בכר והחבר'ה- צוות לעניין

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
xboy

Re: בכר והחבר'ה- צוות לעניין

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב: גם טוני שיחק ברעננה. מה הקשר?
די לגנוב דעת עם הצעירים שלהם. יש להם ישראלים סופר יקרים והטובים בליגה וזרים שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו מבחינת מחיר.
נכון, שחקנים משמעותיים כמו ייני, גולסה ואצילי פצועים אבל בשביל זה יש להם סגל רחב מאוד.
זה שיש להם סגל רחב ויקר זה סבבה, בינתיים מתחילת העונה עולים בהרכב שלהם 4-5 שחקנים עם משכורת חייל (בכוונה הגזמתי), ועדיין הם עושים בית ספר לכולם אז כנראה שיש באיביץ משהו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

xboy כתב: זה שיש להם סגל רחב ויקר זה סבבה, בינתיים מתחילת העונה עולים בהרכב שלהם 4-5 שחקנים עם משכורת חייל (בכוונה הגזמתי), ועדיין הם עושים בית ספר לכולם אז כנראה שיש באיביץ משהו.
אני לא יודע על איזה שחקנים אתה מדבר.
גלזר זה הקשר האחורי הכי טוב בארץ. יונתן כהן מצוין. ואת הפריצה שלהם הם עשו במקומות אחרים ולא אצל איביץ.
אתה מדבר על ברסקי וחוזז?הם שחקני ספסל בקושי רואים דקות.

איביץ עושה דברים טובים ולא מוריד במעט מההצלחה שלו בליגה, רק לא צריך לגנוב דעת ולהפוך אותו למשהו שלא היה פה.
היו טובים ממנו.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

חוזז, ברסקי, טננבאום. שחקנים שאם מחר יהיו בבני יהןדה אף אחד לא ישים לב.
כהן בעונה חלשה מאוד, גם אתמול היה זוועה.
מיכה פתח טוב, גם הוא הוריד הילוך.

להפוך את הסגל שלהם למפלצתי או משהו בסגנון זה גניבת דעת.
הוא טוב משלנו ומשל חיפה, אך ממש לא בפערים שיש על הדשא.
ההגנה שלהם מצוינת, אשכרה שברו שיא אי ספיגה ואף אחד לא יודע ברצינות מה היכולת של השוער שלהם.
ההתקפה רעה מאוד.

איביץ' לא מוציא מהקבוצה שלו כדורגל גדול (כאילו השאר כן), אך אונס בשיטתיות קבוצות.
ההופעה שלנו ושל חיפה בבלומפילד מביכות. מריח עד עכשיו את השתן במכנסיים.
התבטלות על פארש.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

זה היה נכון עונות קודמות, לא הפעם.
מזכיר לכם שאתמול בכנפיים שלהם פתחו שני צעירים ישראלים ואצלנו זר של 1.7 מיליון יורו ועוד זר מפורטו וגלטסראי

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

איביץ עושה פה בית ספר לליגה כבר מתחילת שנה שעברה. הסגל של מכבי בנוי משחקנים שלא מפסיקים לרוץ. זהו. על בסיס המשמעת שלו הוא עם הפסד אחד בליגה.
יש לו מכת פציעות היסטרית ובכל זאת 8 מחזורים לא מצליחים לבעוט לו לשער.

ברק בכר מושפל על ידו כבר 5 משחקים רצוף. מאזן של 10-1. לא מתקרבים בכלל להוות יריב ראוי מולם.
כן, הוא כמה רמות מעל ברק בכר, גם אם קשה להודות בזה, התוצאות מדברות בעד עצמם. אם זה הפוך יש אוננות רבתית על ברק בכר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Guevara כתב:איביץ עושה פה בית ספר לליגה כבר מתחילת שנה שעברה. הסגל של מכבי בנוי משחקנים שלא מפסיקים לרוץ. זהו. על בסיס המשמעת שלו הוא עם הפסד אחד בליגה.
יש לו מכת פציעות היסטרית ובכל זאת 8 מחזורים לא מצליחים לבעוט לו לשער.

ברק בכר מושפל על ידו כבר 5 משחקים רצוף. מאזן של 10-1. לא מתקרבים בכלל להוות יריב ראוי מולם.
כן, הוא כמה רמות מעל ברק בכר, גם אם קשה להודות בזה, התוצאות מדברות בעד עצמם. אם זה הפוך יש אוננות רבתית על ברק בכר.
אני מעדיף להסתכל על השנים האחרונות ולא על המאזן של העונה הקודמת שהייתה חריגה בקריירה של בכר.
איביץ אומנם מצליח מאוד בארץ(מזכיר למי ששכח, בכר לקח 3 אליפויות על הראש של זהבי, בלומפילד, קרויף וכל מי שבא אחריהם, עם פערי תקציב גדולים) אבל באירופה הוא כישלון חרוץ. בכר לעומת זאת עשה 2 קמפיינים כשאחד מהם יוצא מן הכלל.
אז כרגע בכר מחזיק בסגל משמעותית פחות טוב אז איביץ ״עושה חו בית ספר״(לא ראיתי שום בית ספר עד האדום של ויטור) וגם במצב זה הוא עשה יותר באירופה. לריצה ארוכה כמו בליגה, לסגל של מכבי יש יתרון לא קטן.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

CrazyRed7 כתב: אני מעדיף להסתכל על השנים האחרונות ולא על המאזן של העונה הקודמת שהייתה חריגה בקריירה של בכר.
איביץ אומנם מצליח מאוד בארץ(מזכיר למי ששכח, בכר לקח 3 אליפויות על הראש של זהבי, בלומפילד, קרויף וכל מי שבא אחריהם, עם פערי תקציב גדולים) אבל באירופה הוא כישלון חרוץ. בכר לעומת זאת עשה 2 קמפיינים כשאחד מהם יוצא מן הכלל.
אז כרגע בכר מחזיק בסגל משמעותית פחות טוב אז איביץ ״עושה חו בית ספר״(לא ראיתי שום בית ספר עד האדום של ויטור) וגם במצב זה הוא עשה יותר באירופה. לריצה ארוכה כמו בליגה, לסגל של מכבי יש יתרון לא קטן.
עושה לו בית ספר. כן, אין דרך לייפות את זה. איביץ פה מתחילת שנה שעברה, אז אני מדבר רק על התקופה הזאת.
איזה יתרון יש לסגל של מכבי בחייאת דינק, ילדים שפשוט מפחדים פחד מוות מהמאמן שלהם והמסגרת שהוא יצר שם - לא מפסיקים לרוץ ולדעת לתקוף את החולייה החלשה של הקבוצה שמולם. וזהו, נוקאאוט.

ברק בכר קיבל אחלה כלים לבנות את הסגל שלו, כמו שבתקופות הטובות הוא קיבל את כל הקרדיט שבעולם, בוא לא נעשה לו הנחות. כל טענות שיש לסגל זה על הראש של בכר. כל חוסר תיאום זה על הראש של בכר. 90 דק' בלי בעיטה לשער זה על הראש של בכר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

על איזה ילדים אתם מדברים?זה הזוי להגיד דבר כזה.
יש לאיביץ סגל הרבה יותר טוב משלנו. יש לו שחקנים מנוסים בכל עמדה ועמדה.
שוער זר שמרוויח 550 אלף יורו(!!), מגן ימני זר עם רזומה טוב(קנדיל מגן מחליף!!), סאבוריט(דוידזאדה מגן מחליף!!300 אלף יורו שכר), טיבי, ייני, אמאדור, פרץ, גלזר, גולסה, מיכה, אצילי, עטר, בלקמן, אופאודו, שוינפלד הנגר שמרוויח 380 אלף יורו, יונתן כהן, אבי ריקן, שכטר וכו׳.
ואני לא מדבר על הקשר הזר שפצוע כבר שנה.

לא רואה פה שום ילדים. אני רואה פה את הסגל הכי טוב בארץ ברמה אחת לפחות. אנחנו פשוט לא שם, לא כרגע.
זה שאתמול עלו ברסקי וחוזז לא עושה רושם, זה אילוץ וזה גם הורגש ברמת המשחק שלהם.
מי שהוביל את מכבי אתמול היו הבלמים, המגנים, מיכה וכהן וגלזר מעל כולם. שום ילדים.
וכן, זה לזכותו של איביץ שהוא מצליח לנהל ולהעמיד קבוצה ממושמעת והוא לא צריך להתנצל על כך. אבל להגיד ילדים או לנסות לצייר תמונה שיש פה סגלים שווים זה גניבת דעת על מנת לצייר כישלון שלנו.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 29 אוקטובר 2019, 13:22, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

CrazyRed7 כתב:על איזה ילדים אתם מדברים?זה הזוי להגיד דבר כזה.
יש לאיביץ סגל הרבה יותר טוב משלנו. יש לו שחקנים מנוסים בכל עמדה ועמדה.
שוער זר שמרוויח 550 אלף יורו(!!), מגן ימני זר עם רזומה טוב(קנדיל מגן מחליף!!), סאבוריט(דוידזאדה מגן מחליף!!300 אלף יורו שכר), טיבי, ייני, אמאדור, פרץ, גלזר, גולסה, מיכה, אצילי, עטר, בלקמן, אופאודו, שוינפלד הנגר שמרוויח 380 אלף יורו, יונתן כהן, אבי ריקן, שכטר וכו׳.
ואני לא מדבר על הקשר הזר שפצוע כבר שנה.

