בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
delta7

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי delta7 »

.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

izguy83 כתב: למה הכל שחור או לבן? ברק נכשל וגם שילם את המחיר.
למה זה צריך להיות או שהוא נכשל או שאלונה נכשלה?
היא נכשלה בדיוק כמוהו.
בטח שזה שחור או לבן כי מה שקורה כאן זאת שערורייה.
האיש אגדה לעולם יחקק כאן כגדול מכולם לא כאחד הגדולים כגדול מכולם.
אבל הוא נכשל בגדול בשנתיים האחרונות,נעשל בבחירת זרים,נכשל בבחירת ישראליים,נכשל ברמת הכדורגל שכולנו רואים כל שבוא ומשפשפים את העיניים כלא מאמינים שזאת עד לא מזמן הייתה אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי,הוא נכשל וכמו כל מאמן בעולם גדול ככל שיהיה זה לא תפס ושזה לא תופס המאמן משלם את המחיר עכשיו זה השחור.
הלבן או הב'ז או הצהוב הוא הצד השני,הצד של ההנהלה שמצידה עשתה את כל הטעויות הניהוליות האפשריות מאז האליפות האחרונה.
במקום למנף את ההישג הפכנו לחזירים טרפנו כל מה שזז עד שקיבלנו סטירה ושם צריך לסדר את העניינים ולקבל החלטות לגבי האסטרטגיה והחזון של המועדון.
אבל כל זה לא קשור ולא באחוז אחד לכישלון של ברק ולחוסר שליטה שלו בקבוצה בשנתיים האחרונות.
והכי מרגיז אותי שכולם יודעים כאן הכל,מה אמר ברק לאלונה מה חושבת אלונה על ברק,מה רמת הנתק כולם יודעים הכל.
וביננו אף אחד לא יודע כלום למה שניהם גם אלונה וגם ברק וואחד בונקרים ואין להם מקורבים והם בטח לא מפרסמים את השיחות שלהם אחד עם השני ובטח ובטח לא מספרים מה אמרו אחד לשני אבל כולם יודעים הכל וכולם לוקחים צד וכולם שולפים כאן סכינים כאילו ישבו בחדר ושמעו את אלונה אומרת לברק לך חפש.
איך אמר לי מישהו פעם "מה שאתה לא רואה אל תאמין ומה שראית תאמין 50%".

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב: בטח שזה שחור או לבן כי מה שקורה כאן זאת שערורייה.
האיש אגדה לעולם יחקק כאן כגדול מכולם לא כאחד הגדולים כגדול מכולם.
אבל הוא נכשל בגדול בשנתיים האחרונות,נעשל בבחירת זרים,נכשל בבחירת ישראליים,נכשל ברמת הכדורגל שכולנו רואים כל שבוא ומשפשפים את העיניים כלא מאמינים שזאת עד לא מזמן הייתה אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי,הוא נכשל וכמו כל מאמן בעולם גדול ככל שיהיה זה לא תפס ושזה לא תופס המאמן משלם את המחיר עכשיו זה השחור.
הלבן או הב'ז או הצהוב הוא הצד השני,הצד של ההנהלה שמצידה עשתה את כל הטעויות הניהוליות האפשריות מאז האליפות האחרונה.
במקום למנף את ההישג הפכנו לחזירים טרפנו כל מה שזז עד שקיבלנו סטירה ושם צריך לסדר את העניינים ולקבל החלטות לגבי האסטרטגיה והחזון של המועדון.
אבל כל זה לא קשור ולא באחוז אחד לכישלון של ברק ולחוסר שליטה שלו בקבוצה בשנתיים האחרונות.
והכי מרגיז אותי שכולם יודעים כאן הכל,מה אמר ברק לאלונה מה חושבת אלונה על ברק,מה רמת הנתק כולם יודעים הכל.
וביננו אף אחד לא יודע כלום למה שניהם גם אלונה וגם ברק וואחד בונקרים ואין להם מקורבים והם בטח לא מפרסמים את השיחות שלהם אחד עם השני ובטח ובטח לא מספרים מה אמרו אחד לשני אבל כולם יודעים הכל וכולם לוקחים צד וכולם שולפים כאן סכינים כאילו ישבו בחדר ושמעו את אלונה אומרת לברק לך חפש.
איך אמר לי מישהו פעם "מה שאתה לא רואה אל תאמין ומה שראית תאמין 50%".
עזוב נו...
לא ראיתי מישהו שניקה את ברק.
הוא נכשל נקודה.
יחד עם זאת, מאמן הכי מבטיח בכדורגל הישראלי, לא הופך תוך שנה למאמן גרוע. ולכן, עולות הרבה שאלות לגבי אופן הניהול של המועדון, בצדק רב.
כבר כתבתי פה שהאכזבה הגדולה שלי מאלונה זה שאחרי שעשתה פה מהלכים דרסטיים שהפכו את המועדון לגדול, היא עצרה את גרף ההתקדמות של המועדון בדקה. אין לי ספק שאם לפני שנה, היה לה את הדרייב והרעב כמו לפני 5 שנים, היינו רואים את הגרף ממשיך לעלות.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מבחינת הרבה אנשים המשוואה היא קבוצה עם יכולת ירודה= מאמן נכשל. אני מבין מאיפה זה מגיע אבל לגמרי לא מסכים. כשהכישלונות הבאים יבואו אתם תבינו שיש דבר כזה שנקרא מערכת, גב מקצועי, רוח מועדון, אנרגיות ועוד גורמים שיכולים להוריד קבוצה לקרשים גם אם מאמן אותה פפ גוארדיולה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

