אופיר מרציאנו חתם ל3 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אופיר מרציאנו חתם ל3 שנים

שליחה על ידי Red Tiger »

dardasmiley כתב:
04 ספטמבר 2023, 18:44
בןא נזרום איתך,
כמה אליפויות יש לאתלטיקו ב15 שנים האחרונות? לדורטמונט?
זה כל כך הרבה יותר מבאר שבע?

והססמה הזו של לנצל את התקציב טוב יותר מוציאה אותי מהכלים.
כאילו יושבים אצלנו בהנהלה מטומטמים שהקשר בינם לבין כסף הוא כמו הקשר ביני לבין הכנת פלאפל אורגני.
הם יושבים להם שם החצופים ואומרים לעצמם (כמו במימ של ההוא שנזרק מהחלון) איך נבזבז את ככסף של אלונה? נביא חלוצים קקה! לא, נביא קשר שהפיפי עלה לו לראש וירביץ בגלל ששבש! אולי נשקיע בנוער? ואז הוא נזרק מהחלון...
אז בוא אני אהיה יותר ברור.
בהנחה שהכנסות המועדון ימשיכו להישען על טרנר כמו שהוא כרגע זאת ההחלטה שלדעתי צריכה להיות.
כי בהשקעת בעלים אלונה לא מכניסה שקל פחות מגולדאהר ושחר.
הם נהנים מ30000 כרטיסים/מנויים כל משחק בית,ספונסרים עשירים יותר,הכנסה גבוהה יותר ממרצנדייז וכרגע גם הצלחות באירופה.
שהנתון הזה ישתנה אפשר יהיה לדבר אחרת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
04 ספטמבר 2023, 19:44
אז בוא אני אהיה יותר ברור.
בהנחה שהכנסות המועדון ימשיכו להישען על טרנר כמו שהוא כרגע זאת ההחלטה שלדעתי צריכה להיות.
כי בהשקעת בעלים אלונה לא מכניסה שקל פחות מגולדאהר ושחר.
הם נהנים מ30000 כרטיסים/מנויים כל משחק בית,ספונסרים עשירים יותר,הכנסה גבוהה יותר ממרצנדייז וכרגע גם הצלחות באירופה.
שהנתון הזה ישתנה אפשר יהיה לדבר אחרת.
לא מתווכח על המסביב אבל רק לשם הדיוק, לא חושב שאלונה מכניסה כסף כמו שחר וגולדהאר. ממה שזכור לי מהדוחות של עד לפני כמה שנים זה לא קרוב, להוציא עונה או שתיים ספציפיות.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

שיש כתב:
04 ספטמבר 2023, 18:56
אגב כל כמה זמן אפשר להצליח עם תקציב כמו שלנו? אליפות ב40 שנה או אולי אליפות בעשור? שנדע
בעונות שיתחבר לנו בצורה מיוחדת ולהם לא יצליח בצורה מפוארת.
זו האמת. כל דבר אחר זריית חול בעיני אוהדי האליפויות.
אם זה יקרה פעם בעשור, ברכה-לא בטוח. בטח שלא בטוח בתנאים הללו הנוכחיים (רמת הכנסות, אין נוער, גודל אצטדיון, ספונסרים וכו).

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

sumsum כתב:
04 ספטמבר 2023, 21:55
בעונות שיתחבר לנו בצורה מיוחדת ולהם לא יצליח בצורה מפוארת.
זו האמת. כל דבר אחר זריית חול בעיני אוהדי האליפויות.
אם זה יקרה פעם בעשור, ברכה-לא בטוח. בטח שלא בטוח בתנאים הללו הנוכחיים (רמת הכנסות, אין נוער, גודל אצטדיון, ספונסרים וכו).
חוץ מהאיצטדיון שהוא דבר שלא תלוי במועדון בלבד בהכל אפשר לעלות רמה. זאת בדיוק הטענה, לא מתייחסים מספיק לאפיקי השקעה שהם חובה למועדון שמתמודד עם נחיתות במשאבים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
04 ספטמבר 2023, 21:06
לא מתווכח על המסביב אבל רק לשם הדיוק, לא חושב שאלונה מכניסה כסף כמו שחר וגולדהאר. ממה שזכור לי מהדוחות של עד לפני כמה שנים זה לא קרוב, להוציא עונה או שתיים ספציפיות.
מכניסה יותר מיעקב שחר בוודאות, מגולדהר ב 3 שנים האחרונות כן, בסה״כ לא יודע להגיד.
גלדהאר השקיע המון בהתחלה אבל גם בנה מערכת וארגון שהלכו והגדילו את יכולה ההכנסה העצמית של המועדון באופן הדרגתי לאורך זמן.
זה התאפשר מכמה סיבות ונתוני פתיחה שונים.
נתוני הפתיחה, שאינם תלויים באלונה ומשחקים לרעתה ול שתי המכביות הם כמות אוהדים וחשיפה ארצית, איצטדיון קטן ב 50%, היסטוריה של מועדון וכו׳.

מבחינת הסיבות, גולדהאר השקיע את הכסף גם במחוללי צמיחה, בעיקר במחלקת הנוער והיום הוא קוצר את הפירות בענק.
הוא גם בנה לפרקים קאדר מקצועי וניהולי חזק, (גורדי ואיביץ) אבל כפי שראינו ב 3 שנים האחרונות זה התפרק ועכשיו נבנה מחדש וזה עדיין לא שם, בסופו של דבר ההצלחות הגיעו בעקבות הגעה של פרסונה אחת דומיננטית, גורדי ואיביץ במכבי, ובכר בחיפה.

לגולדהאר הייתה את היכולת לשים 30 מיליון שקל בשנה על מחלקת נוער במשך 10 שנים ברציפות וגם לשים עוד כמה שצריך בבוגרת כדי להעמיד קונטנדרית קבועה לתואר.
לאלונה לא הייתה את האפשרות הכלכלית לשילוב הזה, היא בחרה להשקיע בעיקר בבוגרת (הגיוני בסך הכל) וכשהגיעו ההצלחות היא לא מינפה את זה כמו שצריך ופה הייתה הטעות שלה.
היא ניסתה מהלך עם אתלטיקו וכו׳ אבל בגדול היא בעיקר בנתה קבוצה ולא מועדון, גם בגלל נתוני פתיחה וגם כי לא ידעה למנף את הסיטואציה וחבל.

עכשיו כשירד הרעב זה כבר לא פשוט וכדי שנחזור לאיזור הזה צריכים שאלונה תעבור שינוי מחשבתי, זה יכול לקרות אגב ולא רחוק מהמציאות.
כפי שראינו הגעה של דמות דומיננטית אחת יכולה לשנות קבוצות וליצור שושלת, וגם הכוכבים צריכים להתחבר.
אם וכאשר זה יקרה, היא תהיה חייבת ללמוד מהפעם הקודמת ולמנף, לדרוש הגדלת איצטדיון, להשקיע בנוער בתכנית ארוכת טווח והרבה כסף ולמתג מחדש את כל העסק הזה שנקרא הפועל ב״ש.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

oranu כתב:
04 ספטמבר 2023, 23:11
אח שלנו, יש לי הרבה חילוקי דעות עם פוראבר רד בעיקר בגישה שלו לפעמים ועדיין, יש גבול.
התגובה הזו היא חברתית נטו בלי שום דעה מקצועית:
לא משנה כמה תחלוק על דעה של אחר, תן כבוד ותקבל כבוד בחזרה, כמו כולם פה.
התגובה שלך עם הרשימת מכולת של הרישיונות והתארים מעידה אך ורק עליך, לא על אחרים, ובכנות? היא לא מוציאה אותך טוב.

״אם מלך צריך לצעוק כל הזמן שהוא מלך, כנראה שהוא לא באמת כזה.״
מכיר את המשפט? אז אחלה שיש לך תארים ורישיונות ואתה איש משכיל וזה באמת נהדר בשבילך וכל הכבוד, ואתה גם כותב בדרך כלל ענייני ויוזר שתורם לפורום ולשיח בו ועל זה אני מפרגן ומיד תוהה לעצמי, למה לך להכניס נתונים לא רלוונטיים לדיון ולנסות להקטין את מי שכותב בצד השני?
למה לך להגיב בהתנשאות שכזו? זה לא מכובד כלפי הצד השני וגם כלפי עצמך, דווקא מאיש משכיל כל כך מצופה לא להכניס לדיון שיח כזה, בהצלחה.
אני פה מעל עשור, לא קראו לי טומטום ולא טמבל עד לאתמול ומעולם לא ניבלתי את פי.
אני חושב שלעצם העניין התבלבלת, ואתה חוטא לעניין שאתה מתערב בזה, בטח שאתה מפנה את הבעיה אלי. תגלול לאחור ובדוק את עצמך ואת המקרה לפני שאתה מעביר ביקורת (גם אתה יוזר שקול ומועיל לפורום). מצטער אם פגעתי בציפור נפשו של מי שמחלק תארי טמטום לאחרים. אז מצטער, הביקורת שלך מופנית לאיזור הלא נכון.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

שיש כתב:
03 ספטמבר 2023, 13:30
הלו טומטום תרגיע מה יש לך
ליצן
אני קורא את השטויות שלך ולא מבין , מנסה לענות לך ואתה מתעצבן
דביל
מבין?
אני בטח לא יוזם שיח רדוד כזה ומכנה אנשים בכינויים לולא מתגרים ובטח בלי שום כיסוי מאחוריהם.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

sumsum כתב:
04 ספטמבר 2023, 23:26
אני פה מעל עשור, לא קראו לי טומטום ולא טמבל עד לאתמול ומעולם לא ניבלתי את פי.
אני חושב שלעצם העניין התבלבלת, ואתה חוטא לעניין שאתה מתערב בזה, בטח שאתה מפנה את הבעיה אלי. תגלול לאחור ובדוק את עצמך ואת המקרה לפני שאתה מעביר ביקורת (גם אתה יוזר שקול ומועיל לפורום). מצטער אם פגעתי בציפור נפשו של מי שמחלק תארי טמטום לאחרים. אז מצטער, הביקורת שלך מופנית לאיזור הלא נכון.
אחינו, הגעת לשיח נמוך עם 3 משתמשים שונים, זה מה שאני קראתי באובייקטיביות בלי שום היכרות אישית או עמוקה עם היוזרים האחרים או חלילה העדפה שלהם על פניך:
1. פורבר רד לא קרה לך טומטום.
2. בתגובה לעוד יוזר הגבת גם בהתנשאות כולל ״מה זה הטמטום הזה״ ו״כמה מטומטם יכול להיות״ או משהו בסגנון.
3. ליוזר שקרא לך טומטום הגבת לפני כן ב״זה רמת כיתה ב׳ מסלול תואר שני״ ו״אשאיר את זה למורה שלך מכיתה ג׳״.
אז עם כל הכבוד אח, השיח ירד נמוך והפך למתנשא מהצד שלך ב 3 מקרים שונים, באמת שלא יודע מה הסיבות אבל זה לא מכובד, וכן תגובה שלטומטום גם לא מכבדת אבל רבאק איזה אופציות השארת לו?

שורה תחתונה אני חושב שאתה צריך לעצור רגע ולקרוא את כל הדיון מהתחלה ולנסות להבין על מה אני מדבר, אין לי משהו אישי נגדך ובאמת שזה לא הולם אותך והגבתי בהתאם.
מפה תעשה עם זה מה שתראה לנכון, זכותך גם לא לקבל, הכל בסדר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oranu כתב:
04 ספטמבר 2023, 23:18
מכניסה יותר מיעקב שחר בוודאות, מגולדהר ב 3 שנים האחרונות כן, בסה״כ לא יודע להגיד.
גלדהאר השקיע המון בהתחלה אבל גם בנה מערכת וארגון שהלכו והגדילו את יכולה ההכנסה העצמית של המועדון באופן הדרגתי לאורך זמן.
זה התאפשר מכמה סיבות ונתוני פתיחה שונים.
נתוני הפתיחה, שאינם תלויים באלונה ומשחקים לרעתה ול שתי המכביות הם כמות אוהדים וחשיפה ארצית, איצטדיון קטן ב 50%, היסטוריה של מועדון וכו׳.

מבחינת הסיבות, גולדהאר השקיע את הכסף גם במחוללי צמיחה, בעיקר במחלקת הנוער והיום הוא קוצר את הפירות בענק.
הוא גם בנה לפרקים קאדר מקצועי וניהולי חזק, (גורדי ואיביץ) אבל כפי שראינו ב 3 שנים האחרונות זה התפרק ועכשיו נבנה מחדש וזה עדיין לא שם, בסופו של דבר ההצלחות הגיעו בעקבות הגעה של פרסונה אחת דומיננטית, גורדי ואיביץ במכבי, ובכר בחיפה.

לגולדהאר הייתה את היכולת לשים 30 מיליון שקל בשנה על מחלקת נוער במשך 10 שנים ברציפות וגם לשים עוד כמה שצריך בבוגרת כדי להעמיד קונטנדרית קבועה לתואר.
לאלונה לא הייתה את האפשרות הכלכלית לשילוב הזה, היא בחרה להשקיע בעיקר בבוגרת (הגיוני בסך הכל) וכשהגיעו ההצלחות היא לא מינפה את זה כמו שצריך ופה הייתה הטעות שלה.
היא ניסתה מהלך עם אתלטיקו וכו׳ אבל בגדול היא בעיקר בנתה קבוצה ולא מועדון, גם בגלל נתוני פתיחה וגם כי לא ידעה למנף את הסיטואציה וחבל.

