בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב: עזוב אתמול. אני מדבר על הבולשיט הזה שמנסים לצייר סגל צעיר ולא עשיר מדי של מכבי. אין להם תחרות מבחינת סגל. אתם מדברים על חיפה, תסתכלו על חוליית ההגנה על איזה תחרות אתם מדברים?אין להם סיכוי מול הצהובים.

לגבינו - אתה לוקח משחק אחד שקיבלנו אדום דקה 30 של השחקן הכי חשוב שלנו ומשליך עליו הכל.
עלינו זהיר ובצדק, בדיוק כמו מכבי, ראיתי משחק מאוד מאוזן עד ההרחקה. לא חושב שהייתה פחדנות מצד בכר, כן היה יותר מדי כבוד ליריבה.
נכון מאכזב, ציפינו ליותר אבל זה עדיין משחק אחד, בחוץ, עם אדום של ויטור. נראה מה אנחנו שווים מולם בסיבוב הבא בטרנר.
אתה גם חוטא בהאדרת יתר. אין כאן שום דבר שהוא "אדיר" או מתקרב לזה.
שוב, לעצור את מכבי זו לא חוכמה גדולה. לנסות לצייר משחק בו אנחנו בקושי מצליחים לחבר כמה פסים כאיזה משהו טוב רק כי הם לא מייצרים מצבים ממשיים והסכנה לא מרחפת זה משהו שעוד לא מעט קבוצות בליגה הצליחו לעשות. פרטים אצל בני יהודה, חדרה, אשדוד וכו'.

אתה מתייחס לאדום כאילו זו גזירה משמיים ולא עוד סממן לכך שאנחנו מאבדים מולם את הראש פעם אחר פעם.
כמות האדומים מולם היא פשוט שערורייה. מעניין למה אצלם זה פשוט לא קורה.
הקבוצה לאמשחקת טוב כבר כמה משחקים רצוף. זה שק"ש הצליחו להפסיד לנו, זה שאיכשהו ניצחנו את הפועל חיפה 3-0 לא צריך להשכיח את הדבר הזה.
אז לא, לא הכל נהיה שחור פתאום, אבל יש דברים שחוזרים על עצמם שוב ושוב במחזורים האחרונים ולא מקבלים שום טיפול.
מצפה ממאמן שאני הכי תופס ממנו משהו אחר מלהגיד שבוע הבא נראה יותר טוב ובפועל שום דבר לא קורה.

קח את איביץ' לדוגמא שגרע את בלקמן מהסגל, מהלך נהדר.
אישית שעמדתי בפקק וראיתי את הפוש הזה התבאסתי, כתבתי כבר בנושא המשחק שהייתי מאוד רוצה לראות אותו פותח.
איביץ' מאמן שמזהה דברים, שולט בהכל ביד רמה וממזער כמה שניתן את אלמנט המזל. מצפה מבכר לדברים דומים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חסר לי מאוד היצירתיות שאפיינה את בכר בלא מעט משחקים מהסוג הזה.
זכור לי משחק אחד בטרנר מול מכבי שהוא טימטם את קרויף.
פתח ב352 עבר ל442 חזר ל352 וכל זה ב20 דקות שקרויף לא מבין מה קורה.
מחליף עמדות בין שחקנים מעביר את טוני לימין את בוזגלו לאמצע וכל התכנון של היריבה הולך לעזאזל.
אתמול ראו שהמגן ששמר על נייגל התכונן אליו יופי יופי,אבל בכר לא משנה,לא מזיז קפוא.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

חבר׳ה.
בנו כאן קבוצה חדשה.

המשחק אתמול בדיוק הזכיר לי את תחילת הדרך של ב״ש להפוך לאימפריה.
ניראים טוב, ואז מתבזים מול מכבי.

השחקנים לומדים את מכבי.
כבר דיברנו על כמה חלונות צריך כדי לתקן ולבנות את ב״ש החדשה.

תנו לזה זמן ותהנו מהתהליך שלהזכירכם מלווה בתוצאות!!!
אז נכון הכל נעשה נגד קבוצות בינוניות, אבל מה זה משנה? אליפות לוקחים מנצחונות על הקטנות.

