בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי REDZED »

izguy83 כתב: אז תראה איך שיחקה קרית שמונה שלו בלי שום כוכב ואז תחזור ותבדוק כמה שטותי מה שכתבת.
ואתה לא יכול למצוא לי סיבות למה ההצלחות אצלנו לא שלו ואז לספר לי שהכישלון בשנה וחצי האחרונות כן שלו.
תחליט, או שהכל שלו, או של כל יש סיבות מסביב - גם להצלחות וגם לכישלונות.
אמרתי שבין הישראלים הוא אולי הכי טוב.
הוא מקצוען ופרפקציוניסט ואחלה גבר ולא סתם הוא הביא גביע ומקום שני בקריית שמונה ולא סתם הוא הגיע לבאר שבע.
אבל בשביל להביא אליפויות הוא צריך לידו שחקנים שהם כבר כוכבים בשביל להישען עליהם וזו לא בושה או לא עודה אותו מאמן פחות או יותר טוב,זה סוג המאמן שהוא.

טוני ומליקסון לצורך העניין זה שני גאונים שקשה היה לא להתמודד על אליפות שהם היו ביחד, והרבה ממה שהוא היה צריך לעשות זה לדאוג שתהיה קבוצה יציבה וחזקה כדי שלהם יהיה את החופש היצירתי, ובזה אין ספק שהוא צלח והתגבר אפילו על אבא יעקב.

כרגע אין לו כוכבים ושחקני אלפא אמיתיים שיתאימו לו.
ואז מה שקורה זה שהוא צריך לבנות משהו, ברגע שהוא בונה
משהו זה לא תמיד עובד לו (ראה ערך 2018/2019)

קחו לדוגמא את הקמפיין האירופי האחרון והלא רע שעשינו
בכר העמיד קבוצה חזקה (לא הכי מוכשרת אבל עובדת וזה בתכלס הבסיס שבכר מסוגל לבנות ולא מעבר)
אתם חושבים שזה מספיק? לא!

ויטור היה על תקן המשענת והגב שנותן ביטחון.
האיש שפספס את סלטיק ומאריבור ועל הדרך גם הצמפיונס.

עכשיו בגדול הנקודה שלי היא שיש שני אופציות שבכר יכול עוד להצליח פה.
זה או שיביאו לו שחקני התקפה - אלפא
ואני באמת לא יודע מאיפה יביאו אבל זה לא עבודה שלי
ואני גם לא יודע אם זה באמת אפשרי שיביאו משהו שדומה למה שהיה.

מי שאשם בזה שבכר כבר לא מצליח פה זה מי שלא דאג להביא
שחקנים ברמה גבוהה פשוט והיה אדיש עם קוואנקות, קריו וסטו למינהם, במקום להביא את גארסיה ומוחמד.

או שיעיפו את המערך סקאוט הלא מסונכרן עם ״הבכר סיסטם״

או שיימצאו איביץ כזה שיכול לקחת סגל סביר של חיילים.
ולהפוך אותם לקבוצה בליגה הקקה הזאת.

אבל נראה שבין שני הדברים מי שנופל פה זה הקבוצה.
וזה מתבטא בלחץ של בכר, מביאים לו זרים שלא מתאימים לו.
לדוגמא;
באמת שזוסואה שחקן ברמה

אבל יש לך אמצע שעושה עבודה טובה וקבוצה בהתפתחות כלפי מעלה,
(תראו הסטקייה הזאת, בקמפיין האירופי שלנו כולם אמרו ששמיר הקשר הכי טוב בארץ וסבג שחקן סופר מפתיע)
מה שכן היה ברור זה שמרין זה לא הכוכב שלא אנחנו מפללים, נייג’ל לא יציב וזריהן זה ג׳וקר מספסל.
ושאין כבר מליקסון בתמונה,
פה אנחנו מבינים שההתקפה זה מקום שזקוק לשידרוג.

אז למה להתעקש על להביא עוד מישהו שמתברר שמתאים לקישור במקום להביא איזה סגנון בלסינג אלקה, קרים פריי, לוי גארסיה
שייתן לנו בוסט של החיים בהתקפה.

ההסבר לזה לדעתי שהעבודה שעושים אצלנו בין מערכת הסקאוט לבין ההנהלה וכמובן בין הצוות המקצועי -לא מסונכרנת בעליל-
או שגם לא פחות גרוע, הניחו שזוסואה הוא חלק קדמי והניחו שבכר ימצא דרך להסתדר עם זה.

יש פה משהו לא מקצועי שדורש בדק בית ותיקון באופן בהול.
כי מדובר פה בעתיד הקבוצה.

ושוב אני חוזר, לדעתי אלונה צריכה לקבל החלטה לאיזה כיוון היא מעדיפה ללכת.
או לסמוך על בכר ולהביא סקאוט איכותי שבו זמנית מבין מה קורה במועדון ומה טוב ומה פחות טוב.

או להביא זר סגנון איביץ.

את האמת ? אני מעדיף את האופציה הראשונה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

ForeverRed כתב:בלתי אפשרי לקרוא פה בזמן האחרון.
בוקר טוב
איך אמרת לי פעם באחד הפעמים הראשונות שדברנו
אמרת לי "זה עוד מאותו דבר".

בשלהי אליפות 3 באתי ממקום טוב, ממקום של ביקורת עצמית שלא צריך להיעלב ממנה. יצאתי מטיף עם פוסטים ארוכים על זה שהקהל הוא לא אותו קהל (ע"ע נובורישים) ובגלל זה נהיה קשה לקרוא פה ובכלל.
שמח שהתפכחתי והבנתי שזה באמת עוד מאותו דבר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא חייבים לקרוא וגם לא חייבים להתנשא.
זה פורום,כל אחד רושם מה בא לו.
בא לך תגיב,לא בא לך אל תגיב,תתעצבן,תיתן את דעתך אבל מה לעשות שלא כולם מסכימים.
יש פורום אחד כזה של קוקסינלים שכולם רושמים אותו הדבר רק במילים אחרות,משעמם ומביך.
יש בעיה עם ברק וצריך לדבר עליה כל אחד לוקח את זה לכיוון אחר יש את התומכים והמבקרים ויש את הקיצוניים,אתם אדונים נכבדים תתעמתו עם הקיצוניים ולא תמיד דעתכם תתקבל,מה לעשות?
אי אפשר לדבר יותר כאילו אנחנו הפועל בש המסכנה ששואפת לפלייאוף עליון.
הקהל הורגל להישגים ודורש הישגים זה קורה בכל מועדון שלוקח תארים ואני שמח שזה השיח.
כאן זה לא הפייסבוק שמתנהל ברשעות וטמטום,כאן מנהלים דיונים אמיתיים מתוך רצון אמיתי להישאר מועדון שנשאר בצמרת הכדורגל ולא מועדון שמבליח פעם ב40 שנה וכן גם ברק עומד כאן על המוקד.
אמרתי ולא סתם שההפסד מול נס ציונה ולא רק ההפסד אלה גם איך שנראינו תדליק אצל אלונה נורה אדומה,היא שמה כאן כסף והרבה וכמו כל בעל בית אין שום סיבה שהיא תסכים למחדל הזה.
הפגרה מגיעה לו בזמן,אם אחרי הפגרה נראה "עוד מאותו דבר",השיח על ברק יילך ויקצין והמחשבות של הבעלים יילכו ויקצינו,זו האמת.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אלונה אשמה, אסי וגם בכר. אין אשם אחד.
מהיהירות שאחרי האליפות השלישית ועד איבוד הדרך הכללית שרואים אותה היום.
זה נראה שאין לקבוצה אסטרטגיה ברורה של מה רוצים/מה היעדים ומה צריך לעשות כדי להשיג אותם. גם הפלרטוט של אלונה עם הפוליטיקה לא בדיוק תרם לשקט וליציבות קבוצה.
אני רוצה להוסיף עוד משהו וזה לא מידיעה סתם תחושת בטן.. נראה לי שהיחסים של אלונה וברק הם ככה ככה...

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק לצנן את הרוחות קצת... האשמה על איך שנראינו כולה על בכר.
יש הרבה ביקורת וכולה צריכה להיאמר.
אף אחד לא דרש לתלות אותו בחוצות העיר.

אני אישית גם חושב שבכלל לא על הפרק להיפרד ממנו. אין מישהו טוב ממנו על הספסל...
וזר יהיה קשה להביא ברמה גבוהה.
כן חייב להשקיע במערך סקאוטינג שיקל מאוד על העבודה שלו.
אם יש נקודה אחת שדי בולט שהוא חלש בה בכל התקופה זה הפגיעה בזרים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

אני מבין את הטלטלה אחרי ההפסד המביך הזה, גם לי זה היה קשה מאוד! יחד עם זאת, לא מזמן היתה פה קבוצה חזקה, עם אמצע חזק וחבורת לוחמים, שממש היינו מבסוטים ממנה.אם תהיה הפקת לקחים מקצועית כמו שצריך, אפשר לחזור לזה ולתבל עם יהושע . יש לנו קבוצה לא רעה בכלל!

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

סתיו אלימלך כתב:אני מבין את הטלטלה אחרי ההפסד המביך הזה, גם לי זה היה קשה מאוד! יחד עם זאת, לא מזמן היתה פה קבוצה חזקה, עם אמצע חזק וחבורת לוחמים, שממש היינו מבסוטים ממנה.אם תהיה הפקת לקחים מקצועית כמו שצריך, אפשר לחזור לזה ולתבל עם יהושע . יש לנו קבוצה לא רעה בכלל!
היינו מבסוטים וגם בצדק. אבל יש בעיות וכולם ראו אותם.
אם נסתכל במאקרו אבל יש בעיות שלא נפתרו שהם מעונת האליפות ב17/18

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

סתיו אלימלך כתב:אני מבין את הטלטלה אחרי ההפסד המביך הזה, גם לי זה היה קשה מאוד! יחד עם זאת, לא מזמן היתה פה קבוצה חזקה, עם אמצע חזק וחבורת לוחמים, שממש היינו מבסוטים ממנה.אם תהיה הפקת לקחים מקצועית כמו שצריך, אפשר לחזור לזה ולתבל עם יהושע . יש לנו קבוצה לא רעה בכלל!
אז זהו שלא... אף פעם לא היתה פה קבוצה חזקה ולוחמת. מה שכן הייתה פה זה קבוצה שהצליחה איכשהו לטשטש מאוד את העובדה שהיא מאוד מאוד מגבלת עם הבלחות ועם טרנר. שים לב שאפילו את המשחקים שניצחנו בחוץ ניצחנו בשיניים והיכולת הייתה לא שונה מהמשחק בשבת.
את הנרטיב של קבוצה לוחמת אני לא קונה כי
א. כי אני לא רואה את המחלמה הזאת שאתה מדבר עליה, לא אתמול, לא מול מכבי, לא מול ק״ש ואיפלו לא מול הפועל חיפה ורעננה.
ב. רוב הקבוצות השנה ברמה מאוד נמוכה ולכן הם יסתגרו מולינו, שם בדיוק צריך איזה קצה של ניצוץ, יצירתיות שאין לנו בקבוצה - הלוחמים פה לא יעזרו.

לגבי ההפקת לקחים המקצועית שתעשה - אני לא יודע מה אתה מצפה שיקרה שלא קרה בשנה וחצי האחרונה. זה לא שעל הספסל יש לך כלים ומבכר עם כל הכבוד אני כבר לא מאמין שתבוא הישועה. הוא צריך להבין שספורי,זריהן,מרין וסבג זה לא בוזגלו ברדה טוני והובן ולהפסיק להתחכם - אחרת נמשיך לראות את הקבוצה האבודה שראינו בשבת.
אני מתנצל על הפסימיות ועל זה שאני בוחר לא לראות את המציאות במשקפיים ורודים אבל זאת כנראה הפועל באר שבע הכי אפורה וחסרת מעוף שהייתה פה מאז ההחתמה של אלישע.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

עד יום ראשון חופש ?? בדיחה..
הייתי מכניס אותם לממ"ד מקרין להם בלופ את ההפסד בשבת תוך כדי אימונים במתקני כושר וסיבולת ריאה ועושה איתם טקס של חרטה וידוי וקבלה לעתיד שמשחק כזה לא יחזור

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

לא צריך להתלהם. במצב הנוכחי חופש לא יזיק ואפילו מתבקש. רק מקווה שדואגים ללוות את הזרים ולהיות איתם עד שהכל יירגע.
קראתי בעיון את התגובות למה שכתבתי קודם ואני עדיין חושב שיש לנו בסיס טוב להיות קבוצה לא רעה בכלל וראינו את זה במשחקים באירופה ובליגה.
המשחק נגד בני יהודה הופך להיות חשוב מאוד!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

איזו מערכת עייפה.
קחו עוד צעד קדימה, בליגות הנמוכות מתאמנים פעם-פעמיים בשבוע, בטוח הרבה בצוות המקצועי ובסגל לא יתנגדו.

E26

שליחה על ידי E26 »

אמנם לא קשור לצוות המקצועי אבל גיל לבנוני מסיים בפתאומיות את עבודתו במועדון ב״החלטה משותפת״(תבחרו אצבע...).

למי יש מידע נוסף?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

*יועץ התקשורת של המועדון, גיל לבנוני ביקש היום לסיים את תפקידו*
לבנוני, שהיה יועץ התקשורת של הקבוצה בשש השנים האחרונות ביקש מהנהלת המועדון לסיים את תפקידו, כדי לקדם את פעילותו בתהליכי מיתוג עם חברות עסקיות ולפתח את תחום האימון מנטלי.
גיל היה חלק ממסע משותף והיווה חלק מרכזי מהעשייה במועדון בשנים האחרונות.
גיל לבנוני אמר: "אני נפרד היום מבאר שבע. אני מחיפה במקור, אבל ברגע שהגעתי למקום הזה, הלב שלי הפך לבאר שבעי. אני מת על הקבוצה הזו, על העיר הזו ועל האנשים המדהימים כאן. עברנו דרך משותפת של מיתוג מחדש, בניית תדמית, ניהול משברים, קמפיינים אירופיים, אליפויות והייתה פשוט חוויה מדהימה. תודה רבה על כל זה".
אלונה ברקת אמרה: "גיל ליווה אותנו בתקופה משמעותית של המועדון. משפחת הפועל "תדיראן" ב"ש אוהבת אותו, מודה לו על פועלו ומאחלת לו הצלחה רבה בהמשך. אני בטוחה בהצלחתו בכל אשר ילך".

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מעולם לא היה כוס התה שלי.
תודה ולהתראות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:מעולם לא היה כוס התה שלי.
תודה ולהתראות.
למה?

שלח תגובה