אופיר מרציאנו חתם ל3 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אופיר מרציאנו חתם ל3 שנים

שליחה על ידי Itay »

red ultras כתב:
02 ספטמבר 2023, 21:44
למה לקחת את זה למקום של זר? יש על המדף שוער ישראלי שזכה ב-3 אליפויות רצופות, ושישחק לפני כמה חודשים בשלב בתים של הצ׳מפיונס.
ולא רוצה לשחק בישראל ואולי גם לא מתכוון להמשיך לשחק כדורגל...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

red ultras כתב:
02 ספטמבר 2023, 21:44
למה לקחת את זה למקום של זר? יש על המדף שוער ישראלי שזכה ב-3 אליפויות רצופות, ושישחק לפני כמה חודשים בשלב בתים של הצ׳מפיונס.
אתה מודע לסיטואציה?
נראה לך שמכבי חיפה העדיפה את ניצן?אם היה אפשר להשאיר את כהן?
נראה לך שמכבי תל אביב לא בדקה לגביו לפני שהחזירה שוער שזרקה חודש לפני?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

xboy כתב:
02 ספטמבר 2023, 20:53
חברים יש בעיה.
העניין שאין כרגע שום ישראלי מעניין שאפשר להביא.
הייתם מוכנים לבזבז עמדה של זר על שוער?
זו בעיניי האופציה היחידה כרגע.
ג'וש כהן עדיין מחפש קבוצה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

CrazyRed7 כתב:
02 ספטמבר 2023, 21:51
אתה מודע לסיטואציה?
נראה לך שמכבי חיפה העדיפה את ניצן?אם היה אפשר להשאיר את כהן?
נראה לך שמכבי תל אביב לא בדקה לגביו לפני שהחזירה שוער שזרקה חודש לפני?
הוא חיכה להצעות מהmls שלא הגיעו ונשאר קירח.
הסיפור עם מכבי חיפה זה נטו יוהרה. רצו להראות לו ״אתה לא תמשוך אותנו״ אז הלכו על בקסטר, שהבריז להם ובסוף נתקעו עם ניצן. מכבי העדיפה להחתים שוב את טננבאום כי היא קיבלה החלטה ללכת עם משפתי כשוער ראשון.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

CrazyRed7 כתב:
02 ספטמבר 2023, 21:09
אתה רוצה שוער זר.
אתה רוצה מגן ימני זר.

אתה זוכר שיש הגבלת זרים?

אני רוצה קצת זום אאוט, ואם הדרישה לא מוגזמת אז קצת לחשוב לפני ששולחים פה ׳תגובה׳.

אני רוצה זרים בעמדות שאין ישראלים. אין מגינים, אין בלמים ואין שוערים. נתחיל שם.
מכבי חיפה שנה שעברה, מגן ימני-זר (סונדגרן), מגן שמאלי-זר (קורנו), שוער-(לא ישראלי,לא מהליגה- זר לצורך הדיון), בלם-זר (סק), בלם-זר (בטובינסיקה).
אתה חושב שיש להם פחות כסף ממך? פחות יכולת ממך לרכוש שוער/בלם/מגן ישראלי? אה...לא קרה...כי אולי, א-י-ן?

קצת לחשוב.
קודם כל מה שאין בליגה, אחר כך נתקדם לעמדות האחרות.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
02 ספטמבר 2023, 21:32
בליגה שלנו אין דבר יותר טיפשי מלבזבז תקן של זר על שוער, מרציאנו עם כל מגרעותיו הוא לא מה שמפריד בינינו לבין הצלחת, יש עוד 10 בעיות יותר מהותיות. נקווה שעם הזמן יצבור יותר ביטחון ושכמו עם גלזר הצוות המקצועי ידע לשפר אצלו את החולשות או לכל הפחות ידע להעלים אותן.

אם חיפה יכולה ללכת עם ניצן ומכבי יכולה ללכת עם טננבאום שישב שנתיים בספסל ונזרק על ידם לפני חודש וחצי בשל (לטענתם) בעיה בגב גם אנחנו יכולים להתמודד עם מרציאנו.
כשההתקפה מנפקת 2-3 שערים למשחק אפשר להתפשר עם שוער. התקפה עקרה ושוער חלש זה שילוב בעיות חמור מאוד. בעיני שוער טוב ויציב משרה בטחון רב על הקבוצה ועל ההגנה בפרט.
משום מה שוכחים כאן הדיפה מחרידה במחצית השניה כשהדף כדור שטוח למרכז במקום הצידה. זה, חוסר שליטה ברחבת החמש, משחק רגל רע, סיבוך הבלמים במצבים קשים - אנחנו בבעיה לא פשוטה בעמדת השוער. לטעמי הנקודה הבעייתית ביותר כרגע.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לקחנו פה אליפות עם דודו גורש ובלי ויטור בהגנה, על איזה שוער זר אתם מדברים?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

delta7 כתב:
02 ספטמבר 2023, 22:48
כשההתקפה מנפקת 2-3 שערים למשחק אפשר להתפשר עם שוער. התקפה עקרה ושוער חלש זה שילוב בעיות חמור מאוד. בעיני שוער טוב ויציב משרה בטחון רב על הקבוצה ועל ההגנה בפרט.
משום מה שוכחים כאן הדיפה מחרידה במחצית השניה כשהדף כדור שטוח למרכז במקום הצידה. זה, חוסר שליטה ברחבת החמש, משחק רגל רע, סיבוך הבלמים במצבים קשים - אנחנו בבעיה לא פשוטה בעמדת השוער. לטעמי הנקודה הבעייתית ביותר כרגע.
אז בוא נתחיל לטפל בזה שההתקפה שלנו תהיה מסוגלת לנפק את ה-2-3 שערים האלה... אליפויות לא קמו ונפלו על שוערים, כפי שכבר נאמר פה אליפויות לקחו עם שוערים כמו גורש וטננבאום.

ושוב נחזור לעובדות שמרציאנו היה השוער הכי סביר בשוק וג׳וש כהן לא היה רלוונטי בשום שלב. כפי שאמרתי אז וחוזר על זה גם היום, זה השוער שלנו לעונה הקרובה, לחפש אותו עכשיו על כל הדיפה ועל כל מסירה לא ישנה את העובדה הזו, הדבר הכי נכון מצידנו זה לתת לו ביטחון ולקוות שהצוות המקצועי ידע לעבוד איתו על הבעיות, ביום שהוא יהיה הבעיה המרכזית שלנו אהיה רגוע.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

izguy83 כתב:
02 ספטמבר 2023, 23:01
לקחנו פה אליפות עם דודו גורש ובלי ויטור בהגנה, על איזה שוער זר אתם מדברים?
כשיש לך קבוצה שיכולה להבקיע שלושה שערים בכל משחק לעומת קבוצה שמסוגלת בלחץ להבקיע שער אחד למשחק אז העמדה הזאת הופכת להיות בעייתית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

xboy כתב:
02 ספטמבר 2023, 23:21
כשיש לך קבוצה שיכולה להבקיע שלושה שערים בכל משחק לעומת קבוצה שמסוגלת בלחץ להבקיע שער אחד למשחק אז העמדה הזאת הופכת להיות בעייתית.
תאמין לי שאתה לא רוצה קבוצה שמסוגלת בלחץ להבקיע שער אחד למשחק. תתמקד קודם כל שם, אחר כך בבעיות האחרות.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

באליפות הראשונה לא היינו קבוצה שדופקת 3 כל משחק. רחוק מזה.
היינו קבוצה שבאנקר בווינר זה מחצית X, בעיקר 0-0. היו המון 1-0 קטנים.
לא היה לנו משחק התקפה יוצא דופן, היה שיטת משחק שיש לה מרכז מגרש חזק ועובד.

