בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי REDZED »

אני יכול לתת לכם את המגמה של הנפילה האחרונה:

היה הרכב טוב שרץ שהביא ניצחונות בלי הפסקה
;
הגיע זוסוא
;
בכר פתח איתו מול קריית שמונה באגף ולמרות בישול טוב שלו
ניצחנו במזל על הבאזר, (טעות ראשונה שלו - חוסר הבנה שזוסואה
לא מתאים למה שעבד לנו כאשר הוא מתופקד כקיצוני)
;
מגיע משחק גדול מול מכבי (טעות שנייה) - בכר מתעקש על אותו הרכב שניצח בקושי ובגועל את קריית שמונה וזה עולה לו שוב בפתיחה לא טובה ולא מאוזנת שנגמרה בהרחקה של מיגל ויטור וכמו כן גם הפסד.
;
מגיע משחק מול נתניה
שרשרת הטעויות שלו ממשיכה
כאשר הוא כבר מנותק מן המציאות והוא לא מקבל את זה שויטור והאדום זה הסיבה העיקרית להפסד וממשיך להתעקש על פסקוורה באגף
אבל הפעם מנסה לעשות משהו חדש ופותח עם חנן במקום נייג’ל
(טעות שלישית - באופן מגמתי בכר לקח הרכב שרץ עם ניצחונות
[נייגל-סהר-מרין] שינה אותו באין צדק למשהו לא ברור.. הסיבה לכך היא כי כנראה הוא לא מבין מה ההבדל בין השחקנים ומה יכולה להיות עלות השינויים שהוא עושה) המזל שלו זה שהוא פגש קבוצה
שבורה מנטלית כמו נתניה עם שילוב של כוח טרנר.
;
משחק מול נס ציונה
(בכר המקובע לא מבין שההרכב החדש שלו פחות אינטנסיבי, פחות מאוזן, פחות טוב. וחושב שאולי זה יספיק לנס ציונה)
אבל הפעם לצערו הוא התמודד מול מאמן שעשה שיעורי בית בניגוד אליו, וראה שבמשחק שלנו מול נתניה, שהחומה שבכר מציב היא שבירה מאוד.
ומפה זה כבר נגזרת לאיבוד נוסף של נקודות.

בכר הוא לא קוסם ורחוק מכך, שהוא מנסה לשנות משהו שעובד זה אף פעם לא הולך לו.. וברגע שהעקשנות הידועה שלו משתלבת עם לחץ ורגשי נחיתות (אחמ אחמ איביץ) ? זה מדרדר.

המחיר שזה עולה לנו, זה שבתוך שלושה משחקים מלהיות במצב שהיינו באותה סירה עם מכבי (שבכל הרשתות חשבו שאנחנו אותה רמה כמוהם,
ופתאום אחרי כמה משחקים הם הכי טובים בליגה) אנחנו בפער 6 נקודות מהם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

REDZED כתב:אני יכול לתת לכם את המגמה של הנפילה האחרונה:

היה הרכב טוב שרץ שהביא ניצחונות בלי הפסקה
;
הגיע זוסוא
;
בכר פתח איתו מול קריית שמונה באגף ולמרות בישול טוב שלו
ניצחנו במזל על הבאזר, (טעות ראשונה שלו - חוסר הבנה שזוסואה
לא מתאים למה שעבד לנו כאשר הוא מתופקד כקיצוני)
;
מגיע משחק גדול מול מכבי (טעות שנייה) - בכר מתעקש על אותו הרכב שניצח בקושי ובגועל את קריית שמונה וזה עולה לו שוב בפתיחה לא טובה ולא מאוזנת שנגמרה בהרחקה של מיגל ויטור וכמו כן גם הפסד.
;
מגיע משחק מול נתניה
שרשרת הטעויות שלו ממשיכה
כאשר הוא כבר מנותק מן המציאות והוא לא מקבל את זה שויטור והאדום זה הסיבה העיקרית להפסד וממשיך להתעקש על פסקוורה באגף
אבל הפעם מנסה לעשות משהו חדש ופותח עם חנן במקום נייג’ל
(טעות שלישית - באופן מגמתי בכר לקח הרכב שרץ עם ניצחונות
[נייגל-סהר-מרין] שינה אותו באין צדק למשהו לא ברור.. הסיבה לכך היא כי כנראה הוא לא מבין מה ההבדל בין השחקנים ומה יכולה להיות עלות השינויים שהוא עושה) המזל שלו זה שהוא פגש קבוצה
שבורה מנטלית כמו נתניה עם שילוב של כוח טרנר.
;
משחק מול נס ציונה
(בכר המקובע לא מבין שההרכב החדש שלו פחות אינטנסיבי, פחות מאוזן, פחות טוב. וחושב שאולי זה יספיק לנס ציונה)
אבל הפעם לצערו הוא התמודד מול מאמן שעשה שיעורי בית בניגוד אליו, וראה שבמשחק שלנו מול נתניה, שהחומה שבכר מציב היא שבירה מאוד.
ומפה זה כבר נגזרת לאיבוד נוסף של נקודות.

