תרדמת ינואר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

Re: תרדמת ינואר

שליחה על ידי ran »

אריק כתב:
אם יבוא טוטו ניקח אליפות? ברור שלא
בשביל מקום 2-3 לא צריך לשפוך מיליונים על חוזה לארבע שנים.
סתם בשביל המספרים, שחקן שמקבל 300 אלף דולר נטו לארבע שנים, זה עלות מעביד כוללת
של קרוב ל-10 מיליון שקל.

רואים שלא קראת מה שכתבתי , רשמתי במפורש שאין צורך בשמות מפוצצים , אבל כן יש צורך בחלוץ טוב שיתן תפוקה מהספסל וכן גם שיגרום לשלומי להתאמץ יותר .
להביא רכש זה לא בהכרח רק בשביל לקחת אליפות , זה לגרום לתחרות בריאה וגם לסתימת חורים במצב של פציעה של שחקנים .
לא יעזור , קבוצה שרוצה לרוץ חזק ולאורך שנים בצמרת חייבת סגל ארוך ואיכותי .

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ran כתב:

רואים שלא קראת מה שכתבתי , רשמתי במפורש שאין צורך בשמות מפוצצים , אבל כן יש צורך בחלוץ טוב שיתן תפוקה מהספסל וכן גם שיגרום לשלומי להתאמץ יותר .
להביא רכש זה לא בהכרח רק בשביל לקחת אליפות , זה לגרום לתחרות בריאה וגם לסתימת חורים במצב של פציעה של שחקנים .
מסכים מאוד
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ran כתב:

קראתי מצוין מה שכתבת. כדי שמישהו יגרום לשלומי להתאמץ, זה צריך להיות מישהו בקליבר שלו
ולא שחקן ברמה של אבו לאבן. שחקנים כאלה עולים יקר ובמסגרת תקציב של העונה הנוכחית לא בטוח
שזה אפשרי. אם אתה חושב ששחקנים כמו אבוחצירא/תורג'מן עולים הרבה פחות אתה טועה.
אני שוב טוען שחלוץ ברמה גבוהה לא ירים את רמת המשחק אלא יביא לתוספת אילתורים הקיימת
לאורך כל הקדנציה של אלישע. מסכים שצריך חלוץ לעונה הבאה כדי להתחיל להוריד נטל מאליניב.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ran כתב:

אז איזה חלוץ אפשר להביא במחיר שפוי?
כנראה שבקבוצה מאמינים שדובב עונה על ההגדרה הזאת

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

שיש כתב: אז איזה חלוץ אפשר להביא במחיר שפוי?
כנראה שבקבוצה מאמינים שדובב עונה על ההגדרה הזאת
אני חושב שהקבוצה נכשלה בגדול בזה שלא הביאה את דודו ביטון , הוא היה תפור עלינו .
גם צנוע ושקט שלא יהרוס את ההיררכיה בחדר ההלבשה וגם שחקן מעולה שיכול בהחלט לשדרג את שלומי , כי כשאתה יודע שיושב לך מישהו על הספסל שמת לשחק אתה תתאמץ יותר .
אם הפועל ת"א יכלה להחתים את דודו ביטון אז גם אנחנו יכולנו . וזה מראה שכנראה הקבוצה לא רוצה מספיק להביא חלוץ .
כבר כמה שנים שאנחנו רואים שלא מתלהבים אצלנו להביא שחקנים בינואר , וגם אם זה קורה זה ברגע האחרון וזה לא איזה חיזוק משמעותי .
בינואר צריך לפעול מהר אחרת הטובים לא נשארים פנויים , אצלנו חלמו , עכשיו לא בטוח שיהיה את מי להביא , שכטר ותמוז לא יבואו לפה .

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ran כתב:
אני חושב שהקבוצה נכשלה בגדול בזה שלא הביאה את דודו ביטון , הוא היה תפור עלינו .
גם צנוע ושקט שלא יהרוס את ההיררכיה בחדר ההלבשה וגם שחקן מעולה שיכול בהחלט לשדרג את שלומי , כי כשאתה יודע שיושב לך מישהו על הספסל שמת לשחק אתה תתאמץ יותר .
אם הפועל ת"א יכלה להחתים את דודו ביטון אז גם אנחנו יכולנו . וזה מראה שכנראה הקבוצה לא רוצה מספיק להביא חלוץ .
כבר כמה שנים שאנחנו רואים שלא מתלהבים אצלנו להביא שחקנים בינואר , וגם אם זה קורה זה ברגע האחרון וזה לא איזה חיזוק משמעותי .
בינואר צריך לפעול מהר אחרת הטובים לא נשארים פנויים , אצלנו חלמו , עכשיו לא בטוח שיהיה את מי להביא , שכטר ותמוז לא יבואו לפה .
מבין את זה שלא מתלהבים לבזבז כסף בינואר, המחשב היא להביא או תותח או כלום.
בכל מקרה גם אם לא יגיע חלוץ אסור לוותר על בלם.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

