זכרונות מהפועל חיפה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: זכרונות מהפועל חיפה.

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Totti כתב:לא יודע, בכל פעם שאתה מעלה את האשכולות האלו יש לי חשק להקיא(לא בגללם כמובן).

אתה מתעקש להזכיר דברים שאני מאוד אשמח לשכוח

עוד מילה ואני מעלה את התקציר מרודה :twisted: :twisted:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

יחסמו אותך
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

לי זכור משחק משנת 1985 כמדומני, בו ניצחנו בוסרמיל 3:0. באותה שבת התארח אצלי חבר אוהד הפועל חיפה, שישב איתי בשער 5 (מסכן!). זכור לי שהשוער שלהם אז היה גיורא אנטמן, והיה להם שחקן כנף מהיר מאד, שלומי משהו.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

E26

שליחה על ידי E26 »

אורי אדום בנשמה כתב:

גדול... :קופץ:
איזה רכות הייתה שם...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אוהד הצלחות כתב:לי זכור משחק משנת 1985 כמדומני, בו ניצחנו בוסרמיל 3:0. באותה שבת התארח אצלי חבר אוהד הפועל חיפה, שישב איתי בשער 5 (מסכן!). זכור לי שהשוער שלהם אז היה גיורא אנטמן, והיה להם שחקן כנף מהיר מאד, שלומי משהו.

אתה מתבלבל בשנה.

בין השנים 81-92 הפועל חיפה היו בארצית.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

Totti כתב:יחסמו אותך

תתפלא, אבל זה עבר לי חלק - https://www.crazyred.co.il/forum/viewto ... f=2&t=8528" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol:

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה מתבלבל בשנה.

בין השנים 81-92 הפועל חיפה היו בארצית.

אכזבת הפעם אורי. בשנה שבה מכבי חיפה לקחו לראשונה אליפות (83/84), הפועל חיפה סיימו ראשונים בליגה הארצית ועלו. אני מניח שאתה מסתמך על ויקיפדיה, שם זה לא מוזכר.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות

אוהד הצלחות כתב:

אכזבת הפעם אורי. בשנה שבה מכבי חיפה לקחו לראשונה אליפות (83/84), הפועל חיפה סיימו ראשונים בליגה הארצית ועלו. אני מניח שאתה מסתמך על ויקיפדיה, שם זה לא מוזכר.
https://www.hapoel-haifa.com/main:history" onclick="window.open(this.href);return false;

שנות השפל 1980-1991

עונת 1980/81 החלה עם מרד שחקנים והסתיימה עם ירידתה של הפועל חיפה לראשונה בתולדותיה לליגה השניה (ארצית). הקבוצה התפרקה במהירות מנכסיה והפכה לדיירת קבע בליגה הארצית. כוכבי שנות ה-70 עזבו וממחלקת הנוער כבר כמעט לא יצאו שחקנים ברמה גבוהה. הפועל חיפה נאלצה להסתפק בעיקר בשחקנים שנפלטו מהיריבה העירונית שהפכה באותם שנים לקבוצת צמרת. לאחר 4 עונות הצליחה הקבוצה לחזור לליגה הלאומית בסיום עונת 1983/84. בעונה שלאחר מכן 1984/85, הפועל חיפה הצליחה במפתיע לסיים במקום החמישי והמכובד. אבל זה היה הישג חד-פעמי ועונת 1985/86 הסתיימה בירידה נוספת. הפועל חיפה שקעה שוב בליגה הארצית, הפעם לתקופה ממושכת. בעונת 1986/87 הפועל חיפה כשלה במאמציה לחזור לליגה הלאומית אבל זכתה בתואר חסר חשיבות, גביע הטוטו של הליגה הארצית. בעונת 1987/88 הקבוצה שוב היתה קרובה לעליה עם שחקן צעיר שעלה מהנוער, טל בנין, אבל נכשלה במחזור הסיום. בעונת 1988/89 הקבוצה נקלעה למצב כספי קשה והיתה על-סף פירוק. בזמן שקבוצות רבות עברו לבעלות פרטית, ההסתדרות התקשתה להמשיך לממן את פעילות הקבוצה. מועצת פועלי חיפה העבירה את הניהול ל"עמותת ידידי הפועל חיפה" בראשות אבי קאופמן ואיציק אנגלנדר, והמועדון התנתק סופית מההסתדרות. את עונת 1990/91 סיימה הפועל חיפה במקום ה-10 בליגה הארצית, המיקום הנמוך בתולדותיה.

