בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:ברק בכר לא משחק על הדשא הוא עושה את המיטב ודורש מהקווים ולא תמיד מקשייבים לו.

לא צריך להיות פה יותר מדי כדורגלן גדול, צריך פה כושר משחק כמו בימים הגדולים שלנו שהיינו לוחצים בחצי של היריב חוטפים כדור 30 מטר מהשער שלהם ואז תוקפים גלים גלים.
משנה לשנה משחק הלחץ שלנו ירד הכושר הגופני ניהיה רע מאוד ואולי צריך לעשות חושבים וחילופים עם החבר'ה שאחראים על הכושר הגופני לפני שעושים שינויים בשחקנים.
אני חולק עליך לחלוטין.
מכבי תא זאת קבוצה של מאמן.
מכבי חיפה על אף הסלידה מבלבול היא קבוצה של מאמן.
הפועל בש הייתה כזאת ואם לא "מקשיבים לו" אז שישים תמפתחות זאת אמירה קשה מאוד מה שאמרת עכשיו.
בליגה שלנו מי שממושמעת מצליחה.
רואים את זה במכבי תא,ראינו בבני יהודה עונה שעברה זה המפתח.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ברק בכר לא קוסם. הגיע הזמן להבין זאת ולא לצפות ממנו לקחת חרא ולהפוך אותו לזהב.

הטענה היחידה שלי אליו זה שזנח את הדרך והחליט להחזיר להרכב שחקנים שלא אמורים להיות שם.
לתחושתי הוא יתקן את זה מיד אחרי הפגרה. במיוחד במשחקי החוץ.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

הראל כתב:ברק בכר לא משחק על הדשא הוא עושה את המיטב ודורש מהקווים ולא תמיד מקשייבים לו.

לא צריך להיות פה יותר מדי כדורגלן גדול, צריך פה כושר משחק כמו בימים הגדולים שלנו שהיינו לוחצים בחצי של היריב חוטפים כדור 30 מטר מהשער שלהם ואז תוקפים גלים גלים.
משנה לשנה משחק הלחץ שלנו ירד הכושר הגופני ניהיה רע מאוד ואולי צריך לעשות חושבים וחילופים עם החבר'ה שאחראים על הכושר הגופני לפני שעושים שינויים בשחקנים.
מילת המפתח היא צניעות.
רוב החבר'ה שהגיעו לפה בשנים הגדולות היו כאלה שצניעות היתה המפתח להצלחת הקריירה שלהם. מי שהגיע אח"כ קצת פחות (בלי לציין שמות)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: אני חולק עליך לחלוטין.
מכבי תא זאת קבוצה של מאמן.
מכבי חיפה על אף הסלידה מבלבול היא קבוצה של מאמן.
הפועל בש הייתה כזאת ואם לא "מקשיבים לו" אז שישים תמפתחות זאת אמירה קשה מאוד מה שאמרת עכשיו.
בליגה שלנו מי שממושמעת מצליחה.
רואים את זה במכבי תא,ראינו בבני יהודה עונה שעברה זה המפתח.
לאיזה משמעת אתה מצפה כשאתה עולה עם אורן ביטון, חנן ממן, ניב זריהן וז׳סואה(היחיד שצריך לפתוח בהרכב, וכשזה רק אחד כזה זה פחות מורגש)?
4 מתוך 10 שחקני שדה שמשמעת, אגרסיביות ואינטנסיביות זה הצד החלש שלהם. תוסיף לזה אמצע של שחקן וחצי והתוצאה לפנינו.

אז כן, בכר בוחר את השחקנים ואת ההרכב(ופה הוא חייב להתאפס, מספיק עם הרכב עצלנים) אבל הוא *עדיין* מוגבל באיכות ובעומק לעומת מכבי ואיביץ לצורך העניין.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:ברק בכר לא קוסם. הגיע הזמן להבין זאת ולא לצפות ממנו לקחת חרא ולהפוך אותו לזהב.

