מנויים לאיצטרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: כרטיסים לגמר ומנויים

שליחה על ידי dor69 »

RedRock כתב:
בסוף הכל עניין של דגלים.
אין לי בעיה להיות מאחורי השער, מת להמשיך לקפוץ, לשיר ולתת הכל 90 דקות כמו שאני עושה מאז שיש מועדון אוהדים.
אבל אני לא מוכן לחפש לעצמי כל פעם חצי הזדמנות להציץ לדשא כי הדגל מול הפנים שלי.

אני מבין ששנה הבאה לא תהיה לי שום לגיטימציה להתלונן על זה ולכן מצאתי את עצמי במזרחי. קצת כואב, אבל אין ברירה.
אני רוצה לראות את המשחק.

אם הדגלים שווים את זה שהגוש ייקטן (ולדעתי הוא ייקטן כי זה לא רק אני..) אז בכיף. לא בקטע רע, באמת.
הלוואי ויצליחו, אני בטוח שעידן וכולם יעשו שם דברים מדהימים.
לא מאמין שיהיו דגלים על כל היציע, זה לא ישים כי הארגון לא יפרק את הגוש שלו בשביל זה. גם אני בסרט הזה אבל זה יציע של 3200 איש ולכן אני אשב בחלקו העליון/בצדדים שלו ואתן את הגרון משם

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

RedRock כתב:
בסוף הכל עניין של דגלים.
אין לי בעיה להיות מאחורי השער, מת להמשיך לקפוץ, לשיר ולתת הכל 90 דקות כמו שאני עושה מאז שיש מועדון אוהדים.

אני מבין ששנה הבאה לא תהיה לי שום לגיטימציה להתלונן על זה ולכן מצאתי את עצמי במזרחי. קצת כואב, אבל אין ברירה.
אני רוצה לראות את המשחק.

אם הדגלים שווים את זה שהגוש ייקטן (ולדעתי הוא ייקטן כי זה לא רק אני..) אז בכיף. לא בקטע רע, באמת.
משהו ששמתי לב אליו השבוע במשחק בין יובנטוס לריאל.
ביציע העידוד של יובנטוס הדגלים מונפים בצד של היציע ולא במרכז שלו.
אולי שווה לנסות את זה גם פה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אני יודע שזה רק אצטדיון אבל שקניתי את המנוי הזה בניגוד למנוי של השנה התרגשתי כמו ילד קטן שנותנים לו סוכריה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

יהיה בסדר הדרומי יתמלא ובקהל שיודע לאן הוא בא, הסירו דאגה מליבכם.
לחברים שכאן שעוברים ליציעי ישיבה שלרגע לא תתבלבלו לחשוב שיש לכם אישור להפסיק לעודד.
הדרומי יוביל את העידוד וידאג להעיר את הקהל, חובתכם היא לדחוף ולהטריף במקום שבו אתם נמצאים את האנשים לידכם.

לא רוצה שיגידו שקבוצות מאבדות את הנקודות כבר בקסטינה.
אני רוצה שקבוצות יבואו לפה בידיעה שבכלל אין דבר כזה פה נקודות, זה לא משהו שהם מאבדות זה משהו שמלכתחילה לא היה להם.

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

רק שלא נרד ליגה :shock: :חיוך גדול:
פ"ת
נתניה
חיפה

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

RedRock כתב:
בסוף הכל עניין של דגלים.

אני רוצה לראות את המשחק.

גם אני עדיין מתלבט בדיוק בגלל אותה סיבה ואחת נוספת אבל אני מניח שלבסוף אבחר בדרומי.

אנשים עושים מזה סרט דיי גדול .. בסה״כ כמה דגלים שיתנופפו במרכז הגוש ויסתירו בגג בגגג ל100 איש (וגם זה בהגזמה כי היציע ישר ולא כמו בוסרמיל) מתוך 3200. זה לא יהיה מופע כמו באלייאנץ ארנה.

אם הקופים, שהם ארגון נהדר וטוב, כבר כמה משחקים מעודדים בלי דגלים בכלל כי ההתלהבות עברה והקבוצה לא ממש מצליחה, אני מאמין שזה יהיה כך גם אצלנו.

רדהל לדעתי ולצערי אתה טועה. מניח שבאמצע העונה אחרי שכבר התרגל לאצטדיון והכל הדרומי יהפוך להיות סוג של שער 5. גוש מרכזי של כמה מאות שמעודדים 24/7 אבל לא מעבר .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

sasa כתב:רק שלא נרד ליגה :shock: :חיוך גדול:
פ"ת
נתניה
חיפה
חיפה עדיין לא ירדו...

סמל אישי של משתמש
sasa

שליחה על ידי sasa »

אם כן זה ילחיץ אותך? חח

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

sasa כתב:אם כן זה ילחיץ אותך? חח
קצת חחח

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום בלב בנשמהההה כתב: גם אני עדיין מתלבט בדיוק בגלל אותה סיבה ואחת נוספת אבל אני מניח שלבסוף אבחר בדרומי.

אנשים עושים מזה סרט דיי גדול .. בסה״כ כמה דגלים שיתנופפו במרכז הגוש ויסתירו בגג בגגג ל100 איש (וגם זה בהגזמה כי היציע ישר ולא כמו בוסרמיל) מתוך 3200. זה לא יהיה מופע כמו באלייאנץ ארנה.

אם הקופים, שהם ארגון נהדר וטוב, כבר כמה משחקים מעודדים בלי דגלים בכלל כי ההתלהבות עברה והקבוצה לא ממש מצליחה, אני מאמין שזה יהיה כך גם אצלנו.

רדהל לדעתי ולצערי אתה טועה. מניח שבאמצע העונה אחרי שכבר התרגל לאצטדיון והכל הדרומי יהפוך להיות סוג של שער 5. גוש מרכזי של כמה מאות שמעודדים 24/7 אבל לא מעבר .
אף אחד לא מצפה שפתאום יציע של 3200 יעודד משחק שלם אבל השאיפה היא להגדיל את הגוש כמה שיותר וזה יכול להיעשות רק ביציע עידוד אמיתי ולא כמו הבית קברות של שער 5.

לגביי הדגלים? אתם לא באמת מאמינים שיהיה 200 דגליפ גדולים על כל היציע נכון? אולי במשקים הראשונים יהיו הרבה, לאט לאט זה יתנקז לגוש כמו בכל מקום בארץ.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

גם לי היה וישנו את חשש הדגלים.
אבל היות ואני לא רואה את עצמי יושב משחק שלם (בלתי ישים) ואני מאמין שהדגלים לא יהיו על היציע כולו הלכתי על הדרומי.
ראיתי גם תגובות של הארגון בפייס שמדברות על דגלים בטוב טעם ובזמנים הגיוניים. אני מניח שכול מי שחושב טיפה מבין שזה עשוי להבריח חלק גדול מהקולות הצפים.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

שני דברים מעניינים ששמתי לב אליהם עכשיו אחרי שיטוט באתר המכירה:
1. ביציעים המרכזיים נמכרו באופן מובהק יותר מנויים לשערים שקרובים ליציע הדרומי- שערים 2 ו- 5 מלאים פי כמה וכמה משערים 8 ו -1 .
2. שערים 6-7 רחוקים משהו כמו 15 כיסאות מסולד אאוט אבל נראה לי שעשו שם טעות רצינית- המערכת אפשרה להשאיר כיסאות בודדים, באמצע או בקצה של שורה. אני לא חושב שמישהו ישמח לקנות כיסא בודד. למרות שבטח יש כאלה שבאים לבד בלי חברים קבועים.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

אף אחד לא יודע מה יהיה עם הגדלים, אבל הבנתי שיהיו הרבה יותר דגלים מהשנה הזאת, וכמובן אף אחד לא יושב ביציע.

תמונה
נערך לאחרונה על ידי maor20094 ב 07 מאי 2015, 21:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
באר שבעי באדום
Title: באר ש7עי

שליחה על ידי באר שבעי באדום »

מה הסיכויים שישארו כרטיסים לגמר לאלו שאין להם מנויים ?
[align=center]20.5.2015- לא נשכח ולא נסלח!

תמונה
[/align]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

טוב יאללה יש 5 מנויים במערבי,דר תיזהר אני מגיע.

שלח תגובה