ברק בכר- כאן ועכשיו!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שלומי12

ברק בכר- כאן ועכשיו!

שליחה על ידי שלומי12 »

אלישע לוי טעה במערך ובסגנו המשחק, כבר שנה שהוא משחק עם ברדה כקשר התקפי במקום חלוץ מטרה, כבר שנה שהוא אוכל את נאסר על הספסל , כבר שנתיים שאנחנו מגיעים למאני טיים ואז נופלים
אין סגנון משחק, אין התארגנות מסודרת בחדר ההלבשה!

והשיא הגיע בחלון העברות בנוגע, שהתהל בצורה חובבנית , ובסופו של שבר פגעה במספר שחקנים, גם כאן אלישע אשם.

סמל אישי של משתמש
Totti

Re: ברק בכר- כאן ועכשיו!

שליחה על ידי Totti »

חחחחח אתה מלך שלומי, כאן ועכשיו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

ynet קישרו אותו לחיפה
Next
עריכה:
הנה הלינק
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 22,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
לא יודע מה זה אומר חוץ מזה שגם מכבי חיפה רוצה אותו אבל בינתיים כל קרב בינינו לחיפה על רכש חיפה ניצחה .

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

galaaa כתב:ynet קישרו אותו לחיפה
Next
עריכה:
הנה הלינק
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 22,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
לא יודע מה זה אומר חוץ מזה שגם מכבי חיפה רוצה אותו אבל בינתיים כל קרב בינינו לחיפה על רכש חיפה ניצחה .
קישרו את כולם לחיפה

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

שיש כתב:
קישרו את כולם לחיפה
וכולם שם

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

מה הקשר בין אלישע לרכש? זה שהוא רצה שחקן לא אומר שהוא היה קשור להתנהלות, זה אלונה,בעלה ואסי בלבד. אלישע כן לוקה לדעתי בקטע של המוטיבציה החסרה,הלחץ והלחימה, ובעיקר בחירת הרכב נכון כפי ששלומי ציין. לא בטוח אבל שמאמן אחר כמו בכר, או רבש יכולים להצליח פה. ההצלחה של שניהם בקש היא לא מקרית, יש שם תבנית מצוינת שמנוהלת על ידי איזי, צריך לפטר את המקורבים, ולבנות צוות מקצועי, גם ישראלי זה סבבה,להחזיר את הפסיכולוגית,תזונאי צמוד לשחקנים, כשראיתי את האימון של נתניה לעומת שלנו במחצית והאמת כאב לי בפנים אז עוזר מאמן קשוח שלאו דווקא חייב להיות נוכח בדברים הללו, וכן להיות אחראי על אימון כושר יכול להיות מעולה-את ביטון אפילו לא צריך לפטר רק לשנות תפקיד למאמן נוער כמו ששינו לייטב לוזון ממאמן לעוזר. אפשר גם להשכיר צוות סטסטיקה, שיתן לנו היבט טקטי נוסף על קבוצות ולהכנה נגדם, קיצור? לא חסר דברים, אבל להעיף את אלישע לדעתי לא בטוח אם זה בראשם, כי יש דברים שאני בטוח שהוא יודע שאנחנו לא שהם מאחורי הקלעים-לכן אני משאיר וסומך על אלונה שתעשה מה שטוב עבורנו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

shovalb9 כתב:מה הקשר בין אלישע לרכש? זה שהוא רצה שחקן לא אומר שהוא היה קשור להתנהלות, זה אלונה,בעלה ואסי בלבד. אלישע כן לוקה לדעתי בקטע של המוטיבציה החסרה,הלחץ והלחימה, ובעיקר בחירת הרכב נכון כפי ששלומי ציין. לא בטוח אבל שמאמן אחר כמו בכר, או רבש יכולים להצליח פה. ההצלחה של שניהם בקש היא לא מקרית, יש שם תבנית מצוינת שמנוהלת על ידי איזי, צריך לפטר את המקורבים, ולבנות צוות מקצועי, גם ישראלי זה סבבה,להחזיר את הפסיכולוגית,תזונאי צמוד לשחקנים, כשראיתי את האימון של נתניה לעומת שלנו במחצית והאמת כאב לי בפנים אז עוזר מאמן קשוח שלאו דווקא חייב להיות נוכח בדברים הללו, וכן להיות אחראי על אימון כושר יכול להיות מעולה-את ביטון אפילו לא צריך לפטר רק לשנות תפקיד למאמן נוער כמו ששינו לייטב לוזון ממאמן לעוזר. אפשר גם להשכיר צוות סטסטיקה, שיתן לנו היבט טקטי נוסף על קבוצות ולהכנה נגדם, קיצור? לא חסר דברים, אבל להעיף את אלישע לדעתי לא בטוח אם זה בראשם, כי יש דברים שאני בטוח שהוא יודע שאנחנו לא שהם מאחורי הקלעים-לכן אני משאיר וסומך על אלונה שתעשה מה שטוב עבורנו.
רכש זה לא רק שחקנים אתה יודע , זה גם אנשי צוות וביניהם מאמנים
ובסופו של דבר מי שמקיים את המשא ומתן על כל דבר זה ההנהלה ובינתיים בכל מאבק של משא ומתן כלשהו שהיה קשור לחיפה ולב"ש חיפה ניצחה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

