מנויים לאיצטרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

מנויים לאיצטרנר

שליחה על ידי ran »

אני מקווה מאוד שיעשו הגבלה לרכישה של 2 כרטיסים גג לכל אדם ויהיה על זה מעקב בעזרת תעודת זהות, אחרת שוב נראה ספסרות הזויה לקראת הגמר , אפילו כרטיס לכל אחד עדיף.
לעומת גמרים קודמים שהיינו , הפעם יש הגבלה בכמות , לא נוכל להביא כמה שנרצה ולא כולם יוכלו להיכנס , אני מאמין שיהיו לפחות 20 אלף שירצו להגיע אם לא יותר.

לדעתי מתכננים לנו במועדון משהו עם הכרטיסים לגמר הגביע והמנויים לעונה הבאה , לא סתם הם מפרסמים בימים האחרונים כל מיני פרסומים לגבי מנויים לעונה הבאה.
נראה לי שהם הולכים לעשות מהלך של קנה מנוי לעונה הבאה וקבל כרטיס לגמר או בחצי מחיר או רעיון דומה כזה או אחר.
אין סיבה להתחיל למכור מנויים מעכשיו , בטח כשלא יודעים מתי יפתח באמת האצטדיון החדש וכשלא נגמרה אפילו העונה הנוכחית , כשאין עדיין מאמן חתום ושחקנים חדשים , ואני יכול להמשיך עם עוד סיבות.
אף פעם לא מכרו מנויים לפני שסיימנו את העונה , יש פה קטע כדי לנסות ולמכור כמה שיותר מנויים לפני לעונה הבאה גם אם זה בעזרת הגמר שכולם ירצו לבוא.
עוד סיבה ששמענו מהרבה אנשים (הרבה אוהבים לדבר סתם אבל עדיין) זה שהם לא יקנו מנוי אם אלישע ממשיך. ובינתיים מחכים עם החתימה איתו, ויש סיכוי שקומבינה עם הכרטיסים לגמר והמנויים יצאו לפני שהוא יחתום, כדי למשוך כמה שיותר אוהדים שיקנו מנויים.
יכול להיות מצב גם שיהיה עיכוב עם הפתיחה של האצטדיון, ושכמה מחזורים לא נארח שם ,ואולי הם פוחדים שתהיה ירידה בטירוף למנויים אם ממשיכים כמה מחזורים בוסרמיל.

מה נראה לכם ?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: כרטיסים לגמר ומנויים

שליחה על ידי אדום זקן »

ran כתב:אני מקווה מאוד שיעשו הגבלה לרכישה של 2 כרטיסים גג לכל אדם ויהיה על זה מעקב בעזרת תעודת זהות, אחרת שוב נראה ספסרות הזויה לקראת הגמר , אפילו כרטיס לכל אחד עדיף.
לעומת גמרים קודמים שהיינו , הפעם יש הגבלה בכמות , לא נוכל להביא כמה שנרצה ולא כולם יוכלו להיכנס , אני מאמין שיהיו לפחות 20 אלף שירצו להגיע אם לא יותר.

לדעתי מתכננים לנו במועדון משהו עם הכרטיסים לגמר הגביע והמנויים לעונה הבאה , לא סתם הם מפרסמים בימים האחרונים כל מיני פרסומים לגבי מנויים לעונה הבאה.
נראה לי שהם הולכים לעשות מהלך של קנה מנוי לעונה הבאה וקבל כרטיס לגמר או בחצי מחיר או רעיון דומה כזה או אחר.
אין סיבה להתחיל למכור מנויים מעכשיו , בטח כשלא יודעים מתי יפתח באמת האצטדיון החדש וכשלא נגמרה אפילו העונה הנוכחית , כשאין עדיין מאמן חתום ושחקנים חדשים , ואני יכול להמשיך עם עוד סיבות.
אף פעם לא מכרו מנויים לפני שסיימנו את העונה , יש פה קטע כדי לנסות ולמכור כמה שיותר מנויים לפני לעונה הבאה גם אם זה בעזרת הגמר שכולם ירצו לבוא.
עוד סיבה ששמענו מהרבה אנשים (הרבה אוהבים לדבר סתם אבל עדיין) זה שהם לא יקנו מנוי אם אלישע ממשיך. ובינתיים מחכים עם החתימה איתו, ויש סיכוי שקומבינה עם הכרטיסים לגמר והמנויים יצאו לפני שהוא יחתום, כדי למשוך כמה שיותר אוהדים שיקנו מנויים.
יכול להיות מצב גם שיהיה עיכוב עם הפתיחה של האצטדיון, ושכמה מחזורים לא נארח שם ,ואולי הם פוחדים שתהיה ירידה בטירוף למנויים אם ממשיכים כמה מחזורים בוסרמיל.

מה נראה לכם ?
אחלה שיווק שבעולם,זה מה שנקרא ניצול מומנטום.
מכבי נתניה עשו את אותו הדבר שנה שעברה ומכרו 2000 מנויים,כמובן שאף אחד לא שיער שבסוף הם יפשטו רגל אבל זה קרה הרבה אחרי.
אם אפשר למכור אז שיימכרו,אני מאוד בעד,מה שגם הקהל של ב"ש ידוע כאחד שחי על מומנטומים.
ולגבי אילו שאומרים שלא יעשו מנוי אם אלישע יישאר,לא פחות מיריקה בפרצופה של הבעלים.
וסליחה על הבוטות ש י ז ד י י נ ו,לא באמת צריך אותם.

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

לא אפשרי, הרווחים מהכרטיסים בגמר מתחלק בין מכבי, ב"ש וההתאחדות ככה שהמועדון לא יכול להיזיל מחירי כרטיסים אלא אם כן הוא יסבסד אותם בעצמו דבר שלא נראה לי ריאלי.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

הלוואי שיעשו משהו כזה, כל הזמן מתלוננים שהמועדון לא יודע לנצל את המומנטום שהוא נמצא כדי להגדיל את המנויים שלו וזה הזמן לעשות את זה.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

RedHell כתב:לא אפשרי, הרווחים מהכרטיסים בגמר מתחלק בין מכבי, ב"ש וההתאחדות ככה שהמועדון לא יכול להיזיל מחירי כרטיסים אלא אם כן הוא יסבסד אותם בעצמו דבר שלא נראה לי ריאלי.
ריאלי לגמרי .
מקוזז מעלות המנוי כביכול , סוג של מתנה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:לא אפשרי, הרווחים מהכרטיסים בגמר מתחלק בין מכבי, ב"ש וההתאחדות ככה שהמועדון לא יכול להיזיל מחירי כרטיסים אלא אם כן הוא יסבסד אותם בעצמו דבר שלא נראה לי ריאלי.
לדעתי כל הכסף הולך להתאחדות.
אבל גם אם לא,מקזזים את זה ממה שמגיע לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום זקן כתב: לדעתי כל הכסף הולך להתאחדות.
אבל גם אם לא,מקזזים את זה ממה שמגיע לקבוצה.
אין פה עניין של דעה, זה מחולק כמו שאמרתי.

Yakar לא הבנתי, אני אשמח להסבר לרעיון שאתה מתכוון.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

ממקור מהימן:

1. אכן ימכרו מנויים אשר יקנו הנחה של 50% לגמר הגביע.
2. מחיר המנויים יהיה בין ~700 ש"ח ל~1500 ש"ח ביציע המערבי באזור תא הכבוד. המחירים למבוגרים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedHell כתב:
אין פה עניין של דעה, זה מחולק כמו שאמרתי.

Yakar לא הבנתי, אני אשמח להסבר לרעיון שאתה מתכוון.
מה שקורה כביכול הוא שמועדון הפועל בש מסבסד את ההפרש,דהיינו אם יקנו 4000 מנויים ועלות כרטיס תהיה 100 שח אזי המועדון כביכול יהיה חייב להתאחדות על ההפרש שינוכה מהרווח שהקבוצה צריכה לקבל מהכרטיסים.
אבל כל זה יתבטל ב60 אם ימכרו 4000 מנויים שזאת הכנסה של פחות או יותר 4,000,000.
שוב בנתניה עשו את אותו הדבר בשנה שעברה ומכרו 2000 במכירה המוקדמת.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

גדי כתב:ממקור מהימן:

1. אכן ימכרו מנויים אשר יקנו הנחה של 50% לגמר הגביע.
2. מחיר המנויים יהיה בין ~700 ש"ח ל~1500 ש"ח ביציע המערבי באזור תא הכבוד. המחירים למבוגרים.
זול מדי לא?

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

nir767676 כתב: זול מדי לא?
700 למנוי מאחורי השער זה נראה לי סביר, מנוי במזרחי בטח יעלה בסביבות ה 1000

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אדום זקן כתב: מה שקורה כביכול הוא שמועדון הפועל בש מסבסד את ההפרש,דהיינו אם יקנו 4000 מנויים ועלות כרטיס תהיה 100 שח אזי המועדון כביכול יהיה חייב להתאחדות על ההפרש שינוכה מהרווח שהקבוצה צריכה לקבל מהכרטיסים.
אבל כל זה יתבטל ב60 אם ימכרו 4000 מנויים שזאת הכנסה של פחות או יותר 4,000,000.
שוב בנתניה עשו את אותו הדבר בשנה שעברה ומכרו 2000 במכירה המוקדמת.
אז זה מה שטענתי, רק אם המועדון בעצמו יסבסד זה יהיה אפשרי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אגב שיווק,אם אני קורא נכון את המהלכים אז יש כאן בי"ס לשיווק.
עכשיו גם מתחברים לי כל הפרסומים על שחקנים כאילו ואחרים,דברים שלא מאפיינים את ההתנהלות של הקבוצה בשנים האחרונות.
הודעה על משאים ומתנים,חתימות,גמר גביע,זה טריגר מצויין לקהל שלנו כדי לקנות מנויים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אדום זקן כתב:אגב שיווק,אם אני קורא נכון את המהלכים אז יש כאן בי"ס לשיווק.
עכשיו גם מתחברים לי כל הפרסומים על שחקנים כאילו ואחרים,דברים שלא מאפיינים את ההתנהלות של הקבוצה בשנים האחרונות.
הודעה על משאים ומתנים,חתימות,גמר גביע,זה טריגר מצויין לקהל שלנו כדי לקנות מנויים.
בהחלט.
צדק (חתימה רשמית) + הנחה בכרטיס לגמר ויהיה מבאס אם לא מעיפים 4k מנויים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אדום זקן כתב:אגב שיווק,אם אני קורא נכון את המהלכים אז יש כאן בי"ס לשיווק.
גם אני קראתי את המפה כך, אני גם צופה עוד שמות שייקשרו ומו״מים שיצוצו בתקשורת

שלח תגובה