רעננה - באר שבע :: נושא המשחק

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
xboy

Re: רעננה - באר שבע :: נושא המשחק

שליחה על ידי xboy »

תמשיכו להלל את אלישע הקבוצה נראית כמו אוסף שחקנים שאספו אותם היום בבוקר ונתנו להם לשחק ביחד פשוט אף שחקן לא יודע מה תפקידו במגרש שלא נדבר על הקילומטר שיש בין שחקן לשחקן.
תעשו טובה כולכם תפסיקו לדבר על אליפות באתרים השונים אתם פשוט מבזים את כולנו.

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

nir767676 כתב:כל האוהדים בשקל של הקבוצה יקפצו פה עכשיו ויתחילו את ההקנטות לכל עבר אחרי שמשחק שעבר הכריזו שניקח אליפות

די עם ההגזמות ועם התגובות הקיצוניות.
מה שכן אפשר לומר, אם אני אלונה אני עושה בדק בית רציני בסגל המקצועי שלי, לא יתכן שאחרי 4 דק' ברדה מותח שריר, מליקסון מרגיש את השריר אחרי דקה שנכנס, אוגו לא בכושר אחרי חודש שהוא פה, וכו וכו.....
זה פשוט בדיחה, זה כושר לקוי ותו לא.
וזה שכל ילד שמאמן מצליח לעשות למאמן שלך בית ספר טקטי ונועל אותו עם כל החוד שלנו.
די כבר להצדיק ולנחם את עצמנו , הבעיה היא במאמן שלא מביא כלום ולא תורם בכלום למשחק.
הוא לא קורא שום מהלך , הוא לא לומד תוך כדי תנועה , הוא ראש בקיר והוא מביא חילופים מהבית , גם כששחקן נפצע הוא לא יודע מה לעשות כי זה לא תואם את החילוף שהוא בא איתו מהבית - וככה נראית הקבוצה.

זה שנגד הגדולות אנחנו נראים טוב זה בגלל שהשחקנים נותנים מעצמם יותר (אדרנלין , רוצים להוכיח את עצמם מול הרבה צופים) אז בעזרת מבצעים אישיים מצליחים.
נגד הבינוניות והקטנות זה מזל נטו , ואין מי שלא יכול לראות את זה.

וזה חברים , רק מאמן.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

גנבנו תיקו אחרי 3 פנדלים, איי איי משחק מביש ומכעיס כולם היו גרועים מלבד הובאן.
נסיעה ארוכה הולכת להיות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מסכים עם דוקטור סלייר אבל אני לא אדבר על אלישע, אני רוצה לדבר פה על מאמן הכושר, לא ייתכן שיש לנו כל כך הרבה פצועים בתחילת העונה, פשוט הזוי, שיביאו מאמן כושר נורמלי כבר!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

doctorslayer כתב:
וזה שכל ילד שמאמן מצליח לעשות למאמן שלך בית ספר טקטי ונועל אותו עם כל החוד שלנו.
די כבר להצדיק ולנחם את עצמנו , הבעיה היא במאמן שלא מביא כלום ולא תורם בכלום למשחק.
הוא לא קורא שום מהלך , הוא לא לומד תוך כדי תנועה , הוא ראש בקיר והוא מביא חילופים מהבית , גם כששחקן נפצע הוא לא יודע מה לעשות כי זה לא תואם את החילוף שהוא בא איתו מהבית - וככה נראית הקבוצה.

זה שנגד הגדולות אנחנו נראים טוב זה בגלל שהשחקנים נותנים מעצמם יותר (אדרנלין , רוצים להוכיח את עצמם מול הרבה צופים) אז בעזרת מבצעים אישיים מצליחים.

וזה חברים , רק מאמן.
ברור, ואם כל הפנדלים היו נכנסים גם היית בא וכותב את כל זה?
אף מאמן לא עושה למאמן שלך בי"ס טקטי, סה"כ אני מסכים שאלישע זה מאמן עם שיטות מיושנות אבל להיות מיושן זה לא בהכרח רע, תשאל את אלכס פרגוסון.
ברוכים הבאים לליגה הישראלית, הכל פה בינוני ורוב המשחקים מוכרעים על ידי יד המקרה.
כמו שכתבתי הכושר הגופני של השחקנים כן מתחת לכל ביקורת וזה משפיע על ההופעה, זה לא אשמתו של המאמן.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

nir767676 כתב:
אף מאמן לא עושה למאמן שלך בי"ס טקטי, סה"כ אני מסכים שאלישע זה מאמן עם שיטות מיושנות אבל להיות מיושן זה לא בהכרח רע, תשאל את אלכס פרגוסון.
ברוכים הבאים לליגה הישראלית, הכל פה בינוני ורוב המשחקים מוכרעים על ידי יד המקרה.
כמו שכתבתי הכושר הגופני של השחקנים כן מתחת לכל ביקורת וזה משפיע על ההופעה, זה לא אשמתו של המאמן.
למען האמת זה כן אשמת המאמן, כי הוא מקיף את עצמו בצוות מקצועי ולא אלונה משאירה את מאירי סיני וזה סבבה אבל כנראה שבנוסף אליו אלישע צריך להפתח לדברים חדשים ולהביא מאמן כושר מחו"ל שיתחיל לקרוע את הצורה לשחקנים מצד אחד אבל מצד שני יאזן אותם שלא יפצעו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

doctorslayer כתב:

