אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
red ultras

אליניב ברדה

שליחה על ידי red ultras »

באתרי הספורט מדווח שאליניב ברדה צפוי להעדר בין 3-4 שבועות.. מה שמטיל בספק את שיתופו בגמר.

הפציעה של אליניב עלתה לנו כבר ב4 נקודות חשובות בליגה כשנפצע נגד חיפה במצב של
1-0 ונגמרו החילופים. אח"כ קרה אותו דבר בדיוק מול בית"ר (המומנטום היה איתנו אחרי השויין ואני מאמין שהיינו מנצחים אם הוא לא היה נפצע ומותיר אותנו ב10 שחקנים).
חייבים ללמוד מהטעות הזאת ואסור שזה יקרה בגמר.. עם כל האהבה לנסיך לב אדום והרצון הגדול לראות אותו מניף - אם הוא לא כשיר ב200 אחוז שלא יעלה לשחק. זה פשוט לא שווה את המכה המנטאלית שהקפטן שלך מוחלף כי הוא נפצע או גרוע מכך משאיר אותך ב10 שחקנים. לתשומת לבו של אליה ושל אלישע שכבר חזר על הטעות פעמיים!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי הפועלעולה »

כן, מסכים. אסור שהוא ישחק עד הגמר, אני מאמין שהוא יהיה כשיר אם הוא יקבל את הטיפול הנכון.
ד"א, לפני שהשחקנים עלו לחימום בחצי, ברדה עשה הקפות מסביב למגרש כמה פעמים ונראה די בסדר והיו כאלו שגם האמינו שהוא יוכל לשחק בחצי.. אז אני מקווה שזאת כתבת סרק שנועדה להטעות את מכבי.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

הפועלעולה כתב:כן, מסכים. אסור שהוא ישחק עד הגמר, אני מאמין שהוא יהיה כשיר אם הוא יקבל את הטיפול הנכון.
ד"א, לפני שהשחקנים עלו לחימום בחצי, ברדה עשה הקפות מסביב למגרש כמה פעמים ונראה די בסדר והיו כאלו שגם האמינו שהוא יוכל לשחק בחצי.. אז אני מקווה שזאת כתבת סרק שנועדה להטעות את מכבי.
זוהי כתבה של רועי זריהן. כך בערבון מוגבל. כבר ראינו מה זה שווה.
אין סיכוי שברדה לא ישחק.
אם הגמר היה שבוע הבא אז הוא היה משחק.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הפועלעולה כתב:כן, מסכים. אסור שהוא ישחק עד הגמר, אני מאמין שהוא יהיה כשיר אם הוא יקבל את הטיפול הנכון.
"הקפות מסביב למגרש כמה פעמים?"
הקיף את המגרש יותר משבני ישראל הקיפו את חומות יריחו (והמגרש לא נפל, כנראה בנוי לא רע).
לא ברור לי מה היה ההיגיון בכך, באמצע החמסין.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

הכבוד ואהבה שברדה קיבל לא חושב שהוא אי פעם קיבל , כל סיבוב ריצה שלו כל הקהל עמד מחא לו כפיים , והשירה שכל הקהל בסוף התחיל לשיר לו הבנתי שהוא הזיל דמעה של התרגשות. כפרה עליו

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כמו שכולנו מכירים את ברדה הוא יהיה מוכן לקבל מיליון זריקות כדי להיות בגמר , השאלה כמה זה טוב יהיה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

שום זריקות לא יעזרו, זו פציעה בשריר.
רק זה חסר לנו, להיות בעשר שחקנים גם בגמר, זה כבר קרה בפאקינג 2 משחקים העונה, באיזו קבוצה דברים כאלה קורים?

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

מסכים, וחושב שצריך לעלות מול פ''ת עם אותו מערך והרכב
אולי אלישע עלה על הרכב קבוע חדש ?

שלח תגובה