הגנה מתחילה מהחלוץ כמו שההתקפה מתחילה בשוער.
שיטת משחק, אימון קבוצתי, ויחידה אחת שעובדת זה משהו שחשוב משחקן כזה או אחר, טוב ככל שיהיה.
לצערי מאז האליפות השלישית הפסיקו להאמין אצלנו במרכז מגרש.

גם היום יכלנו לגרד ניצחון, ללכת בשקט לפגרה ולהמשיך הלאה. לקחת 3 נקודות ומשחק שאף אחד לא יזכור.
אבל עשינו שטות בהגנה ושילמנו על זה בענק. בסוף הדברים הקטנים האלה (האמת שהם לא קטנים, היו היום כמה טעויות פטאליות, מהזיכרון 2 איבודי בית סוהר של גורדנה, פעם מרציאנו מסבך את בריירו ופעם פשוט מוסר לשחקן ריינה. 2 שחקני ריינה חופשיים לגמרי בנייח במרכז הרחבה בגול. פשוט אין יריב איכותי שיעניש יותר מפעם אחת) עולים בנקודות.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אני יודע שאחד משפיע על השני אבל אל תשכחו שההגנה שלנו חושך.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ForeverRed כתב:
02 ספטמבר 2023, 23:26
תאמין לי שאתה לא רוצה קבוצה שמסוגלת בלחץ להבקיע שער אחד למשחק. תתמקד קודם כל שם, אחר כך בבעיות האחרות.
לפעמים נדמה לי שאנשים רואים כדורגל יומיים בדיוק.
הססמאות של ׳לתת ארבע ולקבל שלוש׳ זה סליחה, אבל בדיחה.
הגנת ברזל, תאפשר לשחקנים בהתקפה לזייף כמו שטוני לא ירד, בוזי לא ירד, מליקסון לא שיחק קשר אחורי וכו.

מפתיע אותי אנשים חושבים במושגים האלה. בלי הגנת ברזל כל התקפה נגדך היא חצי גול ואז לך תתקוף בשביל לתת שני שערים.
אחת הבעיות שלנו שבאמצע שלנו יש מעבר חציה וכל התקפה נגדנו מגיעה לבלמים. הרבבבבבבה לפני מחזור בהבקעת שערים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

sumsum כתב:
03 ספטמבר 2023, 00:38
לפעמים נדמה לי שאנשים רואים כדורגל יומיים בדיוק.
הססמאות של ׳לתת ארבע ולקבל שלוש׳ זה סליחה, אבל בדיחה.
הגנת ברזל, תאפשר לשחקנים בהתקפה לזייף כמו שטוני לא ירד, בוזי לא ירד, מליקסון לא שיחק קשר אחורי וכו.

מפתיע אותי אנשים חושבים במושגים האלה. בלי הגנת ברזל כל התקפה נגדך היא חצי גול ואז לך תתקוף בשביל לתת שני שערים.
אחת הבעיות שלנו שבאמצע שלנו יש מעבר חציה וכל התקפה נגדנו מגיעה לבלמים. הרבבבבבבה לפני מחזור בהבקעת שערים.
הקישור זו הצרה הכי גדולה של הקבוצה הזאת.
הביאו לשם זר, בוא נמתין לראות מה הוא שווה.

הגנת ברזל אפשר לייצר גם עם שוער בינוני בשער.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ForeverRed כתב:
03 ספטמבר 2023, 00:47
הקישור זו הצרה הכי גדולה של הקבוצה הזאת.
הביאו לשם זר, בוא נמתין לראות מה הוא שווה.

הגנת ברזל אפשר לייצר גם עם שוער בינוני בשער.
בוא ספר לי על המגן הימני שייצר ׳הגנת ברזל׳, על הקשר האחורי שמשחק בלם כי האחרים פארטייה שייצר ׳הגנת ברזל׳ והכי חשוב תספר לי על השוער ש׳יוצא ושולט ברחבה׳ שמייצר שקט ו׳הגנת ברזל׳. ואסכם ואומר, גם אם שכחת שחצי מההגנה הם בכלל לא שחקני הגנה בכלל (יחזקאל ובריירו), המיקרופון נפל.

שלח תגובה