הפועל ב"ש - מכבי נתניה, שבת, 17:00.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הפועל ב"ש - מכבי נתניה, שבת, 17:00.

שליחה על ידי dor69 »

מספיק לדבר על מכבי, מכבי של פאקו לא מתקרבת לעליונות של מכבי של סוזה. ק״ש זה סוג של מראה לנו והמשחק ייקבע במצ׳ אפים בין שחקנים בימים נתונים, משחק שיכול ללכת לכל כיוון

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

מה שק"ש עשתה למכבי לא שונה ממה שאנחנו עשינו, רק פה ק"ש היא "גדולה, מפחידה, מצויינת", ואנחנו "מקובעים, ללא שיטה", באמת שתתקדמו.
קבוצות איכותיות כמו בש וקש תפסו את הקונץ עם מכבי, תחכה בשקט מאחורה ותעקוץ, בינתיים זה עובד לא רע.
אמרתי כבר שמכבי פגיעה השנה הרבה יותר, אולי היא יותר סקסית השנה, אבל הרבה יותר פגיעה.
הנצחון של ק"ש הוא מצוין לנו, עכשיו הלחץ במכבי יתחיל לדבר, ושם הם לא רגילים לזה.
אגב לגבי המשחק מולם, למרות שעוד צריך לנצח את נתניה על הדרך, אסור בשום אופן ללחוץ אותם ולשחק להם לידיים, צריך לתת להם להניע את הכדור ולערוץ אותם, בגיוק כמו שהם עשו למכבי.
אם נבוא ונלחץ, ואגב אין חיה כזאת לחץ והגנה נמוכה, נקבל בראש בדיוק כמו מכבי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:אגב אין חיה כזאת לחץ והגנה נמוכה, נקבל בראש בדיוק כמו מכבי.
לא דיברתי על לחץ דיברתי על הנעת כדור סבלנית ובניית התקפות מסודרות תוך כדי הגנה נמוכה יחסית (=מינימום לקיחת סיכונים), לחץ גבוה זו לא הדרך לנצח את המשחק הזה לטעמי. שני מפתחות פה בהרכב הם החזרה של הובאן לאמצע והצבת חלוץ אמיתי ולא נסוג כמו במשחק האחרון (גם גורם לזה שברדה חוזר לעמדה שהוא אוהב ויתרום יותר למשחק)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זיומאי אשתקד בהית מולם היה משחק כוסט טו כוסט וכל קבוצה יכלה לנצח... אבל אנחנו הצלחנו לשמור על שער נקי ולנצח 1-0.... וזה היה הנפסד הביתי היחידי שלהם בעונה שעברה!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:זיומאי אשתקד בהית מולם היה משחק כוסט טו כוסט וכל קבוצה יכלה לנצח... אבל אנחנו הצלחנו לשמור על שער נקי ולנצח 1-0.... וזה היה הנפסד הביתי היחידי שלהם בעונה שעברה!
והאחרון..

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

מקווה שהשחקנים מתעסקים בנתניה ולא בקריית שמונה כמונו....
במקרה כזה השבוע הקרוב יהיה קשה מאוד

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ראיתם כמה פעמים השחקנים של ק"ש נכנסו לתיקולים לא פשוטים בשחקני מכבי (כולל בשוער)?
לא בקטע אלים - אבל בקטע של לא לוותר על אף כדור בלי לפחד.

זה בדיוק מה שאנחנו צריכים. רק תסתכלו על ההתנהלות של גל אראל בגול של איקנדה בשביל להבין את ההבדל. חבל בשבילו שהוא לא קרע את הדשא שהוא רואה את כמות הפציעות והבין שיש לו אחלה הזדמנות לחזור להרכב.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:ראיתם כמה פעמים השחקנים של ק"ש נכנסו לתיקולים לא פשוטים בשחקני מכבי (כולל בשוער)?
לא בקטע אלים - אבל בקטע של לא לוותר על אף כדור בלי לפחד.

זה בדיוק מה שאנחנו צריכים. רק תסתכלו על ההתנהלות של גל אראל בגול של איקנדה בשביל להבין את ההבדל. חבל בשבילו שהוא לא קרע את הדשא שהוא רואה את כמות הפציעות והבין שיש לו אחלה הזדמנות לחזור להרכב.
השחקנים נראים אדישים וחבל. נראה שאין מי שיטריף אותם.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ת'כלס, אין לי כוח למשחק הזה

רוצה שלוש נקודות וזהו

אין לי כוח לכל המתח והעצבים של משחקים מהסוג הזה (שרק לך יש מה להפסיד)

אבל אין איך להימלט מזה ראבק

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

dardasmiley כתב:
קודם כל לך אחורה בתגובות שלי ותבדוק אם אני תוקף כל היום. אני בניגוד אליך ואל שכמותך אומר את מה שאני חושב ומשתדל שהדעה הקדומה שלי על משהו לא תשפיע... כשהיה צריך לפרגן להנהלה ולאלישע פרגנתי גם פרגנתי. כשאני חושב שמשהו דורש תיקון אני אגיד את זה, גם אם לך זה לא נוח לשמוע. אז סלח לי אבל לך ת*דיין, אתה לא תסתום לי את הפה!

בנוגע לכרטיסים, בעיניי זה לא הגיוני שאוהד אחד שלנו ישלם יותר מאוהדי החוץ על שער שהוא לא פרימיום. מצטער, אני חושב שהקבוצה צריכה לחשוב על האוהדים שלה ועל איך שזה יתפרש אצלם. ולא ללכת למהלכים פופוליסטיים. רוצים הנחה? נהדר! שאף אוהד נתניה לא ישלם פחות מאיתנו. לא רוצים הנחה, זה בסדר, גם ככה הקהל של ב"ש לא ממש דרש מהם הורדת מחירים ולא ממש עשה מחאות בנושא.

יש משהו בהתנהלות של ההנהלה בזמן אלונה (שאותה אני אוהב ומעריך מאוד) שמשדר התייחסות לאוהדים כמו לנרקומנים שיבואו בכל מקרה. אצל אלונה מרגישים שיפור משבוע לשבוע בכל תחום וגם בתחום הזה. לפעמים יש התחלקויות כאלה ואני מרגיש שמחובתי כאחד שבא מאהבה להעיר על זה ועל איך שזה נראה ומרגיש.
הלכתי להזד**ן, חזרתי, היה נהדר.

עכשיו אני אחזור אלייך, או שאתה מתעקש לעשות את עצמך לא חכם גדול בלשון המעטה או שבאמת כנראה לא הבנת את הדיל ועל כן אני שוב אסביר לך, שער 7-8 נמכר בדיוק במחיר שבו נמכר שער 3, אם ובמידה הייתה היענות גדולה של אוהדי נתניה גם על שער 9 אז הם היו משלמים שם לפי 40-80 אז איך יוצא פה בדיוק שהקהל הביתי משלם יותר?

ובוא נעזוב את זה שע"פ חוק אסור לעשות אפליית מחירים בין קהלים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

RedHell כתב:
הלכתי להזד**ן, חזרתי, היה נהדר.

עכשיו אני אחזור אלייך, או שאתה מתעקש לעשות את עצמך לא חכם גדול בלשון המעטה או שבאמת כנראה לא הבנת את הדיל ועל כן אני שוב אסביר לך, שער 7-8 נמכר בדיוק במחיר שבו נמכר שער 3, אם ובמידה הייתה היענות גדולה של אוהדי נתניה גם על שער 9 אז הם היו משלמים שם לפי 40-80 אז איך יוצא פה בדיוק שהקהל הביתי משלם יותר?

ובוא נעזוב את זה שע"פ חוק אסור לעשות אפליית מחירים בין קהלים.
סליחה על הבורות אבל שער 3 עולה 50 ש"ח?

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

שיש כתב: סליחה על הבורות אבל שער 3 עולה 50 ש"ח?
ע"פ מה שהמועדון פירסם במשחק הנ"ל כן.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

וואלה, מה ההבדל בין המשחק הזה למשחק עם אשדוד? שם עלה כרטיס לשער 3 80 ש"ח

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שיש כתב:וואלה, מה ההבדל בין המשחק הזה למשחק עם אשדוד? שם עלה כרטיס לשער 3 80 ש"ח
כי ההנהלה שלנו עשתה דיל עם הנהלת נתניה לכך שנתניה יקבלו כרטיסים ב50 ש"ח מחיר אחיד לשער 7 ביוםם שבת, ואנחנו נשלם 50 ש"ח שנגיע לנתניה בסיבוב הבא.
אז על הדרך כדי להביא יותר קהל (כי יש צפי לפחות קהל מנגד אשדוד) הורידו גם את שער 3 ל50 ש"ח.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לא מבין למה צריך לספק הסברים.
המחיר קבוע אך ורק לבעלי מינוים. ההנהלה רשאית לשחק עם מחירי הכרטיסים כרצונה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה