צעדי תמיכה בהקמת איצטדיון חדש.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ארז3333

צעדי תמיכה בהקמת איצטדיון חדש.

שליחה על ידי ארז3333 »

אתמול בישיבת המועצה, רוביק אמר שמועצת העיר תתכנס שוב בעוד חודשיים-שלושה כדי לאשר אחת משתי אפשרויות: תוכנית שיפוץ מורחב למתחם וסרמיל, או בניית איצטדיון חדש. כדי לא להיות מופתעים, עלינו להתכונן לחסם התחתון, כלאמר להיות ערוכים ללוח זמנים של חודשיים.

לאחר הישיבה, שהייתה מעט סוערת, קצת בגללנו, והרבה בגלל איש דוחה עם דיעות קדומות, החלטנו על חמישה צעעדים (בינתיים). ואלו הם.

(1) קביעת פגישה עם מר רוביק דנילוביץ' - ראש העיר בהשתתפות 3-5 אנשים. לפגישה הזו יש להתכונן היטב, וראוי שנקיים סיעור מוחות בכל אתרי האוהדים (וזו לא בושה להגיב באתר כזה או אחר), כדי שכל הרעיונות והטיעונים הטובים יעלו פגישה עם רוביק. בפגישה יהיו נוכחים מצידנו: חנן אבוטבול, מישל בשני, וככל הנראה אני כמובן שנפגש לפני כן כולנו כדי שנהיה מתואמים וסגורים על המטרה/ות שברצוננו להשיג בשיחה (למשל, שכנועו של רוביק במידת האפשר בבניית מתחם חדש, גם אם הוא יהיה קטן בתחילה - 10,000 מקומות ישיבה - תוך קיצוץ ב1/3 מעלויות הבניה) ונקודות טיעון חשובות שחייבים להעלות מולו.

(2) צעדת תמיכה בשעות הערב (לאור לפידים?) אחת לשבועיים ממתחם וסרמיל לעיריה, או לשטח המתחם החדש המיועד.

(3) הפגנה גדולה, כ3-7 ימים לפני ישיבת המועצה הבאה.

(4) הבאת הנושא לסדר היום הציבורי השוטף בב"ש והסביבה ע"י זה שנעלה לשידור ברדיו המקומי פעם או פעמיים בשבוע, ובמידת האפשר שנרואיין לעיתונות המקומית.

(5) נוכחות מסיבית שלנו האוהדים בישיבת המועצה הבאה. אם אפשר אז שתהיה נוכחות בהיקף דומה לזה שהיה בשלבי הסיום של מכירת הקבוצה לידי אלונה ברקת.

זהו בינתיים. עוד רעיונות יתקבלו בברכה. חנן לקח על עצמו לארגן פגישה עם רוביק תוך 10 ימים. חנן או מישל צרו עימי קשר לגבי פניה למשטרה בקשר לתהלוכות ולהפגנה. הצעירים שבחבורה (וגם אנו כמובן המעט מבוגרים יותר) גייסו מעט זמן, והרבה רצון להשתתף בתהלוכות ובהפגנה.

קדימה לעבודה,
ארז.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: צעדי תמיכה בהקמת איצטדיון חדש.

שליחה על ידי אימפריה באדום »

יאאלה חבר'ה בפגישה הבאה כולם באים צו 8!!
בלי תרוצים!

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

אני לא חושבת שיש טעם בלהקים איצטדיון שיכיל 10,000 מקומות, בתסריט של עלייה ובמשחק נגד קבוצה גדולה (כמו מכבי חיפה) יכולים בקלות להגיע יותר מ10,000 אוהדים.

אני לא בטוחה שיש טעם לעשות עוד ישיבה עם כמות כל כך גדולה של אוהדים, לא סתם הישיבה התפוצצה, למרות שלא הייתי בה, אני בטוחה שחבר המועצה שאמר את מה שאמר לא אמר את זה סתם ומתוך התנהגות מופתית של האוהדים. לא מצדיקה חס וחלילה, אני חושבת שהבחור בעל דעות קדומות נוראיות והייתי רוצה להחליך איתו מילה או שתיים, ובכל זאת..

נראה לי שהדבר הכי חשוב זו הישיבה עם רוביק שלכם, של שלוש עד חמישה אנשים, זה מציג אותנו בצורה רצינית, כאנשים שיודעים מה הם עושים, אני חושבת שיש צורך בנציגות גם בישיבה עצמה אבל לא בעשרות אוהדים שיעשו בעיקר רעש. שתהיה הפגנת תמיכה בחות ושלוש- חמישה יכנסו גם במקרה הזה.

מעבר לכך פעולות יכולות לבוא ידי ביטוי גם בוסרמיל, להכין שלט שידרוש איצטדיון, הרי אם אנחנו רוצים איצטדיון חדש, העיתונות המקומית לא חזקה בשום צורה כמו ערוץ הספורט. משחק אחד בשידור, שלוש ארבע שלטים באוויר.

ועוד משהו: יש תיבת הצעות בעירייה? אם כן זה יכול להיות מקום גישה יעיל לראות את גודל הדרישה של האיצטדיון (בניגוד לסקר הטיפשי שעשו).

ואני אמשיך לחשוב.. :]
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

crazyred כתב:אני לא חושבת שיש טעם בלהקים איצטדיון שיכיל 10,000 מקומות, בתסריט של עלייה ובמשחק נגד קבוצה גדולה (כמו מכבי חיפה) יכולים בקלות להגיע יותר מ10,000 אוהדים.

אני לא בטוחה שיש טעם לעשות עוד ישיבה עם כמות כל כך גדולה של אוהדים, לא סתם הישיבה התפוצצה, למרות שלא הייתי בה, אני בטוחה שחבר המועצה שאמר את מה שאמר לא אמר את זה סתם ומתוך התנהגות מופתית של האוהדים. לא מצדיקה חס וחלילה, אני חושבת שהבחור בעל דעות קדומות נוראיות והייתי רוצה להחליך איתו מילה או שתיים, ובכל זאת..

נראה לי שהדבר הכי חשוב זו הישיבה עם רוביק שלכם, של שלוש עד חמישה אנשים, זה מציג אותנו בצורה רצינית, כאנשים שיודעים מה הם עושים, אני חושבת שיש צורך בנציגות גם בישיבה עצמה אבל לא בעשרות אוהדים שיעשו בעיקר רעש. שתהיה הפגנת תמיכה בחות ושלוש- חמישה יכנסו גם במקרה הזה.

מעבר לכך פעולות יכולות לבוא ידי ביטוי גם בוסרמיל, להכין שלט שידרוש איצטדיון, הרי אם אנחנו רוצים איצטדיון חדש, העיתונות המקומית לא חזקה בשום צורה כמו ערוץ הספורט. משחק אחד בשידור, שלוש ארבע שלטים באוויר.

ועוד משהו: יש תיבת הצעות בעירייה? אם כן זה יכול להיות מקום גישה יעיל לראות את גודל הדרישה של האיצטדיון (בניגוד לסקר הטיפשי שעשו).

ואני אמשיך לחשוב.. :]

מסכים איתך ברוב הדברים
לא כדי לעשות אצטדיון קטן, כבר יהיה עדיף לשפץ את וסרמיל ולקרב את היצעים לדשא, אם בונים אצטדיון צריך שיהיה גדול ויפה שיהיה בו מקום להרבה אוהדים
יום שישי במשחק מול הפועל עכו צריך להכין שלטים בשביל אצטדיון חדש ולהציף את העיריה במכתביםם שבהם תהיה דרישה לאצטדיון חדש ואז יראו שאנחנו קבוצה עם הרבה מאוד אוהדים וקבוצה ששיכת לליגת העל ולא סתם קבוצה כמו שאותו חבר מעוצה אמר
תמונה

סמל אישי של משתמש
moti

שליחה על ידי moti »

אני בעד להכין שלט.....ענק שיתפרס על כול שער חמש....{כמו שיש של חסות הקבוצה,}
או ששלט שאפשר לתלות אותו,על הגדר...!

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

חברה תעשו את המצעדת לפידים ביום חמשי שאני יוכל לבוא

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

1. חשוב שיתבצע סיעור מוחות ע"מ שהפגישה עניינית ולא תתפזר למקומות אחרים (יש נטייה כזאת לרוב).
2. צריכים לבוא עם דרישות מראש ולהיות מוכנים לכל תשובה, תירוץ או נסיון לדחוק אותנו לפינה.
3. לא להסכים בשום פנים ואופן לשיפוץ. אין בעיה שאיצטדיון חדש יוקם על מתחם וסרמיל אבל לא שיפוץ.
4. אין סיבה שבמגבלת תקציב לא יוקם איצטדיון של 14 או 15 אלף (אפילו 10 ו-12), הרי בשביל משחק
או שניים בעונה לא צריך איצטדיון של 20,000 מקומות.
5. חשוב באמת להמשיך עם צעדי המחאה ומומלץ להודיע מראש (לא יום לפני) על פעילות מתוכננת.
6. אין מקום לפילוגים בין המחנות, לכולנו אותה מטרה.

סמל אישי של משתמש
נמרוד ברדה
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי נמרוד ברדה »

ארז3333 כתב:אתמול בישיבת המועצה, רוביק אמר שמועצת העיר תתכנס שוב בעוד חודשיים-שלושה כדי לאשר אחת משתי אפשרויות: תוכנית שיפוץ מורחב למתחם וסרמיל, או בניית איצטדיון חדש. כדי לא להיות מופתעים, עלינו להתכונן לחסם התחתון, כלאמר להיות ערוכים ללוח זמנים של חודשיים.

לאחר הישיבה, שהייתה מעט סוערת, קצת בגללנו, והרבה בגלל איש דוחה עם דיעות קדומות, החלטנו על חמישה צעעדים (בינתיים). ואלו הם.

(1) קביעת פגישה עם מר רוביק דנילוביץ' - ראש העיר בהשתתפות 3-5 אנשים. לפגישה הזו יש להתכונן היטב, וראוי שנקיים סיעור מוחות בכל אתרי האוהדים (וזו לא בושה להגיב באתר כזה או אחר), כדי שכל הרעיונות והטיעונים הטובים יעלו פגישה עם רוביק. בפגישה יהיו נוכחים מצידנו: חנן אבוטבול, מישל בשני, וככל הנראה אני כמובן שנפגש לפני כן כולנו כדי שנהיה מתואמים וסגורים על המטרה/ות שברצוננו להשיג בשיחה (למשל, שכנועו של רוביק במידת האפשר בבניית מתחם חדש, גם אם הוא יהיה קטן בתחילה - 10,000 מקומות ישיבה - תוך קיצוץ ב1/3 מעלויות הבניה) ונקודות טיעון חשובות שחייבים להעלות מולו.

(2) צעדת תמיכה בשעות הערב (לאור לפידים?) אחת לשבועיים ממתחם וסרמיל לעיריה, או לשטח המתחם החדש המיועד.

(4) הבאת הנושא לסדר היום הציבורי השוטף בב"ש והסביבה ע"י זה שנעלה לשידור ברדיו המקומי פעם או פעמיים בשבוע, ובמידת האפשר שנרואיין לעיתונות המקומית.

(5) נוכחות מסיבית שלנו האוהדים בישיבת המועצה הבאה. אם אפשר אז שתהיה נוכחות בהיקף דומה לזה שהיה בשלבי הסיום של מכירת הקבוצה לידי אלונה ברקת.

זהו בינתיים. עוד רעיונות יתקבלו בברכה. חנן לקח על עצמו לארגן פגישה עם רוביק תוך 10 ימים. חנן או מישל צרו עימי קשר לגבי פניה למשטרה בקשר לתהלוכות ולהפגנה. הצעירים שבחבורה (וגם אנו כמובן המעט מבוגרים יותר) גייסו מעט זמן, והרבה רצון להשתתף בתהלוכות ובהפגנה.

קדימה לעבודה,
ארז.
חחחח יש מחאה, התעוררת???????? איזה בוקובזה...

בכל מקרה לגבי הפגישה, לפי מישל הבנתי שמי שהולך הם: דודו, חנן, אריק ואולי מישל...כי אם לא אז גם אני רוצה, יש י המון מה לומר לו...
בכל מקרה חייבים לעשות פגישה לפני כי העמדה חייבת להיות ברורה- לא מתפשרים על שיפוץ וסרמיל, אלא רק איצטדיון חדש!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

atedgi כתב:

מסכים איתך ברוב הדברים
לא כדי לעשות אצטדיון קטן, כבר יהיה עדיף לשפץ את וסרמיל ולקרב את היצעים לדשא, אם בונים אצטדיון צריך שיהיה גדול ויפה שיהיה בו מקום להרבה אוהדים
יום שישי במשחק מול הפועל עכו צריך להכין שלטים בשביל אצטדיון חדש ולהציף את העיריה במכתביםם שבהם תהיה דרישה לאצטדיון חדש ואז יראו שאנחנו קבוצה עם הרבה מאוד אוהדים וקבוצה ששיכת לליגת העל ולא סתם קבוצה כמו שאותו חבר מעוצה אמר
אף אחד לא יעשה שיפוץ באיצטדיון וסרמיל ויקרב את היצעים כי העליות הם כמו עלות של איצטדיון חדש כנראה שוב מדובר בקוסמטיקה כיסאות שיחזיקו שנה במקרה הטוב ואולי בשירותים זהו.

בכסף שיש היום אפשר להפוך את וסרמיל לאצטדיון חדש ומודרני בשלבים, אבל באותו כסף אפשר לקים איצטדיון חדש לא חייב להיות 20 אלף מקומות בשלב הראשון.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ג'וני כתב:
אף אחד לא יעשה שיפוץ באיצטדיון וסרמיל ויקרב את היצעים כי העליות הם כמו עלות של איצטדיון חדש כנראה שוב מדובר בקוסמטיקה כיסאות שיחזיקו שנה במקרה הטוב ואולי בשירותים זהו.

בכסף שיש היום אפשר להפוך את וסרמיל לאצטדיון חדש ומודרני בשלבים, אבל באותו כסף אפשר לקים איצטדיון חדש לא חייב להיות 20 אלף מקומות בשלב הראשון.
עפ"י מה שנאמר לנו - תכניות השיפוץ כוללת קירוב יציעים לדשא, בניית יציע גבוה במקום עמדת הטלוויזיה ומתחתיו חדרי הלבשה מפוארים, VIP וכו', הוצאת הזרקורים החוצה, שירותים כמובן ודברים נוספים אם אני לא טועה.

מה שמצחיק זה שעבור שיפוץ כזה יידרשו עשרות מיליונים ואפילו את הכסף של הטוטו לא ייתנו לנו תמורת שיפוץ האצטדיון ואז יווצר מצב שבעצם יצטרכו להשקיע את אותם סכומים בשיפוץ כמו בבניית חדש.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

מסכימה עם כמה דברים שהעלו לפניי:

1. הפגישה עם רוביק היא הקריטית, לישיבת המועצה לא צריך שכל ה100 ייכנסו אלא רק כמה ושכל השאר יישארו למחות בחוץ. נראה יותר רציני.
2. להציף בכל יום את תיבת הפניות בעירייה.

כמו כן ניתן גם:
3. לעשות סידרת צילומים של ווסרמיל מזוויות מאוד לא מחמיאות ולהעביר לרוביק שספק אם כף רגלו דרכה בכלל במקום אי פעם. את התמונות תיקחו איתכם לפגישה איתו. ותשימו דגש על כמה לא ריאלי לנסות לשפץ דבר שכזה.
4. אני חושבת שעדיף להתפשר על אצטדיון חדש קטן תחילה שימנה 10.000 עם אופציית התרחבות.
עדיף מבנה קטן ואיכותי שנוכל באמת להפוך למבצר מאשר את ווסרמיל... יש קבוצות ענקיות באירופה שמשחקות באלופות עם אצטדיון של 30 אלף אז אני לא רואה בעיה בזה ששלנו ימנה 10 עם אופציית הרחבה. אי אפשר לדרוש משהו גרנדיוזי כשבפועל לא רוצים לתת לנו כלום. צריך להראות התפשרות במידה ורציונאליות. חוצמזה מיעוט המקומות יביא לכך שכמעט כל משחק יהיה מלא, אוהדים שבאמת רוצים לעודד יבואו, האווירה תהיה נהדרת כשמכל כיווני הדשא יראו וישמעו אותנו וזה רק יעלה את היוקרה של המועדון שיהיה לחץ על כרטיסים מול קבוצות גדולות ושהכרטיסים יאזלו כמה ימים לפני משחק. כמובן לבנות עם אופציית הרחבה,

אולי אפילו הסכם לפיו המועדון יסכים ליטול חלק בעלויות מתוך רווחי מכירת המנויים והכרטיסים.

5. צריך להדגיש בפני אדון ראש העיר כי שיפוץ יהיה בזבוז כסף, לנסות לשפר משהו כל כך מיושן ואז אחרי כמה שנים לבנות חדש גם ככה... עדיף להשקיע טיפה יותר ולבנות משהו חדש כמו שצריך. "לפעמים הזול יוצא יקר יותר ולא משתלם", "לפעמים איפה שחוסכים לבסוף משלמים ביוקר" האמרות שצריך להתמקד בהן, חוצמזה, איפה אנחנו אמורים לארח בזמן השיפוץ???

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

בפגישה אסור בשום פנים ואפן להסכים לשיפוץ ואני גם לא הייתי כל כך ממהר
להתפשר על אצטדיון של 10 אלף מקומות שכמו שכולם יודעים אין דבר כזה בישראל מספר שלבים
ברגע שיבנו 10 אלף זה מה שישאר לנו למספר שנים רבות.

צריך להתעקש על התכנון המקורי.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

כמה דברים אם כך (נראה לי שאני אנסה לסכם וקצת להוסיף את דעתי):
1. נראה לי שחשוב שנבין מה זה אומר שיפוץ בוסרמיל, כי נראה לי שאופציית קירוב היציעים לדשא, הקמת יציע גבוהה, חדרי הלבשה שירותים ועוד, בותוך וסרמיל יכול להיות פיתרון טוב, הכי טוב (ככה זכינו גם בלהיות במרכז העיר וגם באיצטדיון איכותי), השאלה היא מה זה דורש: זה לא יוצא יותר יקר? זה לא דורש שנשחק מחוץ לוסרמיל בשום שלב (וחשוב לציין שוב- בשום שלב)?
2. אם יש אופצייה להקמת איצטדיון קטן יותר- שיכיל 10000 מקומות לדוגמא, אנחנו כנראה צריכים לשאול את עצמנו- יכול להיות שזה אומר שבמשחקים גדולים הרבה מהאוהדים ה"כבדים" פשוט לא יוכלו להיכנס- אם במשחק גדול אנחנו נביא 8,000 אוהדים והקבוצה היריבה יביאו 3000 זה כבר יותר מידי. ממצד שני זה או זה או כלום. אם יכול להיות מצב שבשלב הראשון יהיו יותר מ10 אלפים מקומות, זה נראה לי כדאי (פשוט נראה לי שאלפיים אנשים בשלב הזה זה עיניין משמעותי מאוד).
3. צעדים:
* הישיבה עם רוביק. של שלושה עד חמישה אנשים, לפניה סיעור מוחות רציני ביותר מפורום אחד. אולי גם כדאי לעשות איזושהי ישיבה יותר גדולה לפני כן בהמשך לסיעור מוחות.
* הפגנות לפני ההחלטה הסופית שתתקבל שצריכים להודיע עליהם מראש.
* מכתבי מחאה בתיבת ההצעות.
* שלטים במשחקי בית, במיוחד כאלה שמשודרים בטלוויזיה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ארז3333 כתב:אתמול בישיבת המועצה, רוביק אמר שמועצת העיר תתכנס שוב בעוד חודשיים-שלושה כדי לאשר אחת משתי אפשרויות: תוכנית שיפוץ מורחב למתחם וסרמיל, או בניית איצטדיון חדש. כדי לא להיות מופתעים, עלינו להתכונן לחסם התחתון, כלאמר להיות ערוכים ללוח זמנים של חודשיים.

קדימה לעבודה,
ארז.
1.אסור להתפשר על איצטדיון של 10,000 מקומות, כאילו, זה כבר משנה אם האיצטדיון יהיה בן 12,000-14,000 לעומת 10,000 מבחינה כספית? כאילו הולכים לבנות פה איצטדיון במאות מיליונים, זה מה שיפיל את הפרוייקט עוד 2,000 מושבים שיכולים להיות קריטים ? נגיד במצב שאנחנו מארחים פה את בית"ר, תסריט- הפועל באר שבע מקום 4 בליגה, בית"ר מקום 2, מבית"ר יגיעו 2,500 אוהדים פחות או יותר, בבאר שבע יהיו 5,000 מנויים, יווצר מצב שאם אתה רוצה להשיג כרטיס תהיה חייב לקנות במכירה מוקדמת, כי יש סיכוי שתגיע למגרש ולא ישארו כרטיסים, לא חושב שכדאי להגיע למצב כזה .

בכל אופן צריך לעשות אכן סיעור מוחות, לבוא עם נקודות כתובות מראש שחשוב להעלות, לבדוק כל מיני אופציות ולבוא מוכנים, כרגע אין לא הצעות, אבל חשוב שיעלו כאלה.

2. רעיון מצויין, חשוב לגייס כמה שיותר אנשים לצעדה כזאת, לפרסם ברחובות העיר, בפורומים ולדאוג שיגיעו כמה שיותר אנשים.

3. כמו 2, רק כפול, צריכה להיות נוכחות מסיבית ביותר בהפגנה שכזאת, שזה לא יראה מגוחך, שיעשה שוק לנוגעים בדבר, שיפקחו את העיניים ויחשבו טוב טוב.

4.רדיו מקומי, עיתונים מקומים, שלטים בחוצות העיר, לקחת את זה ברצינות לפחות כמו המאבק בז'ינו.
דבר נוסף,אני מבין שזה לא תמיד מעניין את התקשורת הארצית, אבל לנסות בכל מקרה, לצלם בכל הפגנה ולהוציא הודעות לעיתונות הארצית, ידיעות גם באתרי הספורט הנחשבים ובעיתונים הגדולים יכולים בהחלט להפעיל לחץ ולתרום.

5.כבר כתבתי למטה, חייבים באמת לגייס כמה שיותר אנשים, אולי אפילו סטיקרים במשחקים של הקבוצה או משהו , לא עולה לי רעיון כרגע.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
crazyred

שליחה על ידי crazyred »

אם כבר סטיקרים וכו', אין אף חנות' חברה שמוכנים להוציא סטיקרים/הודעות/ עוד דברים שדורשים דפים בתמורה לפרסום שעליהם? יהיה מגניב לראות את ב"ש מלאה בסטיקרים של "רוצים איצטדיון חדש"

שלח תגובה