לא רואה פה שום ילדים. אני רואה פה את הסגל הכי טוב בארץ ברמה אחת לפחות. אנחנו פשוט לא שם, לא כרגע.
זה שאתמול עלו ברסקי וחוזז לא עושה רושם, זה אילוץ וזה גם הורגש ברמת המשחק שלהם.
מי שהוביל את מכבי אתמול היו הבלמים, המגנים, מיכה וכהן וגלזר מעל כולם. שום ילדים.
כהן וגלזר זה כאילו ותיקים?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: אני מעדיף להסתכל על השנים האחרונות ולא על המאזן של העונה הקודמת שהייתה חריגה בקריירה של בכר.
אין הבדלים בסגל בין ב"ש למכבי,אני יחזור ואומר זאת שוב ושוב ושוב.
ההבדל הוא שאיביץ מוציא הרבה יותר מהסגל שלו ושולט בו ביד רמה.
בזמן שעטר,שכטר,ריקן בקושי משחקים ולא מצייצים אצלנו ספורי עושה רעשי רקע שהוא לא משחק.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא ותיקים אבל מדובר בשחקנים שכבר 3 שנים משחקים בקבוצות צמרת(נתניה/בני יהודה ואליפות עם מכבי בעונה שעברה). ילדים הם ממש לא, הם בשיא הקריירה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אני מסרב להסכים איתכם שהפערים הם כאלה שאנחנו בועטים פאקינג בעיטה אחת לשער וגם זה כדור שפגע באמאדור וקיבל קשת מעל השוער.
נפלנו פה על גישה פחדנית נטו. הפאניקה הזאת בזריקת כדור פעם אחרי פעם קדימה ולא לנסות בכלל להניע כדור זה מה שגרם לנו להתמודד עם התקפות פעם אחרו פעם ובין השאר לויטור לעשות עבירות מסוכנות (אם כי חסרות אחריות) ולקבל אדום. בדקות ה״טובות״ כן ניסינו להניע כדור אבל מעט מדי ומאוחר מדי

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

CrazyRed7 כתב:לא ותיקים אבל מדובר בשחקנים שכבר 3 שנים משחקים בקבוצות צמרת(נתניה/בני יהודה ואליפות עם מכבי בעונה שעברה). ילדים הם ממש לא, הם בשיא הקריירה.
שזה די דומה לקלטינס ושמיר.
לא חסר לנו נסיון. ביטון, ויטור, טאהא, שהר לדוגמא.

בסוף לכל קבוצה יש חסרונות ויתרונות. מאמן צריך לדעת להחביא את אלה ולהעלים את אלה. אנחנו לא הצגנו אף אחד מהיתרונות היחסיים שלנו ולא חשפנו אף חולשה שלהם אמש, וזאת הבעיה.
נגיד ויש להם את גלזר בכושר אדיר באמצע? אז תדלג מעליו, שחק על כדורים ארוכים לאגפים או לשני חלוצים. סתם זורק פה רעיונות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:לא ותיקים אבל מדובר בשחקנים שכבר 3 שנים משחקים בקבוצות צמרת(נתניה/בני יהודה ואליפות עם מכבי בעונה שעברה). ילדים הם ממש לא, הם בשיא הקריירה.
תבחן הרכבים שעלו אתמול, איפה בדיוק אנחנו נופלים בניסיון?
אתה משווה את אמאדור לויטור? את טננבאום לשטקוס? כהן לז'סוואה? נייג'ל לפאקינג חוזז?
די לעצימת העיניים הזו. דיברנו שבוע שלם על הגישה, בסוף עולים עם 3 בלמים ומעיפים כדורים על שהר. פשוט עלוב.

מבחינת מערך, זה הזכיר לי את ה3 בלמים עם אינטר. חלוץ אחד, מגן וקשר באגף. אז לא הפסקנו לצאת מהר וחכם בדאבל של שניים באגף ולנצל את היתרון שלנו שם.
איפה זה ואיפה מה שהיה אתמול. לא זיהיתי אף מהלך שמנסה לתקוף נקודת חולשה כלשהי.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 29 אוקטובר 2019, 13:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אתה סתם עכשיו מחפש נסיבות מקלות.
לסגל שלנו יש לא פחות נסיון.
איך אמרו לך כאן,נפלנו על גישה זהו.

שלח תגובה