- חוסר במנהיג -

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

- חוסר במנהיג -

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. כל מי שראה את המשחק אתמול, גם בדקות הטובות של באר שבע וגם בדקות שרמת גן לחצו יכל לראות שלבאר שבע חסר את האדם שינהיג, שידחוף.
אחד שיעשה בלאגן בבעיטה החופשית בסיום המשחק של רמת גן, שיקבל אפילו צהוב באותו מהלך אבל ימנע מרמת גן לקח את הכדור כשהחומה ממוקמת בדיוק איפה שהיא צריכה להיות וכשחסן הולך לכדור בלי לחץ.
אנחנו צריכים את המנהיג שיכניס קצת פלפל ורוע למשחק.
אסי הוא בהחלט מנהיג, אבל מדובר במנהיג שקט שבגלל תפקידו כשוער יכול להשפיע פחות על המשחק.
אני מסתכל בקישור ובהתקפה ואני רואה הרבה שחקנים יצרתים ( אלעד, מליקסון, קדוסי, סמיוני) אבל אף אחד מהם לא מנהיג.
החוסר במנהיג משפיע וישפיע בהרבה אספקטים של המשחק. אתמול זה התבטא בשקט שהיה לחסן כשהוא לקח את הבעיטה, במשחק הבא ( כמו מול הפועל י"ם ) זה יכול להתבטא בפיגור כשהקבוצה צריכה מישהו מישהו שימשוך אותה קדימה.
בשנה שעברה הנקודה הזאת בלטה כשגם אז לא היה מנהיג על המגרש, ואני בטוח שאני לא צריך להזכיר איך ללא מנהיג הקבוצה הגיבה כשהיא הייתה בפיגור.

2. תוקעים את המשחק.
לצערי יש 2 שחקנים שתוקעים מאוד לבאר שבע את המשחק.
על השני אני אדבר בסוף, כי דיברו עליו כאן המון ולכן אני רוצה להתחיל דווקא עם הראשון, סימיוני.
נכון, סימיוני כבש השנה והוא גם עוד יכבוש בהמשך, אבל גיא לוי חייב לקח החלטה אמיצה עם סמיוני.
או שסמיוני משחק, וכשהוא משחק הוא מבין שהרבה מאוד התקפות יעצרו אצל הברזילאי הכבד, או שלוי יעדיף שחקן כמו פדידה או קוסטרוב נניח שהם יותר מהירים.
אני חושב שאם סמיוני בכל זאת פותח, אז אסור לו לצאת מאיזור ה16 כמו שהוא עושה לפעמים כשהוא יורד אחורה. הוא מקבל כדור כשהוא רחוק מהשער ואז הוא תוקע לנו את ההתקפה.
אז השאלה כרגע, סמיוני, קוסטרוב או פדידה?

השחקן השני זה לירון זרקו. אני לא יודע איזה יכולות זרקו יכול להפיק בתור בלם, בתור קשר הוא פשוט לא מספיק טוב.
איטי, כבד, מסורבל, לא מסוגל לתת פס אחד טוב לא לדבר על מה שקורה כשהוא תחת לחץ.
נכון, זרקו מוסיף מימד מסוים של אגרסיביות וגובה למשחק שלנו, אבל הוא תוקע את המשחק בקישור ולא סתם אלעד בונפלד ואחרים התלוננו אתמול על התפוקה של זרקו בהתקפה.
לדעתי, עד שזוהר חוגג יחזור מהפציעה, אלעד צריך להיכנס לאמצע כשכבדה או קוסטרוב ישחקו באגף.

3. גועל נפש.
התיקולים של רמת גן אתמול לא היו שיכים לעולם הכדורגל.
התיקול של אלי לוי על קדוסי הלך לעבר הקרסול של קדוסי כדי לגמור לו את הקרירה, אחרת קשה לי להבין תיקול כל כך מכוער באיזור החצי של באר שבע.
גם לאחר מכן תיקול מכוער על מליקסון אחרי שהכדור כבר עבר כשהרגל של תמיר בן עמי עלתה גבוהה בכוונה כדי לפצוע.
אם מישהו מחפש סיבות נוספות למה השער אתמול של רמת גן היה כואב ומכעיס כל כך, כי לקבוצה שמשחקת בצורה כל כך ברוטאלית לא מגיע לשמוח.
אני חשבתי שקבוצות שמשחקות בצורה כל כך מכוערת כבר עברו מהעולם, כניראה שטעיתי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
נמרוד ברדה
Title: קרייזי-רד

Re: - חוסר במנהיג -

שליחה על ידי נמרוד ברדה »

קודם כל משה אני לא מסכים לגבי הטענה הראשונה שלך. תמיד כשאנחנו יוצאים בלי ניצחון אתם באים עם הטענה של מנהיג, בחלק מהמקרים יש צדק אבל במקרה של אתמול זו שטות!
כן באגן או לא היית מקבל גול, מה לעשות שזרקו לא מתאים בכלל וזהו הרכש היחיד שנפלנו איתו השנה.
חוץ מזה שבשביל להיות שחקן בעייתי ופרובוקטור לא צריך להיות מנהיג.

לגבי תקיעת המשחק- אתמול כולם נתקעו במשחק מהסיבה הפשוטה המגרש במכתש צפוף מידי. אין צורך בלהניע כדור אלא רק לבעוט לשער ודריבלים באמצע.
מעבר לזה לגבי סימיוני אני מסכים איתך בקטע שהוא צריך להישאר ברחבה ולא לצאת משם.

לגבי הכניסות- גועל נפש!

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

מסכים בהכל!

מנהיג במגרש(להוציא את אסי), חסר לנו כבר כמה שנים. היה אחד כזה שרצינו שהוא יעשה את העבודה בעונה שעברה אבל את הסוף כולם יודעים, הוא נפצע וכיום עדיין מחכה להחלמה מהניתוח...

מסכים גם בנוגע לסימיוני. הבחור כבר לא ילד, הוא חזר עם עודפי משקל ולדעתי הוא זקוק לתוכנית אימונים אישית. עד אז, יש הרבה אפשרויות לגיא לוי...
פדידה, קוסטרוב, אלירן גבאי, רפי עמוס, אורן ניסים....
מישהו צריך לשחק עם קדוסי. אם אני גיא לוי, ורק אחרי אימון אחד, אני מעלה את אלירן גבאי כבר בגביע הטוטו בירושלים וההבדל כבר יגיע!

לגבי התיקולים, הם רק מאשרים לך את העובדה שאנחנו גדולים על הליגה הזאת. האמת היא שגם בליגת העל אין יותר מידי כדורגל, ובגלל זה מליקסון לא מצא את מקומו.

הכדורגל בארץ הוא כדורגל אפור טכני ופחדני. לא כדורגל של דריבל ושל הנאה והנעת כדור.

שלא נאמר מילה על המכתש והתנאים(אני שתיתי מים מצינור כיבוי אש). בושה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

נמרוד ברדה כתב:קודם כל משה אני לא מסכים לגבי הטענה הראשונה שלך. תמיד כשאנחנו יוצאים בלי ניצחון אתם באים עם הטענה של מנהיג, בחלק מהמקרים יש צדק אבל במקרה של אתמול זו שטות!
כן באגן או לא היית מקבל גול, מה לעשות שזרקו לא מתאים בכלל וזהו הרכש היחיד שנפלנו איתו השנה.
חוץ מזה שבשביל להיות שחקן בעייתי ופרובוקטור לא צריך להיות מנהיג.
בשביל להיות פרובוקטור לא צריך להיות מנהיג ובכל זאת...
עם כל כמה שאני לא מת על סתיו כעסקן, על הדשא הוא היה בדיוק מה שחסר לנו אתמול.
שים את עצמך רגע לפני הבעיטה של חסן:
תהיה בטוח שבפעם הראשונה הוא היה מתקדם עם כל החומה ומצמצם את המרחק ל-5 מטר, השופט היה מתקן וממשיך הלאה.
בפעם השניה הוא היה יוצא לתוך הכדור לפני הבעיטה, השופט היה נותן לו צהוב.
בינתיים היה יוצא חלק גדול מהעוקץ בבעיטה, זה היה מחרפן את חסן ולמרות שבסופו של דבר הכדור נכנס רק כי החומה זזה - אני מאמין שהסיכויים שהכדור ייכנס היו קטנים יותר אם היה מנהיג אמיתי (יודע מה? אולי בכל זאת רק פרובוקטור).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

צודק במאה אחוז, מושיקו. בהכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה