באתי לעזר(א)ת חבר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Totti

Re: באתי לעזר(א)ת חבר

שליחה על ידי Totti »

אנחנו עדיין קבוצה במעמד של לאסוף יהלומים לא מלוטשים ולצפות לטוב.
בוזגלו היה כזה, מליקסון בזמנו, בן ביטון, לואי טהה כיום וגם עזרא נופל לאותה הקטגוריה.

לצערנו, נוכחנו לדעת בחלון העברות האחרון שהתותחים הכבדים עדיין מעדיפים ללבוש צהוב, ירוק או אפילו את האדום של השבורים מולפסון
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

האמת יצא לי לחשוב עם חבר על שחקנים שאנחנו יכולים להחזיר "הביתה".
עונה שעברה ברדה, העונה מליקסון.

גם אלמוג כהן עלה לשיחה. זכור לי שהוא היה אחד מהשמות שבבאר שבע רצו לראות והוא סיכם אצלנו אפילו בעונה הראשונה בליגת העל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אריק כתב:לפני חודש חבר טוב אמר לי ״אני מקווה ששחר לא יעקוץ את אלונה עם חן עזרא״
והיא תיפול בפח בגלל איזה קמפיין מטופש שימכרו לה על זהות ושחקני בית.
הסכמתי איתו בכל מילה, אני לא מחזיק ממנו, חושב שהוא כבר 3 שנים
אחת הבעיות הכי גדולות בחיפה ולדעתי הם הבינו את זה.
שחקן עם טון כישרון אבל עם אינטליגנצית משחק ברמה נמוכה מאוד
וככוכב של חיפה במשך 3 שנים כבר אחרי 6-7 מחזורים העונה שלהם נגמרה.
לא רוצה אותו גם בהעברה חופשית.
מוצא את עצמי מסכים איתך שוב (כמו בענין אג'ידה).

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: יש הבדל בין דעה על מאמן, שדרך אגב זה נעשה בצורה מאוד מסודרת, לבין להתחיל לפתוח עכשיו אשכול על כל שחקן, שזו פרבילגיה ששמורה לפורום מלפלפונים או לאשכול שמדבר גם כך על עונה הבאה ..

לגבי האשכול עצמו - לא יודע, לא רוצה לראות את חן עזרא אצלנו, כרגע אנחנו בסדר עם מה שיש, למרות שעשה את אותו מסלול חינוכי כפי שאני עשיתי.
מה הבעיה? אז פתח אשכול, אז מה? אם המנהלים חושבים שזה לא מתאים, יעבירו לאן שצריך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריק כתב:
את שלי בנושא האובייקטיביות כבר אמרתי, לא נדון בכך.
לנושא עצמו, מחן עזרא ציפו שבגיל 26 כבר יהיה באירופה אחרי שלקח בארץ תואר או שניים, זאת במיוחד
לנוכח הקלות הרבה בה יוצאים ישראלים אירופה. כמעט את כל המספרים שלו בחיפה עשה שהעונה כבר
גמורה. הוא קיבל בחיפה מספיק אהבה וכשלשחקן עצמו אין אופי, זה לא יעזור אם סביבו יהיו שחקנים עם אופי.
גם אם בוזגלו יעזוב, הוא לא השחקן המתאים. אנחנו נצטרך שחקן עם אופי, עם חוכמת משחק ועם אינטליגנצית
משחק (אין לו כלום מזה) לכן הוא ממש לא האיש המתאים. ליאור רפאלוב למשל יכול להתאים לקריטריונים האלה.
ליאור רפאלוב יש אחד. אנחנו צריכים לדעת להיות מציאותיים ולהבין את מגבלות השוק. מציאות שבה ההיצע דל בהרבה מהביקוש, מציאות שבה לא משנה כמה טוב תהיה, גם המעט שיש יעדיף את חיפה ותל אביב. זה משאיר אותנו עם שחקני "כמעט", כאלה שנמצאים "ליד" וזקוקים לליטוש אחרון. או עם אופציה של זר, שזה הימור בפני עצמו.

גם מבוזגלו ציפו שבגילו יתפאר כבר בתואר או שניים, גם הוא כמו עזרא ספג לא מעט ביקורת לאורך הקריירה. אני מסכים שפרמטרים כמו אופי וחכמת משחק קשה מאוד לשפר, אבל בכל זאת חושב שעם קצת יותר כוח רצון והכוונה, הכישרון של חן עזרא ייקח אותו לימים יפים יותר.

שוב אציין שמדובר בדיון היפותטי לחלוטין. לא רואה את בוזגלו עוזב, או את יענקלה משחרר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא תודה...
רק במידה ובוזגלו עוזב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

רק עיוור לא הבין שאחת הבעיות של חיפה היה חן, הבנת משחק ירודה עם כישרון ענק, למרות אהבתו של משה אוחיון לחן גם הוא יודע שהבנת המשחק שלו לוקה בחסר למרות טונות של כישרון,והוא הוכיח את זה שנה אחרי שנה,
קמפיין מיותר הוא לא התקווה שלנו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

מה הבעיה לפתוח עוד אשכול? ומה הבעיה להגיד ששחקן מתאים לקבוצה גם את מכירים אותו, זה לא שטוטי עכשיו קובע את הסגל ושם בו את החברים שלו.
אני נכנסתי הבוקר לפורום וקראתי את הדיון ונהנתי, אני אוהב דיונים חדשים. אחרת הייתי נכנס ביום ראשון לפינה אופטימית ופסימית ואח"כ דיון על המשחק הבא וזהו עד עונת המלפפונים הבאה.
לעיניין חן עזרא, חושב שהוא שחקן מצויין שיכול להתאים לנו, כמובן במחיר שפוי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

דעתי האישית עליו שהוא כמו נאסר רק יותר כישרוני אבל שניהם אגואיסטים לרוב ושניהם לא מבינים את המשחק כמו חן עזרא יכול להתאים לנו רק אם וואקמה דור מלול נאסר ומליקסון יהיו פה ובוזגלו יעזוב.
שהוא יבין שיש לו תחרות אולי הוא ישתפר.
בכל מקרה לדעתי אם זה הוא או וואקמה אני מעדיף את וואקמה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חן עזרא כבר מזמן היה צריך לצאת לשחק באירופה.
עצם העובדה שזה לא קרה,מראה על שחקן עם המון כישרון אבל אפס תאכלס,שמנוהל בצורה שערורייתית.
הביקורת עליו מוצדקת לחלוטין ואני לא מבין מה אבא שלו התנפח לאחרונה.
אם יש שחקן שקיבל הנחות ביחס לתפוקה זה חן עזרא.
לא זכור יותר מ3 4 משחקים בגג בחיפה שהוא נתן איזה הצגה.
ואני מזכיר שהוא עלה מיליון דולר.

סמל אישי של משתמש
שלומי12

שליחה על ידי שלומי12 »

אני זוכר תתקופה שלו עוד בהפועל כפר סבא, בלאומית..
איך הוא פירפר שם את אילוז בצד ימין..

בכל אופן לא יגיע , יענקלה בחיים לא ישחרר אותו לשום קבוצה בארץ.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

מסוג השחקנים שמצליחים רק עם מאמנים מסויימים.

אין ויכוח שחן עזרא אחד השחקנים הכישרוניים בארץ.זה נכון שיש בעיה מסויימת בקבלת החלטות והבנת משחק ,אבל גם טל בן חיים לא העיפרון הכי חד בקלמר ואין לי ספק שעונה הבאה הוא יצא לאירופה.

לדעתי ברגע שיהיה לו מאמן שיתן לו את הביטחון ששחקן כמוהו צריך זה יתפוצץ ויהיה מאוד קשה לעצור אותו בארץ.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום זקן כתב:חן עזרא כבר מזמן היה צריך לצאת לשחק באירופה.
עצם העובדה שזה לא קרה,מראה על שחקן עם המון כישרון אבל אפס תאכלס,שמנוהל בצורה שערורייתית.
הביקורת עליו מוצדקת לחלוטין ואני לא מבין מה אבא שלו התנפח לאחרונה.
אם יש שחקן שקיבל הנחות ביחס לתפוקה זה חן עזרא.
לא זכור יותר מ3 4 משחקים בגג בחיפה שהוא נתן איזה הצגה.
ואני מזכיר שהוא עלה מיליון דולר.
אמרתי כמה תגובות מעלה, אחרי שסיימתי לנקות את כפי מאישומי האינטרסים שדבקו בי, שאנחנו עדיין לא במעמד לרצות ישראלים מלוטשים ומוכחים.
שכטר, עטר ואפילו דודו ביטון, העדיפו ללכת אחרי השם הגדול ולשחק בחיפה ותל אביב, קדם להם בקיץ קובי מויאל שהיה לסנונית הראשונה בתופעה.
שוק הליגיונרים האלטרנטיבי הולך ומצטמצם, רובם הגדול מצליחים ואלה שלא, לא מספיק מענינים או יגיעו. במצב הנתון, אתה מסתכל על הישראלים ומחפש מישהו שיכול להיות פוטנציאלי, עזרא, בגלל הזיקה לעיר ולמועדון, הוא אפשרות טובה וריאלית.

וכולם חכמים גדולים עכשיו, אבל ערב החתימה של בוזגלו במועדון לא היה סמיילי שיתאר את התחושות הספקניות כלפיו. שנה וחצי חלפו ובוזגלו הכוכב הראשי בהצגה, לעניות דעתי הוא עושה בימים אלו את דרכו האחרונה במועדון.

אין שחקן ישראלי שיכול להחליף אותו טוב מעזרא, עם כל המינוסים שציינתם שרובם אכן נכונים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

שחקן ענק שעם ליטוש של מאמן ואהבה ענקית מהקהל יכול להצליח בענק.
מכבי חיפה נהיה בית קברות לשחקנים טובים.. אני חושב שזה יכול להיות רכש אדיר.

השאלה אם יש סיכוי בכלל לראות אותו באדום? ספק.......

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

Totti כתב: אני מכיר עוד כמה וכמה שחקנים בביצה שלנו וחלקם אפילו טוב מאוד, שמם מעולם לא יעלה על דל שפתיי בהקשר של הקבוצה. כי אני רוצה בטובתה בצורה אמיתית וכנה ולא מונע מאף אינטרס אישי.

אם היה לקול שלי השפעה מעבר למילים שנכתבות כאן בפורום, הייתי מקבל את הביקורת שלך ושותק.

אז אני מכיר את חן ואופיר, אבל מעבר להיכרות האישית באמת חושב שיש להם מקום בהפועל באר שבע.
הצטרפת אליי - גם אני כותב מ"טעם".
אפשר לחשוב שמתקבלות החלטות לפי הפורום הזה ?

עזרא עזרא זה הנהג מונית ?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה