היה שם משהו שונה באוירה, או שזה רק אני ?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

היה שם משהו שונה באוירה, או שזה רק אני ?

שליחה על ידי גיל שגיב »

לא יודע.....אבל אתמול הייתה הרגשה שונה ביציעים....אמנם היינו כמות מדהימה וחסרת תקדים במשחק חוץ באשדוד (ותאמינו לי כאשדודי מזה 20 שנה לערך...מעולם לא הבאנו כמות כזו).

אבל משהו באנרגיות כאילו דעך....די להקשיב לעידוד המוקלט אצלי באי פון מסמי עופר בפתיחה ולהבין שמשהו אתמול נשבר...

כאילו הפסקנו להאמין.

ולא שאני רוצה לחפור..ממש לא, בטח לא עכשיו.

אבל אני בתחושה שלסאגה בחלון ההעברות הייתה השפעה מסויימת...אוהדים פינטזו על חיזוק אטרקטיבי, חבקו כבר את נוואקמה...ומהגבהים הללו של מרומי הפנטזיה של התקפה קטלנית....ירדנו למצב ששני שחקני הרכב נותרו שבורים.

לא יודע אבל לא מוצא סיבה אחרת...כאילו שידענו שיגמר עצוב מדקות הפתיחה...וצדקנו.

סמל אישי של משתמש
eitam

Re: היה שם משהו שונה באוירה, או שזה רק אני ?

שליחה על ידי eitam »

נבואה שמגשימה את עצמה. כדאי מהר לצאת מהדאון, תאמינו לי שיש עוד הרבה להפסיד בעונה כזאת. תקראו לי אופטימי חסר תקנה אבל גם 10 הפרש זה לו סגור. הרבה מאוד תלוי בנו כקבוצה וכאוהדים. יום שלישי יום חדש. נפגש בנזס ציונה עם אנרגיות אחרות

סמל אישי של משתמש
zahipan

שליחה על ידי zahipan »

eitam כתב:נבואה שמגשימה את עצמה. כדאי מהר לצאת מהדאון, תאמינו לי שיש עוד הרבה להפסיד בעונה כזאת. תקראו לי אופטימי חסר תקנה אבל גם 10 הפרש זה לו סגור. הרבה מאוד תלוי בנו כקבוצה וכאוהדים. יום שלישי יום חדש. נפגש בנזס ציונה עם אנרגיות אחרות
שום דבר לא סגור.
אם אנחנו ננצח את כל חמשת המשחקים שנותרו עד הפלייאוף אנחנו חזק בתמונה, השאלה היא אם אכן נעשה זאת.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

תאכלס אפילו ה"יש" בגולים היה מאופק, מן אווירת סוף עונה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

עם כל הכבוד אין מה להשוות בין סמי עופר לי"א, ואישית ה-"יש" שלי היה לא פחות קטן מהיש בטדי או בבלומפילד אחרי שזהבי החמיץ פנדל.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אצטדיון נוראי. הזכיר לי מאוד את ספליט. וסרמיל עדיף ולא האמנתי אי פעם שאגיד דבר כזה
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גדי כתב:אצטדיון נוראי. הזכיר לי מאוד את ספליט. וסרמיל עדיף ולא האמנתי אי פעם שאגיד דבר כזה
בחיאת, גדי, ספליט?
בספליט היה צריך או משקפת או לשבת על הכתפיים של אחד השוטרים הגברתנים שהשגיחו עלינו (עד היום לא הבנתי אם נשלחו להגן עלינו או לשמור שלא נעשה בלאגן).

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

גדי כתב:אצטדיון נוראי. הזכיר לי מאוד את ספליט. וסרמיל עדיף ולא האמנתי אי פעם שאגיד דבר כזה
לא הייתי בספליט, אבל, הגזמת קצת גדי...היא' לא אצטדיון לשנת 2015 כמובן, אבל וסרמיל בטח לא עדיף עליו.

ה-יא' כנראה האצטדיון הפח היחיד שהולך להיות בעונה הבאה בליגת העל , וה'כנראה' הוא כי תלוי איזו קבוצה תעלה ביחד עם בני יהודה מהלאומית..בנתיים נראה שאף מגרש של המתמודדות לעלייה לא יהיה אחד שכיף לבוא אליו, אם בכלל יאושר..

לנושא עצמו - גם במשחקצ הבית מול עכו הורגשה השאננות הזו. אין, פשוט יש הרגשה בקהל שלא נשאר כלום בעונה הזו מלבד הגביע. מניח שביבנה נרגיש טוב יותר. אבל מבחינת הליגה? ב2 משחקי הבית הקרובים נראה אווירה (נגד הפועל ת"א בגלל המתח באוויר בין הקהלים ונגד ק"ש כי וואלה-משחק העונה) .. בשאר שיישארו ? כנראה שלא יהיה כיף כלכ ך. וכנראה שגם במשחקי החוץ. זה אחד מהסימפוטמים למצב שלנו כרגע .

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

אין מה לעשות גם אם תוביל 2-0
והקבוצה לא תחבר 3 פסים ותרד לבונקר במקום לשים את ה3
זה מחלחל ומביא עצבים
אתה יכול גם להיות ב0-0 לשחק טוב והקהל ידחוף כאילו זה 5-0

ק"ש משחק עונה? חח נו באמת..

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא הייתי בספליט, אבל, הגזמת קצת גדי...היא' לא אצטדיון לשנת 2015 כמובן, אבל וסרמיל בטח לא עדיף עליו.

ה-יא' כנראה האצטדיון הפח היחיד שהולך להיות בעונה הבאה בליגת העל , וה'כנראה' הוא כי תלוי איזו קבוצה תעלה ביחד עם בני יהודה מהלאומית..בנתיים נראה שאף מגרש של המתמודדות לעלייה לא יהיה אחד שכיף לבוא אליו, אם בכלל יאושר..

לנושא עצמו - גם במשחקצ הבית מול עכו הורגשה השאננות הזו. אין, פשוט יש הרגשה בקהל שלא נשאר כלום בעונה הזו מלבד הגביע. מניח שביבנה נרגיש טוב יותר. אבל מבחינת הליגה? ב2 משחקי הבית הקרובים נראה אווירה (נגד הפועל ת"א בגלל המתח באוויר בין הקהלים ונגד ק"ש כי וואלה-משחק העונה) .. בשאר שיישארו ? כנראה שלא יהיה כיף כלכ ך. וכנראה שגם במשחקי החוץ. זה אחד מהסימפוטמים למצב שלנו כרגע .
ראית איפה עמד עידן ? אין סיכוי בכלל לאקוסטיקה מינימאלית כאשר חצי מאצטדיון פתוח לגמרי. גדר ענקית שמסתירה.
דווקא נגד עכו היה עידוד נחמד בוודאי נגד רעננה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה