בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:כדורגל זה משחק פשוט.

4 שערים כבשנו אתמול, 3 שערים ראשונים כתוצאה מחטיפת כדור אחרי לחץ גבוה, השער הרביעי מתרגיל במצב נייח.

מהצד השני, כל השערים של אשדוד, והפנדל, והמצבים ששטקוס לקח, גם הם הגיעו מכדורגל פשוט, מסירת עומק לשטח, שחקן או מגיע מאחורי השחקן או עושה תנועה חכמה פנימה, והוא מקבל כדור מול שטקוס.
אם היה לי זמן הייתי שולח כאן עשר תמונות כשבכל אחת מהם ניתן לראות שמי שמוסר את המסירה נמצא לבד לגמרי בלי שאף אחד ישמור אותו. כשמדובר באזולאי, הפליימקר של אשדוד והאיש שחילק את כל הכדורים, זאת כבר הפקרות של האמצע שלנו שלא לחץ את השחקן המרכזי אצל אשדוד שמכניס את כדורי העומק -

תמונה

תמונה

תמונה
תמונות קשות, באמת תמונות קשות.
פשוט מחדל שההגנה שלנו נראית ככה. כל תמונה יש להם יתרון מספרי על צד אחד של ההגנה שלנו,
ובצד השני יש מרבץ של שחקנים משוטטים.
זה בדיוק ה"לא מאומנת" שכל כך בולטת בקבוצה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

nitsande כתב: לא יודע. אולי מבחינת טכנולוגיה אנחנו הרבה מאחורה אבל בשאר הפרמטרים נעשית עבודה יסודית מאוד (מאוד) בעיקר בגילאי 8-12 בשלב הזה.
מידיעה. לכל הגילאים האלה יש "ביה"ס לכדורגל" ויש את ה"אקדמיה" שזה חבורת ילדים המוכשרים ביותר שנבחרו אחרי מבחנים ממיינים,
משקיעים בהם (באקדמיה) המון, גם מבחינת ציוד, שני מאמנים על כל 10 ילדים, 5 אימונים בשבוע משחקים תחרותיים ועוד.
אם זה ימשיך ככה עוד 4-5 שנים חלקם כבר יתחילו לדפוק על דלת הבוגרת.
ראיתי סרטון של ילדים א׳ לפני שבועיים במשחק מול מכבי תל אביב, הם עם שני מאמנים על המגרש (אחד מהם בן דיין), עם צלם וידיאו, 5-0 למכבי במחצית, בזמן שהילדים שלנו לא על המגרש הם עובדים עם מאמן כושר במחצית, גם בגילאים האלה המרחק גדול.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Sir Alex Ferguson כתב:
ראיתי סרטון של ילדים א׳ לפני שבועיים במשחק מול מכבי תל אביב, הם עם שני מאמנים על המגרש (אחד מהם בן דיין), עם צלם וידיאו, 5-0 למכבי במחצית, בזמן שהילדים שלנו לא על המגרש הם עובדים עם מאמן כושר במחצית, גם בגילאים האלה המרחק גדול.
נפלת לפייק.
זו לא הייתה הפועל באר שבע ששיחקה נגד מכבי ת'א אלא מ.ס באר שבע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

The red one כתב: נפלת לפייק.
זו לא הייתה הפועל באר שבע ששיחקה נגד מכבי ת'א אלא מ.ס באר שבע.
אז לוקח את הדברים חזרה בנוגע למשחק הילדים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nitsande כתב: לא יודע. אולי מבחינת טכנולוגיה אנחנו הרבה מאחורה אבל בשאר הפרמטרים נעשית עבודה יסודית מאוד (מאוד) בעיקר בגילאי 8-12 בשלב הזה.
מידיעה. לכל הגילאים האלה יש "ביה"ס לכדורגל" ויש את ה"אקדמיה" שזה חבורת ילדים המוכשרים ביותר שנבחרו אחרי מבחנים ממיינים,
משקיעים בהם (באקדמיה) המון, גם מבחינת ציוד, שני מאמנים על כל 10 ילדים, 5 אימונים בשבוע משחקים תחרותיים ועוד.
אם זה ימשיך ככה עוד 4-5 שנים חלקם כבר יתחילו לדפוק על דלת הבוגרת.
רחוק שנות אור מהתדמית שהם מנסים לייצר. בגילאי 10, מ.כ באר שבע עושים יותר אימונים מהפועל באר שבע. הכשרונות עוזבים למכבי תל אביב (מכיר 2 כאלה). מעדיפים לנסוע 3 פעמים בשבוע לקרית שלום ולא לחתום על חוזה ל3 שנים בתכנית "יהלום" במחלקה החולה הזו.
הספרדים אולי יותר מקצועיים באימון, אבל בלי שום כלים.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

בדיוק אתמול שמעתי על ילד בכיתה ו' ששיחק במכבי באר שבע. נחשב לכישרון גדול וכמה רמות מעל חבריו לקבוצה. אחרי המשחק שלהם מול מכבי תא ההורים קיבלו טלפון ומשכו את הילד אליהם.

איך זה הגיוני שמכבי מצליחה לשים את הידיים על ילדים מוכשרים מבאר שבע ? איך הדברים הבנאליים האלה לא מתקתקים אצלנו ?

יש עוד סיפורים על אביטן מנהל מחלקות הנוער - בואו נאמר ככה, אם זה אמון על החינוך של הילדים שלנו, לא נגיע רחוק.

הנקודה הכי כושלת של אלונה ב13 שנים בהפועל באר שבע.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

בעיניי צריך לעשות ניסיון לרוץ עם 3 בלמים עוד כמה משחקים מכיוון שזה מאפשר לנו משחק אגפים.

המנגנון מאוד פשוט אם השחקנים יואילו לבצע הוראות:
3 בלמים מאחור, מעליהם קשר אחורי (אידאלית קבהא) שתפקידו העיקרי הוא להתברג כבלם בהתקפות מתפרצות נגדנו כאשר הבלם הממוקם באגף ממנו היריבה תוקפת, הופך למגן.
2 המגנים (אידאלית אורן ביטון ובן ביטון) בעיקר תומכים בהתקפה ומאפשרים לקבוצה למתוח את הפריסה שלה על המגרש, כפי שראינו זה יאפשר המון שטח לשחקנים כמו ג'וסוואה וממן.
קשר 50:50 (שמיר זה אחלה) וקשר התקפי.
מעליהם 2 חלוצים שעומדים בצורה רחבה מקדימה וחותכים פנימה. (שהר, נייג'ל, זריהן, לא כזה משנה הכל בינוני)

מערך קצת מופקר הגנתית, אבל אם יצליחו לבצע כמו שצריך נראה לי הכי מתאים לחומר שיש לנו השנה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

izguy83 כתב: רחוק שנות אור מהתדמית שהם מנסים לייצר. בגילאי 10, מ.כ באר שבע עושים יותר אימונים מהפועל באר שבע. הכשרונות עוזבים למכבי תל אביב (מכיר 2 כאלה). מעדיפים לנסוע 3 פעמים בשבוע לקרית שלום ולא לחתום על חוזה ל3 שנים בתכנית "יהלום" במחלקה החולה הזו.
הספרדים אולי יותר מקצועיים באימון, אבל בלי שום כלים.
לא יודע מי מנסה לייצר, אני מדבר על דברים שראיתי בעיניים,
הבן שלי בביה"ס לכדורגל בגיל הכי נמוך אמנם אז שם זה לא בא לידי ביטוי אבל רואים מה קורה מסביב,
בנוסף יש לי שני חברים שהילדים שלהם במחלקות הקצת יותר בוגרות והם אומרים דברים דומים,
ובן דוד שהבן שלו ב"אקדמיה" התחרותית והוא בכלל משבח אפילו יותר ממה שאני כתבתי.

אולי אני רואה את הדבים במשקפיים ורודות מדי מפאת חוסר האובייקטיביות שלי אבל בעיניי זה נראה די טוב, ובעיקר עם עתיד.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כל עניין האקדמיה יהיה רלוונטי לעוד 5 שנים+ רק אז נדע מה יצא מכל העניין הזה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

אדום זקן כתב:כל עניין האקדמיה יהיה רלוונטי לעוד 5 שנים+ רק אז נדע מה יצא מכל העניין הזה.
עד שלא יבנו פה אקדמיה אמיתית, אפשר להמשיך לחלום על שחקנים ברמות הגבוהות ביותר.
וזה נוגע לכל מדינת ישראל, לא רק לב"ש.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Sir Alex Ferguson כתב: אתמול באשדוד דיברתי עם חבר אוהד הקבוצה שמתגורר מחוץ לבאר שבע, והבן שלו משחק בקבוצת נערים בעיר שבה הם מתגוררים.
הקבוצה של הילד שלו שיחקה לפני שבועיים מול הנערים שלנו (סיימו בתוצאת תיקו) והשבוע מול הנערים של מכבי פתח תקווה (הפסידו).
אמר לי שמחלקת הנוער שלנו לא רק בפיגור מאחורי מכבי תל אביב ומכבי חיפה, אלא גם רחוקים שנות אור ממחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה.
קבוצת הנערים של מכבי פתח תקווה ששיחקה מולם אתמול, לכל ילד יש צי'פ כדי לנתח את המהלכים שלו לאחר המשחק, כשאת האימון של הנערים מעביר מאמן כושר צמוד, כשכל הנערים עם אותו ציוד מרמת הבקבוק עד לרמת התיק הכל זהה ומאורגן ברמה הכי גבוהה.
הנערים שלנו ערכו אימון בלי מאמן כושר, מבחינת ציוד ולבוש יש הבדל בין נער לנער, בלי צ'יפ כמובן, בגדול הוא אומר שזה הרגיש שכונה, רחוק שנות אור ממכבי תל אביב, מכבי חיפה ואפילו מכבי פתח תקווה.
למכבי פ״ת מחלקת נוער מהטובות בארץ, זה לא מפתיע.
גם רעננה אגב.

(הכל באופן יחסי, כן? עדיין המצב בארץ בדיחה והכל מלא בריקבון וקומבינות)

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

nir767676 כתב:בעיניי צריך לעשות ניסיון לרוץ עם 3 בלמים עוד כמה משחקים מכיוון שזה מאפשר לנו משחק אגפים.

המנגנון מאוד פשוט אם השחקנים יואילו לבצע הוראות:
3 בלמים מאחור, מעליהם קשר אחורי (אידאלית קבהא) שתפקידו העיקרי הוא להתברג כבלם בהתקפות מתפרצות נגדנו כאשר הבלם הממוקם באגף ממנו היריבה תוקפת, הופך למגן.
2 המגנים (אידאלית אורן ביטון ובן ביטון) בעיקר תומכים בהתקפה ומאפשרים לקבוצה למתוח את הפריסה שלה על המגרש, כפי שראינו זה יאפשר המון שטח לשחקנים כמו ג'וסוואה וממן.
קשר 50:50 (שמיר זה אחלה) וקשר התקפי.
מעליהם 2 חלוצים שעומדים בצורה רחבה מקדימה וחותכים פנימה. (שהר, נייג'ל, זריהן, לא כזה משנה הכל בינוני)

מערך קצת מופקר הגנתית, אבל אם יצליחו לבצע כמו שצריך נראה לי הכי מתאים לחומר שיש לנו השנה
+1

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

https://twitter.com/yossport1" onclick="window.open(this.href);return false;

Yossi Medina

עוד בענייני המחזור אתמול - ברק בכר רשם משחק ליגה 159 כמאמן הפועל באר שבע.
זו הקדנציה השישית באורכה בתולדות הליגה מבחינת כמות המשחקים. אם לא יפוטר, הוא יכול בקרוב לטפס אל המקום הרביעי ולעקוף את הקדנציה הראשונה של רוני לוי במכבי חיפה ואת יצחק שום בבית"ר תל אביב
#זמן_של_מספרים.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני חייב להחמיא לו על העובדה שלמרות החיסורים הרבים,האנרגיות הרעות וכדור השלג שהחל להתגלגל הוא צלח יפה את המשחקים הנ"ל.
לא מובן מאליו בכלל, זאת יכולת אינטלגנטית מאוד גבוהה לנטרל את הרגש בזמנים האלה ולהיות עם המון שכל בטח שאתה עושה אילתורים כאלה בחוליית הגנה שהמרכיב המרכזי שלה זה תיאום והלחץ בטרנר מבעבע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גם פגע בול עם המחליפים, ספורי התחיל את המהלך של הגול הראשון, סבג בישל לניג׳ל את השני.

שלח תגובה