זכרון קצר לאנשים...תזכירו לי מי מקרית שמונה שלא נקרא איתן טיבי הצליח מחוץ לקרית שמונה?
האם מ״מ בצבא יכול לפקד על המטכ״ל? קודם שאדון בכר יביא את הפועל חיפה לאירופה, אחר כך שיהיה מועמד להפועל באר-שבע.
לאמן קבוצה בלי קהל, בלי תקשורת, בלי לחץ ובלי כוכבים זה חכמה אבל לא חכמה גדולה.
עוד לא ראיתי קהל שמתמכר למוצרי שיווק כמו הקהל של הפועל ב״ש
עונה טובה ויאללה, בוא אלינו-שכונה.
וכן הוא עושה שתי עונות מצויינות מה זה אומר? שיעמוד בלחץ של קהל? שיעמוד בלחץ של צפיות? למה אתם מוכנים להמר על העתיד של המועדון עם מאמן חסר נסיון שאימן רק במקום אחד?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

sumsum כתב:זכרון קצר לאנשים...תזכירו לי מי מקרית שמונה שלא נקרא איתן טיבי הצליח מחוץ לקרית שמונה?
האם מ״מ בצבא יכול לפקד על המטכ״ל? קודם שאדון בכר יביא את הפועל חיפה לאירופה, אחר כך שיהיה מועמד להפועל באר-שבע.
וכן הוא עושה שתי עונות מצויינות מה זה אומר? שיעמוד בלחץ של קהל? שיעמוד בלחץ של צפיות? למה אתם מוכנים להמר על העתיד של המועדון עם מאמן חסר נסיון שאימן רק במקום אחד?
השאלה מהן האלטרנטיבות.
כל מאמן שמוזכר בהקשר של הפועל ב"ש נחשב להימור, מי יותר ומי פחות.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אז מה אתה מעדיף ? לא לנסות לשנות? להתדרדר עד המוות עם המיצוי שאופף את הקבוצה?
לא בושה לחשוב ביצירתיות ולנסות לגוון, שנה הבאה יכול להיות מצב שחיפה חוזרת ובגדול והצמרת תורחב. יותר גרוע מעכשיו כבר לא יהיה, הגיע הזמן להכניס למערכת אנשים רעננים עם רצון עז ללמידה.
מופנה לסומסום.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

sumsum כתב:זכרון קצר לאנשים...תזכירו לי מי מקרית שמונה שלא נקרא איתן טיבי הצליח מחוץ לקרית שמונה?
לא מעניין לחץ או לא לחץ , תסתכל מקצועית ותפסיקו לחפש כבר את כל המסביב , כדורגל משחקים על הדשא !
אם הוא יבוא לפה ויאמן בדרך שהוא מאמן בקריית שמונה אז תיהיה בטוח שנהיה ממש למעלה בטבלה (יותר ממה שעכשיו)
זה מאמן עם ביצים , שלא מעניין אותו מנגה , פנקה וקולה , מי שלא טוב הוא מוציא אותו ,גם אם זה אומר בדקה 30 (ועשה את זה מספר פעמים העונה, אני עוקב ) .
מאמן בלי אגו שלא מתבייש להודות שטעה בהרכב שפתח את המשחק ומחליף גם בדקה שהייתם מתים שאלישע בכלל יחשוב על להקים ספסל בדקה כזאת .
אגב , ברוב הפעמים שהוא עשה את החילופים המהירים האלה הוא גם ניצח את המשחק .
כמו שאפשר לקחת את עניין הקהל לדבר שלילי כמו לחץ וציפיות אז גם לכיוון החיובי אפשר לקחת , לק"ש אין קהל , אז נכון אין גם מי שדוחף אותה בתקופות לא טובות , ועובדה הם מצליחים !
אצלנו יש קהל , יש ציפיות , השחקנים מתלהבים לפני משחקים גדולים כי הקהל מטריף אותם וגם בתקופות קשות הקהל דוחף ולפעמים זה מצליח .
קהל זה לא בהכרח רק שלילי ! להם אין את הקהל שידחוף אותם כמו שלנו יש , ועדיין באו וניצחו אותנו בחצי גמר מול 15 אלף חיילים אדומים שדחפו ודחפו .
אני רואה את הקטע של הקהל מהצד הזה , ולא מהצד של להלחיץ .
אגב , אתה אומר שלק"ש אין כוכבים , אז בוא אני אגיד לך משהו , את הכוכבים עושים הקהל , אם בב"ש לא היו מתלהבים מכל שחקן ששם גול ועושים ממנו כוכב אולי השחקנים פה היו ממשיכים להילחם על התחת כמו בקריית שמונה , אולי לא כל אחד היה חושב שהוא מלך .

