אוגו וארבייטמן

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הוגו וארבייטמן

שליחה על ידי אדום זקן »

dardasmiley כתב: ועדיין חורה לי שיש פה כמה דבילים שחותכים או ממליכים זרים על סמך משחק שניים. שבוע הבא הוא יכבוש מ30,מטר ואז מה? פותח הטופיק יפתח נושא חדש "אוגו-הזר הטוב ביותר שהגיע למזרח התיכון"!
טוב נו זה לא חדש.

E26

שליחה על ידי E26 »

לגבי ארביטמן טענתי שהוא לא ישדרג אותנו ולא יסיים את העונה מעל ל8-9 שערים ואם כן אני יאכל את הכובע.

מה שכן צריך לתת לשלומי עוד כמה מחזורים להיכנס לעיניינים אני בטוח שהוא יתרום אבל אין מה לבנות עליו כסקורר.

לגבי אוגו אני אמרתי שזו הייתה החתמה מפאניקה. בסדר הוא פיזי וגבוה אבל לא משתמש בזה נכון במשחק שלו, משחק לרוחב ואחורה ומרבה לאבד כדורים.

לעומת חובאן שהוא באמת משדרג אותנו ושחקן על רמה. אני מקווה שאוגו יתחיל להיכנס לעיניינים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אוגו לדעתי שחקן מצוין לטעמי והוא עוד יראה את זה. יש לו נתונים פיזיים שאין כמעט לאף שחקן בארץ. ראינו מול מכבי והקישור החזק שלה שהוא עשה להם הרבה צרות והיה מעולה.
צריך להכניס אותו לכושר(השאלה מי, אין לנו מאמן כושר) וצריך לעבוד איתו, להראות לו וידאו של המשחקים ולתקן את הטעויות שעשה.
אצלנו אין את הדברים האלה ולכן יקח לו עוד כמה משחקים להיכנס לעניינים.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

CrazyRed7 כתב:אוגו לדעתי שחקן מצוין לטעמי והוא עוד יראה את זה. יש לו נתונים פיזיים שאין כמעט לאף שחקן בארץ. ראינו מול מכבי והקישור החזק שלה שהוא עשה להם הרבה צרות והיה מעולה.
צריך להכניס אותו לכושר(השאלה מי, אין לנו מאמן כושר) וצריך לעבוד איתו, להראות לו וידאו של המשחקים ולתקן את הטעויות שעשה.
אצלנו אין את הדברים האלה ולכן יקח לו עוד כמה משחקים להיכנס לעניינים.
לא יודע מה ראית נגד מכבי כי מה שני ראיתי זה הרבה איבודי כדור באמצע , ומכבי באותו משחק השתלטה לנו על האמצע , אלברמן אכל אותו.

הוגו לטעמי הוא בלוף, רצו למלאות את מכסת הזרים אז פשוט הלכו עליו..
הוא גם היה בסוג של ׳ בדיקה׳ הביאו אותו לאימונים , וגם הסכומים שהוא מקבל כאן בהחלט מראים עד כמה מדובר בשחקן חלש .

בינואר לטעמי ביכולת הזו הוא כבר יחתך , כל נגיעה שלו בכדור זה עבירה או איבוד כדור, באמת שעדיף את הראל, הרבה יותר אפקטיבי ,ועושה יותר עבודה ממנו .

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

הוגו לא מדוייק כי המשחק הכללי שלנו לא מדוייק. ארבייטמן לא מורגש, לא בגלל שהוא לא טוב(דווקא משקיע המון מאמץ), אלא בגלל שתבנית המשחק שלנו לא דומה לשום דבר. כדי שחלוץ יופעל בצורה טובה, צריכים להיות הרבה יותר מסודרים ומהירים ביציאה קדימה ובהזזת הכדור, וכמובן לחשוב לעומק.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפעם בניגוד לעונה שעברה יש לנו את גורדנה ואראל על הספסל והם נראים מצטיין מפתיחת העונה (אראל היה טוב באירופה, נפל בטוטו וחוזר להראות יכולת טובה מאז שסופסל וירד ממנו לחץ.)

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

ארבייטמן לא עושה עשירית מהתנועה שפלט היה עושה .
אוגו מפוזר מאוד , כדורים בורחים לו, הוא מתקשה לשחרר את המשחק ולוקה מאוד במסירה.
יכול להיות שזה עניין של זמן והתאקלמות אבל אני מוכן לחתום שאוגו מוביל את הקבוצה בכמות האיבודים .
גם הגנתית הוא מאוד פושר ורוב התאקלים שלו נגמרים בעבירות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ארבייטמן מאוד רוצה, אבל 3 שנים על הספסל בבלגיה עשו את שלהן, חד הוא לא.
הוא ראשון לכדורי הגובה, משחרר כדור בנגיעה כשהוא מגיע אליו ולא מקבל כדורים כי יש בעיה בשיטת המשחק שלנו כרגע. המבחן שלו יהיה בניצול מצבים, כשאין מצבים- אין אפשרות להעריך את היכולת שלו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

ארבייטמן עוד יביא שערים
הוא מהיר לדעתי ועוד טיפה ביטחון והוא יצליח
קואץ סיי פס פס גול

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

לא כי חלילה אני שמח שיש שחקן שבקבוצה שנפצע ואני מאחל לכולם בריאות אך הפציעה של דובב יכולה להיות מעולה לקבוצה.

