קחו שנייה...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

קחו שנייה...

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

וכנסו לראיון עם אלונה.
לאלה שכבר ראו, תכנסו אפילו עוד פעם.
פשוט כיף לראות, לשמוע, גם בפעם השנייה והשלישית.
בשלב מסוים התיקו אתמול נשכח ורק רציתי לשיר "אלונה" "אלונה".

https://www.crazyred.co.il/article_detail.php?aid=29
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

Re: קחו שנייה...

שליחה על ידי oran »

אלונה אלונה... עם כל הכבוד לאלונה ויש הרבה כבוד, מה שהיה אתמול עם ההסעות זה היה בושה!

בסדר יודעים יש נוהל חדש, אבל למה דווקא במשחק הזה לנסות "ללמד לקח" את האוהדים? מתי בדיוק היה זמן לקנות כרטיס להסעה? רק בים חמישי מ-9 בבוקר עד 6 בערב.

לראות ילדים קטנים שההורים שלהם שולחים אותם למשחק בידיעה שהם נוסעים בהסעות מטעם הקבוצה מתחננים לחנן ולמישל לעלות גרמו לי לתחושת גועל, אותם ילדים שילמו מחיר כפול רק בשביל להגיע למכתש, עלו בטרמפים....

לא לזה ציפתי מההנהלה, לא כרגע, זה היה ברור שיצאו שני אוטבוסים ואפילו יותר, רוצים ללמד את האוהדים לקח? תעשו את זה שיש שבוע לקנות כן שבוע ולא יום.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אני בטוח שההנהלה תקבל את הביקורת הזו ותשנה את הגישה , אבל יש דרך להציג את הביקורת הזו של האוהדים , אנשים פשוט שכחו מי יושב בהנהלה ועדיין חושבים שיושב אדון בשם אלי זינו . כי לשמוע מאוהדים שאומרים "בושה וחרפה" ו"גועל נפש" כנראה שכחו כמה זינו דאג לנו להסעות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

הראל כתב:אני בטוח שההנהלה תקבל את הביקורת הזו ותשנה את הגישה , אבל יש דרך להציג את הביקורת הזו של האוהדים , אנשים פשוט שכחו מי יושב בהנהלה ועדיין חושבים שיושב אדון בשם אלי זינו . כי לשמוע מאוהדים שאומרים "בושה וחרפה" ו"גועל נפש" כנראה שכחו כמה זינו דאג לנו להסעות.
זה בסדר, השיכחה היא מעלה רק שלפעמים היא גם חיסרון.
זו לא הבעיה. מבחינתי אותם ילדים שהשתינו באוטובוס ושברו את המראה הם הבעיה.
אבל לא נורא נפתלי, אתם עולים להסעה - אני לא שם.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אם הילדים משחיתים את האוטובוסים יש לבטל את ההסעות לאלתר!!!
אולי זה מה שילמד אותם להתנהג כמו בני אדם.

בגלל אותם ילדים אני לא מוכן לנסוע בהסעות, ומעדיף להישאר בבית מאמשר לבלות 3 שעות עם אותם קרציות.

מישל אתה וחנן יודעים מי הם הילדים הבעייתים שמבצעים וונדליזם באופן שיטתי פשוט אל תאפשרו להם לעלות לאוטובוס, ומי שעושה בעיות מסמנים את הפרצוף רושמים את השם ולהבא שיחפש לו טרמפ עם מישהו אחר.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

oran כתב:אלונה אלונה... עם כל הכבוד לאלונה ויש הרבה כבוד, מה שהיה אתמול עם ההסעות זה היה בושה!

בסדר יודעים יש נוהל חדש, אבל למה דווקא במשחק הזה לנסות "ללמד לקח" את האוהדים? מתי בדיוק היה זמן לקנות כרטיס להסעה? רק בים חמישי מ-9 בבוקר עד 6 בערב.

לראות ילדים קטנים שההורים שלהם שולחים אותם למשחק בידיעה שהם נוסעים בהסעות מטעם הקבוצה מתחננים לחנן ולמישל לעלות גרמו לי לתחושת גועל, אותם ילדים שילמו מחיר כפול רק בשביל להגיע למכתש, עלו בטרמפים....

לא לזה ציפתי מההנהלה, לא כרגע, זה היה ברור שיצאו שני אוטבוסים ואפילו יותר, רוצים ללמד את האוהדים לקח? תעשו את זה שיש שבוע לקנות כן שבוע ולא יום.
לא הבנתי אחי,
מה אתה מעדיף שילדים ברברים יירקו על כסאות האוטובוס וישחיתו אותו? שיסעו בטרמפים לרמת גן. הם לא אמורים להזיז להנהלה.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אתם הורגים אותי!!
כשהצורר היה, ועשה ככל העולה ברוחו פשוט ישבתם בפינה ולא אמרתם כלום. היום כשהמלכה הראשונה נמצאת בראש אתם מחפשים בציציות והולכים לקטנות כדי לבדוק מה לא בסדר (למרות שהם בסדר).

תחשבו כמה שניות, לפני שאתם מעבירים ביקורת מיותרת ולא נכונה.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

שלח תגובה