בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:שאלה למי שיודע.
האם אליניב ברדה הוציא איזה התייחסות להתפטרות של ברק בפייסבוק או וואט אבר?
https://www.facebook.com/elyanivbarda10 ... 6652?__xts__" onclick="window.open(this.href);return false;[0]=68.ARDI-zTSAwR0YtE8IuIJ9XMo4bS7cL_diKJXMMoVxWKaBbEgV_W10Cuipee0P4TrtzLAmammlY9oo7wEiT45IAYMyEARCboc8eEexfEtFWgmnrMV8YNHBpR2N63Lr3tFJNa5d_P7MN9UMyL9c0CufApPE5rEMtwvpqmX8-TE6saVP2ZJzMeaH5fMz_zP561wct4ZFF0G3jIMAyitbJnZovi5sGWmeO3ha0zxNEbsV31kwVRwpgsUg7NtwOlsbxKQIOzAUZcRb8f2GwnDH0ZxAgKO4CCNTX-l-6RudGUuATKam3CWDrjoM77lc1SZkzu7z185CmDbY9ahDFdkcingLGdshhi-IT5fKJTwdAPWFF2nI_DAtBbpAutGvoY&__tn__=-R

"אלה ימים לא פשוטים עבורי, להיפרד מברק זה לא קל. המאמן האחרון שלי כשחקן, זה שאיתו זכיתי באליפויות היסטוריות, האיש ממנו למדתי גישה לאנשים, להבדיל בין עיקר וטפל, לנטרל מוקשים, להעצים, להנהיג, לשמש דוגמה אישית ולהביט מגובה הדשא על דברים שאפשר לראות רק מלמעלה.
כל כך הרבה למדתי ממך coach. עברתי לא מעט מאמנים בקריירה שלי, אבל ממך למדתי יותר מכולם.
תודה על הכל, אני בטוח בהצלחתך בעתיד, ועוד יותר בטוח שעוד ניפגש"

תמונה
"
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא חושב שיש שחקן ראוי שהיה לו משהו רע להגיד על בכר. כולם אהבו אותו.
אפילו בוזגלו אומר עליו רק דברים טובים ומעריך אותו מאוד.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

הוא היה מאמן טוב וווינר בעיקר, אבל חסר לו ניסיון וידע
החוסר ידע וה״צעירות״ שלו מנעו ממנו להיות הפרגוסון שכל כך רצו שהוא יהיה פה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
https://www.facebook.com/elyanivbarda10 ... 6652?__xts__" onclick="window.open(this.href);return false;[0]=68.ARDI-zTSAwR0YtE8IuIJ9XMo4bS7cL_diKJXMMoVxWKaBbEgV_W10Cuipee0P4TrtzLAmammlY9oo7wEiT45IAYMyEARCboc8eEexfEtFWgmnrMV8YNHBpR2N63Lr3tFJNa5d_P7MN9UMyL9c0CufApPE5rEMtwvpqmX8-TE6saVP2ZJzMeaH5fMz_zP561wct4ZFF0G3jIMAyitbJnZovi5sGWmeO3ha0zxNEbsV31kwVRwpgsUg7NtwOlsbxKQIOzAUZcRb8f2GwnDH0ZxAgKO4CCNTX-l-6RudGUuATKam3CWDrjoM77lc1SZkzu7z185CmDbY9ahDFdkcingLGdshhi-IT5fKJTwdAPWFF2nI_DAtBbpAutGvoY&__tn__=-R

"אלה ימים לא פשוטים עבורי, להיפרד מברק זה לא קל. המאמן האחרון שלי כשחקן, זה שאיתו זכיתי באליפויות היסטוריות, האיש ממנו למדתי גישה לאנשים, להבדיל בין עיקר וטפל, לנטרל מוקשים, להעצים, להנהיג, לשמש דוגמה אישית ולהביט מגובה הדשא על דברים שאפשר לראות רק מלמעלה.
כל כך הרבה למדתי ממך coach. עברתי לא מעט מאמנים בקריירה שלי, אבל ממך למדתי יותר מכולם.
תודה על הכל, אני בטוח בהצלחתך בעתיד, ועוד יותר בטוח שעוד ניפגש"

תמונה
"
תודה.
מכובד מאוד

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כמה אהבה בכר מקבל ברשתות החברתיות.
כל כך כיף ומרגש לראות את זה.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

כמה טינוף במועדון כדןרגל, חשבתי שם הם נורמליים, הם אומרים שאלונה מנהלת כמו אלי זינו
אומרים שהם בטוחים שכשבכר ידבר הוא ינפץ את הטענות של המועדון, הם פשןט מחליטים דברים..
שגיר כהן אמר בפירוש שכנראה אלונה לא יכלה לראות את.בכר, אם אני אלונה אני מתחיל לתבוע על דיבה, הם פשוט מחליטים ואומרים שאלונה משקרת.
כל הגישה בתקשורת היא שההישג הוא לא שלנו, הוא של בכר שבמקרה היה פה, מלא כתבות על זה שאנחנו חוזריפ להיות קבןצה קטנה, כולם מנסיפ להעלים אותנו, אני אעול עצבים

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

Tal_Hbs כתב:כמה טינוף במועדון כדןרגל, חשבתי שם הם נורמליים, הם אומרים שאלונה מנהלת כמו אלי זינו
אומרים שהם בטוחים שכשבכר ידבר הוא ינפץ את הטענות של המועדון, הם פשןט מחליטים דברים..
שגיר כהן אמר בפירוש שכנראה אלונה לא יכלה לראות את.בכר, אם אני אלונה אני מתחיל לתבוע על דיבה, הם פשוט מחליטים ואומרים שאלונה משקרת.
כל הגישה בתקשורת היא שההישג הוא לא שלנו, הוא של בכר שבמקרה היה פה, מלא כתבות על זה שאנחנו חוזריפ להיות קבןצה קטנה, כולם מנסיפ להעלים אותנו, אני אעול עצבים
אחי אתה לוקח ללב יותר מדי. הכל בסדר, זה רק כדורגל וצריך לדעת להתייחס לזה בהתאם.
מי שחשב שההרמוניה תשאר לעד כנראה צעיר מדי וחסר ניסיון - אנחנו בדרך למטה ואם יש דבר אחד שאוהבים יותר מלחבק מאמי לאומית זה לשמוח לאיד וללכלך.
ברור לכולנו שאלונה היא לא טלית שכולה תכלת, כמו כל אדם. יש לה את הזכויות שלה שלעולם לא ימחקו וכמו שהיה לה חלק עצום בהצלחה יש לה חלק עצום בכישלון.
ימים יגידו אם התקופה הקרובה היא סהכ ריסטרט עצבני למערכת כדי להתחיל מחדש כמו שצריך או שאלונה סיימה את הרפתקאותיה בעולם הכדורגל - בכל מקרה זכינו ברגעים שילכו איתנו לקבר הודות לה.
לבנתיים ממליץ להשקיע בתחביבים אחרים ולהגיע לטרנר כצופה נייטרלי באדום. יהיו משחקים טובים יהיו משחקים רעים, צריכים לדעת לקחת דברים בפרופורציות.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אם יש משהו אחד שחבל לי זה האופן שבו אלונה נפרדה מברק.
עכשיו אחרי שהדברים מתבהרים צריך ואפשר היה לעשות את זה בצורה מכובדת הרבה יותר.
אני גם יכול להבין את אלונה שכנראה זה העה קשה לה רגשית ושלחה שליחים לבשר את הבשורה אבל וואלה זה היה צריך להיות אחרת עם כמה שקשה.
האיש הזה אחראי להמון רגעי שמחה בעיר הזאת,הוא נאמן בצורה בלתי רגילה,אישיות פנטסטית וגם אם נכשל מקצועית והוא נכשל מקצועית יש דרך לסיים את זה בצורה הרבה יותר מכובדת.
איך אומרים במרוקאית,יש לי ראמה מאז שהלך כי האיש באמת נכנס כאן ללבבות של האנשים.
אני יכול רק לאחל לו בהצלחה ואני בטוח שיצליח העיקר שיקבל את ההחלטות הנכונות ולאחל גם ברוך הבא למועדון הביסים,את הביס הראשון הוא קיבל ונקווה שייצא ממנו מה יותר מהר טוב יותר ומחושל יותר.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אדום זקן כתב:אם יש משהו אחד שחבל לי זה האופן שבו אלונה נפרדה מברק.
עכשיו אחרי שהדברים מתבהרים צריך ואפשר היה לעשות את זה בצורה מכובדת הרבה יותר.
אני גם יכול להבין את אלונה שכנראה זה העה קשה לה רגשית ושלחה שליחים לבשר את הבשורה אבל וואלה זה היה צריך להיות אחרת עם כמה שקשה.
האיש הזה אחראי להמון רגעי שמחה בעיר הזאת,הוא נאמן בצורה בלתי רגילה,אישיות פנטסטית וגם אם נכשל מקצועית והוא נכשל מקצועית יש דרך לסיים את זה בצורה הרבה יותר מכובדת.
איך אומרים במרוקאית,יש לי ראמה מאז שהלך כי האיש באמת נכנס כאן ללבבות של האנשים.
אני יכול רק לאחל לו בהצלחה ואני בטוח שיצליח העיקר שיקבל את ההחלטות הנכונות ולאחל גם ברוך הבא למועדון הביסים,את הביס הראשון הוא קיבל ונקווה שייצא ממנו מה יותר מהר טוב יותר ומחושל יותר.
איכשהו קורה שמסיימים לא יפה עם חלק מהאנשים. זאת אלונה לטוב ולרע

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Tal_Hbs כתב:כמה טינוף במועדון כדןרגל, חשבתי שם הם נורמליים, הם אומרים שאלונה מנהלת כמו אלי זינו
לגבי התפקיד המרכזי של בכר בהצלחה וזה שאנחנו בדרך למטה, אני בהחלט יכול להבין את התחושה הזו.
זה בעיקר נובע מזה שלמרות האליפויות המרשימות, בנקודת זמן הזו קשה לראות במה אנחנו טובים יותר מאשר לפני שנים רבות.
הקהל גדל, גם בזכות טרנר, העידוד שודרג והציפיות עלו,
אבל מקצועית לא ניצלנו את השנים היפות ליצור אקדמיית נוער טובה, אסטרטגיה לניהול הקבוצה, שיטת משחק ברורה,
קבלת החלטות מסודרת, שרשרת אימון עם פוטנציאל, וגם השחקנים הם כבר לא מהטופ.
לכאורה ההישגים תחת ברק הגיעו ללא התשתית הזו, והתשתית גם לא השתדרגה בתקופתו.
אם מתחילים הכל מההתחלה, ואתה מתמודד בין היתר מול מכבי ת"א שיש לה תשתית יציבה ומתפתחת, הסיכויים לא נראים טובים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יגיע לטקס פרידה מול הפועל חיפה בטרנר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שמועות מספרות שגם דרור שמשון עוזב אוטוטו.
מישהו שמע/יודע על זה משהו?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שמעון א כתב:שמועות מספרות שגם דרור שמשון עוזב אוטוטו.
הגיוני.
אני מקווה שיביאו מאמן כושר מחול שיחליף אותו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:שמועות מספרות שגם דרור שמשון עוזב אוטוטו.
לא חבר של יוסי וזאת בלשון המעטה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

רק יוסי קקון האגדי!!
תמונה

שלח תגובה