אם אלישע ייפתח עם גורדנה כמו אתמול זה יכול להיות ג'וקר לא קטן..

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שאמרתי שהבעייה היא אצל רוב האפריקאים קראתם לי גזען אין מה לעשות הם לא טובים בהנעת כדור ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

משהו לגבי הנעת כדור, זו שכולכם מאוד מאוד לחוצים לדבר עלייה.

אם אני שם אותך בהרכב של ברצלונה, אתה מאבד 3 כדורים במשחק.
לא כי אתה כוכב גדול ולא כי נולדת מניע כדור בחסד, כי הנעת כדור זה לא משהו שתלוי רק בשחקן האינדיוויואל, אלא בקבוצה שלמה.

ברגע שאין תנועה, שעומדים שבלונית ומחכים לפס לרגל, גם צאבי יאבד כאן כדורים.
אופציות המסירה הנוחות של הקשרים שלנו הן בעיקר אחורה, כי דובב ושלומי עושים תנועה רעה, בוזגלו נדבק לקו בלי טיפה יצירתיות ומליקסון מתעקש לקבל את הכדור "על מטר".

הייתי נזהר לתייג שחקנים כ-"לא יודעים להניע כדור". כשהקבוצה מחוברת, אפילו גל אראל יכול.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

Totti כתב:משהו לגבי הנעת כדור, זו שכולכם מאוד מאוד לחוצים לדבר עלייה.

אם אני שם אותך בהרכב של ברצלונה, אתה מאבד 3 כדורים במשחק.
לא כי אתה כוכב גדול ולא כי נולדת מניע כדור בחסד, כי הנעת כדור זה לא משהו שתלוי רק בשחקן האינדיוויואל, אלא בקבוצה שלמה.

ברגע שאין תנועה, שעומדים שבלונית ומחכים לפס לרגל, גם צאבי יאבד כאן כדורים.
אופציות המסירה הנוחות של הקשרים שלנו הן בעיקר אחורה, כי דובב ושלומי עושים תנועה רעה, בוזגלו נדבק לקו בלי טיפה יצירתיות ומליקסון מתעקש לקבל את הכדור "על מטר".

הייתי נזהר לתייג שחקנים כ-"לא יודעים להניע כדור". כשהקבוצה מחוברת, אפילו גל אראל יכול.
שטויות במיץ הרי הם גם משחקים מול קבוצות חלשות יותר שחקן זר אמור לתת אקסטרה מדוע חובאן לא מאבד הרבה כדורים ? שהוא עם הכדור שלומי ודובב עושים יותר תנועה ? הוגו מאבד אפילו כדורים פשוטים שהולכים לרוחב ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
meshaly

שליחה על ידי meshaly »

האמת אני לא מבין מה אתם רותים מאוגו. נכון הוא לא שיחק טוב ואפילו גרוע נגד רעננה אבל במשחק האחרון נגד מכבי פ"ת הבחור שיחק בדיוק כמו שקשר אאחורי צריך לשחק!!! נגיעה בכדור בלי להעביר ולנסות לעשות סללומים באמצע!! ככה קשר אחרוי צריך לשחק !! אלף אלפי הבדלות אבל כמו לדוגמא את בוסקטס מבארסה , מתי ראיתם אותו מעביר שחקנים ?!

מה שאני אומר זה שככל שאתה לא מרגיש את הקשר האחורי שלך במשחק זה אומר שהוא משחק מצויין!

לעניים מר ארבייטמן אז נכון שהוא חלוד וקשה לו מאוד אני בטוח שהוא יעשה את שלו העונה ולא מעבר לכך. חלוץ לא שוכח אף פעם איך להבקיע זה בגנים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

זה שי ! כתב:שטויות במיץ הרי הם גם משחקים מול קבוצות חלשות יותר שחקן זר אמור לתת אקסטרה מדוע חובאן לא מאבד הרבה כדורים ? שהוא עם הכדור שלומי ודובב עושים יותר תנועה ? הוגו מאבד אפילו כדורים פשוטים שהולכים לרוחב ,זה שי !
שי, שחקן זר זה משהו אחר.
כל אחד מתאקלם בצורה שונה.
יש אחד שלוקח לו מעט זמן (הובאן) ויש טת זה שלוקח לו מעט יותר זמן (פלט, קורמן אם אתה זוכר שלקח לו חצי עונה) ויש כאלה טובים שלא מתאקלמים בכלל (הובר לדוגמא).
דווקא ניתן לראות שאוגו פיזי מאוד, יודע להניע כדור (האיבודים זה ענין של זמן לדעתי) וצריך לשחק קצת יותר גבוה (יש לו בעיטת תותח ברגל).
תנו לו זמן. לא בטוח שעכשיו זה הזמן להגיד שזה לא זה.

שלח תגובה