3 מבחנים ובשלושתם כשלנו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שימי

3 מבחנים ובשלושתם כשלנו

שליחה על ידי שימי »

א-לעבור את תון

ב-הפסד למכבי תא

ג-תיקו מול חיפה

בשלושתם הוכח שחסר לנו סקורר טבעי

עודף שחקני קישור שלא הביא אותנו לכלום

אם במצב שמכבי תא עסוקה באירופה--שחוקה---עייפה

אנחנו באותו ניקוד כמוהם מצבנו לא טוב

מצד שני זה רק התחלת עונה בסך הכל 4 משחקים וניתן עוד לשפר

סמל אישי של משתמש
eitam

Re: 3 מבחנים ובשלושתם כשלנו

שליחה על ידי eitam »

תרגע, שימי, תרגע!!!!!
תן להנות ממה שקיבלנו אתמול, יש לנו בית!
אני דווקא בוחר, בבוקר שאחרי, להסתכל על הצד החיובי. לא זוכר מתי מכבי ת"א נראתה מולנו כל כך רע, לא זוכר מתי אוהדי חיפה כבר שבוע מבקשים מאיתנו להיות "עדינים" איתם, לא זוכר מתי חיפה נראתה כל כך מפוחדת מולנו. לא זוכר מתי יצאנו מאוכזבים מתיקו מולם. לא זוכר מתי קיבלנו כבוד מהשופט במשחק מול אחת הגדולות. לא זוכל מתי ניצחנו את ק"ש בצפון בצורה כל כך משכנעת, לא זוכר ניצחון על רעננה ברעננה בליגה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מה זה משנה אחי????
ניצחנו את מכבי?
ניצחנו את חיפה?

סבבה אצטדיון מהמם, יש לנו בית. יופי. רוצים הישגים!!!
אנחנו 5- נק מהחלום. ובסיבוב הבא חיפה ומכבי בחוץ. והם יודעים להגיד תודה על מתנות של שופטים.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

חברים יהיה בסדר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

תראו,אין ספק שהשנה בניגוד לשנתיים הקודמות רואים קבוצה שעומדת על המגרש,מקרינה חוזקה ושולטת במגרש ללא עוררין.
אבל חייב להתחיל ולבוא התכלס.
ואגב חיפה זה לא מבחן,לא מבין על מה אתה מדבר,איזה מבחן היה כאן?
אולי המבחן היחיד הוא לראות אותנו ביום של חגיגה שבדרכ נגמר בהפסד והפעם תיקו,אבל אותי זה לא מנחם.

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

אני לא מבין איך בכלל אנשים פה רגועים.

נכון לכרגע : אין לנו את זה.
איפה האופי? איפה הווינריות? איפה לסיים משחק כזה עם ניצחון?

הרגשת אכזבה ענקית

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

שמעון א כתב:מה זה משנה אחי????
ניצחנו את מכבי?
ניצחנו את חיפה?

סבבה אצטדיון מהמם, יש לנו בית. יופי. רוצים הישגים!!!
אנחנו 5- נק מהחלום. ובסיבוב הבא חיפה ומכבי בחוץ. והם יודעים להגיד תודה על מתנות של שופטים.
שמעון, מהתגובות שלך וממה שיצא לי להכיר דרך הפורום אני מחזיק ממך בן אדם שמבין עיניין. ככזה אתה בטח מבין שאנחנו עוברים תהליך ענק (קלישאתי אבל מה לעשות זו האמת). פעם היינו מפסידים משחקים כאלו!!! הקבוצה מתקדמת גם מקצועית וגם מנטלית. הייתי רוצה שתתקדם מהר יותר אבל זה תהליך שאי אפשר לעשות בו קיצורי דרך. עם יד על הלב, התהליך שאני עובר, להפוך מאוהד של קבוצה קטנה לאוהד של קבוצה גדולה, איטי יותר. אני הגעתי למשחק בחשש שאנחנו חוטפים בראש, סורי אבל זאת האמת. אני חושב שאם יש מישהו בפורום הזה שעובר את אותו תהליך בקצב איטי כמוני, זה אתה!!!
אנחנו חייבים להפסיק לחשוב במושגים של "נכשל" או "עבר" בצורה חותכת כל כך. אנחנו בדרך הנכונה לתואר, תהיו בטוחים

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

חברים שימי צודק ואי אפשר להתחמק מכך.
רק להשוות איך שחיפה התגוננו אתמול לעומת הפאניקה שלנו בת'ון אחרי האדום שרק היינו צריכים לשמור על התוצאה.