עכשיו כשירד הרעב זה כבר לא פשוט וכדי שנחזור לאיזור הזה צריכים שאלונה תעבור שינוי מחשבתי, זה יכול לקרות אגב ולא רחוק מהמציאות.
כפי שראינו הגעה של דמות דומיננטית אחת יכולה לשנות קבוצות וליצור שושלת, וגם הכוכבים צריכים להתחבר.
אם וכאשר זה יקרה, היא תהיה חייבת ללמוד מהפעם הקודמת ולמנף, לדרוש הגדלת איצטדיון, להשקיע בנוער בתכנית ארוכת טווח והרבה כסף ולמתג מחדש את כל העסק הזה שנקרא הפועל ב״ש.
לא יודע לגבי השנים האחרונות.
אני זוכר הזרמה של עשרות מיליונים מגולדהאר ושחר מדי שנה. זה לא תמיד בא בדמות השקעת בעלים ישירה. הם משתמשים בספונסרים כדי לטשטש את החוקים, בפועל זה מגיע לסכומים שאלונה לא התקרבה אליהם למעט העונה ההיא של סבע והאסלביינק שהסתיימה בגירעון של אזור ה-30 מיליון שקל. מקרה יוצא דופן אצלנו, שהוא די שכיח אצל המכביות בשנים ההן. מאז התיאבון עוד ירד, ספק אם הגענו שוב לתקציבים כאלה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ForeverRed כתב:
04 ספטמבר 2023, 23:52
לא יודע לגבי השנים האחרונות.
אני זוכר הזרמה של עשרות מיליונים מגולדהאר ושחר מדי שנה. זה לא תמיד בא בדמות השקעת בעלים ישירה. הם משתמשים בספונסרים כדי לטשטש את החוקים, בפועל זה מגיע לסכומים שאלונה לא התקרבה אליהם למעט העונה ההיא של סבע והאסלביינק שהסתיימה בגירעון של אזור ה-30 מיליון שקל. מקרה יוצא דופן אצלנו, שהוא די שכיח אצל המכביות בשנים ההן. מאז התיאבון עוד ירד, ספק אם הגענו שוב לתקציבים כאלה.
השקעת בעלים של אלונה בסך הכל בקבוצה מהרגע שהגיעה לא נופלת מההשקעה של שחר, בטח אחרי ה 3 שנים האחרונות.
לפי הדוחות, בין השנים 2018-2021 סיימנו בגירעון ממוצע של 25 מיליון שח.
מסכים שהוייב השתנה והמוטיבציה ירדה, מניסיונינו - צריך משהו שידליק בחזרה, אולי הגדלת איצטדיון, אולי עונה שבה כל הכובים יסתדרו, אולי שניהם.
יש סיכוי סביר שזה יקרה במהלך השנים הקרובות, ומשם כן נצטרך לשנות ולצמוח כמועדון.
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 05 ספטמבר 2023, 00:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מקבל. כל מה שרוצה זה אנרגיות חיוביות. הפנמה של מקומנו בגלובוס ותמיכה באנשים יקרים לכולנו (אליניב ואלונה). הכרת הטוב היא מנת חלקם של מעטים מדי בעמנו ובפורום זה ובטח באצטדיון.
השינוי חייב לבוא מתוכנו אחרת אין לנו תוחלת.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

sumsum כתב:
04 ספטמבר 2023, 23:29
מבין?
אני בטח לא יוזם שיח רדוד כזה ומכנה אנשים בכינויים לולא מתגרים ובטח בלי שום כיסוי מאחוריהם.
תקרא את התגובה שקדמה למה שכתבתי, משהו על כיתה ב או ג ווולה לפנים, אחלה סגנון סה"כ- אז התגרת
אולי הגזמתי בתגובה אז מצטער אבל זה לא הגיע משום מקום

בכל מקרה לא משנה נקסט

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ראיתם מה זה ?
אפילו הטופיק של מרציאנו ( כמו מרציאנו ) עם אנרגיות לא טובות ..

יאללה שחררו את הדיון למקום טוב ודברו איתי על שוער זר :מתגלגל מצחוק:
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

להערכתי ככל שיעבור הזמן עם הסרת החלודה שלו אישית ובעיקר אם הקבוצה תתחיל לנצח ברצף היכולת שלו תנורמל לכיוון הסביר לפחות, זה אמור להספיק. אבוי לנו לשרוף זר על עמדת השוער.

בכל אופן מעניין אם לאור ההתפתחויות עדיין חושבים פה שעשינו עסקה טובה על גלזר. מהרגע הראשון היה ברור שאין מה להרוויח מזה

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

התנצחות מיותרת חברים . חלאס.
זה נושא על מרציאנו, לא? לא על האגו של אף אחד פה.
השוער הזה בינתיים מתגלה כחסר ביטחון ומוריד לי שנים מהחיים. הבעייה היא שלא דאגו לשוער מחליף ראוי. ממה שראיתי מאליאסי, עדיין לא בשל.
הלואי ואני טועה, אבל מהעמדה הכי חזקה בליגה בפער- זו הפכה לאחת החלשות שיש!

שלח תגובה