הטענה היחידה שלי אליו זה שזנח את הדרך והחליט להחזיר להרכב שחקנים שלא אמורים להיות שם.
אתה חייב אבל חייב להגיב לעניין גם אם לא מוצא חן בעינייך מה שנאמר,יש לך ידע אל תהיה רובוט.
ברק בכר לא קוסם,הוא מאמן ומאמן מצויין אם היינו חושבים שזה גבול קצה היכולת שלו כמו אלישע בזמנו לא היו לנו טענות.
אבל למי אתה בא בטענות? לזה שאתה יודע שיכול ומסוגל להוציא הרבה הרבה יותר מהסגל הזה.
הוא בחר אותו,הוא אימן אותו הוא נמצא איתו ומכיר כל נק' חוזק כל חולשה הוא ורק הוא אמור להפוך את הקבוצה הזאת להרבה הרבה יותר טובה.
ואתה יודע מה? עזוב אליפות וציפיות בוא נראה קודם כל משהו שנראה כמו קבוצה שיודעת ומבינה מה המאמן שלה רוצה ואנחנו כולנו יודעים מה הוא שווה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: לאיזה משמעת אתה מצפה כשאתה עולה עם אורן ביטון, חנן ממן, ניב זריהן וז׳סואה(היחיד שצריך לפתוח בהרכב, וכשזה רק אחד כזה זה פחות מורגש)?
4 מתוך 10 שחקני שדה שמשמעת, אגרסיביות ואינטנסיביות זה הצד החלש שלהם. תוסיף לזה אמצע של שחקן וחצי והתוצאה לפנינו.

אז כן, בכר בוחר את השחקנים ואת ההרכב(ופה הוא חייב להתאפס, מספיק עם הרכב עצלנים) אבל הוא *עדיין* מוגבל באיכות ובעומק לעומת מכבי ואיביץ לצורך העניין.
אתה רוצה באמת שאני אגיד לך מה אני חושב?
סגל לא מוגבל ולא נעליים פשוט שמים עליו ז**.
אין שום מילה אחרת להסביר את מה שהיה אתמול,אשכרה שמים עליו ז**.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: אתה חייב אבל חייב להגיב לעניין גם אם לא מוצא חן בעינייך מה שנאמר,יש לך ידע אל תהיה רובוט.
ברק בכר לא קוסם,הוא מאמן ומאמן מצויין אם היינו חושבים שזה גבול קצה היכולת שלו כמו אלישע בזמנו לא היו לנו טענות.
אבל למי אתה בא בטענות? לזה שאתה יודע שיכול ומסוגל להוציא הרבה הרבה יותר מהסגל הזה.
הוא בחר אותו,הוא אימן אותו הוא נמצא איתו ומכיר כל נק' חוזק כל חולשה הוא ורק הוא אמור להפוך את הקבוצה הזאת להרבה הרבה יותר טובה.
ואתה יודע מה? עזוב אליפות וציפיות בוא נראה קודם כל משהו שנראה כמו קבוצה שיודעת ומבינה מה המאמן שלה רוצה ואנחנו כולנו יודעים מה הוא שווה.
להוציא את המשחק בבלומפילד ובמושבה שלשום היינו בעונה טובה. עשינו הופעות טובות באירופה ופתחנו לא רע ואפילו טוב את הליגה.
קצת אפורים אבל מסודרים וממושמעים(יחסית), הגנה טובה והיררכיה ברורה. זאת הפועל באר שבע של בכר, אני מקווה.
ואז הגיעו הדיבורים על אליפות. שוב הרכבים הזויים, שוב יהירים מול קבוצה קטנה, שוב כדורגל בקצב של ליגה ב׳.

עכשיו אני מחכה להמשך. אם נחזור למסלול או נמשיך לקלקל. האחריות היא על בכר, לטוב או לרע, תמיד. אני חושב שהוא המאמן היחיד שיכול להחזיר אותנו למאבקי אליפות בשנים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ברק אכן איבד את הדרך. לא צריך להשוות את הקבוצה הזו לשושלת של טוני, ברדה ומליקסון, זה פשוט לא פייר.
מספיק להשוות לק"ש שסיימה מקום שני עם בכר. ופה הפערים גדולים. מדי.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:ברק בכר לא קוסם. הגיע הזמן להבין זאת ולא לצפות ממנו לקחת חרא ולהפוך אותו לזהב.

הלוואי שאתה צודק.
אם אחריי הפגרה נמשיך לראות הרכב כמו במשחקים האחרונים וחסר אינטנסיביות אפשר להגיד קדיש על העונה הזאת.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

אדום זקן כתב: אתה רוצה באמת שאני אגיד לך מה אני חושב?
סגל לא מוגבל ולא נעליים פשוט שמים עליו ז**.
אין שום מילה אחרת להסביר את מה שהיה אתמול,אשכרה שמים עליו ז**.
+1
פשוט הולכים על המגרש מדקה 20, ואם המאמן לא עושה משהו בקשר לזריקת ז** הזו אז האשמה היא עליו.
הכשלונות של מכבי באירופה מראים לדעתי שאיביץ די חלש בטקטיקה, אדע אם אני צודק או לא אחרי שיעזוב את מכבי לאירופה.
מה שבטוח, שאצל איביץ מי שהולך על המגרש הולך ליציע. אצלנו? הוציא את הסלביינק מההרכב כדי להראות שאין כוכבים אבל נתן לכל שאר השחקנים לזרוק עליו ועלינו ז** גדול.
מקווה שיתעורר ויעיר את כל "הכוכבים", כי בליגה שלנו לא צריך יותר מדי בשביל להיות בצמרת. צריך רק שכולם ירוצו

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אני בכלל לא הבנתי למה צריך להוציא מההרכב את אחד ממלכי השערים שלנו העונה.
נייג'ל ושהר עם 12 שערים ביחד. הם צריכים לשחק.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ברק בכר כרגע טועה בהצבת ההרכב ובניהול הסגל. שיעשה חושבין בפגרה ונראה אולי קבוצה שרוצה יותר כי איבדנו את זה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

להרכב לא מאוזן אין עתיד אין תקווה ואין חלום.
תראו את ביתר של תחילת העונה ואת ביתר אחרי ההבנה שהם חייבים אמצע חזק.

כשההגנה שלך מכילה את אורן ביטון שצריך גיבוי מתמיד אתה חייב קישור אחורי חזק שמחולק לשני צדדים.

כשההגנה שלך מכילה את אורן ביטון ואת שמיר וסבג בלבד כקשרים אחוריים,
אתה חייב קיצוניים סופר חרוצים וסופר אינטנסיביים עם כושר גופני של רץ מרתון.

כשההגנה שלך מכילה את אורן ביטון, הקישור האחרוי את שמיר וסבג בלבד והקיצוניים שלך זה ממן/זוסוואה וזריהן,
אין לך עתיד.

זה הרכב לא מאוזן, חסר מחוייבות, עצלן, שלא יכול לנצח אף קבוצה. אולי קבוצה מבוהלת שמפחדת לעבור את החצי עם יותר משני שחקנים כמו נתניה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

מוכרח להודות שאני לא יודע איך לאכול את ברק

מצד אחד, כבר שנה + ( ואפילו גם בתקופת האליפות השלישית ) אני לא רואה שום דבר מיוחד ממנו, שלא לומר אכזבה ענקית ( שחקנים שמשחקים בעמדות לא להם, נסיונות מוזרים, קבוצה כבויה)

לא יכול שלא לחשוב שהוא פשוט נפל על סגל מצויין בעונות האליפות, סגל שגם יובל נעים לוקח איתם אלפיות

מצד שני, לא יכול שלא לתת לו קרדיט על גבול האינסופי על מה שראינו מהקבוצה בתקופה שלו

מה גם שלא רוצה לחשוב על היום שהוא מאמן את מכבי חיפה או בית״ר ירושלים ואנחנו תקועים עם איזה מרקו בלבול, ניר קלינגר או עוד איזה גונב דעת אחר מהחבורה

שורה תחתונה? אין

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

בסופו של דבר ברק לא ישאר פה לנצח. אני חושב שברק מרגיש מיצוי\עייפות\ יאוש. אני מסכים איתך NS75 כבר שנתיים וחצי אנחנו נראים אותו דבר משהו כבר לא דופק המון זמן.

אני לא חושב מצד אחד שאנחנו יכולים למשוך מאמנים בקליבר של איביץ (הכוונה בזרים) כי הוא הגיע מפאוק, אבל אני כן מאמין שאם נצטרך להביא מאמן זר אפשר להביא מישהו לא פחות טוב, אבל נצטרך לעשות את זה בדרך שלנו.

בכל מקרה אם לא יהיה שינוי בקרוב אני חושב שצריך לחשוב על שינוי מקצועי ואסטרטגי שיעורר את כל המערכת הזאת כי גם הצוות הניהולי נראה כבוי

שלח תגובה