מה אנחנו צריכים לעונה הבאה?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

מה אנחנו צריכים לעונה הבאה?

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

העונה עוד לא נגמרה אבל ברור לכם שזה כנראה לא יהיה הצלחה אולי חוץ מהגביע אז מה לדעתכם צריך לשנות לקראת העונה הבאה?
איזה מאמן להביא או אולי להשאיר? סגל? צוות מקצועי?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מה אנחנו צריכים לעונה הבאה?

שליחה על ידי The red one »

מאמן בראש ובראשונה.
ברגע שיגיע מאמן חדש, בין אם ישראלי ובין אם זר, אני מניח שהוא יעשה שינויים בצוות המקצועי ומאמן הכושר יהיה הראשון לעוף.

מבחינת סגל - אנחנו צריכים חלופה לדודזאדה.
כל השאר זה ממש תלוי במי יעזוב.

אני באמת ובתמים חושב שעם מאמן ראוי אנחנו לא נצטרך שום שינוי. אולי חיזוק בחוד, כי ברדה לא נהיה צעיר יותר, גבאי לא מתאים לקבוצת צמרת, וארבטיימן .. לא יודע עד כמה אפשר לסמוך עליו ...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

צוות מקצועי משודרג. בראש ובראשונה.

בסגל השחקנים, אחרי שהתלבטתי לאחרונה, הייתי משאיר את אוגו בנוסף לסוארז והובאן.
אני חושב שמה שהיה הכי חסר לנו העונה זה שחקן שובר שיוויון בהתקפה. אולי נוואקמה שפספסנו בינואר.
אם נצליח להביא את מרציאנו הייתי הולך על בלם זר.
אם אג'ידה ישאר, חובה להביא בלם ישראלי בכיר(בן חיים, גרשון, מורי, צדק).

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

קראתי ששמואל שיינמן מסיים חוזה במכבי חיפה. מגן שמאלי...
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אחלה מגן. לא מובן למה הוא הסכים לבוא כשיש את טאלב שהוא כביכול מגן העתיד.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

להביא צוות מקצועי + מאמן נורמלי חלאס נמאס ממה שהולך כאן על הקווים.
חלוץ,מגן שמאלי,ועוד בלם לדעתי במקום פאיוביץ.
דן מורי אחלה אופציה סתם שתדעו,הוא לא קיבל מספיק הזדמנויות בהולנד דווקא שהוא קיבל אותן הוא לא היה כזה נורא שם.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפועלעולה כתב:אחלה מגן. לא מובן למה הוא הסכים לבוא כשיש את טאלב שהוא כביכול מגן העתיד.
כנראה שגם הוא הלך למלכודת הדבש של מיטש את שחר. "הכסף נכנס בזמן אבל הלך להם הישבן"
קראתי היום שהוא רוצה להישאר בישראל אבל לא במכבי חיפה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

צוות חדש שאף אחד לא ישאר פה ,בסגל ההיתי משאיר את אגידה בכל מחיר ,אם מביאים בלם ישראלי טוב כמו בן חיים גרשון צדק או ברמה הזאת לשחרר את פאיו ולהביא זר להתקפה מישהו שיתן לנו 10 גולים ומעלה, ארביטמן נותן תפוקה והוא חייב להישאר ,גבאי רך מדי לקבוצת צמרת למרות שאני אוהב אותו מאוד לדעתי צריך להעמיק תסגל ב2 3 שחקנים פשוט חייב ,זה שי !
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

תלוי כמה אלונה ואלי ברקת מוכנים להשקיע עונה הבאה.
מכבי חיפה ומכבי ת"א הולכות להשקיע. 80 מיליון ומעלה כל אחת מהן. אולי גם הפועל ת"א. אם לא נעמיד תקציב בסדר גודל על זה, אז גם בעונה הבאה רק נחלום על אליפות. צוות זר + מאמן זה מיליונים. וצוות כזה גם ידרוש שחקנים נוספים. לא נראה לי שמשפחת ברקת רוצה להשתגע ברמה של שחר, גולדהאר או כל מיליארדר אחר שיגיע.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

1.עד כמה שזה מוזר להגיד את זה כי אני באמת אוהב אותו, הייתי משחרר את הובאן. הבחור אוטוטו בן 34 ולעמדה הזו אנחנו צריכים מישהו שנוכל להנות ממנו יותר מעונה אחת.

2.את פאיוביץ גם משחרר בלב שלם.
3.משחרר את נאסר ודובב

4.לגבי בלם: רמי גרשון לא יגיע.
טל בן חיים שיילך לבית אבות של יענקלה
את דן מורי אני לא פוסל אבל מוכרח לציין שרב הנסתר על הגלוי אצל הבחור הזה.
הייתי הולך בכל הכח על שיר צדק שמסיים חוזה.נכון, תהיה השבחה אבל הוא שווה אותה. 5.הייתי מביא חלוץ ישראלי, תורג'מן המועדף עליי ובכלל, לא הייתי פוסל את בן בסט אם מכבי ירצו להפתר ממנו.זה שהוא לא מצליח שם לא אומר שלא יכול להצליח במקום אחר. 6.במידה והובאן עוזב הייתי מחתים את מיטרוביץ ממכבי, הקיץ הזה הוא כנראה ייחתך ואחד כמוהו מתאים לנו כמו כפפה
7.נאווקמה בלי לחשוב
8.סהר בנבנישתי מאוד מאוד מרשים אותי כבר שנתיים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:1.עד כמה שזה מוזר להגיד את זה כי אני באמת אוהב אותו, הייתי משחרר את הובאן. הבחור אוטוטו בן 34 ולעמדה הזו אנחנו צריכים מישהו שנוכל להנות ממנו יותר מעונה אחת.

2.את פאיוביץ גם משחרר בלב שלם.
3.משחרר את נאסר ודובב

4.לגבי בלם: רמי גרשון לא יגיע.
טל בן חיים שיילך לבית אבות של יענקלה
את דן מורי אני לא פוסל אבל מוכרח לציין שרב הנסתר על הגלוי אצל הבחור הזה.
הייתי הולך בכל הכח על שיר צדק שמסיים חוזה.נכון, תהיה השבחה אבל הוא שווה אותה. 5.הייתי מביא חלוץ ישראלי, תורג'מן המועדף עליי ובכלל, לא הייתי פוסל את בן בסט אם מכבי ירצו להפתר ממנו.זה שהוא לא מצליח שם לא אומר שלא יכול להצליח במקום אחר. 6.במידה והובאן עוזב הייתי מחתים את מיטרוביץ ממכבי, הקיץ הזה הוא כנראה ייחתך ואחד כמוהו מתאים לנו כמו כפפה
7.נאווקמה בלי לחשוב
8.סהר בנבנישתי מאוד מאוד מרשים אותי כבר שנתיים.
שחררת פה אמירות נכונות אבל מצד שני שטויות גמורות.
והשטות הכי גדולה- טל בן חיים שיילך לבית אבות של יענקלה? זה בלם אדיר שמשחק בליגה הכי קשה בעולם ובצ׳מפיונשיפ (גם מהטובות באירופה) כבר שנים על גבי שנים כולל בהרכב של צ׳לסי שהגיעה לגמר צ׳מפיונס (ואל תגיד לי אברם, הוא לא יכל להחזיק אותו בהרכב בלי יכולת טובה). זה סופר שובר שיוויון ואם הייתי זורק כסף על איזשהו ישראלי זה עליו. (הכל ברמת הרעיון, הוא לא רלוונטי בכלל לאף ישראלית).

לגבי דעתי להעברות:
למכור/לשחרר: פאיוביץ׳
להשאיל: כל הצעירים בעלי פוטנציאל להשתלב איכשהו/ סיכוי סביר להימכר לאחת משתי הליגות הראשונות
להביא: חלוץ זר, מגן שמאלי, בלם ישראלי

המסביב:
מאמן, צוות קומפלט (רצוי זר אבל לא חובה אלא פשוט אנשים שיבואו לעבוד)

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

טוב אז אחריי שפתחתי את הדיון הנה דעתי:
צוות מקצועי.
בשביל צוות מקצועי אלונה צריכה לשים תקציב של 50 מיליון,ש10 מיליון ילכו על צוות מקצועי זר, כאשר עמדת המאמן כושר היא הכי קריטית יחד עם מנהל מקצועי שיתחיל להתוות דרך.

לגביי שחקנים, רצוי.מאוד לנסות להביא במקום פאיוביץ' את אחד משלושת הבלמים הבאים: טב"ח, דין מורי או שיר צדק.

שוער: לדעתי או אריאל הרוש או מרציאנו או אג'ידה צריכים להיות פה.

להשאיר את כל שחקני הסגל הקיימים ולהחזיר את אראל ואבולאבן, להביא את מוגרבי או וואקמה ולהחזיר את פלט ואת לירוי צעירי שייתן לנו עומק נוסף בקישור האחורי.
.
סך הכל יהיה לנו סגל של 25-26 שחקנים שיהיה עמוק מספיק מצד אחד ומצד שני יהיה אפשר לדלל אותו בינואר בצורה שלא תהרוס לנו את העונה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

תסלחו לי על האמירה אבל אני באמת חושב שהנושא הזה בא מוקדם מדי.

יש עוד 8 מחזורים, וחצי גמר לפנינו ואולי אפילו גמר לפנינו. אנחנו לא יודעים מה יכול לקרות בחודש הקרוב של הכרעות נטו ואתם כבר מסתכלים על העונה הבאה???
מיותר לחלוטין,אך יותר מזה יש הרבה שחקנים שיכולים לתת את עצמם יותר ברגעים אלה, ושכן, נראה אותם באור אחר. אז להחליט עכשיו על איזה סגל, כשניצוץ יכול להידלק או שחקן יכול להיכשל גם, צריך להסתכל על זה, על המאני טיים, על המשחקי בית, ולא רק על המשחקים שעברו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

לסמוך יותר על שחקן מוכשר וגבר אמיתי כמו דור מלול ופחות על ילדים מפגרים ומפונקים כמו סיראז נאסר.

מה אבו לאבן דר, מה?!?
הילד הזה שייך לסגל שלנו 4 עונות ולא ראינו ממנו כלום, על מה ולמה?!
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

דר טוב שלא בנית סגל מכל שחקני קבוצות הליגה חוץ ממכבי.
אתה מודע לדברים שאתה זורק לאוויר? סגל של 26 שחקנים? מי ישלם אתה? מי יישב כל שבוע ביציע?

שלח תגובה