איתמר שבירו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

Re: איתמר שבירו

שליחה על ידי shovalb9 »

Itay כתב:
06 ינואר 2021, 17:38
כמו שאמרתי חוץ מריצות אמוק הוא לא תורם לנו, עצוב שלרוץ זה הפך לנקודת זכות עבור שחקן כדורגל. גם אם אני שם בצד את ההחמצה הגדולה אתמול מה שהכי מחרפן בו זה שעם כל הגוף שיש לו בכל מאבק פיזי הוא מוותר ונופל בפתטיות כמו ילד כדי לסחוט עבירה. אני לא מאשים אותו זאת היכולת שלו והוא פשוט לא ברמה גם לא להיות שלישי בהיררכיה, אומר שוב מה שנותן לו דקות זה אך ורק תעודת הלידה מסורוקה.
הריצות אמוק שלו לא נותנות כלום אם הוא לוזר שמוותר על המאבקים מראש. גם אם טכנית הוא מוגבל, הוא עדיין אמור לתרום הרבה יותר ובגלל הגישה שלו הוא צריך לעשות שינוי כיוון.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

shovalb9 כתב:
06 ינואר 2021, 17:42
הריצות אמוק שלו לא נותנות כלום אם הוא לוזר שמוותר על המאבקים מראש. גם אם טכנית הוא מוגבל, הוא עדיין אמור לתרום הרבה יותר ובגלל הגישה שלו הוא צריך לעשות שינוי כיוון.
הריצות שלו כן תורמות בהפעלת לחץ על הקו האחורי של היריבה לשחרר כדור, כמובן שזו לא תרומה גדולה אבל לפחות משהו. אין ספק שהציפיות יותר גדולות ממנו אך כנראה שהן לשווא כי זו הרמה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 ינואר 2021, 23:22
מי בישל תגול היום?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו באמת.

יש לו מהירות, יש לו אנרגיות ואין לו אגו.

חוץ מזה אין בו כלום. מתאים לצמרת ליגה לאומית במקרה הטוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

RedRock כתב:
06 ינואר 2021, 21:48
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו באמת.

יש לו מהירות, יש לו אנרגיות ואין לו אגו.

חוץ מזה אין בו כלום. מתאים לצמרת ליגה לאומית במקרה הטוב.
וגם כחלוץ 3 בסגל שלנו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

דר אדום בנשמה כתב:
07 ינואר 2021, 07:40
וגם כחלוץ 3 בסגל שלנו.
מחבב אותו, אבל נותן לו חלוץ 4.
לא אמרו שמביאים את אלון תורג'מן?
הייתי מגשש אצל טוני, אולי נמאס לו מתורכיה? נעשה טרייד עם אלטון.
טוב, התפזרתי קצת.......

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

סימיוני כתב:
07 ינואר 2021, 08:26
מחבב אותו, אבל נותן לו חלוץ 4.
לא אמרו שמביאים את אלון תורג'מן?
הייתי מגשש אצל טוני, אולי נמאס לו מתורכיה? נעשה טרייד עם אלטון.
טוב, התפזרתי קצת.......
בעולם מושלם טוני עוד היה פה יחד עם אלטון ואלונה הייתה גם פה.
אבל זה עולם לא מושלם אלונה חצי רגל בפנים חצי רגל בחוץ

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

עם הוא לא נולד בסורוקה הוא לא נמצא פה בכלל

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

בשורה הסטטיסטית, ווארן ושבירו (ואגודלו) משחקים לסירוגין על אותה משבצת כמו בן שהר, ובמחזור 15 יש להם סטטיסטיקה דומה לזו של בן שהר ללא פנדלים בכל העונה שעברה, ושניהם יחדיו כנראה בחצי מחיר ממנו.
לכן,לא הייתי מזלזל באנרגיות שמביא שבירו, שלדעתי הדביק במידה מסויימת גם את ווארן ונותן לו תחרות טובה.
מדברים פה כאילו אנחנו לא אחרי שנים של חלוץ מרכזי מחמיצן, שהיה נוהג לצאת מכושר לחודשים שלמים שבהם הייתה לו יכולת סיום גרועה משל שבירו.
ברור שאפשר להוציא יותר מהעמדה הזו, ולבן שהר יש יתרונות מסויימים בהשוואה, אבל אני לא מתגעגע.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

דר אדום בנשמה כתב:
07 ינואר 2021, 09:25
בעולם מושלם טוני עוד היה פה יחד עם אלטון ואלונה הייתה גם פה.
אבל זה עולם לא מושלם אלונה חצי רגל בפנים חצי רגל בחוץ
בעולם מושלם קוראים לנו באיירן מינכן, ואנחנו כרגע אלופי אירופה וברבע גמר נתנו לברצלונה 8.
אבל זה עולם לא מושלם אלונה חצי רגל בפנים חצי רגל בחוץ ואנחנו עדיין בישראל

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

red guy כתב:
07 ינואר 2021, 13:29
בעולם מושלם קוראים לנו באיירן מינכן, ואנחנו כרגע אלופי אירופה וברבע גמר נתנו לברצלונה 8.
הגזמת בעולם מושלם אנחנו הפועל באר שבע עם אוליגרך והשחקנים הישראלים הכי טובים בסגל ומסי.
זה יותר הגיוני אבל זה לא 😂

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
07 ינואר 2021, 13:29
התכוונת שתי רגליים בחוץ והרגל השלישית עלינו

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

הרץ הטוב בעולם לגילו.

ממש מביך שיש עליו בכלל נושא כאן.
נושאים צריכים להפתח על שחקני כדורגל שמשחקים בפועל באר שבע.
ולא אצנים.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אגב, שבירו בן 23, וכשהיה אצלנו בגיל 19, בעונת 2016-17 נתנו לו 5 משחקים, ולמעט הבישול פה לא זוכר ממנו כלום.
אני גם אטען שהשחקן בן ה19 פה טוב יותר משבירו של היום, שמנטלית לא בכיוון, הוא לא מנסה בכלל ובגישה לוזרית.

https://m.youtube.com/watch?v=Wrtt4b-CI60

אגב העלנו באותו משחק מגן שמאלי בשם יואל גנון, היום בן 24 בליגה א'. שחקן או לא, יש אצלנו וייב שלהעלות שחקן לטבילת אש בגיל 18-19 ואם יהיה עילוי אז ידע לתפקד, ומצד שני אורי אוזן מדבר על קארצב שמגיל 14 מכבי בונה עליו, וזה בא אחרי סיפורים של מנור, ליאל עבדה, וכל העבודה של מכבי פת שמבאסת אותנו.
אני באמת חושב שגם שחקן גם יואל גנון, שאין לי שום קשר אליו יכל למצוא את עצמו בליגת העל עם שילוב נכון. זה המועדון, השלושה ונערים א' שלנו אשמים כלום וההנהלה חייבת לפעול עוד כדי לשנות את זה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

shovalb9 כתב:
07 ינואר 2021, 16:17
אגב, שבירו בן 23, וכשהיה אצלנו בגיל 19, בעונת 2016-17 נתנו לו 5 משחקים, ולמעט הבישול פה לא זוכר ממנו כלום.
אני גם אטען שהשחקן בן ה19 פה טוב יותר משבירו של היום, שמנטלית לא בכיוון, הוא לא מנסה בכלל ובגישה לוזרית.

https://m.youtube.com/watch?v=Wrtt4b-CI60

אגב העלנו באותו משחק מגן שמאלי בשם יואל גנון, היום בן 24 בליגה א'. שחקן או לא, יש אצלנו וייב שלהעלות שחקן לטבילת אש בגיל 18-19 ואם יהיה עילוי אז ידע לתפקד, ומצד שני אורי אוזן מדבר על קארצב שמגיל 14 מכבי בונה עליו, וזה בא אחרי סיפורים של מנור, ליאל עבדה, וכל העבודה של מכבי פת שמבאסת אותנו.
אני באמת חושב שגם שחקן גם יואל גנון, שאין לי שום קשר אליו יכל למצוא את עצמו בליגת העל עם שילוב נכון. זה המועדון, השלושה ונערים א' שלנו אשמים כלום וההנהלה חייבת לפעול עוד כדי לשנות את זה.
1. לא זוכר את שבירו מקבל יותר מידי משחקים, וגם אם קיבל דקות זה היה בגארבג' טיים (זוכר את אותו משחק מול סכנין ובמשחק הפרישה של אליה מול נתניה).

2. שוב, חושב שאפשר להגיד הרבה על שבירו, אבל "לא מנסה" זה הכי רחוק מהמציאות. אם יש משהו שאי אפשר לקחת לו שהוא רץ בלי הפסקה, עובד קשה, ואין מבחינתו כדור אבוד הוא מתאבד על כל חצי מצב שיש לו. מה שהוא עושה עם המצבים שהוא מגיע אליהם והיכולת הטכנית שלו זה דבר אחר, אבל מבחינת רצון, הלואי לאחד כמו ספורי למשל 50% מהרצון והמחויבות של שבירו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2021, 17:05
1. לא זוכר את שבירו מקבל יותר מידי משחקים, וגם אם קיבל דקות זה היה בגארבג' טיים (זוכר את אותו משחק מול סכנין ובמשחק הפרישה של אליה מול נתניה).

2. שוב, חושב שאפשר להגיד הרבה על שבירו, אבל "לא מנסה" זה הכי רחוק מהמציאות. אם יש משהו שאי אפשר לקחת לו שהוא רץ בלי הפסקה, עובד קשה, ואין מבחינתו כדור אבוד הוא מתאבד על כל חצי מצב שיש לו. מה שהוא עושה עם המצבים שהוא מגיע אליהם והיכולת הטכנית שלו זה דבר אחר, אבל מבחינת רצון, הלואי לאחד כמו ספורי למשל 50% מהרצון והמחויבות של שבירו.
פתח נגד נתניה באגף שמאל במשחק הראשון של העונה (בין המשחקים נגד מאריבור) והוחלף בדקה 30 כי לא היינו טובים. אם אני לא טועה, אוגו החליף אותו ונגמר 1-1 קצת משקר עבורנו.

שלח תגובה