באתי לעזר(א)ת חבר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: באתי לעזר(א)ת חבר

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב: אין הרבה שחקנים בארץ עם הכשרון הזה.
פתחנו כאוהדים הרבה מידי סטיגמות על שחקנים מסויימים ואנחנו דבקים בהם בטירוף.

עזרא הגיע לחיפה בשנים קשות והיה לנקודת האור הבודדה במועדון הזה. אם היה מגיע למכבי תל אביב, הוא היה היום שחקן הרכב בנבחרת ישראל ומגה-סטאר מטורף.

והוא לא מושלם, יש לו הרבה מאוד חסרונות, קבל החלטות לקויה ולפעמים ברגעי מפתח, הוא הוא שחקן-שחקן.
יש לו מהירות ויש לו דריבל. וזהו.
הוא כנראה השחקן או אחד השחקנים הכי טיפשים שנראו על מגרשי הכדורגל.
את זה אי אפשר ללמד ואת זה שחקנים טובים סביבו לא יפתרו בשבילו.
חוץ מזה יש עוד בעיות כמו אגואיסטיות, שחצנות וכו'.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Totti כתב: לא חושב.
עצם העובדה שהסגרתי את עצמי בהתחלה מאפשרת לי חופש.
מה גם שלא ניסיתי לשדך לקבוצה את סולי צמח, בכל זאת מדובר בשני שחקני נבחרת ישראל.
אם חבר של ברדה יפתח טופיק ו-"יסגיר את עצמו" שהוא חבר שלו, ויפתח קמפיין
להרצת אליניב להיות מאמן הקבוצה בעונה הבאה, זה יאפשר לו חופש בהמשך הדיון?

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

CrazyRed7 כתב: יש לו מהירות ויש לו דריבל. וזהו.
הוא כנראה השחקן או אחד השחקנים הכי טיפשים שנראו על מגרשי הכדורגל.
את זה אי אפשר ללמד ואת זה שחקנים טובים סביבו לא יפתרו בשבילו.
חוץ מזה יש עוד בעיות כמו אגואיסטיות, שחצנות וכו'.
בהחלט מסכים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אריק כתב:
אם חבר של ברדה יפתח טופיק ו-"יסגיר את עצמו" שהוא חבר שלו, ויפתח קמפיין
להרצת אליניב להיות מאמן הקבוצה בעונה הבאה, זה יאפשר לו חופש בהמשך הדיון?
אני מכיר עוד כמה וכמה שחקנים בביצה שלנו וחלקם אפילו טוב מאוד, שמם מעולם לא יעלה על דל שפתיי בהקשר של הקבוצה. כי אני רוצה בטובתה בצורה אמיתית וכנה ולא מונע מאף אינטרס אישי.

אם היה לקול שלי השפעה מעבר למילים שנכתבות כאן בפורום, הייתי מקבל את הביקורת שלך ושותק.

אז אני מכיר את חן ואופיר, אבל מעבר להיכרות האישית באמת חושב שיש להם מקום בהפועל באר שבע.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

בקיצור מה .. עכשיו כל אחד שיחשוב שמישהו פוטנציאלי יפתח עליו אשכול ? יש אשכול 'פוזלים לעונה הבאה' , וכתבת שם בהתחלה את ההודעה הזו ..

לא רואה מה הטעם באשכול חדש, באמת ..

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:בקיצור מה .. עכשיו כל אחד שיחשוב שמישהו פוטנציאלי יפתח עליו אשכול ? יש אשכול 'פוזלים לעונה הבאה' , וכתבת שם בהתחלה את ההודעה הזו ..

לא רואה מה הטעם באשכול חדש, באמת ..
הוא כמו כל האשכולות בפורום השבוע האחרון עסק בבכר, רב"ש ורוני לוי.
איבדנו את זה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Totti כתב: אני מכיר עוד כמה וכמה שחקנים בביצה שלנו וחלקם אפילו טוב מאוד, שמם מעולם לא יעלה על דל שפתיי בהקשר של הקבוצה. כי אני רוצה בטובתה בצורה אמיתית וכנה ולא מונע מאף אינטרס אישי.

אם היה לקול שלי השפעה מעבר למילים שנכתבות כאן בפורום, הייתי מקבל את הביקורת שלך ושותק.

אז אני מכיר את חן ואופיר, אבל מעבר להיכרות האישית באמת חושב שיש להם מקום בהפועל באר שבע.
לא רלוונטי.
אם אתה לא מבין שיש כאן בעיה זו בעיה בפני עצמה. איך אתה רוצה שייקחו אותך ברצינות?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אריק כתב:
לא רלוונטי.
אם אתה לא מבין שיש כאן בעיה זו בעיה בפני עצמה. איך אתה רוצה שייקחו אותך ברצינות?
אתה לא מחזיק מעזרא אז הפכתי "ללא רציני" כאילו הצעתי את רוביל סרסור.

אני מכיר אישית את אופיר דוידזאדה(חבר לשעבר של אחותי) וחושב שהוא החוליה החסרה בקבוצה שלנו.
מכיר אישית את לוטם זינו וחושב שהוא פרווה ולא מתאים ל-11 שלנו.

הקבוצה מעל ל-"היכרויות" הללו ותשאר תמיד, אני לא גוזר קופונים ולא מקבל אחוזים, באמת ובתמים חושב שהם שחקנים טובים ומתאימים.

שחרר אותי מאסא כשר ודיוני אתיקה, זה פורום של חובבי כדורגל.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Totti כתב: הוא כמו כל האשכולות בפורום השבוע האחרון עסק בבכר, רב"ש ורוני לוי.
איבדנו את זה
יש הבדל בין דעה על מאמן, שדרך אגב זה נעשה בצורה מאוד מסודרת, לבין להתחיל לפתוח עכשיו אשכול על כל שחקן, שזו פרבילגיה ששמורה לפורום מלפלפונים או לאשכול שמדבר גם כך על עונה הבאה ..

לגבי האשכול עצמו - לא יודע, לא רוצה לראות את חן עזרא אצלנו, כרגע אנחנו בסדר עם מה שיש, למרות שעשה את אותו מסלול חינוכי כפי שאני עשיתי.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Totti כתב: אתה לא מחזיק מעזרא אז הפכתי "ללא רציני" כאילו הצעתי את רוביל סרסור.

אני מכיר אישית את אופיר דוידזאדה(חבר לשעבר של אחותי) וחושב שהוא החוליה החסרה בקבוצה שלנו.
מכיר אישית את לוטם זינו וחושב שהוא פרווה ולא מתאים ל-11 שלנו.

הקבוצה מעל ל-"היכרויות" הללו ותשאר תמיד, אני לא גוזר קופונים ולא מקבל אחוזים, באמת ובתמים חושב שהם שחקנים טובים ומתאימים.

שחרר אותי מאסא כשר ודיוני אתיקה, זה פורום של חובבי כדורגל.
אמרתי קודם, אם אתה לא מבין שיש כאן בעיה זו בעיה בפני עצמה.
גם אם היית מציע את זהבי ויש לך קשר אליו, אתה עדיין לא אובייקטיבי.
זה פורום של אוהדי כדורגל שבאים ממקום נקי וכשזה לא נקי, זה מאבד את הכיף,
כך זה היה תמיד וכך יהיה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא חושב שטוטי "כותב מטעם". מאמין שאם לא היה מחזיק מיכולות השחקנים גם לא היה מעלה את שמם. הוא לא האבא ולא הסוכן שלהם וזכותו להביע את דעתו.

לנושא, חן עזרא הוא אולי הכישרון הגדול ביותר בישראל. שחקן עם נתונים נדירים בכדורגל שלנו. אני חושב שבמקום שיידע לתת לו קצת יותר אהבה והכוונה הוא יוכל לפרוח ובגדול. כמובן שהוא יצטרך סביבו את השחקנים הנכונים, בעיקר באופי.

בכל מקרה, כרגע אין לו מקום בהפועל באר שבע. בטח ובטח אם נוואקמה אכן יצטרף בקיץ. במידה ובוזגלו יעזוב אני חושב שעזרא הוא האיש הנכון להחליפו, למרות שקשה לי לראות את זה קורה.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

כמה שפחדתי מהטופיק הזה.
אם השחקן לא היה נולד בסורוקה השם שלו בחיים לא היה עולה פה.
אין שום זיקה בין הקבוצה והאוהדים שלה לבינו. הרי כולנו יודעים שאם הוא היה מצליח בחיפה הוא לא היה פוזל לכאן. עכשיו כשלא הולך נזכרים שיש ״בית״.
חנצ׳וק עשה טובה ותשאר בחיפה ואם לא שם אני בטוח שתמצא קבוצת מרכז/תחתית שתסכים לקלוט אותך.

אלונה בבקשה אל תיפלי בפח.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ForeverRed כתב:לא חושב שטוטי "כותב מטעם". מאמין שאם לא היה מחזיק מיכולות השחקנים גם לא היה מעלה את שמם. הוא לא האבא ולא הסוכן שלהם וזכותו להביע את דעתו.

לנושא, חן עזרא הוא אולי הכישרון הגדול ביותר בישראל. שחקן עם נתונים נדירים בכדורגל שלנו. אני חושב שבמקום שיידע לתת לו קצת יותר אהבה והכוונה הוא יוכל לפרוח ובגדול. כמובן שהוא יצטרך סביבו את השחקנים הנכונים, בעיקר באופי.

בכל מקרה, כרגע אין לו מקום בהפועל באר שבע. בטח ובטח אם נוואקמה אכן יצטרף בקיץ. במידה ובוזגלו יעזוב אני חושב שעזרא הוא האיש הנכון להחליפו, למרות שקשה לי לראות את זה קורה.
את שלי בנושא האובייקטיביות כבר אמרתי, לא נדון בכך.
לנושא עצמו, מחן עזרא ציפו שבגיל 26 כבר יהיה באירופה אחרי שלקח בארץ תואר או שניים, זאת במיוחד
לנוכח הקלות הרבה בה יוצאים ישראלים אירופה. כמעט את כל המספרים שלו בחיפה עשה שהעונה כבר
גמורה. הוא קיבל בחיפה מספיק אהבה וכשלשחקן עצמו אין אופי, זה לא יעזור אם סביבו יהיו שחקנים עם אופי.
גם אם בוזגלו יעזוב, הוא לא השחקן המתאים. אנחנו נצטרך שחקן עם אופי, עם חוכמת משחק ועם אינטליגנצית
משחק (אין לו כלום מזה) לכן הוא ממש לא האיש המתאים. ליאור רפאלוב למשל יכול להתאים לקריטריונים האלה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הוא באמת למד בבית ספר רעות? גם אני, ואח"כ במקיף א'.. לא רע לא רע

בכל מקרה אני ממש ממש ממש לא אוהב את עזרא של חיפה, אבל אצלנו, עם הרגשת המשפוחה, אני מניח שהוא יכול לפרוח, בטח ובטח כשלצידו ישחקו חבר'ה כמו ברדה, מליקסון וארבייטמן ולא אבוחצירא, ראיוס ויוסי בניון עם רגל וחצי בפרישה.
אבל אני לא חושב שזה רלוונטי בהתחשב במחיר שיענקלה יבקש עליו. לשלם על שחקן כמוהו משהו כמו 500-מיליון יורו זה מטורף ולא מוצדק, כישרון או לא כישרון.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

שייך לקטגוריה של שחקנים שמתחילים עם שק מלא בכישרון אבל 0 אחוז בגרף ההשתפרות של חוכמת המשחק, עד שלא יבין שכישרון זה לא מספיק וצריך לתת עבודה בשאר האלמנטים כדי להפוך לשחקן שלם יותר הוא לעולם יהיה בירידה, הכדורגל של היום הוא קודם כל עבודה קשה, אחרת עדיף לזרוק אבן בפאבלות של ברזיל, בטוח נפגע בחן עזרא אחד, שיעלה פחות.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

שלח תגובה