בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי yedidel »

מכבד תהליכים, רק מזכיר שמכבי ת"א עברה תוך שנה מבדיחה שחוטפת 4 מנתניה בפלייאוף לקבוצה שבקושי אפשר לשים לה גול.

בואו לא נעשה מהליגה הנוכחית יותר מדי

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

bs war כתב:
אג'ידה, בן ביטון, וויליאם סוארס, טומיסלאב פאיוביץ', אופיר דוידזאדה, לוטם זינו, גל אראל, מאור בוזגלו, דובב גבאי, אליניב ברדה וגליינור פלט.

זה ההרכב שאיתו התחלנו את התהליך להפוך לקבוצה אלופה. תשווה לזה, לא להרכב שלקח אליפות. פערים גדולים?
היום כבר אין לנו ברדה, בוזגלו ומליקסון, מצד שני לאף אחד אחר גם אין. אין כמעט ישראלים שוברי שיוויון. צריך לקחת כל מיני עדן שמירים כאלה ולהפוך אותם לטובים בארץ בתפקידם, אין דרך אחרת.
אז יש לנו חוליית הגנה ותיקה ומנוסה (אבל לא מאוד איכותית), משם והלאה פרט לשהר ואולי קלטינס כולם זרים לסיטואציה הזאת של מאבק אליפות.

זה ייקח זמן, זה ייקח כמה חלונות שבהם נצטרך לפגוע טוב טוב בזרים, ורק אז אולי תיבנה פה שושלת חדשה
עדיין יש לנו את מליקסון, ויש את ויטור ואת בן ביטון.
ויש בסיס טוב באופן כללי על הבסיס הזה היה צריך להוסיף איכות התקפית והגנתית.
קרי שחקן הגנה איכותי בעמדת הבלם או הקשר האחורי ושחקן התקפה איכותי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מצד אחד, אסור לשכוח ששיחקנו אצלם ועוד בחיסרון מספרי מדקה מוקדמת ולכן צריך לשים כוכבית ליד הביקורת.
מצד שני, ברק איכזב בגישה, במיוחד כי הליגה מאוד חלשה, מכבי ממש לא קבוצה עוצמתית, מצד שני גם אנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים, לפחות כרגע, בעיקר כי הליגה עלובה ולא כי אנחנו משחקים כדורגל עוצמתי או איכותי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מסכים עם שמעון שברגע שהחתימו את יהושוע ואת הברזילאי דילגו קצת על התהליך והרגישו שזה יותר קרוב ממה שחשבו. אחרי המשחק ביום שני אפשר לראות שזה עוד רחוק יחד עם זאת אנחנו רק במחזור שמיני ויש עוד הרבה זמן לחזור לשקט ולצניעות של תחילת העונה . אני מקווה שזה מה שיהיה ואז נגיע למפגש הבא מולם רלוונטיים וחזקים יותר מנטלית

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

yedidel כתב:מכבד תהליכים, רק מזכיר שמכבי ת"א עברה תוך שנה מבדיחה שחוטפת 4 מנתניה בפלייאוף לקבוצה שבקושי אפשר לשים לה גול.

בואו לא נעשה מהליגה הנוכחית יותר מדי
וגם בואו נראה מי טעה, מילא זה היה שמיר או סבג.
בטופ הגרועים נמאים בכלל ויטור, טאהא ונייג'ל. לא ניסיון ולא נעליים.

שוב ושוב מסתכלים על האדום כעל איזה תירוץ כשהוא בכלל הסממן הכי בוהק לאיך אנחנו מאבדים את הראש מולם פעם אחר פעם.
מצד אחד גלזר בטופ הופעות שלו במכבי, מצד שני ויטור בטופ הופעות הנוראיות שלו בב"ש. זה הסיפור.

אפשר לדבר על נסיבות מקלות, זה עדיין לא היה צריך להיראות ככה.
צריך לעבור הלאה ולהפיק לקחים, אין ממש ברירה אחרת מן הסתם.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יש תקופות שאני מרגיש שבכר סוחב איזה "טראומה" מהימים הראשונים שלו פה, שהלך (לפחות לפי מה שסיפר אח"כ) נטו לפי האימונים, עד אותו הפסד מול עכו עם דן ביטון במקום טוני בהרכב.

לא מצליח למצוא סיבה אחת הגיונית לקרדיט לספורי. אפשר לרדת על המחסור במספרים של מרין עד מחר, רק תסבירו לי מה בדיוק מתן חוזז עשה על המגרש (רמז - לרוץ ולסגור טקטית בעיקר) שמרין לא יכל לעשות. לפחות בתור חילוף.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yedidel כתב:יש תקופות שאני מרגיש שבכר סוחב איזה "טראומה" מהימים הראשונים שלו פה, שהלך (לפחות לפי מה שסיפר אח"כ) נטו לפי האימונים, עד אותו הפסד מול עכו עם דן ביטון במקום טוני בהרכב.

לא מצליח למצוא סיבה אחת הגיונית לקרדיט לספורי. אפשר לרדת על המחסור במספרים של מרין עד מחר, רק תסבירו לי מה בדיוק מתן חוזז עשה על המגרש (רמז - לרוץ ולסגור טקטית בעיקר) שמרין לא יכל לעשות. לפחות בתור חילוף.
אולי הוא ביקש את ספורי ולכן נותן לו קרדיט( למרות שאין סיבה למה הביאו אותו מלכתחילה מלבד פאניקה מיותרת לטעמי).
מארין איבד את המקום ברגע שיהושוע הגיע , כשפאוליניו יגיע הוא יאבד מקום בסגל וכנראה יתחילו הקולות לשחרר אותו לצערי.
נערך לאחרונה על ידי שיש ב 30 אוקטובר 2019, 11:14, נערך פעם 1 בסך הכל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

yedidel כתב: לא מצליח למצוא סיבה אחת הגיונית לקרדיט לספורי. אפשר לרדת על המחסור במספרים של מרין עד מחר, רק תסבירו לי מה בדיוק מתן חוזז עשה על המגרש (רמז - לרוץ ולסגור טקטית בעיקר) שמרין לא יכל לעשות. לפחות בתור חילוף.
מסכים.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

yedidel כתב: לא מצליח למצוא סיבה אחת הגיונית לקרדיט לספורי. אפשר לרדת על המחסור במספרים של מרין עד מחר, רק תסבירו לי מה בדיוק מתן חוזז עשה על המגרש (רמז - לרוץ ולסגור טקטית בעיקר) שמרין לא יכל לעשות. לפחות בתור חילוף.
+10000.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:יש תקופות שאני מרגיש שבכר סוחב איזה "טראומה" מהימים הראשונים שלו פה, שהלך (לפחות לפי מה שסיפר אח"כ) נטו לפי האימונים, עד אותו הפסד מול עכו עם דן ביטון במקום טוני בהרכב.

אמת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

xboy כתב: בינתיים חצי הסגל שלו פצוע והוא עולה עם שחקנים שלפני כמה שנים שיחקו בביתר תל אביב, לא צריך לזלזל במה שהוא עושה.
את מי מעניין איפה היו השחקנים האלה לפני כמה שנים?
גם עלי מוחמד היה לפני כמה שנים בבית"ר תל אביב רמלה, כשיובל אשכנזי ונאור סבג לא מזמן עוד שיחקו בליגה א'. השאלה מה היכולת שלהם היום ואיזה תהליך הם עברו מהתקופה שהיו בליגה נמוכה יותר.
מכבי עכשיו האריכה חוזים לחצי סגל בעלויות גבוהות (יונתן כהן נניח הכפיל את השכר שלו) כשבמשחק מולנו מי שעלו מהספסל אלה אצילי, גולסה ושכטר במשחק שבו ייני, עטר, איילון אלמוג ודור פרץ בכלל לא היו בסגל.
גם היום התקציבים לא מתקרבים להיות אותו הדבר, גם היום הם מחזיקים בסגל עמוק הרבה יותר, גם היום ברק הוא האנדרדוג במאבק מול איביץ'.
ושוב, יש לי בעיה עם הגישה שברק עלה במשחק, כי למרות פערי התקציבים אני לא חושב שמכבי גדולה מקצועית, אבל אל תהפכו את זה כאילו איביץ' מנצח את ברק עם הפועל חדרה כבר שנתיים.

E26

שליחה על ידי E26 »

התגובה הזו שלי היא משהו שכבר רשמתי בפוסט הזה אי שם עשרות ומאות דפים אחורה.
זה שאני שוב רושם את זה עכשיו לא יודע מה זה אומר.
אחד הדברים שהביאו את בכר לב"ש היא הגישה שלו.
בין היתר זה שכשהוא היה בק"ש בעונות שעאלק אנחנו התמודדנו מול מכבי על התואר תחת אלישע, בכר של ק"ש בכל מגרש מול כל קבוצה הייתה קבוצה שיוזמת, עובדת רצה ולוחצת בכל מקום במגרש, בכל מגרש ומול כל קבוצה.
משחקי פליאוף בבלומפילד מול מכבי האימתנית של ג'ורדי והוא פאקינג משחק פתוח, תוקף ולוחץ עם פאקינג דייגים ועושה בית ספר ליריבה.
זה למה בכר הגיע לב"ש, בין היתר.
שלשום זה שוב הרגיש שעשינו במכנסיים ואל תקשקשו על הכרטיס האדום.
אז אני לא רוצה לצאת נחרץ על בכר לפה או לשם, אבל כרגע לא מרגיש שום שיטת משחק או משהו דומה לזה ובטח לא קבוצה כמו שהורגלנו, אלא סה"כ יציבות מהעונה שעברה, אבל אחרי 8 מחזורים אני חושב שמגיע לנו כאוהדים מוצר יותר טוב.
וכוכבית, רק אציין שאני לגמרי לא מכוון לאליפות אבל כן מצפה לראות קבוצה שתיהיה באיזור אבל על אמת ולא סטייל אלישע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא רוצה להרוס לך את התיאוריה אבל גם במשחק שניצחנו 2-1 בבלומפילד וגם במשחק שנגמר 1-1 בטרנר(הובאן עם שער שיוויון) שיחקנו זהיר(בבלומפילד אפילו הגנתי מאוד).
גם בשאר המשחקים נגדם לא היו הצגות יוצאות דופן ובטח לא איזה גישה סופר התקפית גם כשהיינו הרבה יותר טובים מהם ברמת הסגל.
משחק החוץ היחיד שבאמת עלינו ותקפנו ולחצנו היה במשחק האליפות בנתניה.

אני לא חושב שהיה איזה גישה שונה שלשום. עד הדקה ה30 היה משחק מאוזן, היה לנו קשה להניע כדור אבל זה לא שייך לגישה, פשוט לחצו אותנו יפה.
מה שהיה אחרי ההרחקה זה כבר לא משהו שצריך להתייחס אליו. (למרות שיצאנו קדימה במחצית השניה והיו דקות שמכבי נדחקה לרחבה)

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

E26 כתב:התגובה הזו שלי היא משהו שכבר רשמתי בפוסט הזה אי שם עשרות ומאות דפים אחורה.
זה שאני שוב רושם את זה עכשיו לא יודע מה זה אומר.
אחד הדברים שהביאו את בכר לב"ש היא הגישה שלו.
בין היתר זה שכשהוא היה בק"ש בעונות שעאלק אנחנו התמודדנו מול מכבי על התואר תחת אלישע, בכר של ק"ש בכל מגרש מול כל קבוצה הייתה קבוצה שיוזמת, עובדת רצה ולוחצת בכל מקום במגרש, בכל מגרש ומול כל קבוצה.
משחקי פליאוף בבלומפילד מול מכבי האימתנית של ג'ורדי והוא פאקינג משחק פתוח, תוקף ולוחץ עם פאקינג דייגים ועושה בית ספר ליריבה.
זה למה בכר הגיע לב"ש, בין היתר.
שלשום זה שוב הרגיש שעשינו במכנסיים ואל תקשקשו על הכרטיס האדום.
אז אני לא רוצה לצאת נחרץ על בכר לפה או לשם, אבל כרגע לא מרגיש שום שיטת משחק או משהו דומה לזה ובטח לא קבוצה כמו שהורגלנו, אלא סה"כ יציבות מהעונה שעברה, אבל אחרי 8 מחזורים אני חושב שמגיע לנו כאוהדים מוצר יותר טוב.
וכוכבית, רק אציין שאני לגמרי לא מכוון לאליפות אבל כן מצפה לראות קבוצה שתיהיה באיזור אבל על אמת ולא סטייל אלישע.
אחד החזקים אחי +100

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אז מה שראינו עד עכשיו בעיקר באירופה זה לא אותו ברק? מה התהפכתם בגלל הפסד חוץ למכבי

שלח תגובה