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

galaaa כתב: רכש זה לא רק שחקנים אתה יודע , זה גם אנשי צוות וביניהם מאמנים
ובסופו של דבר מי שמקיים את המשא ומתן על כל דבר זה ההנהלה ובינתיים בכל מאבק של משא ומתן כלשהו שהיה קשור לחיפה ולב"ש חיפה ניצחה.
רואים שאתה מאוכזב לפי הכתיבה שלך, לא פעם הזכרת את מכבי חיפה ואני רואה שאתה מאוכזב על זה שלא עטר, לא שכטר ואפילו לא נאווקמה באו אלינו בינואר ובמקום זה נחלשנו.
עם זאת, חובאן במקום מיצל, בניון/מליקסון, ויש עוד הרבה שאני גם בטוח שלא ידעת. אני חושב שאלישע היה מעורב בשמות שרצה שיביאו, אך לא היה מעורב במומ עצמו, כי עובדה לכך היה נוכח בערב גאלה לבש, כשאלונה ואסי לא, אז אם יש לך ביקורת, לאלונה ואסי.

אגב רן, הקהל עכשיו הוא בקטע שלילי, בעיקר כשהמועדון מודע למחאה נגד אלישע, הביזיון והשריקות בוז שקוראים לשחקנים וסיר לחץ שעומד להתפוצץ, ממש דוחף קדימה.
אז כן אני מעדיף מאמן שעובד קשה כמו רוני לוי או חלילה אחר, שאני אפילו לא מודע לקיומו, אך עשה דבר או שניים בכדורגל כמאמן.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

shovalb9 כתב:
רואים שאתה מאוכזב לפי הכתיבה שלך, לא פעם הזכרת את מכבי חיפה ואני רואה שאתה מאוכזב על זה שלא עטר, לא שכטר ואפילו לא נאווקמה באו אלינו בינואר ובמקום זה נחלשנו.
עם זאת, חובאן במקום מיצל, בניון/מליקסון, ויש עוד הרבה שאני גם בטוח שלא ידעת. אני חושב שאלישע היה מעורב בשמות שרצה שיביאו, אך לא היה מעורב במומ עצמו, כי עובדה לכך היה נוכח בערב גאלה לבש, כשאלונה ואסי לא, אז אם יש לך ביקורת, לאלונה ואסי.

אגב רן, הקהל עכשיו הוא בקטע שלילי, בעיקר כשהמועדון מודע למחאה נגד אלישע, הביזיון והשריקות בוז שקוראים לשחקנים וסיר לחץ שעומד להתפוצץ, ממש דוחף קדימה.
אז כן אני מעדיף מאמן שעובד קשה כמו רוני לוי או חלילה אחר, שאני אפילו לא מודע לקיומו, אך עשה דבר או שניים בכדורגל כמאמן.
אז תישאר עם אלישע , הוא גם עשה דבר או שניים בכדורגל הישראלי , על זה בדיוק אני מדבר כשאני אומר שהקהל עושה מכל אחד מלך , רוני לוי הגיע ל-5 משחקים בנתניה וכבר הפכתם אותו למאמן הישראלי הכי טוב בארץ שלפני חודשיים אף קבוצה לא רצתה אותו והיה בלי קבוצה .
רוני לוי יכול במצב כזה או אחר להיות בדיוק כמו אלישע , גם רוני לוי זכה באליפויות כבר ואולי כבר שבע , אנחנו צריכים מישהו שיטריף את השחקנים .