וזה חברים , רק מאמן.
אני יכול לשים כסף, שהרבה מאוד מאמנים בליגה מעדיפים להתכונן למשחקים נגדנו מאשר כל קבוצה בליגה, כי הם יודעים מה הם יראו במשחק, לא צריך להשקיע הרבה מחשבה, ומולם עומד מאמן שאילתור זה לא הצד החזק שלו( בלשון המעטה), ולא פלא שהיום רעננה מאוכזבים מהתיקו, כי לפי המשחק הגיע להם הרבה יותר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

nir767676 כתב:
כן. אני הייתי בא וכותב. כי שיחקנו מתחת לכל ביקורת היום.
לא יודע אם סילבס עשה בית ספר לאלישע, אבל אני יודע שקבוצה עם תקציב מינימום שיחקה הרבה יותר טוב מקבוצה של 40 מיליון.
אם הכל פה בינוני ורוב המשחקים מוכרעים על ידי יד המקרה למה לאלונה להשקיע כסף?במכבי ת"א שום דבר לא מקרי ולא בושה ללמוד או "להעתיק" מהם ולהביא לפה צוות אימון(מנג'ר, מאמן, עוזר מאמן, מאמן כושר) זר.
כושר גופני מתחת לכל ביקורת זאת לא אשמתו של המאמן?זה עדיין לא שמעתי. המאמן אחראי על כל הצוות המקצועי כולל מאמן הכושר. הבעיה שזה מתאים לו שמאמן הכושר בדיוק כמוהו, מגיע לאימונים על תקן דחליל ומעביר את הזמן.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

nir767676 כתב:
יד המקרה? עשית את הליגה הישראלית בדמות הליגה האנדורית.
חלק גדול מההרכב הראשון ( כולל המאמן שלך), מקבלים מעל מיליון שקל לעונה. המשכורות הגבוהות של הסגל והצוות המקצועי, מחייבות אותם לפחות לספק כדורגל מסודר עם כיוון מסויים. לא יכול להיות שכל הכסף הזה יזרק לפח. אתה מוזמן לראות איך במכבי, חיפה, קריית שמונה ואפילו ביתר מתנהלים העניינים, אני יכול להבטיח לך שלפחות בדבר אחד הם עולים עלינו, וזה במקצוענות.

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

nir767676 כתב:
אבל למה אתה מדבר כאילו אנחנו לא מבינים כלום בכדורגל?
מה אנחנו רואים כדורגל ישראלי שנה ראשונה או שנייה? גם אני בדיוק כמוך רואה כדורגל ישראלי שנים על גבי שנים - ולא מוכן להתרגל לבינוניות , בטח שלא בינוניות בעלות של 45 מיליון שקל.
ולגבי פרגוסון , כשאלישע יהיה רק אלכס , אפילו בלי פרגוסון , אז תוכל להגיד את השם של שניהם באותו משפט , זה אפילו קצת מביך.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

doctorslayer כתב:
אבל למה אתה מדבר כאילו אנחנו לא מבינים כלום בכדורגל?
מה אנחנו רואים כדורגל ישראלי שנה ראשונה או שנייה? גם אני בדיוק כמוך רואה כדורגל ישראלי שנים על גבי שנים - ולא מוכן להתרגל לבינוניות , בטח שלא בינוניות בעלות של 45 מיליון שקל.
ולגבי פרגוסון , כשאלישע יהיה רק אלכס , אפילו בלי פרגוסון , אז תוכל להגיד את השם של שניהם באותו משפט , זה אפילו קצת מביך.
הכל יחסי אחי, אלישע בליגה הישראלית לקח אליפות והגיע לצמפיונז אז אפשר לתת מידה מסוימת של כבוד.
חס וחלילה אני לא התכוונתי להישמע כמזלזל בך, פשוט לדעתי אתם עושים מזה עניין של מאמן הרבה יותר ממה שזה באמת.
שיחקנו בסדר גמור היום, ואם בוזגלו היה מגיע למשחק והוגו היה קצת בכושר היינו נראים אחרת, אף מאמן לא עשה בי"ס לאף אחד.

מה שאני רוצה להגיד בקיצור זה שאתם אוהבים לקפוץ ולקטול, והעונה הזאת(אם השחקנים שלנו יצליחו לא להפצע כל משחק) אנחנו עוד נתן הצגות ואז כולם יחזרו לחורים שלהם עד להפסד הבא.

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

nir767676 כתב:
הכל יחסי אחי, אלישע בליגה הישראלית לקח אליפות והגיע לצמפיונז אז אפשר לתת מידה מסוימת של כבוד.
חס וחלילה אני לא התכוונתי להישמע כמזלזל בך, פשוט לדעתי אתם עושים מזה עניין של מאמן הרבה יותר ממה שזה באמת.
שיחקנו בסדר גמור היום, ואם בוזגלו היה מגיע למשחק והוגו היה קצת בכושר היינו נראים אחרת, אף מאמן לא עשה בי"ס לאף אחד.

מה שאני רוצה להגיד בקיצור זה שאתם אוהבים לקפוץ ולקטול, והעונה הזאת(אם השחקנים שלנו יצליחו לא להפצע כל משחק) אנחנו עוד נתן הצגות ואז כולם יחזרו לחורים שלהם עד להפסד הבא.
אז בוא נספר לך סוד , גם עידן בראון (ככה קוראים לו? המאמן של פ"ת) היה לוקח אליפות עם סגל וקבוצה כמו של מכבי חיפה והיה מגיע לצ'מפיונס
דבר שני , אני כבר שנתיים וחצי אומר להעיף את אלישע הביתה , זה ממש לא קשור למשחק הזה ולא למשחק נגד ביתר ולא להפסד למכבי ת"א לפני חצי שנה.
אין לו שום הברקה , שום טאץ אישי , קצת קשה יאללה נוציא קשר אחורי נכניס חלוץ זה בטח ינצח את המשחק.
כל השחקנים סטטים ואגף שמאל שלנו לפני מליקסון נראה עלוב מארץ העלובים.

כי שלחיילים אין מפקד שיגיד להם מה לעשות , אז הם לא יודעים מה לעשות.
עכשיו תשליך את זה על שחקנים ומאמן.

שיהיה שבוע טוב ושקט.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

doctorslayer כתב:
אז בוא נספר לך סוד , גם עידן בראון (ככה קוראים לו? המאמן של פ"ת) היה לוקח אליפות עם סגל וקבוצה כמו של מכבי חיפה והיה מגיע לצ'מפיונס
דבר שני , אני כבר שנתיים וחצי אומר להעיף את אלישע הביתה , זה ממש לא קשור למשחק הזה ולא למשחק נגד ביתר ולא להפסד למכבי ת"א לפני חצי שנה.
אין לו שום הברקה , שום טאץ אישי , קצת קשה יאללה נוציא קשר אחורי נכניס חלוץ זה בטח ינצח את המשחק.

שיהיה שבוע טוב ושקט.
קשקוש. אלישע הגיע לחיפה לעונה פיננסית בכלל, ונתן בראש גם לביתר של גאידמק, גם למכבי תא של גולדאהר וגם לקבוצה ה"אגדית" של גוטמן.
ראינו איך עטר ובנאדו הביאו אליפויות אחריו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

doctorslayer כתב:

שיהיה שבוע טוב ושקט.
מה תגיד על זה שהוא זכה באליפות אחרי עונת הדאבל של הפועל כשהם התחזקו בבן שהר והיו להם שחקנים כמו ורמוט, זהבי, דה סילבה, אניימה ועוד ועוד?
ובכלל האמירות האלו לא נכונות.. גם לאבי נמני היה סגל אדיר במכבי והוא נכשל כישלון צורם. גם לרב"ש עונה שעברה היו את כל האמצעים לקחת אליפות, והוא נכשל. ראובן עטר, בנאדו, יצחק שום, ועוד ועוד...

סמל אישי של משתמש
UncleAD

שליחה על ידי UncleAD »

yedidel כתב: קשקוש. אלישע הגיע לחיפה לעונה פיננסית בכלל, ונתן בראש גם לביתר של גאידמק, גם למכבי תא של גולדאהר וגם לקבוצה ה"אגדית" של גוטמן.
ראינו איך עטר ובנאדו הביאו אליפויות אחריו.
אתה מדבר ברצינות?
אלישע לקח אליפות אחת עם סגל שחקנים ברמה של מכבי תל אביב היום (ברמת השליטה בליגה).
וזה גם הסיבה שהפסיד אליפות בגלל הקיזוז , לוזון ניסה לדחוף את השיטה הזאת מפחד שהליגה לא תהפוך להיות כמו הכדורסל שחיפה שולטת בה לגמרי.

אלישע זה ממש לא הסיבה לאליפות , אפילו אוהדי חיפה יגידו לך שלקחו 2 אליפויות ולא יכלו לסבול אותו ואת סגנון הכדורגל שלו.

אני באמת לא מבין מה אתם כל כך מצדדים באלישע , הוא קיבל סגל שחקנים נוצץ , תקציב השלישי בליגה , ורוב המשחקים שלנו עם הקטנות הם פשוט בושה (לראייה רמה"ש בבית , בני יהודה נצחונות בדקה ה90 , וכמובן רעננה) , מילא הייתם רואים שיטת משחק שמשתנה ושחקנים שבאמת לא שווים כלום - הייתי מצדיק אותו.

להיות אוהד זה לא אומר שכל מה שקורה בקבוצה זה כן המפקד , צריך לדעת שגם יש ביקורת שאפשר לתת וזה לא הגיוני שכל העולם ואשתו רואה את זה ורק 10 אנשים בפורום פה מצדדים באלישע כאילו הבן אדם הביא לנו 4 אליפויות רצוף ואסור לדבר עליו מילה

שלח תגובה