אז את אירופה אי אפשר להחזיר, אבל הליגה רק התחילה ואחרי כל הבעיות שום דבר לא ברח.

כרגע מה שחסר לנו בעיקר זה שחקנים שיודעים לבעוט לשער. אני מזהה בנקודת זמן הזאת 3 כאלה - שהר (שלא שיחק), הובאן (שאיבדנו אותו במחצית השנייה שנאלץ לזוז אחורה) ואני רואה פוטנציאל גם בנוואקמה. אני חושב שבכר צריך להשתמש בו יותר באמצע, הוא עושה דברים יפים באגף אבל בשביל דברים יפים יש לנו כבר את מליקסון ובוזגלו - צריך גולים.

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

חסר לנו מחץ בהתקפה, להבדיל ממשחקים קודמים אתמול יצאתי בתחושה שגם השנה הכל יהיה אותו דבר.
תמונה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

eitam כתב: שמעון, מהתגובות שלך וממה שיצא לי להכיר דרך הפורום אני מחזיק ממך בן אדם שמבין עיניין. ככזה אתה בטח מבין שאנחנו עוברים תהליך ענק (קלישאתי אבל מה לעשות זו האמת). פעם היינו מפסידים משחקים כאלו!!! הקבוצה מתקדמת גם מקצועית וגם מנטלית. הייתי רוצה שתתקדם מהר יותר אבל זה תהליך שאי אפשר לעשות בו קיצורי דרך. עם יד על הלב, התהליך שאני עובר, להפוך מאוהד של קבוצה קטנה לאוהד של קבוצה גדולה, איטי יותר. אני הגעתי למשחק בחשש שאנחנו חוטפים בראש, סורי אבל זאת האמת. אני חושב שאם יש מישהו בפורום הזה שעובר את אותו תהליך בקצב איטי כמוני, זה אתה!!!
אנחנו חייבים להפסיק לחשוב במושגים של "נכשל" או "עבר" בצורה חותכת כל כך. אנחנו בדרך הנכונה לתואר, תהיו בטוחים
אחי, התהליך עובר לאט מידיי. יותר מידיי לאט. צריכים להיות קילרים במגרש!
קיבלתם מתנה מהשופט? תנצלו אותה!
קיבלתם מתנה מאלוהים(6 שחקנים שלא שיחקו בגמר) - תנצלו אותה!!!!!

גבר, יום יבוא ואלונה תעזוב. חיפה, בית"ר, והפועל ת"א יחזאו להיות מפלצות! ואנחנו נשאר עם ארון ריק ומלא אבק והרבה זכרונות כואבים של פספוס! מזה אני מתוסכל ומיואש ראבק.

יש לנו סגל שצריך להביא הישגים! גם אם אלונה תישאר, יבואו גם שנים רעות(אין מה לעשות). אז עכשיו חייבים לעשות את זה כשאמפריות כמו הפועל, חיפה ובית"ר מגמגמות !!!

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

כהרגלנו - הקבוצה המאכזבת בעולם.

עם בן שהר על המגרש זה נגמר ב2 לפחות ברשת.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

בכל המשחקים האלו שלטנו אבל הייתה הרגשה שהשער לא יכנס גם עוד שעה, פשוט חסר מחץ חסר תאכלס (אולי חסר חלוץ??).
גם במשחק הכי טוב העונה נגד ק"ש שהגענו לכל כך הרבה מצבים מצוינים כבשנו את השער האחרון והמכריעה ממש בסוף.

המשחק אתמול היה הרבה יותר מ 3 נק הוא היה מבחן רציני והצהרת כוונות, ניצחון ואנחנו בדרך למקום טוב, בינתיים צריך לבוא שיפור רציני והבנה איפה הבעיות.