eitam כתב:מבחינת הרבה אנשים המשוואה היא קבוצה עם יכולת ירודה= מאמן נכשל. אני מבין מאיפה זה מגיע אבל לגמרי לא מסכים. כשהכישלונות הבאים יבואו אתם תבינו שיש דבר כזה שנקרא מערכת, גב מקצועי, רוח מועדון, אנרגיות ועוד גורמים שיכולים להוריד קבוצה לקרשים גם אם מאמן אותה פפ גוארדיולה
נו באמת.
היה לברק בכר גב מקצועי ותקציב מספיק בשביל לפחות לבנות קבוצה עם זרים טובים.
נכון שיוסי אבוקסיס לא הוכיח את עצמו כטקטיקן של קבוצה גדולה אבל בבחירת זרים עם תקציבים זעומים הוא טוב וגם בבחירת ישראלים מליגות נמוכות.
פה בקטע הזה ברק בכר נכשל.
מה לעשות שאין היום שוק ישראלי של שחקנים טובים.
אז להאשים את המערכת זה לא נכון.
כן שחרור של שחקנים טובים וגם אי העמקת הצוות המקצועי זאת בעיה וסוג של נסיגה לאחור אבל בכל הקשור לבניית סגלים ובקידום שחקנים לא מוכחים ברק בכר נכשל.
ולא טענתי שהוא לא מאמן טוב, הוא טקטיקן בחסד עליון ויודע לנהל שחקנים גדולים וגם עם יכולות אימון גבוהות של שיטות וכו'
אבל בשאר האספקטים הוא לא הצליח ויוסי אבוקסיס דווקא כן מצליח בזה עם בני סכנין ובבני יהודה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

קורא כאן הכל. ובאמת שרוב התגובות שלך מאוסות ללא שום אמת. העיקר להגיב ולכתוב שטויות בשביל להתסיס אחרים נגדך. אם בהתחלה ריחמתי ולא הבנתי את העליהום,מיום ליום מתגובה ותגובה אתה פשוט מחפש את זה.אחרת אין שום הסבר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

M.I.O.E כתב:קורא כאן הכל. ובאמת שרוב התגובות שלך מאוסות ללא שום אמת. העיקר להגיב ולכתוב שטויות בשביל להתסיס אחרים נגדך. אם בהתחלה ריחמתי ולא הבנתי את העליהום,מיום ליום מתגובה ותגובה אתה פשוט מחפש את זה.אחרת אין שום הסבר.
ברור אין שום אמת בתגובות שלי אני שקרן הריי.
מה לא אמיתי במה שרשמתי?

M.I.O.E

שליחה על ידי M.I.O.E »

דר אדום בנשמה כתב:ברור אין שום אמת בתגובות שלי אני שקרן הריי.
מה לא אמיתי במה שרשמתי?
עקבת אחרי ברק בקש?
אחרי אבוקסיס בכל המשחקים שלו?
בשביל לקבוע שאחד טקטיקן והשני לא?
ברק טקטיקן מעולה והוכיח את זה כאן ב3 שנים במיוחד במשחקים באירופה.
לא קידם?
בוא נבדוק.
גורש הגיע חנבחרת
בן ביטון הפך למגן הכי טוב בארץ יחד עם דסה והגיע לנבחרת.
טהא מליגה א לנבחרת.
אלחמיד מאשדוד לנבחרת וסלטיק.
טוני מרעננה לשווי שוק של לפחות 5 מיליון יורו.
אוגו הפך למפלצת בקישור.
שיר צדק מבלם אלמוני בק"ש לנבחרת.
רועי קהת בק"ש
ובטח יש עוד שחקנים בק"ש שהתקדמו תחתיו.
וגם אצלנו יש עוד.
נכון שיש גם שלא הצליחו ונפלנו איתם.
אבל איזה מאמן בעולם מושלם בבחירת סגל שחקנים? לך תראה כמה פרגוסון הגדול,מוריניו ואפילו פפ נכשלים/נכשלו בבחירת שחקנים שעלו עשרות מיליונים.