שחקנים בולטים: שלומי שטיקר, גיורא אנטמן, אבי קאופמן, רוני מלכה, דוד לוי, רונן רוקמן, אבנר חדד, נמרוד רוזלס, עזמי נסאר
הישגים: עליה (1984), גביע הטוטו ליגה ארצית (1987)

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אכן, הסתמכתי על ויקיפדיה. אני כולה יליד 81

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אורי אדום בנשמה כתב:

למיטב זכרוני המשחק הזה מעולם לא שודר בארץ. אני זוכר את היום הזה, אפילו לא היה שידור ברדיו, חיכינו לתוצאה הסופית ברדיו דרום.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אסי, דגים כתב:
למיטב זכרוני המשחק הזה מעולם לא שודר בארץ. אני זוכר את היום הזה, אפילו לא היה שידור ברדיו, חיכינו לתוצאה הסופית ברדיו דרום.
אמת , נראה לי שהיה חג באותו יום , זוכר שבבוקר דוד שלי אמר שהפסדנו 10 0 ולא האמנתי לו,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

זה שי ! כתב: אמת , נראה לי שהיה חג באותו יום , זוכר שבבוקר דוד שלי אמר שהפסדנו 10 0 ולא האמנתי לו,זה שי !

ראש השנה.
אסי, דגים כתב:

פספסת את הלינק?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

אורי אדום בנשמה כתב:

ראש השנה.

פספסת את הלינק?
כן... יש דברים שהתת מודע מנסה להדחיק ולהגן עליך. לא מאמין שלחצתי עליו עכשיו... :דופק את הראש בקיר:
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אורי אדום בנשמה כתב: עונת 2011/12, מחזור 7

ניצחון 0-2 בקרית אליעזר.
ניצחון ראשון העונה שקוטע רצף שלילי של 6 הפסדים רצופים מתחילת העונה, אבל הסיפור של המשחק מתרחש לאחר שריקת הסיום, עם ה"ויברח" של מאמן הקבוצה קלינגר שמודיע בשידור חי על התפטרותו.

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=7yj6U2DnRS0[/BBvideo]

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

Totti כתב:אם בנוסטלגיה עסקינן, אז משהו מצחיק מהשולחן שלנו בשבת בצהריים.

אמא שלי מספרת לכולן בהתרגשות/אכזבה שהשבוע היה יום הנישואין ה-28 של ההורים שלי.

אבא שלי בתגובה:

אחח אני לא אשכח את היום הזה, בדיוק היום לפני 28 שנה ברחתי מהשבת חתן לראות אותנו מנצחים 6:0 את יפו.
זה מזכיר לי שכשהייתי ילד קיבלתי עבודה מהבית ספר לשאול את ההורים מה הם זוכרים מרצח רבין.
אמא סיפרה שהיא ישבה בבית וראתה טלויזיה ופתאום הודיעו שרבין נפגע ואחרי זה כשהודיעו שנפטר היא ממש בכתה, כששאלתי את אבא הוא אמר "הפסדנו למכבי באותו יום".
לגבי הפועל חיפה, אני זוכר שבעונות של הלאומית לנצח אותם היה אז כמו לנצח את מכבי של סוזה, הם היו הכי טובים בליגה בפער ובעונת העליה אופיר חיים בוסרמיל העלה את באר שבע ל-1-0 באזור הדקה ה-60, ושניה לפני הדקה ה-90 ערן לוי המנחוס נתן לאסי בעיטה לחיבור וכפה שיוויון. אני זוכר כמה התרגשתי מהעובדה שאנחנו הולכים לנצח את פאקינג הפועל חיפה וכמה התאכזבתי שלא הצלחנו.
זוכר גם את התיקו בקריית אליעזר בלאומית עם השער של מליקסון בפנדל, פסלו להפועל חיפה גול וביטלו להם פנדל אחרי ששרקו כבר, אם אני לא טועה משיח שפט.

שלח תגובה