צעד צעד. אני מאוד מרוצה מב״ש מתחילת העונה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אולי באמת בכר מיצה את עצמו אצלנו,אולי לא יודע. נראה שהוא צריך להמציא את עצמו מחדש.
אם מאמן לאורך תקופה אומר בראיונות אחרי משחקים שלא נראינו טוב, שהמשחק יכל ללכת לכאן או לכאן והוא מבטיח שנשתפר ונתקן ואחרי שבוע זה אותו הדבר, ואחרי שבוע זה יותר גרוע והשבוע זה הכי גרוע.. אני ממש מתבאס על בכר, הוא התקווה המעט יחידה ואחרונה שלי שנחזור לימים היפים ההם, אומר שכל עוד ברק פה אפשר לשחזר את האליפויות אבל ככל שעובר הזמן אני מאבד את התקווה הזו.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

אתמול הפסדנו בראש ובראשונה בגישה של המאמן.
אני לא מוריד חלילה מהאחריות של השחקנים, אבל זה מתחיל מהראש והראש שהיה באשדוד וראה את מכבי מתקשה מול מ.ס המקומית לא ראה את מכבי בבלומפילד כנראה. מכבי הייתה פרוסה מאוד מאוד רחב השחקנים שלהם שיחקו ממש על הקו עצמו, וההגנה שלהם הייתה גבוהה. אנחנו לעומתם עלינו במערך של 3 בלמים שמזמין את היריבה לכתוש אותנו. ההגנה שלנו הייתה מאוד נמוכה וכל יציאה קדימה שלנו נגמרה במתפרצת שלהם. מדברים הרבה על חוסר האחריות של ויטור אבל באנה, איפה הייתה כל ההגנה באדום על אופואדו?? איפה הייתה ההגנה בצהוב הראשון שלו? משחק מזעזע שלנו אבל בעיקר של בכר. גם החילוף של נייגל עם כמה שהיה חלש מכבי פחדו ממנו. ברגע שספורי נכנס המשחק נגמר כי הם ידעו שהם יכולים לצאת קדימה עם כל הכלים.

לסיכום, חבל מאוד. אבל, העונה עוד ארוכה וצריך להתאושש מההפסד הזה כבר ביום ראשון. מי יודע, אולי הלחץ שיירד מהשחקנים כרגע דווקא יהיה לעזרינו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

יש כאן אובדן פרופורציות מוחלט.
אני ממליץ שוב בחום להפסיק לקפוץ מעל הפופיק.
הפועל באר שבע היא קבוצה לא מספיק מחוברת ולא מספיק איכותית שנמצאת בתהליך.
הציפיות שלכם יחסלו כל אפשרות לאיים בעתיד הקרוב על התואר.
תפסיקו להסתכל על מכבי ולסמן אליפות כיעד.
זה לא שם ולא יהיה שם בשנה הקרובה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ForeverRed כתב:יש כאן אובדן פרופורציות מוחלט.
אם לא היו מחתימים את יהושוע והברזילאי, הייתי מסכים איתך.
אבל ההחתמה שלהם גרמה לכולם להאמין שזה אפשרי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שמעון א כתב: אם לא היו מחתימים את יהושוע והברזילאי, הייתי מסכים איתך.
אבל ההחתמה שלהם גרמה לכולם להאמין שזה אפשרי.
לא רואה איך זה רלוונטי.
ההחתמה של יהושוע קרתה מאוחר מאוד וקיים עדיין ספק לגבי ההתאמה שלו למערך.
הברזילאי יגיע רק בינואר.

קבוצה לאליפות לא נבנית טלאי על טלאי תוך כדי תנועה.
צריך סבלנות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

+1

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ForeverRed כתב: לא רואה איך זה רלוונטי.
ההחתמה של יהושוע קרתה מאוחר מאוד וקיים עדיין ספק לגבי ההתאמה שלו למערך.
הברזילאי יגיע רק בינואר.

קבוצה לאליפות לא נבנית טלאי על טלאי תוך כדי תנועה.
צריך סבלנות.
כמעט כולם כאן הסכימו במהלך המשחקים באירופה, שלסגל חסר 2 שחקנים שוברי שיוויון כדי לאיים על התואר. גם הצוות וההנהלה חשבו ככה, ולכן החתימו את הפורטוגלי והברזילאי.

בכל מקרה, אני מאוד שמח שמחזקים את הקבוצה וחושבים גבוה. פשוט קשה לי שמחתימים שחקנים בלי שמשחררים אחרים.

לדעתי, בינואר חייבים לעזוב לפחות 3 שחקנים, ולפחות 2 מהם "כוכבים".

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שמעון א כתב: כמעט כולם כאן הסכימו במהלך המשחקים באירופה, שלסגל חסר 2 שחקנים שוברי שיוויון כדי לאיים על התואר. גם הצוות וההנהלה חשבו ככה, ולכן החתימו את הפורטוגלי והברזילאי.

בכל מקרה, אני מאוד שמח שמחזקים את הקבוצה וחושבים גבוה. פשוט קשה לי שמחתימים שחקנים בלי שמשחררים אחרים.

לדעתי, בינואר חייבים לעזוב לפחות 3 שחקנים, ולפחות 2 מהם "כוכבים".
צריך להתמקד באיכות ולא בכמות. שאני אומר איכות אני מתכוון גם להתאמה.
לא רואה סיבה ל4 זרים בהתקפה. יותר מדי נפלו לאשליה שמאחורה בסדר

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

אני מת לדעת על איזה תהליך כולם מדברים פה ומי השחקנים שמתארים את התהליך הזה.
ההגנה בנויה מאותם שחקנים שהיו כאן בשנים האחרונות רק יותר שבעה,מבוגרת ופצועה מלבד אולי אורן שלא נספר עד לפני חודש
המרכז בנוי משחקנים סופר אפורים\בינוניים\אולי יושבים על הספסל בגביע הטוטו בקבוצה של 2016 כולל יצאות כמו ספורי ומארין שאני לא מבין בכלל שגם כאן היוצא דופן זה אולי עדן שמיר ואולי יהושוע שהוא עדיין תעלומה.
בהתקפה יש את אותו שחקן שבכל אחת מהשנים האחרונות ניסו להביא לו מחליף כי הבינו שהוא לא מספיק , רק עם עוד 4 שנים של שחיקה ונייגל.
ועל הספסל אין בכלל מה לדבר ....

מה העתיד של הסגל הזה? לאן הוא מתקדם? לאן מוביל התהליך? מה השלד שאתם רואים שיכול להוביל לשושלת של 2016? מי ההובאן,טוני,בוזגלו,מליקסון,אוגו של הקבוצה הזאת? מה השלד שגורם לאנשים להיות אופטימיים לעתיד מול מכבי או אפילו מול חיפה?

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

תודה על התגובה השפויה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yedidel כתב:
הסטטיסטיקה ושטקוס קצת משקרת. לא מתחבר אליו, הוא נותן הדיפות פוזה איפה שאפשר פשוט לקלוט.
מרגיש בעניין "הדיפות הפוזה" כהגדרתך קצת דז'ה וו לבוני גינצבורג אבל אין ספק שמדובר בשוער נהדר, שוער קו מהטובים שראיתי וראיתי לא מעט.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

rkuka כתב: מה העתיד של הסגל הזה? לאן הוא מתקדם? לאן מוביל התהליך? מה השלד שאתם רואים שיכול להוביל לשושלת של 2016? מי ההובאן,טוני,בוזגלו,מליקסון,אוגו של הקבוצה הזאת? מה השלד שגורם לאנשים להיות אופטימיים לעתיד מול מכבי או אפילו מול חיפה?
אג'ידה, בן ביטון, וויליאם סוארס, טומיסלאב פאיוביץ', אופיר דוידזאדה, לוטם זינו, גל אראל, מאור בוזגלו, דובב גבאי, אליניב ברדה וגליינור פלט.

זה ההרכב שאיתו התחלנו את התהליך להפוך לקבוצה אלופה. תשווה לזה, לא להרכב שלקח אליפות. פערים גדולים?
היום כבר אין לנו ברדה, בוזגלו ומליקסון, מצד שני לאף אחד אחר גם אין. אין כמעט ישראלים שוברי שיוויון. צריך לקחת כל מיני עדן שמירים כאלה ולהפוך אותם לטובים בארץ בתפקידם, אין דרך אחרת.
אז יש לנו חוליית הגנה ותיקה ומנוסה (אבל לא מאוד איכותית), משם והלאה פרט לשהר ואולי קלטינס כולם זרים לסיטואציה הזאת של מאבק אליפות.

זה ייקח זמן, זה ייקח כמה חלונות שבהם נצטרך לפגוע טוב טוב בזרים, ורק אז אולי תיבנה פה שושלת חדשה

שלח תגובה