הפינה הפסימית מחזור 4

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

הפינה הפסימית מחזור 4

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

פציעות, מזל נאחס, ועוד כל מיני דברים: הפציעה של ברדה על ההתחלה, הפציעה של פאיוביץ', בסוף, גם מליקסון נרה היה שסוחב רגל בסוף המשחק, להחמיץ שני פנדלים מתוך 3...

ג'ון אוגו: משחק מפוזר של הבחור שכבר מול בית"ר במשחק אימון היה מאוד מפוזר...

מאור בוזגלו: משחק חלש של הבחור למרות שבזכותו היה את הפנדל שכבשנו בסוף.

אלישע לוי&אליניב ברדה: ברדה נפצע ומתלונן ושניכם מחכים עד למחצית? בשביל מה בשביל להחמיר פציעה? בשביל להזיק לקבוצה, אני אוהב את ברדה אבל יש גבול כמה שחקן יכול להחזיק קבוצה, הוא היה צריך לצאת בדקה 10...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: הפינה הפסימית מחזור 4

שליחה על ידי הפועלעולה »

כולם היו חלשים למעט הובאן (שגם היו לו כמה שטויות) ומליקסון שעד החמצת הפנדל היה טוב. ההגנה הזכירה לי את ההגנה המבוהלת של גביש וחבריו. קישור לא קיים. גבאי לא נגע בכדור למעט פנדל. אין מה לעשות, לפעמים כלום לא הולך, יש משחקים כאלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ההגנה שלנו מזייפת מתחילת העונה. גם הפועל פ"ת החלשה כבשה והגיעה לאין ספור מצבים מולנו.
כדאי מאוד לתת כאפה לשחקנים וכדאי מאוד שהצוות המקצועי ובראשם אלישע לוי ומאמן הכושר יתחילו לעבוד. לא מבין מה הם עושים באימונים.
על ההתקפה אין מה להוסיף. הכל מקרי.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

אוגו- משחק פשוט גרוע שלו בכל אספקט אפשרי.

אופיר- אז כן חלק כאן יגידו שמחפשים אותו אבל הדברים נאמרים רק מזה שמצפים ממנו ומזה שאני אישית אוהב אותו ממש, חייב לשבת בספסל לא סוגר כמו שצריך, לא פותח כמו שצריך, שום הרמה לא בכיוון בכלל בקיצור אופיר חייב לשבת קצת על הספסל כדיי להתאפס על עצמו.

בוזי- יש סיבה שהוא לא עלה בהרכב?

בן ביטון - ממשחק אדיר מול טבח פשוט שיחק כשרועדות לו הביצים מנווקאמה, לא ככה מתפתחים להיות מגן הרכב.

אלישע לוי- במקום ללמד את הקבוצה שלו להשתמש בבוזי ובמליקסון זה תמיד רק אחד מבינהם, במחצית הראשונה רק דרך אגף ימין וכשמילקסון נכנס רק דרך האגף שלו, סלחו לי אבל אלה דברים שאשם בהם המאמן שפשוט כל משחק ההתקפה שלו מתבסס על פעולות אישיות של שחקן זה או אחר.

רעננה -אם עם 3 פנדלים לא ניצחנו אותם כנראה שאף פעם לא ננצח..
אז רגע אולי זה מתאים לאופטימית כי נדע יותר לא לקוות לפחות?

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

רק כדי להאיר את עינכם- לא הגענו למצב אחד כל המשחק[highlight=#FFBF80][/highlight](הבעיטה החופשית של בוזגלו לא נחשבת, מצטער). איך לעזאזל זה קורה מול קבוצה כמו רעננה?!!?!?!!??!?!?!?!?!?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

כולם בפינה הזו מלבד הובאן.

הנהלת רעננה שהתקמצנה על מאבטחים ויצרה דוחק מטורף בכניסה כבר שעה לפני תחילת המשחק.

3 פנדלים ולהכניס אחד? איזה מין דבר זה..? באמת..עשו הכל כדי להחזיר אותנו מבואסים לעיר..