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

שמעון א כתב: אחי, התהליך עובר לאט מידיי. יותר מידיי לאט. צריכים להיות קילרים במגרש!
קיבלתם מתנה מהשופט? תנצלו אותה!
קיבלתם מתנה מאלוהים(6 שחקנים שלא שיחקו בגמר) - תנצלו אותה!!!!!

גבר, יום יבוא ואלונה תעזוב. חיפה, בית"ר, והפועל ת"א יחזאו להיות מפלצות! ואנחנו נשאר עם ארון ריק ומלא אבק והרבה זכרונות כואבים של פספוס! מזה אני מתוסכל ומיואש ראבק.

יש לנו סגל שצריך להביא הישגים! גם אם אלונה תישאר, יבואו גם שנים רעות(אין מה לעשות). אז עכשיו חייבים לעשות את זה כשאמפריות כמו הפועל, חיפה ובית"ר מגמגמות !!!
אני חושב שאתה מאוד מגזים בתגובה שלך,
אימפריות כמו בית"ר והפועל תל אביב?
כדורגל זה עניין של מומנטום, זה נכון שבאות תקופות פחות טובות ואף רעות מאוד.
אבל מי ידע אולי לעולם הם לא יחזרו להיות מה שהם? להזכיר לך על כמה "אימפריות" שהיו בעבר והיום הם רק זיכרון חקוק בהיסטוריה? בבקשה: פארמה - אימפריה בכדורגל האיטלקי, סטוק סיטי, מילאן, אינטר, ואני יכול לתת לך עוד עשרות אימפריות שהיו בעבר, פארמה כרגע על סף פירוק קבוצה שהייתה בעבר בשליטה ללא עוררין בכדורגל האיטלקי, אתה שוב מסתכל עלינו כמועדון קטן ומסרב לעשות את ה"סיוויץ" שנגמרו הימים של ליגה לאומית ויום שישי בצהוריים, תסתכל על הצד החיובי מתי קבוצה ו"אימפריה" כמו מכבי חיפה כמו שאתה טוען באה להסתגר 90 דק'? מתי אנחנו היינו באים פייבוריטים לכל משחק אפשרי?

אתה מסרב להאמין, מסרב לקלוט, אולי זה במנטליות של האוהדים שלנו, זה לא רק אתה.
לא מאשים אותך אבל אחינו, אנחנו קבוצה גדולה, אצטדיון חדש, קהל גדול ורעב, ההישגים עוד יגיעו.

עתיד ורוד לפנינו, זה עוד יקרה! מבטיח לך, די אם הפסימיות הזאת!

סמל אישי של משתמש
אוהד בגולה

שליחה על ידי אוהד בגולה »

eitam כתב:תרגע, שימי, תרגע!!!!!
תן להנות ממה שקיבלנו אתמול, יש לנו בית!
אני דווקא בוחר, בבוקר שאחרי, להסתכל על הצד החיובי. לא זוכר מתי מכבי ת"א נראתה מולנו כל כך רע, לא זוכר מתי אוהדי חיפה כבר שבוע מבקשים מאיתנו להיות "עדינים" איתם, לא זוכר מתי חיפה נראתה כל כך מפוחדת מולנו. לא זוכר מתי יצאנו מאוכזבים מתיקו מולם. לא זוכר מתי קיבלנו כבוד מהשופט במשחק מול אחת הגדולות. לא זוכל מתי ניצחנו את ק"ש בצפון בצורה כל כך משכנעת, לא זוכר ניצחון על רעננה ברעננה בליגה.
-
אזכיר לך מתי יצאנו מאוכזבים מתיקו עם חיפה: לפני שנתיים, בתחילת עונה במשחק *חוץ* עם החמצת הפנדל של ברדה (גם אז הורחק שחקן בגלל שהציל כדור ביד, נדמה לי דקל קינן). וזה היה משחק חוץ. בבית, באותה שנה נצחנו את חיפה חלק וגם שנה שעברה עם צמד של ברדה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מה שאני יכול להגיד זה שהגיע לנו לעבור את תון הגיע לנו לנצח את מכבי והגיע לנו לנצח אתמול בכל משחק העונה ההינו עדיפים על היריבה מה שלא היה ,זה שי !
תמונה

שלח תגובה