שינאת חינם ושחצנות על פארש

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

שינאת חינם ושחצנות על פארש

שליחה על ידי שמעון א »

חבר'ה עכשיו בטח יקפצו ויקראו לי מתייפיף וכל מיני כינויים מעליבים. מי שלא מוצא חן בעיניו בבקשה שלא יגיב. בא לי לשפוך מה שיש לי.

גועל נפש כל מה שקרה אתמול. לא המשחק, לפניו.
עוד בקניון נכנסים אבות עם ילדים על הידיים, חלקם גם עם האישה ושרים בגאווה לא מובנת;"לכל אוהד מכבי תא יש בת זונה" ו"אוסקר מזיין את שי"... וכל זה באמצע קניון. ועוד עם הילדים על הידיים שלהם. נערים עושים מעגל ושרים שירי גנאי למכבי ומקללים. והכי עצוב שעשרות אוהדים שלנו מבוגרים עם ילדים עומדים מחייכים ומצלמים בפלאפון. נותנים להם להרגיש מיוחדים. במקום שירי עידוד לקבוצה שלנו ולשחקנים שלנו מתעסקים בשנאה. עוברים אוהדי מכבי תא ובלי בושה יורקים עליהם. לידי עבר אוהד מכבי עם הילד שלו(או ילדה לא זיהיתי) וקיבל יריקה באמצע הקניון. וזה מבחור בן 26-27, לא ילד. אין בושה? עם כל הכבוד ליריבות, איך אפשר לעשות דברים כאלה?!?! בשנתיים האחרונות הייתי בעל המשחקים מול מכבי פרט לאחד, ולא ראיתי אפילו פעם אחת אוהד של מכבי מתגרה באוהדים שלנו מחוץ לאצטדיון. "היום אנחנו נזיין אתכם" "אתם בלוף" "אליפות הב 150 מיליון"... רק מזכיר שבליגה הלאומית תמיד היינומעם תקציבים גדולים וזה לא כ"כ עזר. נרקבנו שם 7 שנים. ופעם אחת עוד עלינו ממקום 3...

לא אומר שבגלל זה הפסדנו. אלוהים עושה את ההחלטות שלו. אבל לא פלא ששונאים אותנו בכל מקום, ושקוראים לאנשי הדרום חיות, לא מפותחים, עצבניים. אם ככה מתנהגים אנשים בוגרים גם הילדים יצאו ככה.

ועל הגועל נפש שהיה בכניסה ליציע. 13,000 אוהדים ב"ש ו 13,000 אוהדי מכבי. למה הם יכולים להיכנס בכיף בלי להידחף ורק אצלנו קללות דחיפות וילדים נמחצים?

סמל אישי של משתמש
Totti

Re: שינאת חינם ושחצנות על פארש

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:חבר'ה עכשיו בטח יקפצו ויקראו לי מתייפיף וכל מיני כינויים מעליבים. מי שלא מוצא חן בעיניו בבקשה שלא יגיב. בא לי לשפוך מה שיש לי.

עוד בקניון נכנסים אבות עם ילדים על הידיים, חלקם גם עם האישה ושרים בגאווה לא מובנת;"לכל אוהד מכבי תא יש בת ****" ו"אוסקר מזיין את שי"... וכל זה באמצע קניון. ועוד עם הילדים על הידיים שלהם. נערים עושים מעגל ושרים שירי גנאי למכבי ומקללים. והכי עצוב שעשרות אוהדים שלנו מבוגרים עם ילדים עומדים מחייכים ומצלמים בפלאפון. נותנים להם להרגיש מיוחדים. במקום שירי עידוד לקבוצה שלנו ולשחקנים שלנו מתעסקים בשנאה. עוברים אוהדי מכבי תא ובלי בושה יורקים עליהם. לידי עבר אוהד מכבי עם הילד שלו(או ילדה לא זיהיתי) וקיבל יריקה באמצע הקניון. וזה מבחור בן 26-27, לא ילד. אין בושה? עם כל הכבוד ליריבות, איך אפשר לעשות דברים כאלה?!?! בשנתיים האחרונות הייתי בעל המשחקים מול מכבי פרט לאחד, ולא ראיתי אפילו פעם אחת אוהד של מכבי מתגרה באוהדים שלנו מחוץ לאצטדיון. "היום אנחנו נזיין אתכם" "אתם בלוף" "אליפות הב 150 מיליון"... רק מזכיר שבליגה הלאומית תמיד היינומעם תקציבים גדולים וזה לא כ"כ עזר. נרקבנו שם 7 שנים. ופעם אחת עוד עלינו ממקום 3...

לא אומר שבגלל זה הפסדנו. אלוהים עושה את ההחלטות שלו. אבל לא פלא ששונאים אותנו בכל מקום, ושקוראים לאנשי הדרום חיות, לא מפותחים, עצבניים. אם ככה מתנהגים אנשים בוגרים גם הילדים יצאו ככה.

ועל הגועל נפש שהיה בכניסה ליציע. 13,000 אוהדים ב"ש ו 13,000 אוהדי מכבי. למה הם יכולים להיכנס בכיף בלי להידחף ורק אצלנו קללות דחיפות וילדים נמחצים?
מסכים עם הרוב.

לגבי 13 אלף אוהדי מכבי, העובדה שהם הגיעו 20 דק' לפני המשחק ואנחנו מילאנו את היציע 5 שעות לפני ממחישה את גודל האכזבה.

מבחינתו זה משחק של עיר שלמה, אנשים לקחו חופש, הוציאו גימלים, שיקרו למנהל בבצפר- רק כדי להיות בסמי בלפור.

הם? סיימו לעבוד ב-18:00, עשו מקלחת טובה, אכלו משהו קל...ויצאו לדרך.

ככה זה כשרגילים לקחת תארים מצד אחד ולא זוכרים איך מרגיש טעמו של נצחון מהצד השני
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

תמיד יהיה לכם מה להגיד, למה אלונה עשתה את זה בטיימינג לא נכון,
למה הקהל עשה פירוטכניקה, למה יש דגלים ביציע, למה שרים נגד מקקי, למה יש אולטראס, למה אלישע לוי לא פוטר.

לא משנה מה, תמיד תמצאו את הדבר שלא בסדר.
מצטער לספר לך, שבכדורגל יש יריבויות, וקללות נגד הקבוצה השנייה זה חלק מהכדורגל.
מי שחושב שהוא בא לקונצרט טועה, אם אתה לא רוצה שהילד שלך ישמע את זה, תשאיר אותו בבית.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

כל מילה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

maor20094 כתב:תמיד יהיה לכם מה להגיד, למה אלונה עשתה את זה בטיימינג לא נכון,
למה הקהל עשה פירוטכניקה, למה יש דגלים ביציע, למה שרים נגד מקקי, למה יש אולטראס, למה אלישע לוי לא פוטר.

מי שחושב שהוא בא לקונצרט טועה, אם אתה לא רוצה שהילד שלך ישמע את זה, תשאיר אותו בבית.
הקללות היו בקניון. גם מי שלא אוהב כדורגל וסתם בא לקניון עם הילדים ראה את זה. והוא ראה באר שבעים מתנהגים ככה. מבחינתו אחרי מה שהוא ראה אנחנו חיות אדם.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אליי פנו אוהדי מכבי ביציאה מהאיצטדיון וניסו לעודד. מקווה שמה שראית מצד הקהל שלנו זה מיעוט.

האמת שאני מבין את היריבות הספורטיבית, אבל מבחינת הקהל אותם אני דווקא יותר מסמפט.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

הקהל הכי שחצן ומגעיל של מכבי בפער.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

שמעון א כתב:חבר'ה עכשיו בטח יקפצו ויקראו לי מתייפיף וכל מיני כינויים מעליבים. מי שלא מוצא חן בעיניו בבקשה שלא יגיב. בא לי לשפוך מה שיש לי.

עוד בקניון נכנסים אבות עם ילדים על הידיים, חלקם גם עם האישה ושרים בגאווה לא מובנת;"לכל אוהד מכבי תא יש בת ****" ו"אוסקר מזיין את שי"... וכל זה באמצע קניון. ועוד עם הילדים על הידיים שלהם. נערים עושים מעגל ושרים שירי גנאי למכבי ומקללים. והכי עצוב שעשרות אוהדים שלנו מבוגרים עם ילדים עומדים מחייכים ומצלמים בפלאפון. נותנים להם להרגיש מיוחדים. במקום שירי עידוד לקבוצה שלנו ולשחקנים שלנו מתעסקים בשנאה. עוברים אוהדי מכבי תא ובלי בושה יורקים עליהם. לידי עבר אוהד מכבי עם הילד שלו(או ילדה לא זיהיתי) וקיבל יריקה באמצע הקניון. וזה מבחור בן 26-27, לא ילד. אין בושה? עם כל הכבוד ליריבות, איך אפשר לעשות דברים כאלה?!?! בשנתיים האחרונות הייתי בעל המשחקים מול מכבי פרט לאחד, ולא ראיתי אפילו פעם אחת אוהד של מכבי מתגרה באוהדים שלנו מחוץ לאצטדיון. "היום אנחנו נזיין אתכם" "אתם בלוף" "אליפות הב 150 מיליון"... רק מזכיר שבליגה הלאומית תמיד היינומעם תקציבים גדולים וזה לא כ"כ עזר. נרקבנו שם 7 שנים. ופעם אחת עוד עלינו ממקום 3...

שמעון יקירי, הרבה אמת במה שכתבת.
מה שווה כל האחדות בימי זיכרון אם בשאר השנה יש שנאת חינם בגלל ספורט ?
אם בגדוד שלי במילואים יש אוהדי מכבי אז אני צריך לשנוא אותם ?
מעדיף להיות מתייפייף ו"יפה נפש".
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אם תשחזרו לרגע את המשחק ואת העידוד בו , כמעט ואוהדי מכבי לא קיללו אותנו ולא התגרו בנו , חוץ משיר של יאללה לזיין את הפועל או הגיע הזמן אומרת אימי...

ואצלנו מה ? השיר של אוסקר עם שי ולכל אוהד מכבי כיכב , במקום לע ודד ולעודד רק את הקבוצה.
ובסוף כשבקושי נשארו אוהדים שלנו ביציע הם החזירו בקונטרה יפה " לכל אוהד מכבי ת"א יש טרבל קל " .
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

בכללי אני שונא את זה שקללות נגד היריבה מכניסות את הקהל שלנו לטירוף הרבה יותר גדול משיר עידוד לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dov0211

שליחה על ידי dov0211 »

שיר על ערן זהבי????? למה מי הוא שמגיע לו שהקבוצה היריבה תשיר עליו שיר?

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

שמעון אתה נכס כאדם כאוהד וכמבקר בפורום.

נמאס מהאלימות המכוערת הזאת.

כולם יודעים לשיר את "לכל אוהד מכבי יש.."
אבל שירים פשוטים לעידוד?
תמיד בקללות כולם חזקים..

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

maor20094 כתב:תמיד יהיה לכם מה להגיד, למה אלונה עשתה את זה בטיימינג לא נכון,

לא הבנתי - לך אין מה להגיד תמיד ?
קללות יש ויריבויות יש אבל לאחל לשחקן סרטן בראש זה לגיטימי ? איפה עובר הגבול ?
אני לא אומר לאף אחד מה לעשות. למה מי אני שאני אגיד ? אבל זו זכותי לא להסכים לכל דבר שקורא ביציע. נכון ?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

גדי כתב:
לא הבנתי - לך אין מה להגיד תמיד ?
קללות יש ויריבויות יש אבל לאחל לשחקן סרטן בראש זה לגיטימי ? איפה עובר הגבול ?
אני לא אומר לאף אחד מה לעשות. למה מי אני שאני אגיד ? אבל זו זכותי לא להסכים לכל דבר שקורא ביציע. נכון ?
יש לי מה להגיד ואני ימשיך להגיד גם אם לפרלמנט שפתחתם פה לא מתאים לשמוע.

תראה לי איפה בידיוק רשמתי שאני תומך בקללות עם סרטן בראש ? אני בכלל לא תומך בקללות כאלה וגם לא נגד זהבי ואשתו.
אוהדי מקקי שחצנים בחסד וכל שיר כמו " יאללה לזיין את מכבי " או לכל אוהד מכבי יש - מגיע להם בשמחה ובעליזות.
שלא נדבר שאחרי שהם דקרו לנו אוהד, אני אשמח לשיר להם את זה אפילו יותר חזק.

תראה את מה ששרים אוהדי מכבי חיפה והפועל תל אביב, ותבין כמה אנחנו רגועים מאוד יחסית אליהם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מצד אחד מסכים עם מאור, מצד שני זה באמת היה מביך לשבת בקניון ולשמוע ברקע אוהדים שלנו שרים "לכל אוהד מכבי" ואמירות ה-"נזיין אתכם", "היום השחצנים המסריחים האלה יחזרו הביתה עצובים" (לוג'יק פוליס?)

שלח תגובה