בכר הוא לא קוסם ורחוק מכך, שהוא מנסה לשנות משהו שעובד זה אף פעם לא הולך לו.. וברגע שהעקשנות הידועה שלו משתלבת עם לחץ ורגשי נחיתות (אחמ אחמ איביץ) ? זה מדרדר.

המחיר שזה עולה לנו, זה שבתוך שלושה משחקים מלהיות במצב שהיינו באותה סירה עם מכבי (שבכל הרשתות חשבו שאנחנו אותה רמה כמוהם,
ופתאום אחרי כמה משחקים הם הכי טובים בליגה) אנחנו בפער 6 נקודות מהם.
+ טריליון!
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ns75 כתב:מוכרח להודות שאני לא יודע איך לאכול את ברק

מצד אחד, כבר שנה + ( ואפילו גם בתקופת האליפות השלישית ) אני לא רואה שום דבר מיוחד ממנו, שלא לומר אכזבה ענקית ( שחקנים שמשחקים בעמדות לא להם, נסיונות מוזרים, קבוצה כבויה)

לא יכול שלא לחשוב שהוא פשוט נפל על סגל מצויין בעונות האליפות, סגל שגם יובל נעים לוקח איתם אלפיות

מצד שני, לא יכול שלא לתת לו קרדיט על גבול האינסופי על מה שראינו מהקבוצה בתקופה שלו

מה גם שלא רוצה לחשוב על היום שהוא מאמן את מכבי חיפה או בית״ר ירושלים ואנחנו תקועים עם איזה מרקו בלבול, ניר קלינגר או עוד איזה גונב דעת אחר מהחבורה

שורה תחתונה? אין
רק כדי שאף אחד לא ישכח -
בכר עשה כאן את השינוי התפיסתי הכי גדול בתולדות המועדון באליפות הראשונה. כן, קיבל לכך אחלה כלים, אבל לא רואה מאמן אחר לוקח אליפות מזהבי ובלומפילד.
בשנה וחצי האחרונות לא הולך לו. מה הפרק זמן שאפשר "לסבול" את זה שלא הולך לו? ימים יגידו.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

izguy83 כתב: רק כדי שאף אחד לא ישכח -
בכר עשה כאן את השינוי התפיסתי הכי גדול בתולדות המועדון באליפות הראשונה. כן, קיבל לכך אחלה כלים, אבל לא רואה מאמן אחר לוקח אליפות מזהבי ובלומפילד.
בשנה וחצי האחרונות לא הולך לו. מה הפרק זמן שאפשר "לסבול" את זה שלא הולך לו? ימים יגידו.
סבבה,
הוא מאמן טוב ומקצועי מהסוג הטוב ביותר שיש לנו.
אי אפשר להתווכח עם העובדה שהוא הורס דברים שעובדים.

יש משהו שהלחיץ אותו להכניס את את פסקוורה בכוח להרכב שעבד גם אם הוא לא מתאים בזמן הנתון ?

יש משהו שהלחיץ אותו לתת לממן לשחק למרות שבשום משחק שהוא משחק אנחנו לא מתפקדים כמו קבוצת צמרת ?

מרגיש שמה שקרה במשחק מול מכבי גרם לאגו של בכר להוציא אותו מדעתו (ואנחנו מכירים את דעתו השפוייה והמנצחת של בכר, זה להעמיד קבוצה אינטנסיבית שקודם כל חושבת מההגנה)

יש סיבה להתעקש על טהא למרות שהוא מסננת אחת גדולה ?

תאמינו לי עכשיו אני מבין שאיביץ באמת מאמן טוב.
יש לו סגל בינוני עם כמה שחקני הכרעה סבבה וכמובן עם כוח רצון תן לו טוני או זהבי אחד ותראו אותם מתקדמים גם באירופה (כסףכסףורבהגסף)

ולבכר יש פוטנציאל לא פחות גדול מאיביץ..
ההבדל, בכר לא עומד על שלו ואיביץ כן.
וכן עכשיו אתם עוד יותר תתעצבנו עליי אולי אבל השינוי השלילי הזה של בכר התדרדר עוד יותר מהרגע שטוני עזב,
זה שבר לו המון מהביטחון שהיה לו.

והוא התחיל לעשות שטויות.

הפתרון לדעתי זה או מאמן זר מנוסה או מישהו מקצועי שיישב לו על הראש וידע להגיד לו מתי הוא מאבד את אותו ראש.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

REDZED כתב:
סבבה,
הוא מאמן טוב ומקצועי מהסוג הטוב ביותר שיש לנו.
אי אפשר להתווכח עם העובדה שהוא הורס דברים שעובדים.

יש משהו שהלחיץ אותו להכניס את את פסקוורה בכוח להרכב שעבד גם אם הוא לא מתאים בזמן הנתון ?

יש משהו שהלחיץ אותו לתת לממן לשחק למרות שבשום משחק שהוא משחק אנחנו לא מתפקדים כמו קבוצת צמרת ?

מרגיש שמה שקרה במשחק מול מכבי גרם לאגו של בכר להוציא אותו מדעתו (ואנחנו מערים את דעתו השפוייה והמנצחת של בכר, זה להעמיד קבוצה אינטנסיבית שקודם כל חושבת מההגנה)

יש סיבה להתעקש על טהא למרות שהוא מסננת אחת גדולה ?

תאמינו לי עכשיו אני מבין שאיביץ באמת מאמן טוב.
יש לו סגל בינוני עם כמה שחקני הכרעה סבבה וכמובן עם כוח רצון תן לו טוני או זהבי אחד ותראו אותם מתקדמים גם באירופה (כסףכסףורבהגסף)

ולבכר יש פוטנציאל הרבה יותר גדול מאיביץ..
ההבדל, בכר לא עומד על שלו ואיביץ כן.
וכן עכשיו אתם עוד יותר תתעצבנו עליי אולי אבל השינוי השלילי הזה של בכר התדרדר עוד יותר מהרגע שטוני עזב,
זה שבר לו המון מהביטחון שהיה לו.
הורס דברים שעובדים.
קיבל מליקסון ובוזגלו מרוסקים - הפך אותם לטופ 5 בליגה.
קיבל את טוני מקבוצה קטנה והפך אותו לשחקן הכי טוב בליגה.
קיבל הובאן ואוגו בתפקידים הפוכים והפך אותם לקישור הכי טוב בליגה.
קיבל בן ביטון שמתחרה עם אילוז על מקום בהרכב והפך אותו למגן הכי יציב שהיה פה מעולם.
קיבל טאהה מאלמוניות והפך אותו לבלם משלים מעולה (בעונת האליפות האחרונה אפילו בלם מוביל) ושחקן נבחרת לגיטימי.
אז כן, הוא לא מצליח למצוא פתרונות בשנה וחצי האחרונות, לפעמים זה נראה שהוא הולך בניגוד לדרך שאפיינה אותו בתחילת הקריירה, אבל זה המשחק. זה קרה ויקרה לגדולים ממנו. עברנו רק 10 מחזורים ובוא נראה איך תיראה המשך העונה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בלתי אפשרי לקרוא פה בזמן האחרון.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

ns75 כתב:מוכרח להודות שאני לא יודע איך לאכול את ברק

מצד אחד, כבר שנה + ( ואפילו גם בתקופת האליפות השלישית ) אני לא רואה שום דבר מיוחד ממנו, שלא לומר אכזבה ענקית ( שחקנים שמשחקים בעמדות לא להם, נסיונות מוזרים, קבוצה כבויה)

לא יכול שלא לחשוב שהוא פשוט נפל על סגל מצויין בעונות האליפות, סגל שגם יובל נעים לוקח איתם אלפיות

מצד שני, לא יכול שלא לתת לו קרדיט על גבול האינסופי על מה שראינו מהקבוצה בתקופה שלו

מה גם שלא רוצה לחשוב על היום שהוא מאמן את מכבי חיפה או בית״ר ירושלים ואנחנו תקועים עם איזה מרקו בלבול, ניר קלינגר או עוד איזה גונב דעת אחר מהחבורה

שורה תחתונה? אין
כל מילה.
מצד אחד היה לו פה סגל שחקנים מטורף, תלכיד שחקנים של פעם בדור. מצד שני, סגל של קבוצה ישראלית, טוב ככל שיהיה, לא אמור להפגין עליונות על קבוצות כמו סלטיק, אינטר וכו'. יש המון קרדיט לבכר והוא המאמן הישראלי הכי טוב כיום, אבל משהו בשנה וחצי האחרונות לא דופק כמו שצריך.

מה שעבד עם טוני, אוגו, ברדה, מליקסון, ראדי, הובאן לא יעבוד עם סבג, נייגל, מרין, זריהן ושמיר.
זה איכויות שונות של שחקנים.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

izguy83 כתב: הורס דברים שעובדים.
קיבל מליקסון ובוזגלו מרוסקים - הפך אותם לטופ 5 בליגה.
קיבל את טוני מקבוצה קטנה והפך אותו לשחקן הכי טוב בליגה.
קיבל הובאן ואוגו בתפקידים הפוכים והפך אותם לקישור הכי טוב בליגה.
קיבל בן ביטון שמתחרה עם אילוז על מקום בהרכב והפך אותו למגן הכי יציב שהיה פה מעולם.
קיבל טאהה מאלמוניות והפך אותו לבלם משלים מעולה (בעונת האליפות האחרונה אפילו בלם מוביל) ושחקן נבחרת לגיטימי.
אז כן, הוא לא מצליח למצוא פתרונות בשנה וחצי האחרונות, לפעמים זה נראה שהוא הולך בניגוד לדרך שאפיינה אותו בתחילת הקריירה, אבל זה המשחק. זה קרה ויקרה לגדולים ממנו. עברנו רק 10 מחזורים ובוא נראה איך תיראה המשך העונה.
שמע,
יש לו תרומה מסוימת אבל הוא לא זה לגמרי שאחראי
להתרוממות של בוזגלו, מליקסון, טוני, הובאן ואוגו.
כי גם לטרנר הייתה משמעות אדירה וגם ברדה וראדי היו פקטורים ברוח הקבוצה.
אני חושב שהוא בא מאוד רענן עם המון תמיכה והכוונה לסגל הוא איכותי (שלא הוא בנה) ובגדול
הוא יותר השלים תרכיב מנצח מאשר בנה אותו.

בכר מאמן טוב אבל אי אפשר להגיד שהוא לא מאמן שתלוי במדד של -האם יש לו שחקנים שוברי שיווין שיכולים להוביל-

ברגע שאין לו על מי להישען הוא עושה שטויות ?
הוא לא אחד שיכול לבנות מאפס.
כמו שאני טענתי.. הוא יופי של משלים אבל לא בונה.
לפחות ככה הוא מוכיח עד עכשיו.

וזה בא לידי ביטוי בזה שחוליה קטנה זזה ו6 נקודות יורדות ב3 משחקים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

REDZED כתב:
בכר מאמן טוב אבל אי אפשר להגיד שהוא לא מאמן שתלוי במדד של -האם יש לו שחקנים שוברי שיווין שיכולים להוביל-
אז תראה איך שיחקה קרית שמונה שלו בלי שום כוכב ואז תחזור ותבדוק כמה שטותי מה שכתבת.
ואתה לא יכול למצוא לי סיבות למה ההצלחות אצלנו לא שלו ואז לספר לי שהכישלון בשנה וחצי האחרונות כן שלו.
תחליט, או שהכל שלו, או של כל יש סיבות מסביב - גם להצלחות וגם לכישלונות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:בלתי אפשרי לקרוא פה בזמן האחרון.
וואלה אפילו אני הרמתי ידיים. מי שלא רואה מטר קדימה לא מבין מי התחליפים האפשריים של בכר.
אולי כדאי להם לשאול את אוהדי ביתר וחיפה, אולי יקבלו קצת פרופורציות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפגרה מגיעה לבכר כמו כפפה ליד בסיטואציה הנוכחית.
לא רוצה לחשוב מה היה קורה בטרנר אם היה משחק השבוע ובדקה ה30 היה עדיין 0:0.
אנשים טעונים על המשחק מול נס ציונה ובצדק.
יש לו עכשיו 3 שבועות לעשות סדר,לסדר לעצמו קודם כל את הראש ולהבין מה הוא רוצה ועם איזה הרכב הוא רוצה לרוץ.
אני חושב שמחנה אימונים קצרצר בשבוע האחרון אחרי שהוא כבר יעצב את הסגנון וההרכב יכול לבוא טוב.
אני מניח שעכשיו הראש שלו לא נח והוא מנסה לשרטט לעצמו את הקוים המנחים ליתר העונה.
בזמן הזה הוא יוכל לתכנן וגם ולבדוק איך זה נראה,עד המשחק הבא הכעס אצל האוהדים ישקע מעט ותוצאה טובה מול בני יהודה תשכיח את נס ציונה.

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

CrazyRed7 כתב: וואלה אפילו אני הרמתי ידיים. מי שלא רואה מטר קדימה לא מבין מי התחליפים האפשריים של בכר.
אולי כדאי להם לשאול את אוהדי ביתר וחיפה, אולי יקבלו קצת פרופורציות.
תראו כולם פה רוצים סך הכל בטובתה של הפועל באר שבע כן? וחשוב להסתכל קדימה תמיד, אמנם לא להיות פזיזים (ולא היינו פזיזים וכולם פה עדיין תומכים בבכר, ובמעודנים אחרים לעומתנו הוא היה עובר גיהנום מהקהל עונה שעברה או מבעלים סורר).

אבל אי אפשר להתעלם מבעיות בקבוצה שכבר קיימות הרבה זמן מאז עונת האליפות האחרונה, וזה לא תלוי רק בו, המערכת כולה שנקראת הפועל באר שבע דיי נחה על זרי הדפנה והרבה פעמים כמו גופיים מדיניים היא "הפיקה לקחים" על ידי תחקיר נוקב. אתה תמיד חייב לחושב הלאה כי אם לא תחשוב קדימה תתקע מאחור.
לא תחשוב על טקטיקה חדשה גם בחיים עצמם תתקע מאחור לפחות מבחינה מדינית, בתור סטודנט להיסטוריה למשל אני יכול לתת לדוגמא שכל התשתיות של הרומאים (נדבר על דרכים רומיות במקרה זה) עזרו להם להיות יעילים למשל בצורה יוצאת דופן כי המערך שלהם היה מצוין, הלוגיסטיקה הייתה קלה, היו את האמצעים לעשות את זה בתקופות יותר קדומות אבל הם חשבו קדימה ועל איך נשפר מה שיש.

הפועל באר שבע חייבת להתקדם רעיונית ואסטרטגית וזה קודם כל התפקיד של אלונה לעשות את דברים אלו

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

הסקנדל/פסטיבל באתר בשיא...

יש סגל טוב, בכר עשה כמה ניסיונות לשפר את האיכות, קיבל נסיגה, ידע לנתח ולשפר.
היעד שלנו בתחילת העונה השנה היה, לשפר את הקבוצה ולהתחיל לבנות שושלת חדשה, תוך שנתיים שלוש.
היעד לא שונה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אני מצטרף לקולות שלא מבקשים להעניש, צריך להפיק לקחים ואני בטוח שבכר יפיק.

אני לא יכול שלא לציין שבינתיים חסר לנו מנהיג, ברדה או אפילו מליקסון, שכשלא הולך מסתכלים עליהם.
יהושע מנסה להיכנס לנישה הזו, בינתיים ללא הצלחה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

izguy83 כתב: רק כדי שאף אחד לא ישכח -
מחזק את מה שאתה אומר לגבי ברק
השינוי התפיסתי הזה היה בולט מהרגע הראשון ההוא בטדי, יכלת לחוש אותו בכל התבטאות של ברק ובכמעט כל גינון התנהגותי.

הזיכרון קצר לחשוב שכל מאמן יכל לעשות את זה ולהטות את מסלול ההיסטוריה משושלת קרוייף לשושלת בכר.

עברנו איתו חתיכת תהליך שספק אם מישהו האמין, שחשבנו שיספיק שנים קדימה, גם אם לא יהיו תארים. ועדיין צריכים להבין שפה אנחנו נמדדים גם כמועדון וגם כקהל.

על אף המהלכים השגויים ושלל הטעויות, איכשהוא יוצא שחזרנו אחורה (גם ברמת מועדון קהל ותדמית) הרבה יותר מהר ממה שאפשר היה לצפות.
ממש לא הכל נופל עליו ואסור להפיל הכל עליו.
קורא פה אנשים כותבים "אשם יש רק אחד" ועוד דברים בסגנון ומתפלץ

שלח תגובה