אגב אני רוצה את ברק בכר לא רק בגלל זה שכבר שנתיים הוא בצמרת הגבוהה עם קריית שמונה , אני מסתכל הרבה הרבה מסביב , העבודה המדהימה שנעשית בק"ש , מאמן שהולך בימי שישי לראות משחקי ליגה לאומית ונוער כדי למצוא את היהלום הבא שלו (וגם מוצא ! ולא אחד ולא שניים) , תעבור על הסגל של ק"ש , תראה כמה שחקנים אלמונים שהם אפילו לא שילמו עליהם שקל פרחו אצלהם וגדלו להיות מהשחקנים הטובים בארץ . אם זה עבאד , צדק , המגנים דלמוני ואלקיים , וובה בראון , קהת , אופיר מזרחי .
זה עבודה מקצועית , ככה בונים קבוצה ! אתה רואה את רוני לוי או אלישע הולכים למשחקי נוער ולאומית בימי שישי ?
ברק בכר תפור לאלונה כמו כפפה ליד , גם אלונה אוהבת לצפות בליגה לאומית ומשחקי נוער מידי שישי-שבת (תבדקו אותי) .
הקטע שאיזי לא ישחרר אותו אלינו בשום מצב , הוא יודע איזה נכס יש לו ביד , מאמן שרואה הכל על המגרש .

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ran כתב:
לא מעניין לחץ או לא לחץ , תסתכל מקצועית ותפסיקו לחפש כבר את כל המסביב , כדורגל משחקים על הדשא !
אם הוא יבוא לפה ויאמן בדרך שהוא מאמן בקריית שמונה אז תיהיה בטוח שנהיה ממש למעלה בטבלה (יותר ממה שעכשיו)
זה מאמן עם ביצים , שלא מעניין אותו מנגה , פנקה וקולה , מי שלא טוב הוא מוציא אותו ,גם אם זה אומר בדקה 30 (ועשה את זה מספר פעמים העונה, אני עוקב ) .
מאמן בלי אגו שלא מתבייש להודות שטעה בהרכב שפתח את המשחק ומחליף גם בדקה שהייתם מתים שאלישע בכלל יחשוב על להקים ספסל בדקה כזאת .
אגב , ברוב הפעמים שהוא עשה את החילופים המהירים האלה הוא גם ניצח את המשחק .
כמו שאפשר לקחת את עניין הקהל לדבר שלילי כמו לחץ וציפיות אז גם לכיוון החיובי אפשר לקחת , לק"ש אין קהל , אז נכון אין גם מי שדוחף אותה בתקופות לא טובות , ועובדה הם מצליחים !
אצלנו יש קהל , יש ציפיות , השחקנים מתלהבים לפני משחקים גדולים כי הקהל מטריף אותם וגם בתקופות קשות הקהל דוחף ולפעמים זה מצליח .
קהל זה לא בהכרח רק שלילי ! להם אין את הקהל שידחוף אותם כמו שלנו יש , ועדיין באו וניצחו אותנו בחצי גמר מול 15 אלף חיילים אדומים שדחפו ודחפו .
אני רואה את הקטע של הקהל מהצד הזה , ולא מהצד של להלחיץ .
אגב , אתה אומר שלק"ש אין כוכבים , אז בוא אני אגיד לך משהו , את הכוכבים עושים הקהל , אם בב"ש לא היו מתלהבים מכל שחקן ששם גול ועושים ממנו כוכב אולי השחקנים פה היו ממשיכים להילחם על התחת כמו בקריית שמונה , אולי לא כל אחד היה חושב שהוא מלך .
אם ככה אתה רואה את זה, אז כנראה שאתה טועה.
קיים הבדל תהומי בין קבוצות קטנות וחסרות קהל לכאלה עם ציפיות ולחץ של אוהדים ותקשורת.
לא כל שחקן שמצליח בקבוצה קטנה יודע להתמודד עם הדבר הזה, ובטח שלא כל מאמן. דוגמאות לא חסרות.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

ForeverRed כתב: אם ככה אתה רואה את זה, אז כנראה שאתה טועה.
קיים הבדל תהומי בין קבוצות קטנות וחסרות קהל לכאלה עם ציפיות ולחץ של אוהדים ותקשורת.
לא כל שחקן שמצליח בקבוצה קטנה יודע להתמודד עם הדבר הזה, ובטח שלא כל מאמן. דוגמאות לא חסרות.

אתה מסתכל על כל המסביב של הקהל , אני מסתכל על כל הדרך המקצועית ואני זה שטועה ?
מה אני אגיד לך אחי..
הקהל מדביק את האופי הגרוע לשחקנים שמגיעים לכאן עם הזמן , לא פלא שהם מתעסקים רק בשטויות ואמונות טפלות לפני משחקים במקום להתעסק במשחק .

שלח תגובה