איך בא לי שיארגנו לנו איזה הפתעה ויחזירו את פלט!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

sasa כתב:איך בא לי שיארגנו לנו איזה הפתעה ויחזירו את פלט!
אוטוטו יודע על אזרוחו של סוארס.....

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני חושב שמה שטוב בינואר הוא שלפעמים אפשר להחתים שחקנים שאי אפשר להחתים בקיץ.
ערן זהבי ופריצה שחתמו בינואר במכבי ת"א הם דוגמא מצוינת, אותו הדבר אלירן עטר ודודו ביטון שחזרו להפועל ת"א ומכבי חיפה שנמצאות במשבר.

חלון ההעברות של ינואר הוא קצר ולכן אותם שחקנים מלמעלה מתקשים למצוא קבוצות שיקלטו אותם, מה שהופך את האופציה של ישראל ליחידה שקיימת.
בקיץ לעומת זאת, הסיכוי של דודו דהאן או נימני למצוא לביטון או עטר קבוצה בליגה כמו הבלגית הוא גדול יותר ואז הסיכוי שהוא יחזור לארץ הוא קטן יותר.
בנוסף לכך, גם הקבוצות של אותם שחקנים גמישות הרבה יותר בינואר, כי גם הם יודעות שאין הרבה הצעות והזמן קצר ולכן האופציה היא או להתפשר (כמו במקרה של עטר ששוחרר בחינם) או להיתקע עם החוזה של השחקן לפחות עד הקיץ.

לדעתי לפחות, החתמה של שחקנים כמו אלירן עטר ודודו ביטון לכמה שנים היא החתמה טובה ואחת שאם היינו רוצים לעשות בקיץ הייתה אפילו יקרה יותר ורוב הסיכוים גם לא אפשרית.

סמל אישי של משתמש
LaRed

שליחה על ידי LaRed »

החיזוק הכי טוב בינואר לקבוצה זה בגזרת המאמן!
תמונה

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

כן כי בחוץ יש מאמנים מצליחים
כמו אלי מחפוד, אריק בנאדו , גיא לוי
מאמנים שיש להם הצלחה והם סתם יושבים בבית

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

חייב להגיד שהאובססיה להחליף מאמן היא דבר שכבר הופך למוזר.
אצלנו כבר שנים אין אף מאמן טוב. את כולם רוצים להחליף. בקהל ברור לכולם מה אלישע צריך לעשות ויודעים להגיד שהוא הבעיה ולא שום דבר אחר. גם לי שצופה דברים נראים לא הגיוניים לפעמים אבל אני יודע שאני בסך הכול אחרי כל משחק כותב בפורום על דברים פסימיים ואין לי אף אחריות ואף אחד לא בודק אם צדקתי או לא.

לא יעזור כלום ואלישע הוא המאמן.

אגב בידיעות הבוקר כתוב ששחר רוצה בעונה הבאה מאמן עם קבלות בישראל ושאלישע מועמד חזק.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:חייב להגיד שהאובססיה להחליף מאמן היא דבר שכבר הופך למוזר.
אצלנו כבר שנים אין אף מאמן טוב. את כולם רוצים להחליף. בקהל ברור לכולם מה אלישע צריך לעשות ויודעים להגיד שהוא הבעיה ולא שום דבר אחר. גם לי שצופה דברים נראים לא הגיוניים לפעמים אבל אני יודע שאני בסך הכול אחרי כל משחק כותב בפורום על דברים פסימיים ואין לי אף אחריות ואף אחד לא בודק אם צדקתי או לא.

לא יעזור כלום ואלישע הוא המאמן.

אגב בידיעות הבוקר כתוב ששחר רוצה בעונה הבאה מאמן עם קבלות בישראל ושאלישע מועמד חזק.
עוד שהוא עזב שם,שחר אמר לו אתה עוד תחזור.

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

One באר שבע ירדה משכטר

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

כן ולדעתי זה חבל
כי יש אפשרות להכין את הקבוצה לעתיד
וחבל שלא חושבים על זה