לא השחקנים אלא השיטה!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
talb55

לא השחקנים אלא השיטה!

שליחה על ידי talb55 »

לא, לא תשמעו ממני משהו אישי על המאמן או על החילופים, תשמעו אותי אומר דברים נטו על סגנון המשחק.
ראשית כל אפתח בבעיה הראשית, התאמת השחקנים לשיטה. כולם מבכים על התוצאה האחרונה אך אם נחזור אחורה נשים לב שכאשר ההרכב ה"חזק" שלנו משחק כולו ביחד (שזה מאורע נדיר לאור כל הפציעות) העסק לא דופק. ולדעתי הסיבה המרכזית היא עומס שחקנים על עמדה ספציפית ואי התאמה נכונה של הצוות המקצועי. מליקסון, ברדה, הובאן, בוזגלו וארבייטמן מגיעים לקבל את הכדור תמיד באותו עמדה ובכך חופש התנועה שלהם מצטמצם משמעותית. הבעיה היא בעיקר באזור שבין ההגנה לקישור האחורי של היריבה (האזור המסוכן). בנוסף ישנה בעיה תמידית בכימיה בין המגנים לקיצוניים שלנו, אולי הדבר החשוב ביותר בכל הכדורגל המודרני, או שאין הצטרפות, או שיש הצטרפות עקרה (בכל התקפה שהיא) שמוציאה את כל העוקץ, והופכת את הדבר לשבלוני.
בעיה שלישית ואחרונה היא הנעת הכדור של ההגנה שלנו!!!! וזאת אולי הבעיה הכי מרגיזה בקבוצה שלנו. יש לי מין הרגשה כזאת בכל פתיחה של משחק (בעיקר שאנחנו הפיבוריטים) שכאילו ההגנה משחקת בקצב צב. אי אפשר לבנות הנעת הכדור על ההגנה אם זה קצב המשחק. למעשה זאת הסיבה שאולי חצי מהגולים שנכבשים אצלנו אף פעם לא נוצרים בכדורגל אמיתי, אלא מצב נייח מכל סוג שהוא!!

דבר אחרון שממש חשוב שכולנו נזכור ששום דבר עוד לא נגמר, וגם אם וחס וחלילה לא ניקח אליפות, זאת לא המטרה!! המטרה בעייני היא לעבור את אלמנט העונה השנייה שבה כולם כבר מוכנים, מתכוננים למשחק מולנו ונלחמים על כל נקודה. ועוד מטרה זה להגיע שנה הבאה לגמר הליגה האירופאית בעזרת האיצטדיון החדש !! חחחחח :ליצן: :ליצן:

בכל אופן אני בטוח שהדבר לא כלכך משמעותי בבמה הזאת אבל זהו קול הקהל וזאת הבמה!!

שלח תגובה