איתמר שבירו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: איתמר שבירו

שליחה על ידי אדום זקן »

בהפועל בש של היום גם אם תביא את סוארס הוא ייצא לבד בדקה 60 מהתסכול.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 ינואר 2021, 17:05
1. לא זוכר את שבירו מקבל יותר מידי משחקים, וגם אם קיבל דקות זה היה בגארבג' טיים (זוכר את אותו משחק מול סכנין ובמשחק הפרישה של אליה מול נתניה).

2. שוב, חושב שאפשר להגיד הרבה על שבירו, אבל "לא מנסה" זה הכי רחוק מהמציאות. אם יש משהו שאי אפשר לקחת לו שהוא רץ בלי הפסקה, עובד קשה, ואין מבחינתו כדור אבוד הוא מתאבד על כל חצי מצב שיש לו. מה שהוא עושה עם המצבים שהוא מגיע אליהם והיכולת הטכנית שלו זה דבר אחר, אבל מבחינת רצון, הלואי לאחד כמו ספורי למשל 50% מהרצון והמחויבות של שבירו.
1. ממה שנתנו לו, לא לקח.

2. לא הבנת אותי, הוא רץ ללא הפסקה ומשקיע את כל כולו, אבל ברגע האמת, ברגע המאבק, ברגע האיבוד הוא משתקע בהפסד וזה ממש ניכר בשפת הגוף הלוזרית שלו. גם בלא ללנסות להחזיק את הכדור אפילו לשניה ולנסות אולי, להוביל, אולי משהו. אפשר להגיד המאמן הגדיר לו משהו ספיציפית, אבל אני רואה את הקריירה שלו מתרסקת בזמן שלא תורם לנו ככה.

ספורי לא מחויב כמו שבירו, אבל ספורי כשמקבל את הכדור מאמין ביכולות שלו לעבור את השחקנים מולו ולייצר מצבים. ספורי לא מחויב ובגלל זה לא רואה הרכב, יודע מה גם אם הראה מחויבות נעלם כשפתח והיה אמנם מחויב אבל לא השפיע.
שבירו לא מאמין בעצמו, לא מאמין שירוויח מאבק ויגנוב כדור מול רז מאיר, לא מאמין שיגנוב לפלאניץ את הכדור ויסחוט עבירה או חלילה יגיע לשער, כי פיזית היה מסוגל לגנוב את הכדורים הללו, ומה יקרה משם טכנית, הוא תקוע בפלונטר מנטלי ולא משפיע על המשחק.
בסיטואציה כזו גם חלוץ 4 הוא לא עולה מבחינתי. חייב להושיב אותו ולתת לו להירגע, כי הקבוצה נפגעת מזה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

אתה לא מרוצה משבירו? זכותך.
זה עדיין לא עושה אותך הפסיכולוג שלו.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

gooner כתב:
08 ינואר 2021, 04:41
אתה לא מרוצה משבירו? זכותך.
זה עדיין לא עושה אותך הפסיכולוג שלו.
תגיב עניינית, אם אתה לא מסכים.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

shovalb9 כתב:
08 ינואר 2021, 09:15
תגיב עניינית, אם אתה לא מסכים.
הגבתי עניינית. נראה לי מוגזם לפתח תיאוריות על מצבו הנפשי על סמך כדור שהוא לא הגיע אליו.
אלא אם כן אתה הפסיכולוג שלו או אמא שלו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

shovalb9 כתב:
08 ינואר 2021, 00:20
1. ממה שנתנו לו, לא לקח.

2. לא הבנת אותי, הוא רץ ללא הפסקה ומשקיע את כל כולו, אבל ברגע האמת, ברגע המאבק, ברגע האיבוד הוא משתקע בהפסד וזה ממש ניכר בשפת הגוף הלוזרית שלו. גם בלא ללנסות להחזיק את הכדור אפילו לשניה ולנסות אולי, להוביל, אולי משהו. אפשר להגיד המאמן הגדיר לו משהו ספיציפית, אבל אני רואה את הקריירה שלו מתרסקת בזמן שלא תורם לנו ככה.

ספורי לא מחויב כמו שבירו, אבל ספורי כשמקבל את הכדור מאמין ביכולות שלו לעבור את השחקנים מולו ולייצר מצבים. ספורי לא מחויב ובגלל זה לא רואה הרכב, יודע מה גם אם הראה מחויבות נעלם כשפתח והיה אמנם מחויב אבל לא השפיע.
שבירו לא מאמין בעצמו, לא מאמין שירוויח מאבק ויגנוב כדור מול רז מאיר, לא מאמין שיגנוב לפלאניץ את הכדור ויסחוט עבירה או חלילה יגיע לשער, כי פיזית היה מסוגל לגנוב את הכדורים הללו, ומה יקרה משם טכנית, הוא תקוע בפלונטר מנטלי ולא משפיע על המשחק.
בסיטואציה כזו גם חלוץ 4 הוא לא עולה מבחינתי. חייב להושיב אותו ולתת לו להירגע, כי הקבוצה נפגעת מזה.
גם אני לא מתחבר לכל מיני ניתוחים פסיכולוגיים כאילו שבירו לא מאמין בעצמו. הוא לא חטף כדור וכבש מול ההגנה של לברקוזן? הוא לא היה מעורב בכל מיני שערים חלקם כי המשיך להאמין ולרוץ כשאחרים לא?
אני חושב שפשוט מדובר בשחקן מוגבל מאוד, עם יתרונות ברורים וחסרונות ברורים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 ינואר 2021, 17:14
גם אני לא מתחבר לכל מיני ניתוחים פסיכולוגיים כאילו שבירו לא מאמין בעצמו. הוא לא חטף כדור וכבש מול ההגנה של לברקוזן? הוא לא היה מעורב בכל מיני שערים חלקם כי המשיך להאמין ולרוץ כשאחרים לא?
:כל הכבוד:
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 ינואר 2021, 17:14
צודק, מסכים איתך מאוד על לברקוזן וזה מאוד מאפיין את השחקן. לטוב, ולרע. המשחק נגד לברקוזן היה לפני חודש וחצי, ומאז הוא במגמת ירידה.

הוא גם ככה שחקן מוגבל, אז המאבקים זה חלק מרכזי בתרומה שלו, כשהוא טוב ומאמין בעצמו, הוא מרוויח מאבקים, כשהוא לא מאמין בעצמו כמו נגד מכבי חיפה זה מה שקרה וזה במגמה כבר תקופה.
החסרונות הטכניים שלו לא באים לידי ביטוי במאבקים שהפסיד, זה נטו לפי נחישות ורצון לדעתי.

זה מה שאני בא להגיד.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

עד מתי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

עד שיהיה מאמן נורמלי שיעדיף שחקן כדורגל ולא נגר.
שבירו לא אשם. הוא נותן כל מה שהוא יכול ויודע. הוא לא צריך לשחק כל עוד יחזקאל/אגודלו/וארן כשירים אבל זכינו במאמנים נפלאים שמעדיפים נגרים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

CrazyRed7 כתב:
10 אפריל 2021, 21:13
עד שיהיה מאמן נורמלי שיעדיף שחקן כדורגל ולא נגר.
שבירו לא אשם. הוא נותן כל מה שהוא יכול ויודע. הוא לא צריך לשחק כל עוד יחזקאל/אגודלו/וארן כשירים אבל זכינו במאמנים נפלאים שמעדיפים נגרים.
רק שוחד יכול להיות סיבה למה המאמנים שעוברים פה נותנים בו אמון. העיקר שבאימונים הוא דופק מספרות, במשחקים הוא לא מסוגל לרוץ עם כדור. וצודק הוא לא אשם שהוא לא שחקן.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כי רק אלונה אשמה שדוחפת לשיקני בית הפח האלה בכוח, והוא וטוויטו זה הדוגמא הקלאסית.
תמונה

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

אני לא ממעריציו הגדולים, אבל היה לו משחק ממש טוב.
נלחם כמו תמיד רק שהרוויח מאבקים, בא לקבל והיה אופציה בהתקפה וחילק יפה לאגפים מס' פעמים, וקינח בשער שמאוד חשוב להתקדמות שלו.

הוא היה נראה בעיקר משוחרר מהרבה לחץ בגלל ההשאלה לק"ש, אאחל לו בהצלחה ושיחזור מהדלת הקדמית.
אחלה איתמר!

שלח תגובה