב שהוא שחקן הרבה יותר טוב מכל השמות שיש לו שם בספסל אבל הוא לא יתן לו דקות. אז למה אלישע כלכך נלחם על השחקן והחתים אותו לחוזה לעוד 4 שנים.

אני מנסה להבין מה האינטרס של הצדדים ואני לא מצליח להבין

וזה לא הבעיה של באר שבע הבעיה יותר עמוקה אבל לשחק עם שתי מגנים במקום לתת לקשר התקפי טבעי לשחק משגעת אותי
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

נאסר רק חזר לשחק, כמו מליקסון בטח הוא רצה לעלות אותו מהספסל בשביל לא לסכן אותו יותר מדי. חוץ מזה דווקא היה חשוב שאילוז, אראל וכו' ישחקו, הם שחקנים שהיו שחקני מפתח בעונה/ות הקודמ(ו)ת, צריך להראות להם שעדיין יש להם חלק ולא לייבש אותם ולהוריד להם את הביטחון.

שלח תגובה