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

פאיוביץ- אני מקווה מאוד שזו מעידה חד פעמית. נתן את המשחק הגרוע ביותר שלו מאז הגיע לקבוצה
דוידזאדה- חלש
3 פנדלים! 3 פנדלים ולא לנצח!
הייתי ממשיך אבל חבל....

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

zivmay כתב:רק כדי להאיר את עינכם- לא הגענו למצב אחד כל המשחק[highlight=#FFBF80][/highlight](הבעיטה החופשית של בוזגלו לא נחשבת, מצטער). איך לעזאזל זה קורה מול קבוצה כמו רעננה?!!?!?!!??!?!?!?!?!?
קבוצה כמו רעננה? המשחק שלהם נגד מכבי התנהל בצורה כמעט זהה למשחק נגדנו, רק שאז נוואקמה לא הצליח לשים גול גדול, ומאמדו צ'אם כמו היום היה ליצן. הם קבוצה קשה מאוד במשחקים נגד "הגדולות", הם יודעים לסגור ולעשות עבודה הגנתית ללא הפסקה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אין קבוצה יש אוסף של שחקנים שלא יודעים מה לעשות על המגרש זה נראה כאילו היום הם הכירו אחד את השני מצטער ככה לא נראית קבוצת כדורגל המרחקים בין השחקנים זה משהו הזוי בשורה התחתונה אלישע הגיעו מים עד נפש!!!

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

עם כישרון התקפי כמו שיש לך בקבוצה , לפחות אני מצפה לבעיטה אחת או שתיים למסגרת ( לא יודע מה איתך, כנראה הדרישות שלך אחרות) .כמובן, שלא הזכרתי שבמזל לא חטפנו היום 4-0 ישירות לפרצוף, תודות לאלישע, ולשחקנים המהירים אבל רפי שכל של רעננה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

פסימי? הפועל באר שבע.

אף אחד לא נראה כמו משהו שמזכיר קבוצת צמרת ואל תאוננו לי על מליקסון עכשיו. במבחן התוצאה הוא כשל
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

הפינה הפסימית היא הדרך והיכולת הירודה של כלל השחקנים, אבל אני חותם שייצור לעצמנו עונה חדשה שלא נפסיד בה ונייצר כוח הרתאה כמו שנה שעברה. חוצמיזה מאכזב אותי לראות המשחק החלש של פאיוביץ ואוגו (שההכתרה שלו על ידי המון אוהדים מהשניה הראשונה הייתה הזויה). אבל הכי הכי מאכזב אותי שלא מזמן שמעתי את בוזגלו אומר שלא חוכמה לבוא רעבים למשחקים נגד תל אביב וחיפה והמבחן זה רעננה וכו' אז למה בחייאת אנחנו טובים בכדורגל הישראלי רק בפתגמים??

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

שוב קבוצה שלא מסוגלת להניע כדור ולפתח התקפה ראויה לציון, לא מסוגלים ללחוץ ולקיים אמצע נורמלי, חוסר היכולת לעשות דאבל (כנראה שזה חוסר הכנה של המאמן) על שחקן מוביל ומסוכן של היריב גורם שכל פעם אחד מהאגפים שלנו עובר אונס שקשה לצפייה.

משחק שמדגים את רוב הטענות לאלישע.
יש לנו סגל שמסוגל להרבה יותר מחופשיות והברקות אישיות. פשוט חבל.

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש

שליחה על ידי משתמש חדש »

מותר להוציא תיקו מול רעננה וגם אם היינו מפסידים זה לא היה סוף העולם ,אבל כשיש לנו סגל כל כך מוכשר עם שפע של אופציות בהתקפה והקבוצה לא מנסה לנצח זה הדבר הכי מביך שיש,הפעם היחידה שהשוער של רעננה נגע בכדור ההייתה בפנדל של גבאי,גם הקבוצות הכי גרועות בתבוסות הכי גדולות שלהן בעטו לשער יותר פעמים מאיתנו,ולא, רעננה לא עשתה בונקר .

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

רעננה עשתה בונקר ועוד איך. פשוט יצאה למתפרצות מעולות, אבל כל המשחק היא חיכתה לנו בחצי שלה.

היא קבוצה לא רעה בכלל עם זרים לא רעים בכלל.

שלח תגובה