בכר מאמן אדיר שלא הצליח כל-כך בשנה וחצי אחרונות(קורה לכל מאמן בעולם) אבל לגמד אותו ולהפוך אותו לכישלון וחסר ידע זה לא מכבד ולא נכון.ולהזכיר לך סיימנו מקום שלישי עונה שעברה וכרגע מדורגים מקום רביעי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

M.I.O.E כתב:
עקבת אחרי ברק בקש?
אחרי אבוקסיס בכל המשחקים שלו?
בשביל לקבוע שאחד טקטיקן והשני לא?
ברק טקטיקן מעולה והוכיח את זה כאן ב3 שנים במיוחד במשחקים באירופה.
לא קידם?
בוא נבדוק.
גורש הגיע חנבחרת
בן ביטון הפך למגן הכי טוב בארץ יחד עם דסה והגיע לנבחרת.
טהא מליגה א לנבחרת.
אלחמיד מאשדוד לנבחרת וסלטיק.
טוני מרעננה לשווי שוק של לפחות 5 מיליון יורו.
אוגו הפך למפלצת בקישור.
שיר צדק מבלם אלמוני בק"ש לנבחרת.
רועי קהת בק"ש
ובטח יש עוד שחקנים בק"ש שהתקדמו תחתיו.
וגם אצלנו יש עוד.
נכון שיש גם שלא הצליחו ונפלנו איתם.
אבל איזה מאמן בעולם מושלם בבחירת סגל שחקנים? לך תראה כמה פרגוסון הגדול,מוריניו ואפילו פפ נכשלים/נכשלו בבחירת שחקנים שעלו עשרות מיליונים.

בכר מאמן אדיר שלא הצליח כל-כך בשנה וחצי אחרונות(קורה לכל מאמן בעולם) אבל לגמד אותו ולהפוך אותו לכישלון וחסר ידע זה לא מכבד ולא נכון.ולהזכיר לך סיימנו מקום שלישי עונה שעברה וכרגע מדורגים מקום רביעי.
אתה יודע לקרוא?
רשמתי שברק בכר טקטיקן מעולה!
ויוסי אבוקסיס לא הוכיח את עצמו בתור מאמן טקטי בקבוצות גדולות.
רק בתור מאמן טקטיקן של קבוצות קטנות.

M.I.O.E

שליחה על ידי M.I.O.E »

דר אדום בנשמה כתב:אתה יודע לקרוא?
רשמתי שברק בכר טקטיקן מעולה!
ויוסי אבוקסיס לא הוכיח את עצמו בתור מאמן טקטי בקבוצות גדולות.
רק בתור מאמן טקטיקן של קבוצות קטנות.
טוב..
הכי חשוב שהתייחסת לחלק מהדברים.כמו תמיד מה שנוח לך.
יום טוב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

M.I.O.E כתב:
טוב..
הכי חשוב שהתייחסת לחלק מהדברים.כמו תמיד מה שנוח לך.
יום טוב.
אני לא גימדתי את ברק בכר ולא הפכתי אותו למאמן כושל.
בק"ש הוא קידם את רועי קהת זה נכון.
וגם קידם את עדן שמיר אבל מי שקידם את שיר צדק היה רן בן שמעון.

ובבקשה אל תוציא לי מילים שלא אמרתי.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

יש פה מקורב שיכול לספר לי פעם אחת ולתמיד מה יש לשחקנים בתיקי בחורות הקטנים האלה שהם באים איתם לאימון? איפור?

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

דברי רחצה , תחתונים

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

סיגריות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אדום זקן כתב: ממש ככה.
כל היום אתה שואל עצמך איך מאמן שקיבל חדר הלבשה עם אגו מכאן ועד לפלנד ידע להשתלט עליו בחכמה ויצירתיות ולאחר מכן שהיה כבר בשיאו כמאמן התפרק לגמרי מול הממנים הזריהנים והנג'לים למינהם.
אני מניח שמדובר גם באיכות החומר האנושי.
מבלי להעליב אף אחד, אבל אגו עצום שמורכב ממליקסון, ברדה, ראד, צדק, הובאן, וכו שונה מאגו עצום שמורכב מהחבר'ה שמעטרים את חדר ההלבשה כיום.

שלח תגובה